Bóg dobry aż tak? O Bożym miłosierdziu myśli kilka

Bóg dobry aż tak? O Bożym miłosierdziu myśli kilka
Zajrzyj do książki

Ta książka jest tymczasowo niedostępna w naszej księgarni.


Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Skandal miłosierdzia
Skandal miłosierdzia
Bp Grzegorz Ryś
19.99
Ecce Homo
Ecce Homo
Bp Grzegorz Ryś
17.99
Bogaci Jego ubóstwem
Bogaci Jego ubóstwem
Bp Grzegorz Ryś
9.99
Bóg. Życie i twórczość [miękka oprawa]
Oddać się miłosierdziu
Oddać się miłosierdziu
Marie-Dominique Molinie
10.39 9.99
7 tajemnic Bożego Miłosierdzia
7 tajemnic Bożego Miłosierdzia
Vinny Flynn
19.99
 Pełny opis książki Bóg dobry aż tak? O Bożym miłosierdziu myśli kilka:

Tak wielu ludzi wciąż jeszcze żyje w przekonaniu o istnieniu Boga okrutnego, który jest policjantem, prokuratorem i bezlitosnym sędzią. To prawda, że On jest Sędzią i potrafi czasami uderzyć ręką w stół, ale jest to Sędzia sprawiedliwy pełen... MIŁOSIERDZIA!

W Bogu jest więcej dobroci niż potrafimy to sobie wyobrazić. Mówią o tym objawienia oraz Biblia. Wystarczy, że zechcemy zobaczyć tę dobroć i całe nasze życie może się odmienić.

Książka ks. Piotra Pawlukiewicza „Bóg dobry aż tak?” pomoże Ci dostrzec dobrego i miłosiernego Boga. Da Ci nadzieję oraz siłę, by się nie poddawać. A w chwili upadku pozwoli Ci jeszcze szybciej powstać. Pozwoli Ci zrozumieć, że Bóg Cię kocha pomimo Twoich grzechów i zawsze z otwartymi rękami czeka na Twój powrót.

Książka pomoże Ci poradzić sobie z otaczającymi Cię problemami, szczególnie z tymi, przez które odwróciłeś się od Boga, obwiniając Go o wszystkie niepowodzenia w życiu. Lektura tej książki da Ci siłę i nadzieję na kolejne dni.

Sięgnij po tę książkę i doświadcz Miłosierdzia Bożego.


Oprawa: miękka
Liczba stron: 120
Wydawnictwo: Liberton
Wydanie: Warszawa 2000
ISBN: 83-910699-2-3Opinie naszych Klientów o książce Bóg dobry aż tak? O Bożym miłosierdziu myśli kilka:

5 gwiazdki Miłosierdzie
alicja
W roku miłosierdzia warto przypomnieć sobie jak ważną sprawą jest miłość do Boga i ludzi


5 gwiazdki pozytywna
dana
Super wskazówki, polecam dla każdego. Uświadamia wiele spraw...!


5 gwiazdki Bóg dobry aż tak
Helena Sz.
W tej książce jest!!! Odpowiedź. Bóg Jest!!! Dobry aż tak... A do chwili przeczytania książki nie wiedziałam że aż tak!!! Serdecznie polecam, Książka jest bardzo dobra - nauczając, wychowuje. Pozdrawiam, z szacunkiem i poważaniem


5 gwiazdki Bóg dobry aż tak
Helena Sz.
Polecam, Naprawdę dobra, uczy nowego spojrzenia na nieprzyjaciół. B ó g dobry aż tak? Ja powiem tak!!! Bez znaku zapytania. Serdecznie pozdrawiam... Prosimy o następne pouczające książki Powiem tak - inaczej postrzegam świat i ludzi.


5 gwiazdki O Dobrym Bogu
Krystian Kąkol
Książka \" Bóg dobry aż tak? \" ks. P. Pawlukiewicza krok po kroku przeprowadza nas przez zawiłość naszego życia i codziennych spraw, trudnych wyborów oraz konsekwencji naszych decyzji do Boga dobrego aż tak. Pokazuje jak dostępny jest kochający nas aż po krzyż Bóg, który czeka i ratuje, troszczy się i tęskni za człowiekiem. Ukazuje jak można wrócić do Miłosiernego Boga, jak On rozumie nasze zmagania, trudy i upadki ale jest zawsze gotowy podać Ojcowską Dłoń Miłości ratującą nasze życie. Autor w doskonały ale w prosty sposób przedstawia Boże drogi aby do nas dotrzeć ale i kieruje naszymi krokami, by nas skierować na drogi, gdzie my możemy spotkać Boga żywego i Go doświadczyć. Wtedy otwiera się Niebo. Warto przeczytać tę książkę by poczuć się dzieckiem Bożym w ramionach Miłosiernego Boga. Dla mnie jest ona \"perełką \" w mojej domowej biblioteczce. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej lektury.


5 gwiazdki
świetna książka... polecam ...przekaz jest napisany prostymi przykładami z życia wzięte


5 gwiazdki Bog dobrey az tak
Mariola Zywica
Książka bardzo ladna , pozwalajaca zrozumiec ze nasze grzechy nie sa przeszkoda do tego aby Bog nas kochal , ale musimy szczerze za nie zalowac i starac sie ich nie popelniacv wiecej .Polecam tę ksiązke dla ludzi ktorzy myslą -zle postepuje , nikt mnie nie kocha , a to nie prawda -Pan Bog nas kocha .


5 gwiazdki Książka, do której się wraca
Jacek Bielecki
Książka ta pokazała mi jednocześnie wielkość i bliskość Boga. To, że Bóg nie tylko jest dobry ale, że Bóg jest aż tak dobry! Nie tylko jest miłosierny ale jest aż tak miłosierny, że czasem trudno w to uwierzyć. Książka jest pełna konkretnych przykładów z życia codziennego. Daje wiele praktycznych odpowiedzi i wskazówek jak postępować aby być blisko Boga i aby być szczęśliwym. Zachęca i motywuje do czynienia dobra i dzielenia się swoją wiarą z innymi. Bardzo dobrze wpisuje się w ten szczególny Rok Miłosierdzia.


5 gwiazdki
Barbara Bąk
Książkę \" Bóg dobry aż tak\" przeczytałam bez oderwania. Zamierzam przeczytać raz jeszcze a następnie podzielić się nią z innymi. Napisana bardzo czytelnie i przystępnie zarówno dla ludzi prostych oraz tych bardziej rozwiniętych duchowo. Polecam gorąco każdemu.


5 gwiazdki Powrot do Boga
Iwona Białkowska
Chciałam podziękować Panu Bogu i ks. Pawlukiewiczowi za te książkę. Bóg użył jej (nie lubię słowa wykorzystał i nie jest tu adekwatne), by mnie do siebie przyciągnąć. Nawet nie na nowo, bo wcześniej nie było (z mojej strony) relacji, raczej lęk. Po jej przeczytaniu albo i w trakcie, płakałam jak bóbr nad swoim życiem, swoimi błędami, grzechami, utraconymi marzeniami, utracona kobiecością, utraconym życiem. I po tej książce przez kolejne 3 dni modliłam się Koronką do Bożego miłosierdzia (nawet nie cała tylko 1 dziesiątką, bo wtedy nie umiałam jej odmawiać) i Jezus przyszedl we śnie, po którym zmieniło się cale moje życie. Potem było poznawanie Boga i poznawanie siebie, rekolekcje Ignacjańskie, miłość Boga i do Boga, lepsze relacje z ludźmi i miłość do Słowa Bożego. Chwala Panu!


5 gwiazdki Polecam bardzo
Karolina Laskowska
Książkę bardzo polecam, zresztą jak każdą ks. P. Pawlukiewicza. Mądra, życiowa, pokrzepiająca. Przeczytałam i podałam dalej w świat :)


5 gwiazdki
Marek Szewczyński
Bardzo bobra. Polecam


5 gwiazdki
Katarzyna
Bardzo dobra książka. Polecam


4 gwiazdki \"Fale łaski\"
Elżbieta Knych
Książka \"Fale łaski\" osobiście mnie rozczarowała. Uważam, że komentarze do ewangelii św. Łukasza są osobistą refleksją autora z wieloma słowami biblijnymi, które uważam za zbyteczne. Nie znalazłam za to czego szukałam\"orzeźwiającej kąpieli w morzu łask\". Dla mnie średnio wciągająca lektura. Książka tego autora p.t.\"Wolni od niemocy\" jest o wiele lepsza.


5 gwiazdki Bardzo polecam
Emilia Bojarska
Dwa razy przeczytałam, a tak naprawdę pochłonęłam książkę ks. Pawlukiewicza o Bożym miłosierdziu. Polecam


5 gwiazdki Dorota
Dorota Lubińska
Książka jak dla mnie świetna. Polecam z czystym sercem. Dla tych którzy mają jakieś wątpliwości czy ich droga jaką wybrali podoba się Bogu.czy jednak zmierzają w innym kierunku.Dziękuję Bogu za osoby które mi tę książkę poleciły.


5 gwiazdki Osobista relacja duchowa z Bogiem
Zofia Kunstmann
Ksiazka, ktora uswiadamia, ze wiara to osobista relacja z Bogiem, ze brak modlitwy to brak rozmowy z najblizszym przyjacielem. O sprawach waznych, tych najwazniejszych, pisze autor jezykiem przystepnym dla wspolczesnego czytelnika. Ksiazeczke bardzo polecam.


5 gwiazdki Polecam...
Stanisław Kaźmierowski
To książka, do której będę wracał i polecał innym...


5 gwiazdki bardzo dobra książka
Joanna Maciejak
Witam, treść książki jest bardzo przystępnie napisana ,dla każdego.Z chęcią i zaciekawieniem czytałam kolejne kartki.Wiele wyjaśnia.Szczególnie polecam dla osób,które są na początku drogi ,przygody z Jezusem.Osobiście bardzo lubie wypowiedzi i styl ks.Pawlukiewicza.Myślę że to Święty człowiek.


5 gwiazdki bardzo dobre
Magda Mazur
Jak zawsze u ks. Pawlukiewicza - bardzo zrozumiały język, ciekawe przykłady i Boże Miłosierdzie w głównej roli. Tą książeczkę powinien przeczytać każdy. Polecam!


5 gwiazdki BÓG DOBRY AŻ TAK ?
Jolanta Torłop
Polecam gorąco książkę\" Bóg dobry aż tak ? \"jest cudownym przesłaniem tak bardzo prawdziwym i aktualnym dla naszych czasów,poparta autentycznymi przykładami z życia zwykłych osób,lektura do przemyśleń i analiz,oraz zastosowań we własnym życiu.Gorąco polecam !!!!!!!!!!


5 gwiazdki obowiazkowa pozycja w domowej bibliotece
Magdalena
Polecam ta ksiazke bardzo gorąco, to ksiazka dla niedowiarkow. Bóg jest dobry az tak!!!!!!!!


5 gwiazdki
Krysia
Witam serdecznie:) Miłosierdzie - co to znaczy? odpowiedź zawarta jest w formie przykładów podanych przez ks. Piotra Pawlukiewicza, które pomagają w postrzeganiu naszego życia duchowego, co poprawić, na co w szczególności zwrócić uwagę. Polecam, przeczytanie tej książeczki skłoniło mnie do refleksji nad codziennym życiem. Pozdrawiam cieplutko:)


5 gwiazdki :)
Agnieszka
Książka jest wspaniała, ale czego innnego mozna się spodziewać po księdzu Pawlukiewiczu, nie mogło być inaczej. Jest to takze cudowna podróż do swojego serca, pomoc odkrywaniu samego siebie, poznawania swoich słabości i mocnych stron oraz wskazówki jak umacniac się w wierze.


4 gwiazdki
Anna
Bardzo wartościowa książka. Polecam


5 gwiazdki OK
RB
Bardzo dobra pozycja, napisana prostym, zrozumiałym językiem, Bez zawiłości skomplikowanej teologii. Do poszerzania wiary ok,


4 gwiazdki
Paweł Czyżewski
Jest to książka bardzo przystępna treściowo dla ludzi oddalonych od Kościoła. Prosty język, życiowe przykłady, nie nudzi. Świetnie nadaje się na prezenty i pożyczanie.


5 gwiazdki Myśli na całe życie
Bożena Górska
Pierwszy złożyłam zamówienie w KK Tolle, było to zamówienie raczej na chybił trafił. Wybrałam \"Bóg dobry aż tak? O Bożym miłosierdziu myśli kilka\". Przeczytałam tą książkę jednym tchem, czytam kolejny raz bo jest tego warta. \"Myśli kilka\" są myślami na całe życie(zaznaczam je by do nich wracać). Nigdy nie jest za późno by wybrać tą jedną właściwą drogę,ponieważ ogrom niewyczerpanego Bożego Miłosierdzia jest nadzieją dla nas wszystkich duchowych bankrutów.


5 gwiazdki bardzo dobra
Polecam książkę. Otwiera oczy na wiele spraw w życiu codziennym. Czyta się dobrze. z miłą chęcią polecę ją innym.


5 gwiazdki Boże miłosierdzie
Marzenna
Bardzo cenię wypowiedzi ks. Pawlukiewicza ,którego pamiętam z audycji w radio Józef. Książeczka o Bożym miłosierdziu jest bardzo pomocna, warta popularyzowania i przekazywania dalej ...:)


5 gwiazdki Super
Sławek
Doskonała książka napisana przez fantastycznego rekolekcjonistę. Lektura zmienia obraz Boga dzięki czemu staje się bliski jak Tata. Polecam gorąco.


5 gwiazdki Miłosierdzie Boże
Elżbieta Knych
Książka bardzo interesująca, pomagająca poznać wielkość Miłosierdzia Bożego i jego działanie w życiu codziennym każdego człowieka. Książkę tą czyta się \"jednym tchem\".


5 gwiazdki Polecam wszystkim tą książkę
Przemek Kajor
Książkę czyta się tak, jak by się słuchało księdza Piotra. Prosty, rzeczowy język, przyjazna treść, ciekawe przykłady z życia. Książka jest bardzo mądra i podoba mi się to, że przy całej łagodności księdza Piotra Pawlukiewicza, nie owija on w bawełnę i nazywa wszystkie, trudne sprawy po imieniu. Kupiłem dwie sztuki, żeby wszyscy znajomi ją przeczytali, bo na prawdę warto.


5 gwiazdki rewelacja
Sylwia Polomska
Milosierdzie Boze ukazane w niesamowity sposob. Cale zycie wiedzialam, ze Bog jest milosierny, ale dopiero ta ksiazka uswiadomila mi co to tak naprawde znaczy. Polecam wszystkim, zwlaszcza mlodym, ktorzy borykaja sie z problemami z pozoru nie do rozwiazania. Seedecznie pozdrawiam!


5 gwiazdki GIT
Zdzisław Mientki
Jesteś zatroskany o bliską Tobie osobę,to zrób prezent,a odmienisz relację z tą osobą i zyskasz przyjaciela,Króluj nam Chryste!!!!!!!!!!!!!!


5 gwiazdki warta przeczytania
Agata Sagan
ksiazka znanego ksiedza jest warta przeczytania bardzo fajnie sie czyta i bardzo wciaga;].polecam


4 gwiazdki
Tytuł mówi sam za siebie. Książka traktuje o ogromnej miłości Boga do człowieka. W sposób bardzo przystępny przybliża Boże Miłosierdzie. Bardzo polecam


5 gwiazdki Super.
Katarzyna Spernacka
Jest to wspaniała książka warto przeczytać,zawsze gdy mam wątpliwości i kłopoty biorę tą książkę i czytam czytam aż dusza moja uspokaja polecam wszystkim na całym świecie czytać jeszcze raz czytać ona pokazuje jak Bóg nasz kocha ,ja już dalej dałam do czytania następnym ludziom którzy wątpią w miłość Boga.


5 gwiazdki ksiązki księdza Pawlukiewicza
Justyna Izabela Rogozińska
Wszystkie książki księdza Pawlukiewicza to radość dla duszy i ukojenie dla serca Niezwykły dar bezpośredniego podawania Boga do serca Prawdziwe powołanie i łaska Ducha Świętego w słowach i książkach wyjątkowego i cudownego księdza Niech mu Pan Bóg Błogosławi za tą pracę nie jest w stanie sobie wyobrazić jak jego praca jest ważna


5 gwiazdki Krótka i treściwa.
Albin Krzymowski
Polecam ze szczególną troską.


5 gwiazdki dla każdego
Bardzo szybko przeczytałam książkę, bo treść i myśli w niej zawarte są warte uwagi. Ksiądz Pawlukiewicz zwraca uwagę na bardzo ważne kwestie, o których ludzie często nie zdają sobie sprawy. Bóg jest w stanie wybaczyć każde przewinienie, zło, trzeba się tylko podnieść po upadku i prosić Boga o pomoc poprzez m. in odmawianie koronki do Bożego Miłosierdzia. Koronka jest modlitwą dla każdego ( nie tylko dla starszych babci jak większości ludziom się wydaje), dlatego odmawiajmy ją jak najczęściej.


5 gwiazdki Warto przeczytać
Karolina
Książka warta uwagi. Dużo cennych rad.Skarbnica wiedzy.Polecam.


5 gwiazdki
ta ksiażka to mistrzostwo świata, polecam ja kazdemu, naprawde warto ją przeczytac


5 gwiazdki Świetny sklep!
Katarzyna Łoń
Zachęcam do kupna \"Bóg dobry aż tak?\". Przyjemna książka, która nie tylko daje do myślenia ale również pomaga zrozumieć nasze życie oraz to co się w nim dzieje. Dodatkowo chciałabym pochwalić sklep tolle.pl - bardzo miła obsługa, szybka przesyłka, bezproblemowa współpraca!


5 gwiazdki Na prawdę warto
Ks. Michał
Ks. Pawlukiewicz nie tylko interesująco wygłasza swoje konferencje, ale również ciekawie pisze. Ta książka doskonale pokazuje czym jest miłosierdzie Pana Boga, a to wszystko jest podane w łatwy i przejrzysty sposób. Polecam.


5 gwiazdki Bóg Dobry, aż tak
Wiktor Swiderski
+ Polecam wszystkim - pozwala się na chwilę zadumać i powziąść dobre postanowienia na każdym obcinku naszego życia. Szczęść Boże! księdzu Piotrowi! Pozdrawiam bardzo sedecznie i dziękuję!


5 gwiazdki mniej strachu
Natalia Żurawska
Ksiązka na pewno ciekawa i pokazująca Boga w zupełnie innym świetle nie jako Boga, którego należy się bać lecz przyjaciela o wielkim kochającym sercu, który szybciej wybacza nam niż my wybaczamy sami sobie i innym. Przepełniona miłościa i troską mi dała ulgę i pokrzepiła moje serce. Napisana językiem troskliwego ojca, który zamiast karać daję szansę i czeka na nasze powroty cierpliwie. Poza tym osobiście oprócz książki polecam kazania KS.PIOTRA Pawlukiewicza, słucham ich często i dają do myślenia. Głos Księdza jest bardzo miły i ciepły w dodatku zawsze można usłyszeć cenną ripostę.Przeczytajcie ją, bo jest jak drogowskaz.


5 gwiazdki Pierwsza moja książka księdza Pawlukiewicza...
Aśka
Cudowny sposób nawiązania kontaktu z czytelnikiem, zachęcona lekturą postanowiłam posłuchać też nagranych kazań księdza Pawlukiewicza. Do mnie bardzo trafia, oby jak najwięcej było duchownych, którzy w taki sposób mówią o Bogu i wierze, bezpośrednio, prosto, z poczuciem humoru kiedy trzeba, a jednak przede wszystkim trafia do serca. Polecam.


5 gwiazdki ...Właśnie tak!
Kasia W.
Książka naprawdę świetna, wszystkim polecam i zaawansowanym w wierze i kompletnym nowicjuszom, Miłosierdzie Boże jest przeogromne i każdy może z Niego czerpać. Ksiądz Pawlukiewicz przekazuje prawde o Bożej miłości trafiając prosto do serca. Komu nie pożyczyłam, był zachwycony. A więc podsumowując - Polecam z czystym sumieniem :)


5 gwiazdki Zmienia życie
Jarek Siomka
Przez ostatnie dwa lata kupiłem około 70 książek. Żadnej nie przeczytałem w całości. Dopiero tę zieloną książeczkę !! Poruszyła moje serce, czytanie tej chudziny było jak narkotyk a może lekarstwo, które nadal działa. Kupiłem drugą bratu. Tytuł jest trochę mylący jak dla mnie, ale to kolejny atut tej pozycji. Ks. Pawlukiewicz jest genialny !!!!!


5 gwiazdki super
izabela sobczak
jestem szczesliwa ze wirtualnie poznalam ksiedza Piotra. Teraz chcialabym zeby zagoscil u mnie w domu na niedzielnym obiedzie :)


5 gwiazdki
Violetta
ciekawa lektura, polecam też posłuchać kazań ks.P.Pawlukiewicza


5 gwiazdki cudowna!
Bogusia
lekko napisana, ale bardzo bogata w treści, zakochałam się w cudownym Bożym Miłosierdziu po tej lekturze. Polecam!


5 gwiazdki polecam
Justyna C.
książka stała się dla mnie cennym drogowskazem.napisana fajnym, przystępnym dla każdego językiem.styl ks. Pawlukiewicza sprawiła, że przeczytałam ją błyskawicznie.Z serca POLECAM.


5 gwiazdki Świetna książka
Karolina Labuda
Przeczytałam tę książkę jednym tchem. Jest niezwykła - daje wiele do myślenia. Dzięki niej zrozumiałam jak dobry jest Bóg, i jak bardzo się od niego odwróciłam. Dzięki tej książce w odpowiednim momencie uświadomiłam sobie, że czas się \"ogarnąć\" Polecam wszystkim - szczególnie osobom zagubionym. :)


5 gwiazdki BARDZO POLECAM!!!!
BASIA
Ta książka zmienia ludzi.Jest to książka którą zamawiam i daję moim znajomym i ludziom którzy szukają Boga i Jego Miłości.Dzisiaj nie mam dla nich lepszego prezentu,a tym samym jest to szerzenie Bożego Miłosierdzia.Zawsze wyciska łzy z czytelnika .MUSISZ JĄ PRZECZYTAĆ!!!!!!!


5 gwiazdki Polecam każdemu
Joanna
Muszę przyznać, że książka ks. Pawlukiewicza \"Bóg dobry aż tak? O Bożym miłosierdziu myśli kilka\" jest bardzo wartościową książką. Wciąż nie mogę się nadziwić, że Bóg jest aż tak dobry. Po przeczytaniu tej książki wiele dowiedziałam się na temat kultu Bożego miłosierdzia. Wspaniała książka - polecam każdemu.


5 gwiazdki Nowe spojrzenie
Izabela Galicka
Książka Pawlukiewicza daje nowe, głębsze spojrzenie na Boże miłosierdzie. Głęboko, mądrze ludzki wymiar tej książki sprawia, że Bóg jest jakby bliżej nas...


5 gwiazdki świetna książka
K.W.
Księdzem Pawlukiewiczem zaraziła mnie moja przyjaciółka, która jest siostrą misjonarką. W trudnych chwilach mojego życia podsuwała mi różne jego felietony, recenzje, Słowo Boże czy nagrywane rekolekcje. Zawsze mądrze i rzeczowo było wszystko opisane, omówione czy przedstawione na przykładzie innych przeżyć. Książkę \"Bóg dobry aż tak?..\" zakupiłam ponownie dla mojego syna, który jest w trudnym wieku i rozmowa o Bogu to jak rzucanie grochem o ścianę. Nie mówiąc nic podsunęłam mu te rozważania na temat miłosierdzia i powiem krótko: nie pyta mnie już w niedzielę czy musi iść do kościoła, uczestniczy we Mszy św. godnie, poszedł do spowiedzi oraz przyjął sakrament komunii. Przestał wulgarnie opowiadać że Boga nie ma. Myślę, że proste słowa zawarte w tej książce dotarły do niego i za te mądre myśli Ks. Piotra Pawlukiewicza przelane na kartkę dziękuję bardzo. Polecam każdej rodzinie i nie tylko tę książkę, którzy wątpią w istnienia Boga, w dar modlitwy, rodzicom dzieci, którzy stanęli na rozdrożu i nie wiedzą którą drogą podążać.


5 gwiazdki Polecam każdemu
Monika Malinowska
Muszę przyznać, że książka ks. Pawlukiewicza \"Bóg dobry aż tak? O Bożym miłosierdziu myśli kilka\" jest bardzo wartościową książką. Wciąż nie mogę się nadziwić, że Bóg jest aż tak dobry. Po przeczytaniu tej książki wiele dowiedziałam się na temat kultu Bożego miłosierdzia. Oprócz tego o wiele częściej zaczęłam odmawiać koronkę do miłosierdzia bożego. Wspaniała książka - polecam każdemu.


5 gwiazdki Świetna!
Klaudia
Napisana przez Ks. Piotra książka niesamowicie trafia do serca... daje do myślenia. Polecam :)


5 gwiazdki
Anna Klimaszewska
Tej książki nie trzeba komentować, trzeba ją przeczytać, podniesie na duchu każdego.


5 gwiazdki Polecam
Maria
Książka ładnie napisana,prosta,dobrze się czyta. Książka godna polecenia.Sama ją przekaże innym do czytania.


5 gwiazdki pozytywna
Natalia Żelazna
Świetna ksiązka. Bardzo dobrze i szybko sie czyta. Mozna dzieki niej zmienic perspektywe patrzenia na siebie, Boga i świat.


5 gwiazdki Polecam :)
Maria Gołaszewska
Książka przypomniała mi kazania rekolekcyjne,które były w naszym kościele daje nadzieje na piękniejsze życie ,jest prosta, pięknie się czyta, podarowałam ją mojemu dziecku - Polecam wszystkim.


4 gwiazdki
Eliza Przystał
Ułatwia inne spojrzenie na właśnie postępowanie oraz na relacje z innymi ludźmi. Polecam wszystkim, którzy mają problemy z ufnością Panu.


5 gwiazdki Godna polecenia
Karolina Nowak
Książeczka stanowi wstęp do rozważań na temat Bożego Miłosierdzia. Po jej lekturze postanowiłam, przeczytać Dzienniczek siostry Faustyny. Dużo ciekawych rad i przykładów z życia ks. Piotra Pawlukiewicza. Książka godna polecenia.


5 gwiazdki To mój ulubiony kaznodzieja
bodzio
Polecam. Bardzo polecam!


5 gwiazdki Super książka
Elżbieta Ślusarz
Czyta się ją bardzo szybko,bo jest ciekawa. Zrozumiała dla każdego, Po przeczytaniu, nikt nie będzie miał wątpliwości w miłosierdzie Boże. Ja już jej nie mam, bo zabrała mi ją koleżanka /gdy na chwilę zajrzała do środka książki. POLECAM KAŻDEMU!!!!!!!!!


5 gwiazdki
Grażka
Książka, od której nie można się oderwać, aż do ostatniej strony. Opisane sytuacje są bardzo życiowe, prawdziwe i pozwalają dostrzec samego siebie. Lektura warta przeczytania!


5 gwiazdki Polecam :)
Daniel
Gorąco polecam tą książkę, jak dla mnie książka bardzo motywująca, pozwalająca patrzeć na siebie w jasnych barwach.


5 gwiazdki
Gabriela Kuśmider
Ksiądz Piotr Pawlukiewicz potrafi pisać w prosty i przystępny sposób o rzeczach najważniejszych. Polecam tę książkę każdemu - wleje otuchę i radość w serce każdego kto poszukuje Boga i Jego miłosierdzia.


5 gwiazdki
Jak zwykle wspaniała książka wspaniałego kaznodziei, który potrafi dotrzeć do samej głębokości duszy człowieka. Czytając ją człowiek dochodzi do wniosku jak bardzo powinniśmy zaufać Miłosierdziu Bożemu . Bóg jest tak dobry, że nigdy nie zrozumiemy głębokości miłosierdzia. Polecam ją każdemu.


5 gwiazdki
Bardzo dobra książka! Dzielę się nią ze znajomymi i gorąco polecam innym osobom do przeczytania tej książeczki.


5 gwiazdki Świetna
Kasia S.
Jest to jedna z najlepszych książek religijnych jakie czytałam. Jest natchnieniem,zachętą, przekonaniem do zmiany życia.po jej przeczytaniu zpragniemy się zbliżyć jeszcze bardziej do naszego kochanego Ojca, który jest w Niebie.


3 gwiazdki spodziewałam się czegoś mnie przyziemnego
Kasia S.
zaczęłam czytać książkę i.. poczułam się jak w kościele na kazaniu. Przyznam że kazanie nienudne i z przykładami ale bardziej wymyślonymi niż z życia. Polecam tym którzy się upewnili w wierze rzymskokatolickiej ale nie tym którzy szukają Boga i sposobu na rozmowę z nim. Utknęłam w połowie i chwilowo odłożyłam na półkę. I jeszcze tylko jedna uwaga.. czemu taka niewielka książeczka jest tak droga?


5 gwiazdki Niezwykła
Anna Gulan
Nawet w pewien sposób nie potrafię nic powiedzieć bo wartość jaka zawarta jest w tej książce ma niesamowity wpływ na nasze myślenie potrafi zmienić nawet serce grzesznika jeżeli pozwolimy każdemu słowu przenikać samych siebie. Dzięki tej książce zrozumiałam jak wielkie jest Boże Miłosierdzie dla każdego człowieka jak bardzo powinniśmy prosić o nie naszego Boga który jest naszym Ojcem. Także daje spojrzenie na nasze życie codzienne. Każdy temat jaki poruszył tu ks Piotr jest niesamowicie ważny aby zrozumieć miłosierdzie i postępować wg niego. Ja osobiście jeszcze głębiej zrozumiałam sakramet pokuty. Po przeczytaniu książki ma się wielką ochotę klęknąć ze łzami w oczach przy kratkach konfensjonału i wyznać Jezusowi całą prawdę bo wtedy uświadamiamy sobie jak bardzo jesteśmy grzeszni ale też to jak Chrystus pragnie abyśmy do niego przychodzili NIEUSTANNIE


5 gwiazdki Bóg dobry aż tak??? - Bóg dobry aż tak!!!
Ewelina Pleszew
Książki autorstwa księdza Piotra są wartościowe. Wszystkie bez wyjątku. Są to najlepsze kazania/nauki jakie słyszałam/czytałam. Książka niesie duży ładunek pozytywnych myśli, wielką nadzieję oraz zachęca, by się nigdy nie poddawać, szybko wstawać po upadkach i z ufnością zanurzać się w Bożym miłosierdziu. Polecam gorąco.


5 gwiazdki rewelacja
Marzena
Niesamowita książka dla wszystkich, zwłaszcza zagubionych, daje nadzieję i odkrywa piękno niezmierzonego Miłosierdzia Bożego, lekko napisana bardzo przyjemnie się czyta, polecam;)


5 gwiazdki przemawiajaca i uswiadamiajaca
Gosia
bardzo dobra-latwa w odbiorze


5 gwiazdki kazdy musi to miec
Barbara Dryl
Ksiazka jest napisana banalnie prostym jezykiem,jest skierowana do wszystkich jak i młodszych i dla starszych.Kazdy znajdzie tu cos dla siebie i innych by móc dalej glosic dobre słowo a nawet znajdzie wiele odpowiedzi na rozne trudne pytania.Jest w niej wiele przykladów z zycia, napisana jest nawet z humorem-jak kazda ksiazka ksiedza Pawlukiewicza.Nawet najbardziej trudny z pozoru temat staje sie łatwym i przezroczyscie przedstawionym na podstawie przykładów.Wszystkie ksiazki ksiedza Pawlukiewicza , ktore przeczytałam do tej pory opisuje tym samym komentarzem-a mam zamiar przeczytac wszystkie jakie sie ukażą.Sa godne polecenia.Warto posiadac w swojej biblioteczce domowej własnie takie lektury.Jesli miałabym ocenic to stawiam najwyzsza note.


5 gwiazdki
Krystyna Huryn
Szanowni Państwo, dziękuję za bardzo szybką przesyłkę. Dziękuję też za bardzo dobrą książkę. Cieszę się,że znalazłam w Internecie Państwa księgarnię w której można dostać ciekawe książki.


5 gwiazdki Niesamowita książka
Małgosia
Przyznaję,że kiedyś już miałam te książkę w ręku. Wydała mi się wtedy przesiąknieta cukierkowo-lukrowaną religijnością. Był to ogromny błąd. Do książki trzeba podejść z otwartym sercem, trzeba jej zapragnąć, tak jak i Bożego Miłosierdzia trzeba zapragnąć.Wtedy człowiek zaczyna dostrzegać, że słowa są tylko tłem, a głęboka i poruszająca treść jest świadectwem osobistego przeżywania i doświadczania Bożego Miłosierdzia przez Kapłana, który tę książkę napisał.Bogu niech będą dzięki za takich Kapłanów.


5 gwiazdki Ta książka nie poleży na półce :)
Izabela S.
Albo ją puścisz w obieg, albo sam będziesz do niej wracał. Albo jedno i drugie ;). Ostatnio w moim sercu pojawiły się wątpliwości, jakieś poczucie beznadziejności, zalałam się potokiem łez i załamałam. Nie miałam sił na nic. Otworzyłam tą książkę na pierwszej lepszej stronie. Było tam napisane, że to, co kiedyś może uratować nas na sądzie ostatecznym to słowa: Przynajmniej próbowałem Boże. Próbowałem Cię szukać i coś zmienić w swoim grzesznym życiu, czy to poprzez rekolekcje czy np. religijną książkę. Po przeczytaniu tego, z serca się uśmiechnęłam :)


5 gwiazdki ...wszystkim
Barbara O.
GDYBYM MOGŁA-ROZDAŁABYM MILIONY EGZEMPLARZY TEJ KSIĄŻKI KAŻDEMU STĄPAJĄCEMU PO TEJ ZIEMI...!!!!!


5 gwiazdki miłosierdzie
krystyna
Książka pełna wartościowych slow mówiących o Bożym miłosierdziu , dająca dla wielu będących na rozdrożu dróg , stojących obok Jezusa i nie wiedzących czy Bóg ich kocha- pewność , ufność i wiarę. Przeznaczona dla tych którzy chcą wrócić ,ale nie wiedza jak. odpowiedz jest zawarta w tej książce .


5 gwiazdki Bóg bogaty w Miłosierdzie
Aneta Jędruszkiewicz
Książka ks. Piotra Pawlukiewicza, jest bardzo dobrą pozycją. Naprawdę warto ją przeczytać, a zapewniam że będzie się do niej często wracać. Książka jest dla każdego, kto pragnie poznać lub na nowo odkryć prawdę o nieskończonym Miłosierdziu Bożym. Jest ona szczególnie dla tych zagubionych, którzy nie wiedzą jak i boją się wrócić do Boga. Opisanych jest w niej wiele sytuacji wziętych z codziennego życia ludzi, a także ich świadectwa radosnego i przemieniającego spotkania z Jezusem Miłosiernym. Z przyjemnością ją czytam. Warto podarować tę książkę komuś w prezencie na całe życie. Ta książka naprawdę pomaga :). Pozdrawiam wszystkich :)


5 gwiazdki Wielka mądrość
Małgorzata Pawelak
Książka,jak każde dzieło Pawlukiewicza, to jedna z lepszych nauk. Dla wszystkich , w każdym wieku. Polecam serdecznie.


5 gwiazdki
Anna
Przeczytałam wszystkie książki ks. Pawlukiewicza oprócz: \"Po co bierzmowanie?\" i \"Aleksander Fedorowicz po prostu ksiądz\" i wszystkie z czystym sumieniem serdecznie polecam.


5 gwiazdki Bardzo dobra
Justyna Czapla
Serdecznie polecam tę książkę. W jasny, przejrzysty sposób przedstawia istotę Bożego Miłosierdzia. Pomaga zrozumieć, że mimo naszych upadków Bóg nas kocha i zawsze czeka na nasz powrót


5 gwiazdki Bog dobry aż tak?
Sławomir Radziwon
Jestem szczesliwy, ze znalazlem tę ksiegarnię.Pomysł na takie publikacje - to raz, na skuteczne działanie to dwa. Pozdrawiam cieplutko całą ekipę Tolle.pl


5 gwiazdki
Aneta Kwaśniak
Bardzo dobra polecam


5 gwiazdki
Iwona Jaros
Bardzo ważna ksiażka w życiu każdego człowieka, szczególnie gdy jest daleko od Boga. Pozwala wiele zrozumieć na temat przebaczenia


5 gwiazdki polecam
Adam Masternak
dla każdego na prawdziwej drodze nawrócenia.


5 gwiazdki o miłosierdziu
Maciej Jakubowski
Książka piękna, mądra, wspaniała. Po przeczytaniu chciałoby się przekazać ja do czytania każdemu, bliskim i dalekim. Niby o sprawach, o których wiemy, słyszeliśmy a jednak odkrywa przed nami wiele.


5 gwiazdki książka Bóg dobry aż tak ks. Piotra Pawlukiewicza
Anna Wierzba
Czytam bardzo dużo ale ta książka będzie mi towarzyszyła do końca życia. Każdy kto się pogubił lub potrzebuje wsparcia powinien ją czytać. Podarowałam moim przyjaciołom te książeczki i każdy z Nich był zachwycony.


5 gwiazdki Duchowość
Tomasz Majchrzak
Jakże często nie doceniamy Naszego Stwórcy...Jego Dobroci,Miłosierdzia,Ciepła...Jakże często obraz Boga w naszych wyobrażeniach o Nim jest w nas wypaczony.\"Bóg dobry aż tak\"?Ksiądz Piotr daje na to odpowiedź twierdzącą-i ma w pełni rację!Polecam.


5 gwiazdki
Amelia Górna
Książka prawdziwa i krzepiąca, powinno się często do niej wracać. Dziękuję.


5 gwiazdki
Beata Dereń
Bardzo dobra książka. Wcale nie żałuję że ją kupiłam.Było w niej kilka rzeczy dających mi do myślenia. Polecam ją osobom, które mają utarty schemat myślenia o Bogu jako surowym sędzią. Bóg jest przede wszystkim Miłosierny i daje szansę człowiekowi aby się szczerze nawrócił, w sobie tylko właściwy delikatny, mądry sposób pociąga ku sobie człowieka, a gdy już wyczerpią się mozliwości to zostaje sprawiedliwość. Bóg nie chce przyciagać człowieka na siłę, wbrew jego woli. Takie jest moje prywatne zdanie na temat tej ksiażki. Może się mylę i niewłaściwie dobrałam słowa aby opisać, co miałam na myśli, wynosząc z tej książki. Beata.


5 gwiazdki super książka
Elżbieta Rybacka
Książka napisana prostym, trafiającym do każdego językiem. Nie można się od niej dosłownie oderwać. Autor przedstawia sytuacje z życia wzięte, może dlatego książka jest tak bliska każdemu kto po nią sięgnie.


5 gwiazdki Aż tak dobry?
Małgorzata Ciosmak
Miałam szczęście w latach 60. ubiegłego wieku,odbywać lekcje religii pod kierunkiem siostry zakonnej, karmelitanki o imieniu Gaudencja. Ona uczyła nas, że Pan Bóg nas kocha i chętnie pomaga w naszych trudnościach, jeśli Go bardzo serdecznie poprosimy i że cieszy się gdy Mu podziękujemy. Jak to inaczej w odniesieniu do tego, co większość odczuwa. Wmawiało się ludziom, że Pan Bóg to takie monstrum, które tylko czyha na nasze potknięcia, aby nas surowo ukarać. Przeciętego człowieka ogarniał paniczny strach i brak nadziei na szczęśliwe zakończenie życia na ziemi. Dobrze, że jest taka książka, która obala ten mit. Dzięki temu, co napisał Autor wielu pozna, że Bóg to ktoś, kto kocha najmocniej na świecie i wiele może nam wybaczyć, jeśli okażemy skruchę i obiecamy poprawę albo przynajmniej będziemy się starać. Udziela nam wielokrotnie kredytu bez lichwiarskiego procentu - bo nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi. Książkę warto przeczytać, a nawet komuś podarować z tego właśnie powodu.


5 gwiazdki
Halina Marcinkowska
Każdemu poszukującemu Boga, każdemu wątpiącemu, ale przede wszystkim wierzącemu w sposób tradycyjny polecam tą książkę, ażeby odkryć na nowo, iż Bóg to sama Miłość, inny niż nasze wyobrażenia o Nim, a jego przebaczenie płynące z Jego Miłości do nas nie ma granic... mnie szczególnie uderzyło, że Bóg daje nam prawo do popełniania błędów


5 gwiazdki
ja
Przeczytałam książkę w dwa wieczory, bardzo wciągająca i daje nadzieje w lepsze jutro;-), polecam!


5 gwiazdki
MARIA NOWIŃSKA
DAWNO NIE CZYTAŁAM TAK DOBREJ KSIĄŻKI.CZYTAMY JĄ KOLEJNO WSZYSCY W RODZINIE.POLECAM WSZYSTKIM A SZCZEGÓLNIE TYM KTÓRZY MAJĄ PROBLEMY.BÓG JEST MIŁOSIERNY.DZIĘKUJĘ.


5 gwiazdki Rewelacyjna
Karolina S
Gorąco polecam wszystkim szczególnie tym poszukującym Boga. Autor w prosty i subtelny sposób przedstawia nam Ojca Kochającego i czekającego na swoje owieczki! Księgarnia Tolle ja zwykle...wspaniała.


5 gwiazdki Bóg mówi do mnie
Grażyna Kondracka
Często jest tak, że człowiek czytając tytuł książki domysla sie jej treści Tak było im tym razem. Jednak to, co przeczytałam poraziło mnie. W moim życiu od dawna dzieje się tak, że jesli mam jakieś wątpliwości co do podjęcia decyzji, lub zrozumienia jakiegokolwiek zdarzenia \"pytam\" Jezusa i prosze mi wierzyć, że zawsze dostaję odpowiedź. W różny, czasem niespodziewany sposób. A to ktoś wyrazi w mojej obecności jakąs myśl, a to przeczytam w czasopiśmie lub ksiązce. Wiem,że to nie jest przypadek, bo za każdym razem to jest odpowiedź Boga skierowana do mnie. Dokładnie na moje wątpliwości.Tym razem było tak samo. Kiedy przeczytałam książkę \"Bóg dobry aż tak\" poczułam się tak, jakby Ktoś mocno mnie przytulił. To było niesamowite! Człowiek wie,że Bóg jest Miłością, ale żeby aż tak!? Połknęłam tę ksiązkę dosłownie.Jest cudowna!Otwiera człowieka na Boże miłosierdzie w taki sposób, że trudno to zrozumieć. Dziękuję!


5 gwiazdki Inna perspektywa
Tomasz Kuban
Książka stanowi interpretację i wyjaśnienie kilku zagadnień podstawowych z punktu widzenia religii katolickiej - przede wszystkim istoty Bożego Miłosierdzia. Dla mnie zaskakujące i zarazem bardzo pozytywne było to, iż interpretacja ta próbuje trafiać do czytelnika w zupełnie inny sposób od stylu stosunkowo często spotykanego w homiliach. Książka Ks. Pawlukiewicza pozbawiona jest pompatycznego wysublimowanego języka. Pozbawiona jest dydaktycznego, surowego tonu. Nie ma w niej ucieczki od niewygodnych pytań i kwestii. Ja sam miałem poczucie, że w swoich wyjaśnieniach, autor podąża wręcz za moimi pytaniami i wątpliwościami pojawiającymi się podczas lektury. Polecam wszystkim tym, którzy nie do końca pewni są czego szukają poprzez swoją wiarę oraz którzy nie wiedzą jak sformułować swoje pytania - to książka właśnie dla nich.


5 gwiazdki : )
Krzysztof Pelc
Jeśli ktoś nie przeczytał \"Dzienniczka\" św. Siostry Faustyny Kowalskiej (a powinien), to ta pozycja jest jakby \"streszczeniem\" tego dzieła i również jego wyjasnieniem.


5 gwiazdki Ksiązka bardzo potrzebna...
B.C.
Książka Bóg dobry aż tak? O Bożym miłosierdziu myśli kilka jest bardzo potrzebna na dzisiejsze czasy. Bardzo cenię kazania i książki Ks. Piotra Pawlukiewicza i polecam bo można naprawdę wiele się nauczyć i zrozumieć. Zachęcam do wczytywania się i wsłuchiwania się w treści przekazywane przez ks. Piotra, choć czasem może usłyszane słowo dotknie i coś w nas zaboli, coś pęknie. Maria


5 gwiazdki Przypadek ;)
Paulina Bąk
Szczerze mówiąc, kupiłam tę książkę jako dodatek do dwóch innych książek, które zamówiłam. Tak na doczepkę, trochę przypadkiem ;) ale okazała się najlepsza ze wszystkich. Czyta się jednym tchem, a to co pozostawia w sercu bezcenne :). Gorąco polecam :)


5 gwiazdki cudowna pomoc w każdej chwili
Mariola
książka jest napisana w przystępny dla każdego sposób, niesie samo życie, cudowne przykłady i porady


5 gwiazdki Miłosierdzie.
Jolanta Bednarek
Ks. Piotr Pawlukiewicz jest w moich oczach najbardziej natchnionym kaznodzieją. Wszystkie Jego książki powinny być inspiracją dla innych duszpasterzy.Ks. Pawlukiewicz chyba do wszystkich swoich książek dodaje coś wspaniałego - szczyptę humoru.


5 gwiazdki warto przeczytać, warto przemyśleć
Evita
Podchodziłam do tej książki z niemałą niepewnością, ale jak to w życiu bywa, jak trwoga to do Boga... i każdy szuka na swój sposób. Pozycja warta przeczytania, przede wszystkim przemyślenia i wdrożenia pewnych uwag w życie. Napisana przystępnie, ciekawie, z humorem. Jest w niej zawarta prośba by książka krążyła, wypuszczę tą, ale chyba nabędę kolejną, bo chciałabym do niej wracać.


5 gwiazdki Pozytywna
joanna magdalińska
Bardzo dobra książka


5 gwiazdki Bardzo dobra
Urszula
Książka jest naprawdę ciekawa i godna polecenia!!!


5 gwiazdki polecam
Zaneta Grabowska
bardzo ciekawa ksiazka, dawno juz ja czytalam, pozyczylam komus komu mialam nadzieje pomoze i niestety jej nie odyskalam dlatego dokupilam nastepna :) i latwo namowic do przeczytania bo nie jest dluga :)


5 gwiazdki
Anna Szok
jest to optymistyczna książka dla tych, którzy nie mają sił powracać, po swoich kolejnych upadkach, do kratek konfesjonału...polecam!!!


5 gwiazdki polecam
x. Rafał Główczyk
Z pełną świadomością polecam tę książkę. Zawiera wiele ciekawych myśli; by przekazać innym, a także dla własnego wzrostu duchowego. Bardzo pomaga w otwarciu się na tajemnicę Bożego miłosierdzia. Pozdr xrg


5 gwiazdki serdecznie polecam
Ramona Wiora
Książka warta przeczytania i polecenia, jak zresztą wszystko, co pisze i mówi ksiądz Piotr Pawlukiewicz. Zaskakuje swoją głębią i daje dużo do myślenia. Zmieniła moje pojęcie o Bożym Miłosierdziu. Serdecznie polecam.


4 gwiazdki Ksiazka na czasie!
Ks Jan Paszulelwicz
Blisko betyfikacja Jana Pawla II blisko niedziela milosierdzia Bozego- te resci warto przyswoic


5 gwiazdki pomoc w ciezkiej chwili
Antonio
może inaczej... od prawie pol roku się nawracam i czasami jest ciężko ale ostatnio jeśli można powiedzieć tak ze miałem upadek, kryzys duchowy zacząłem wątpić we wszystko i pewnego weekendu stwierdziłem ze odwiedzę kuzynek no i przed wyjazdem tak się zastanawiałem czy nie wziąść coś do czytania, i tak wziąłem tą książkę i w trakcje podróży zacząłęm czytać dla nudów ale efekt był niespodziewany po prostu wiele rzeczy przypomniała kim jest Pan Bóg i jak próbować zrozumieć pewne rzeczy, a teraz mogę powiedzieć że jestem wróciłem na dobrą drogę .... polecam każdemu


5 gwiazdki
Wiesława Chajęcka
Przeczytałam, obym umiała jak najwięcej skorzystać i polecam każdemu. Nie wiem czego uczą na religii w szkołach średnich ale ta książka mogła by być lekturą obowiązkową dla katolików.


5 gwiazdki Wspaniałość
Krystyna i Marek Mietelscy
Kazania Ks. P. Pawlukiewicza znamy z transmisji radiowych Mszy św. z kościoła św. Krzyża w Warszawie. Każde z nich jest nadzwyczajne i odkrywcze. Książka jest niezwykle cenna, pobudza do refleksji, uczy, wyjaśnia i prowadzi. Jest w najwyższym stopniu godna polecenia. Autor jest wspaniały! Krystyna i Marek


5 gwiazdki Szczerze polecam każdemu!
B.K.
Polecam serdecznie niniejszą pozycję! Ks. Pawlukiewicz w nie zwykle zrozumiały i przystępny sposób przedstawia problematyke Bożego miłosierdzia. Polecam gorącą ową książeczkę ze względu na sporo poruszających przykładów z życia oraz prosty ale jakże wymowny w swojej formie język Ks. Pawlukiewicza. Książka jest świetna zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych oraz dla wszystkich przygotowujących się do sakramentu I komunii lub bierzmowania. Jeszcze raz polecam!


5 gwiazdki
świetna pozycja. Książka pozwala odzyskać nadzieję,że nie wszystko jeszcze stracone choćby nie wiem jak było źle..serdecznie polecam dla tych, którzy utracili już nadzieję i dla tych, którzy jej poszukują..


5 gwiazdki Polecam
Viki
Książką "Bóg dobry aż tak? O Bożym miłosierdziu myśli kilka",po którą sięgnęłam po przeczytaniu pozytywnych komentarzy jestem zachwycona. Przeczytałam jednym tchem i już szukam literatury ks. Pawlukiewicza. Napisana bardzo prostym, pieknym językiem o Bożym Miłosierdziu - z jasnym i czytelnym zachęceniem by wielbić codziennie i modlić się o Miłosierdzie. Piekne i treściwe przykłady wkomponowane w treść - sprawiaja że człowiek odnajduje też cząstkę siebie i utożsamia się. Zgodnie z prośba autora, już przekazałam mojej mamie a potem w dalszej kolejności znajomym. Szczerze polecam, warto dołączyć tę książeczkę do swej biblioteczki;-)


5 gwiazdki Bód dobry aż tak?
Dorota Kurek
Książka ks. Piotra Pawlukiewicza, to bardzo interesująca pozycja.Jest to faktycznie książka dla wszystkich, a w szczególności tych wątpiących. Naprawdę godne polecenia.


5 gwiazdki nie ma to jak ks. Piotr:)
Anna Garus
Prawdę mówiąc na zakup tej ksiązki zdecydowałam się kierując się nie tyle tematem w niej poruszanym co osobą samego autora, którego już zdążyłam poznać przy okazji lektury jego kazań radiowych i naturalnie nie zawiodłam się i tym razem. Wprawdzie wydawało mi się, że tyle już usłyszałam o tajemnicy Bożego miłosierdzia, że praktycznie nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć, a jednak...Książkę przeczytałam dosłownie jednym tchem i choć czuję, że warto by do niej nie raz wrócić to jednak nie sposób oprzeć się prośbie autora i dosłownie puścić ją w obieg wśród bliskich i to praktycznie bez żadnych ograniczeń bo przecież miłosierdzie to łaska na prawdę dla każdego, a szczególnie dla tych, którym wydaje się, że niczego już nie potrzebują, albo nic nie jest w stanie im pomóc.


5 gwiazdki Koniecznie trzeba ją przeczytać!
Leszek Dziwosz
Książka napisana jest prostym językiem. Opisuje rzeczy ważne, wartościowe w życiu człowieka wierzącego a zarazem w sposób bardzo prosty i przystępny. To co mnie szczególnie ujęło w tek książce to fakt, iż autor a przekazywaniu czytelnikowi pewnych prawd posługuje się przykładamy z życia codziennego . Czytając książkę wiele razy człowiek mówi sobie - faktycznie racja, tak jest , w moim życiu zdarza się podobnie. Tę książkę poleciłem już wielu osobom , które po jej lekturze podzielają moja opinię


5 gwiazdki Wrażenia po lekturze
Wiesław Wiktor
Wspaniała książka ks. Piotra. Podnosi na duchu chyba wszystkich. Ja warszawiak z wyboru przekazałem ją rodzinie z Krakowa. Też są nią zachwyceni. Liczę, że temat miłosierdzia Bożego będzie kontynuowany. Proszę o to księże Piotrze!


5 gwiazdki
Iwona Lesiak
Fantastyczną pozycją jest książka " Bóg dobry aż tak? czyli myśli kilka o Bożym Miłosierdziu". Polecam wszystkim, którzy maja problemy z przebaczaniem- POMAGA!


5 gwiazdki Wskazuje drogę wątpiącym
Beata Pilich
Wspaniała pozycja,po którą powinien sięgnąć każdy wierzący i poszukujacy Boga. W jasny,przejrzysty sposób udziela odpowiedzi na pytania o sens cierpienia,wskazuje drogę wątpiącym i uświadamia nam,że miłosierdzie Boże jest nieskończone,jak nieskończona jest Jego miłość do nas.

Spis treści:

Wstęp, czyli słowo dla zniechęconych
Bezgrzeszni?
"Komu mało się odpuszcza, mało miłuje"
Jezus dobry aż tak?
Najpiękniejszy obraz świata
Nie zginiesz, zwyciężysz, obronię cię!
Osiągniesz wszystko!
I jeszcze dwie obietnice
W górę serca!
Odpuśc, jako i my...
Zamiast zakończenia


Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Ks. Piotr Pawlukiewicz:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

dziękuje uprzejmie :) Przesyłka dotarła po 3 dniach. W stanie bardzo dobrym. Jestem bardzo zadowolony.

Pozdrawiam,
Radek


Książki bardzo mi się podobały, teraz czytają je przyjaciele. Z niecierpliwością czekam, aż będę mogła kolejny raz zrobić konkretne zakupy w waszej księgarni. Tyle wartości w jednym miejscu-moje gratulacje

Anna Skiba

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl