Atak złego

Atak złego
Nasza cena: 28.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 6-7 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Kryzys sumienia
Kryzys sumienia
Raymond Franz
48.99
Odpowiedzi dla Świadków Jehowy według wersetów
Nowe wyznania egzorcysty
Nowe wyznania egzorcysty
Ks. Gabriele Amorth
15.99
Odpowiedzi dla Świadków Jehowy według tematów
Wspomnienia egzorcysty. Moje życie w walce z Szatanem
Egzorcyzm. Posługa Miłości
Egzorcyzm. Posługa Miłości
Ks. Michał Olszewski SCJ
14.99
 Pełny opis książki Atak złego:

W jaki sposób działa w świecie diabeł i jak można mu się skutecznie sprzeciwiać? Na te pytania odpowiada ojciec Gabriele Amorth, światowej sławy egzorcysta oraz jego współpracownicy, wspierający go w posłudze.

Są to specjaliści z różnych dziedzin, którzy w swojej codziennej pracy spotykają się z przejawami aktywności sił zła: siostra Angela Musolesi – franciszkanka, laureatka nagrody Kobieta Roku w kulturze europejskiej, Rinaldo Fabris – biblista i teolog, Tonino Cantelmi – chirurg, psychiatra i psychoterapeuta czy Gustavo Sánchez Ardila – ksiądz katolicki.

Omawiane przez nich przykłady działania Złego są bardzo różnorodne. Książka prezentuje pogłębioną analizę duchową i psychologiczną procesu uwolnienia, polegającego zarówno na odprawianiu egzorcyzmów, jak i odmawianiu modlitw o uwolnienie.

Obok obszernej i rzetelnej części informacyjnej czytelnik znajdzie tu również liczne relacje opętań, często tak sensacyjne, że można by je wziąć za pochodzące z hollywoodzkiego dreszczowca, gdyby nie to, że zdarzyły się naprawdę.

Tak szerokie ujęcie tematu, poparte wiedzą i doświadczeniem ekspertów, stanowi znakomite źródło informacji dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć oddziaływanie sił zła w świecie i pragną przyczynić się do ich pokonania, aby zwyciężyło Królestwo Boże na ziemi. Ważną częścią książki są teksty modlitw o uwolnienie i egzorcyzmów.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 232
Wydawnictwo: Esprit
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-63621-02-5Opinie naszych Klientów o książce Atak złego:

5 gwiazdki Atak złego
Krzysztof Kryk
Książka \" Atak złego\" to konkretne przykłady ataków złego ducha. W książce opisane jest to w sposób rzeczowy na przykładach wielu osób. Co mnie zaciekawiło to sposoby działania złego ducha są nieszablonowe. Zły, który rozmawia z egzorcystą i innymi osobami przez opętaną osobę zachowuje się w bardzo zrużnicowany sposób. Ta książka dała mi dużo do myślenia na ten temat i dużo kwestii wyjaśniła. W życiu powinniśmy bardzo uważać na to z kim się zadajemy i jakie przedmilty trzymamy w domu np. jako pamiątki może to mieć poważne konsekwencje a bardzo trudno jest powrócić do normalności. Dlamnie to napewno powód żeby starać się być lepszym człowiekiem. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych problematyką.


5 gwiazdki
Jola
pOLECAM


5 gwiazdki POLECAM
Iwona
Polecam bardzo gorąco książkę\"Atak złego\".W bardzo ciekawy i przystępny sposób odpowiada jak bronić się przed złem,w jakich sytuacjach trzeba uważać.Do tego zamieszczone są świadectwa osób ,które zostały opętane bądź zniewolone przez zło i od razu komentarz egzorcysty.


5 gwiazdki Polecam
Ewa Mrowinski
Głębokie studium problemu. Polecam dla zainteresowanych problematyką.

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Ks. Gabriele Amorth:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Zgodnie z obietnicą, przesyłam opinię nt. zamówionych książek. Otóż, byłam b. mile zaskoczona tym, że książki tak szybko dotarły do mnie do domu. Prawdą jest, że nie od razu je odebrałam, ale miałam awizo, na podstawie którego mogłam odebrać na poczcie. Zostałam mile zaskoczona małym upominkiem w postaci zakładki. Bardzo prosty, a jednocześnie szalenie praktyczny pomysł. Czytanie lektury nie będzie czasem straconym. Te zamówione książki nie są ostatnimi, jakie zamówiłam.

Pozdrawiam,
Anna Laskowska


Przesyłka dotarla w szybkim czasie. Jestem zadowolona, książki są bardzo interesujące. Bardzo miłą niespodzianką okazała się zakladka magnetyczna i indywidualne zainteresowanie klientem.

Monika

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl