7 nawyków skutecznego działania

7 nawyków skutecznego działania
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 39.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 3-4 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Decyduj i walcz! Podstawy formowania charakteru
Decyduj i walcz! Podstawy formowania charakteru
Dariusz Zalewski
24.99 18.74
Jestem Nikim. Droga do Ziemi Obiecanej - Lekcje Jozuego [czarna okładka]
Pomysł Boga na Twoje życie
Pomysł Boga na Twoje życie
Gregory K.Popcak
29.99 22.49
Osobowość plus. Jak zrozumieć innych przez zrozumienie siebie? [miękka oprawa]
Sekret radosnego życia. Reguła 4,8
Sekret radosnego życia. Reguła 4,8
Tommy Newberry
29.99 22.49
Równowaga. Jak stać się bardziej opanowanym, spokojnym i szczęśliwym w 14 dni
Równowaga. Jak stać się bardziej opanowanym, spokojnym i szczęśliwym w 14 dni
Jan Bruce, dr Andrew Shatté, dr Adam Perlman
32.99
 Pełny opis książki 7 nawyków skutecznego działania:

7 nawyków skutecznego działania to podręcznik życia współczesnego człowieka. Jeden z najbardziej wpływowych ludzi Ameryki wskazuje, jak – kierując się wewnętrzną uczciwością, poszanowaniem innych, a przede wszystkim świadomością tego, co najważniejsze, a nie tego, co pilne – doprowadzić do erupcji własnych możliwości i tworzyć synergię, oznaczającą zwielokrotnione efekty wspólnych działań.

Wypracowanie owych siedmiu nawyków prowadzi do twórczych zmian wewnętrznych, kształtowania trwałych relacji z innymi, inspirującego przywództwa na poziomie osobistym, interpersonalnym i menedżerskim. Swoje tezy autor ilustruje barwnymi, wiarygodnymi przykładami zaczerpniętymi z własnych doświadczeń.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 384
Wydawnictwo: Rebis
Wydanie: Poznań 2015
ISBN: 978-83-7301-877-8Opinie naszych Klientów o książce 7 nawyków skutecznego działania:

5 gwiazdki Działanie
Michał
Książkę uważam za wartościową, jeśli po jej przeczytaniu jestem wystarczająco pouczony i zmotywowany, aby wprowadzić przynajmniej jedno konkretne działanie, które zmieni moje życie na lepsze. Ta książka to 7 wielkich działań, które ustawiają młodego człowieka na odpowiednie tory na resztę jego rodzinnego i zawodowego życia. Jeśli jeszcze nie przeczytałeś tej książki , to zrób to czym prędzej!


5 gwiazdki Plecam
Iza Demska
Książka godna polecenia. Przedstawia w sposób interesujący, zrozumialy i praktyczny zagadnienia dotyczące samorozwoju, skutecznego działania.pomaga wyrobić 7 nawyków które pozwalają na właściwe spojrzenie na świat, poprzez właściwe paradygmaty, które pomagają lepiej podejmować decyzje


5 gwiazdki Naprawdę warto:)
Agnieszka
Bardzo polecam tę książkę, można w niej znaleźć wiele cennych wskazówek, potrzebnych w życiu codziennym. Myślę, że jest to jedna z niewielu książek, które tak konkretnie opisują dane sytuacje i odnoszą się do nich w teorii, ale także w praktyce.


5 gwiazdki Warto przeczytać
Sylwia Rzaniak
Książka bardzo interesująca zwłaszcza gdy chce się coś zmienić w swoim życiu i świadomie kreować swoją przyszłość , pytania stawiane przez autora zmuszają by zastanowić się czy codzienne wybory których dokonujemy są właściwe i rzeczywiście doprowadzą nas tam gdzie chcemy dotrzeć . Pomogła mi lepiej zrozumieć siebie i innych. Polecam


5 gwiazdki Świetna!
Małgorzata
Ktokolwiek miał kiedyś awersję do poradników dot. samorozwoju, powinien sięgnąć po ten poradnik. Ćwiczenia mogą denerwować, ale nie ma ich wiele. Za to treść jest świetna. Wszystko jest bardzo logiczne i spójne. Przy tym autor nie boi się mówić o Bogu. Niekiedy w przypadku poradników (dot. głównie umiejętności miękkich) miałam wrażenie, że choć słowa wydają się ważne, to czegoś tym książkom brakuje. Jawią się mimo wszystko jako takie, za którymi stoi pustka. Trochę wyjaśnia tę sprawę także to, o czym pisze we wstępie Covey omawiając odchodzenie od etyki charakteru w stronę etyki osobowości. Skupianiu się nie na tym co wewnątrz, ale na tym co zewnętrzne. Ta książka jest bogata w wiele głębokich treści. Myślę, że śmiało można powiedzieć, że może być impulsem do zmiany życia. Niby autor nie przekazuje tu jakichś głęboko skrywanych sekretów, niektórym może się nawet wydawać, że \"e, właściwie, to oni już wszystko to wiedzieli wcześniej\"... ale nawet jeśli tak było, to trzeba sobie uświadomić, że wiedzieć, a stosować, to dwie różne kwestie!


5 gwiazdki Istna rewelacja
Roman Wollny
Super książka, każdy kto jest zainteresowany rozwojem osobistym powinien mieć tą książkę ale samo przeczytanie niewiele daje, trzeba z niej korzystac implementując w życie przedstawioną tam wiedzę, a wtedy osiągniemy niebywałe sukcesy. Polecam ją każdej osobie i to całym sercem. Czytajcie i stosujcie w życiu a wtedy wiele się zmieni na lepsze.


5 gwiazdki Można przy niej zstanowić się nad sobą
Dorota Pogorzelska
Zaczęłam od 1 dnia nowego roku.Niektóre myśli jeszcze mnie przerastają. Książka daje dużo do myślenia ,działa oczyszczająco.Ale to proces. Za rok będę mądrzejsza i może będę potrafiła odpowiedzieć na wszystkie pytania.Będę chciała w następnym roku przeżyć to jeszcze raz.


5 gwiazdki \'7 nawyków skutecznego działania\"
Grażyna Serafin
Rewelacja ! Jestem zauroczona tą książką. Całkowicie odpowiada moim oczekiwaniom, a wręcz wykracza poza nie. Jest nie tylko doskonałym poradnikiem , ale zaspokaja duchowe potrzeby czytelnika. Obnaża nasze wady charakteru i niedoskonałości ale nas nie obraża. Pomaga wniknąć wgłąb siebie , zrozumieć swoje powołanie i dodaje pewności , że każdy z nas ma ogromne możliwości, tylko nie zawsze potrafimy je odczytać.


4 gwiazdki dobra ksiazka
Tomasz
autor podaje jak mozna zyć w zgodzie z samym soba, natura i Bogiem


5 gwiazdki
Lucyna
Jedna z lepszych książek o rozwoju osobistym, bo podane są realne sposoby na poprawę we wszystkich dziedzinach życia. Co ważne, nie ma tam oszustwa typu-ze zmiany pojawia się natychmiastowo, ale jest zachęta do pracy nad sobą oraz danie sobie na wszystko czasu tyle, ile każdemu indywidualnie osobie potrzeba. Wg mnie książka przeznaczona dla osób dość dojrzałych i konsekwentnych.Polecam, dobra pozycja na naukę \"budowania siebie\" na długą dobra perspektywę.


5 gwiazdki serdecznie polecam
PG
Książka bardzo dobra, pomaga wrócić do rzetelnych zasad. Zdecydowanie polecam, warto przeczytać.


5 gwiazdki rewelacja
Domingo
bardzo goraco polecam ksiazke, przy wdrozeniu tego co w ksiazce jest napisane, rzeczywiscie zycie staje sie efektywniejsze


5 gwiazdki
Irena J.
bardzo pomocna przy rozwiązywaniu życiowych problemów


5 gwiazdki Wspaniała książka.
Łukasz L
Książka jest rewelacyjna. Otworzyła mi oczy na wiele spraw i jak łatwo zacząć zmieniać swoje życie już od zaraz. Po pierwszym tygodniu czytania już widzę zmianę u siebie. Spodobało mi się, że już na początku autor rozprawia się ze wszystkimi nowoczesnymi teoriami i metodami osiągania sukcesu, pozytywnym myśleniem, itd,itp.


5 gwiazdki Perełka
Michał Guzek
Książka jest rewelacyjna:) Konkretna, zmieniająca podejście do życia.


5 gwiazdki
i've read that book but in english version and her true english title is "7 habits of highly evective people". this book is really good and gives people lots of strange and faith...everyone needs to read it, especially people who think about openning own business.


5 gwiazdki Niesamowita!!!
Bardzo gorącą polecam! Dzięki tej książce można odzyskać spokój wewnętrzny i zacząć myśleć pozytywnie.


5 gwiazdki Jedna z lepszych książek jakie czytałem
Andrzej
Świetna książka, bardzo dobrze się czyta.Autor wskazuje na potrzebę uporządkowania przede wszystkim swojego wewnętrznego życia. Później możemy mieć wpływ na świat zewnętrzny. Autor porusza głębokie sfery naszego życia poruszając też sprawy wiary w Boga co jest istotna częścią naszego życia. Polecam te książkę.


5 gwiazdki ...książka warta mojego czasu
Anna Ciesielska
Książka "7 nawyków skutecznego działania" jest naprawdę świetna i co najważniejsze wartościowa - w przeciwieństwie do wielu publikacji psychologicznych dzięki niej mogę stopniowo uczyć się właściwego i zgodnego z moim systemem wartości spojrzenia na siebie oraz codzienną rzeczywistość. Zadziwiające jest to, że słowa tej książki niejednokrotne powtarzane zakorzeniły się w moim umyśle i sercu - mam nadzieję pracować skutecznie nad sobą w obliczu niezmiennych zasad współzależności, zwłaszcza międzyludzkiej...i chociaż to trudne...dzięki tej książce wiem, że każdy ma szansę... Polecam wszystkim moim znajomym:-)


5 gwiazdki Świetna książka
Justyna
Książka Coveya nie jest typowym, przeciętnym poradnikiem. Autor bowiem idzie o wiele głębiej, pokazuje wiele spraw mądrym okiem. Zachęcam każdego do jej lektury, masz na to wpływ, więc warto!


5 gwiazdki Absolutny numer jeden plus wśród poradników
PiK
Ta książka to absolutny numer jeden wśród wszelkich poradników, jakie w życiu czytałem. To nie jest kolejny mdławy poradnik, który zachęca do powtarzania sobie w kółko, jakim to się jest wspaniałym. To konkretne zasady życiowe - i naprawdę działa.

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Stephen R. Covey:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Dostałam książki od Państwa wczoraj i chciałabym Wam podziękować za nie oraz za każdą,cierpliwą odpowiedź na mego maila odnośnie zamówionych pozycji. Jestem bardzo wdzięczna za miłą i serdeczną obsługę. Jest to dla mnie niezwykłe,że tak bardzo troszczycie się klienta i o to,by zrealizować każde zamówienie. Czuję się bardzo miło,dostając "żywą"(odpowiedź na większość maili jest albo generowana przez system lub chłodna i nieszczegółowa) i życzliwą odpowiedź. W związku z tym Państwa księgarnia stała się moją ulubioną i "oczkiem" w głowie,gdyż znajduję tam wiele cennych i wartościowych książek. Dziękuję również za upominek jaką jest magnetyczny klips. Jest bardzo praktyczny i przydatny. Życzę jak najwięcej satysfakcji i przyjemności z prowadzenia księgarni.

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Dzionk


Witam serdecznie.

Bardzo dziękuję za przesyłkę. Wszystko jest w porządku. Magnetyczna zakładka jest bardzo ciekawym rozwiązaniem.
Jeśli miałabym się wypowiedzieć na temat księgarni, to jestem zaskoczona bardzo pozytywnie. W liście, który otrzymałam wraz z przesyłką czuje się zainteresowanie czytelnikiem, jest w nim wiele ciepła.
Podoba mi się sposób recenzowania książek. ale przede wszystkim podoba mi się sam pomysł księgarni, która podpowiada ludziom, którzy często są pogubieni we współczesnym swiecie, co warto przeczytać. Przybliża najważniejsze wartości pozostawiając oczywiście mozliwość wyboru.

Dziękuję i pozdrawiam,
Agnieszka Goławska

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl