Błogosławiona, piękna i niezwykła. Jak świętować dar kobiecości

Autor: Pat Gohn
Błogosławiona, piękna i niezwykła. Jak świętować dar kobiecości
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 34.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 5-6 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Urzekająca. Odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy [miękka oprawa]
Cenniejsza niż perły
Cenniejsza niż perły
Gary Thomas
29.99
Ewa czuje inaczej. Warto zadbać o uczucia
Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?
Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?
O. Adam Szustak OP
32.99
Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety?
Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety?
O. Adam Szustak OP
32.99
Jak znaleźć księcia z bajki w stawie pełnym ropuchów
 Pełny opis książki Błogosławiona, piękna i niezwykła. Jak świętować dar kobiecości:

Odkryj swoją wspaniałą godność jako kobiety, dary, które otrzymałaś od Boga i misję, jaką ci powierzył. Przekonaj się, że naprawdę jesteś błogosławiona, piękna i niezwykła.

Pat Gohn, odwołując się do nauczania Kościoła i swojego życiowego doświadczenia, m.in. jako piosenkarki i prezenterki radiowej, jak również chorej na raka piersi, ukazuje fascynującą, chrześcijańską wizję kobiecości.

Wizję, która okazuje się o wiele bardziej atrakcyjna niż to, co oferuje kobietom współczesna kultura.

Autorka przedstawia niezwykłe bogactwo tej wizji i różnorodne sposoby, na które może ona inspirować współczesne kobiety. Opowiada, jak sama, początkowo zbuntowana i przeniknięta ideami feminizmu, dochodziła do jej poznania i zrozumienia oraz jak została przez nią przemieniona.

Zachęca do podążania swoim śladem, udowadniając, że przynosi to prawdziwie szczęście i radość. Przekonuje, że gdy kobiety doceniają i pielęgnują swój „kobiecy geniusz” poprzez modlitwę oraz życie pełne wiary, stają się zdolne do tego, by przemieniać naszą kulturę w cywilizację miłości.

Pat jest zaufaną przyjaciółką, z którą masz ochotę napić się kawy i porozmawiać. Jest odważną dziewczyną, która rozśmieszy cię do łez i wskaże ci wielką radość płynącą z codziennych błogosławieństw. Jest zaangażowaną nauczycielką wiary, która weźmie cię za rękę i przyprowadzi bliżej Chrystusa. Żyj, kochaj i śmiej się wraz z Pat.

Lisa M. Hendley, autorka książki "A Book of Saints for Catholic Mums"

Pat Gohn jest popularną katolicką pisarką, mówczynią oraz gospodarzem podkastu Among Women. Regularnie pisze felietony dla wielu katolickich pism i portali. Ukończyła studia magisterskie z teologii i chrześcijańskiej posługi duszpasterskiej na Franciszkańskim Uniwersytecie Steubenville. Wraz z mężem mieszka w stanie Massachusetts w USA; mają trójkę dorosłych dzieci.

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 261
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2015
ISBN: 978-83-7482-672-3Opinie naszych Klientów o książce Błogosławiona, piękna i niezwykła. Jak świętować dar kobiecości:

1 gwiazdki zawiodłam się
Aga S
spis urywków z Biblii , czasami jeszcze w rodzaju męskim ...komletna pomyłka , potrzebuję balsamu dla duszy i wzrostu !


5 gwiazdki polecam
Anna Solnica
To bardzo wartościowa książka, ciekawa, polecam.


5 gwiazdki
Albiona Rekas
Poprostu niesamowita ksiazka


5 gwiazdki Warto!
Magdalena
Wyjątkowa książka, przystępnie i zrozumiale napisana poruszająca bardzo ważne kwestie w zrozumiały sposób.


5 gwiazdki Polecam tę książkę!
Ilona
Witam, Polecam tę książkę zarówno dla siebie, jak również uważam że może być świetnym pomysłem np. urodzinowym dla mamy, siostry...itd. Zawiera bardzo mądre i przemyślane teksty z Biblii, które zwiększają świadomość o godności kobiety, gorąco polecam!


5 gwiazdki
Jolanta Bednarek
Bardzo żałuję, że w czasie mojej młodości nie miałam dostępu do książek, jakie oferuje Państwa Wydawnictwo. Cieszę się, że dana mi jest radość poznawania wspaniałych książek. Teraz, w wieku 60 lat, mam szansę znaleźć w sobie piękno, mimo, że ciało pomarszczone. Gorąco polecam tę książkę młodym kobietom.


5 gwiazdki Godna polecenia
Jolanta Torłop
Książka napisana przez kobietę dla kobiet,jest zarówno poradnikiem jak i lekturą na każdy dobry i gorszy dzień w życiu,przedstawia piękno kobiety w oczach Boga przez co staje się dowartościowana i pełna godności,zasługującą na szacunek świata,ukazuję ją również jako stworzoną do opieki,przyjaciółką i darem kobiecości.Gorąco polecam,miłej lektury.


5 gwiazdki POZYTYWNA
Piotr Waclawek
Wszystko w porządku.


5 gwiazdki Bądź KOBIETĄ!
Kamila S.
Jestem pozytywnie zaskoczona! Książkę czyta się bardzo szybko, to duże ułatwienie dla zabieganych. Myślę, że dzięki tej książce każdej kobiecie będzie łatwiej docenić samą siebie. Ja spojrzałam na siebie nieco łaskawszym okiem, ale też zobaczyłam dobro, które teraz można rozwijać :)

Zobacz też:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Witam! Księgarnia ta jest dla mnie "Świętością". Znajduję tu książki, które bardzo łatwo, przyjemnie i dobrze się czyta. Każda z nim ma jasny przekaz. Zamawiam tu od dobrych paru miesięcy i jestem bardzoooo zadowolona! Wysyłane na e-mail nowe propozycje książek jest wielkim ułatwieniem. Kupując swoją pierwszą książkę, nie sądziłam, że będę zamawiać książkę za książką. Ostatnio zamówiłam sobie kolejną powieść Ks. Larry Richards "Poddaj się". Fenomenalna książka!!!! Polecam każdemu!. Nie potrafię się oprzeć kolejnym tytułom. Na mojej pokojowej półce znajduje się także kolejna książka kupiona parę dni temu s.Anna Shields "Ogień w moim sercu (klucz do życia pełnego miłości i modlitwy)". Nie jestem w stanie opisać każdej książki, którą zamówiłam w tej księgarni, bo każda jest wyjątkowa i godna polecenia :) Na chwilę obecną nie mam zamiaru rezygnować z Waszych usług! Gratulacje!!!! :) P.S Szkoda że nie ma oceny 6 celującej :P

Pozdrawiam,
Małgorzata Ludyga


Jak zwykle jestem zadowolona ze zrealizowanego zamówienia. Książki zamówione wszystkie otrzymałam. Lektury o tej tematyce nie są dostępne w moim rodzinnym mieście,więc o tyle Księgarnia jest atrakcyjniejsza. A kupowanie i czytanie książek jest moją słabością... :-) Ale to są rzeczy, doktórych wracasię często wielokrotnie w ciągu krótkiego czasu i życia. Dziękuję, że jesteście.

Pozdrawiam serdecznie i gorąco!,
Ania Laskowska

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl