Błędy doktryny Świadków Jehowy

Błędy doktryny Świadków Jehowy
Nasza cena: 19.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 2-3 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Odpowiedzi dla Świadków Jehowy według wersetów
Nowe wyznania egzorcysty
Nowe wyznania egzorcysty
Ks. Gabriele Amorth
15.99
Odpowiedzi dla Świadków Jehowy według tematów
Wspomnienia egzorcysty. Moje życie w walce z Szatanem
Egzorcyzm. Posługa Miłości
Egzorcyzm. Posługa Miłości
Ks. Michał Olszewski SCJ
14.99
Inny Jezus, inny Duch, inna Ewangelia
 Pełny opis książki Błędy doktryny Świadków Jehowy:

Analiza krytyczna Chrześcijańskich Pism Greckich w Przekładzie Nowego Świata

Ktoś kiedyś słusznie zauważył, że tłumacz jest jak rządca na czyimś gospodarstwie, a od rządcy oczekuje się, że będzie wierny.

Każdy bez wahania przyzna, że głównym wymaganiem stawianym tłumaczeniom Nowego Testamentu jest wierność przekazywanej treści w stosunku do oryginału. Nade wszystko zaś przekład Biblii nie powinien służyć tłumaczowi do „przemycania” jego stronniczych poglądów.

Sprawiedliwa, a zarazem dokładna ocena danego przekładu wymaga przygotowania naukowego i świetnej znajomości takich dziedzin, jak ustalanie tekstu oryginalnego oraz gramatyka i słownictwo greki Nowego Testamentu.

W przypadku Chrześcijańskich Pism Greckich w Przekładzie Nowego Świata ogromną pomocą może służyć studium dr. Countessa.

Ta rzetelna i przejrzysta krytyka zafałszowanej wersji Nowego Testamentu sporządzonej przez Świadków Jehowy będzie przydatna zarówno dla laików, jak i dla naukowców.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 184
Wydawnictwo: Vocatio
Wydanie: Warszawa 2015
ISBN: 978-83-7829-142-8Opinie naszych Klientów o książce Błędy doktryny Świadków Jehowy:

5 gwiazdki To nie błędy, ale świadome działanie.
Roman
Nie potrafię teraz zrozumieć jak ja mogłem niegdyś dać się zwieść kolorowym publikacjom ŚJ nafaszerowanych bełkotem pseudobiblijnych proroctw jedynie po to, aby ośmieszyć wyznania chrześcijańskie. Przeprowadziłem głęboką analizę 120 - letniej działalności tej sekty. Mason Russell i jego świątynia - Piramida a teraz zidentyfikowane nie tylko przeze mnie symbole satanistyczne i okultystyczne w nowożytnych publikacjach. W chwili obecnej poprosiłem Kurię Wrocławską o opinię w tej sprawie. Tą sektą sterują iluminaci sataniści. I jestem odpowiedzialny za to co piszę. Jest to bardzo niebezpieczna sekta wbrew pozorom oddania się Biblii. Nie piszę o tym w duchu nienawiści, ale w duchu ochrony polskiego społeczeństwa. Uważam, że ta kwestia powinna być poruszona na niwie parlamentarnej. Takie publikacje jak ta powinny być bardzie rozpropagowane. Z wyrazami głębokiego szacunku i podziękowania

Zobacz też:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Książki jak najbardziej spełniają moje oczekiwania. Zadowala mnie możliwość szybkiego ich zamówienia i równie dość szybkiej przesyłki. Myślę, że w Państwa księgarni internetowej jest wiele wartościowych i przystępnych książek. Bardzo pomocne są również zamieszczone recenzje. Dziękuję za zaistnienie takiego rodzaju księgarni:).

Pozdrawiam...,
Patrycja Popielewicz


Szczęść Boże bardzo dziękuję !!! Już na drugi dzięń otrzymałem książkę i zakładkę Wszystko sprawnie i pięknie elegancko.....pomysł księgarni Rewelacja ( popieram całym sercem i życzę wytrwania ) Będę ją polecał innym !!!

Życzę błogosławieństwa Bożego,
ks. Tadeusz Kanthak

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl