Być kobietą

Być kobietą
Zajrzyj do książki
Cena rynkowa:29.00 zł
Nasza cena: 28.99 zł
Oszczędzasz:0.01 zł

Czas wysyłki
Dostępna od ręki. Wysyłamy w ciągu 24h

Uwaga! Tylko 1 egzemplarz w magazynie - zamów teraz!

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Urzekająca. Odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy [miękka oprawa]
Cenniejsza niż perły
Cenniejsza niż perły
Gary Thomas
29.99
Ewa czuje inaczej. Warto zadbać o uczucia
Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?
Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?
O. Adam Szustak OP
32.99
Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety?
Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety?
O. Adam Szustak OP
32.99
Jak znaleźć księcia z bajki w stawie pełnym ropuchów
 Pełny opis książki Być kobietą:

Kobiety nigdy się nie wyzwolą, próbując upodobnić się do mężczyzn. Inną, choć niełatwą drogą, mogą osiągnąć bardzo wiele. Kluczem do tego jest akceptacja naszej kobiecości, uświadomienie sobie, że jest ona czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Pewnemu mężczyźnie w sile wieku zadano pytanie: "Jaka jest tajemnica tego, że żyje pan w takiej zgodzie z samym sobą?". Odparł bez wahania: "To proste: moja żona żyje w zgodzie z samą sobą". Mąż może zaakceptować swoją męskość, jeśli żona zaakceptuje swoją kobiecość.

Akceptacja własnej płci jest największym darem, jaki mogą sobie ofiarować małżonkowie. Jak mogłabym zaakceptować mojego partnera, jeśli nie zaakceptowałabym samej siebie? Nie mogę kochać swego partnera, jeśli nie kocham siebie.

Akceptacja siebie to cecha wpływająca na życie zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Jej kształtowanie wymaga jednak poważnego wysiłku, gdyż się z nią nie rodzimy. Samoakceptacji musimy się uczyć całe życie.

Sądzę jednak, że ten niełatwy proces trudniej przychodzi kobiecie, ponieważ jako osoba jest bardziej niż mężczyzna związana ze swym ciałem. I dlatego zasadniczym tematem tej książki będą aspekty fizyczne życia kobiety.

Na podstawie licznych rozmów z kobietami z całego świata wiem, że to właśnie ciało utrudnia im samoakceptację i pokochanie swojej kobiecości.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 172
Wydawnictwo: Vocatio
Wydanie: Warszawa 2014
ISBN: 978-83-7829-137-4Opinie naszych Klientów o książce Być kobietą:

5 gwiazdki Podziw dla Ingrid Trobisch
Agnieszka Siedlanowska (AgnaDei)
Dzięki książce \"Być kobietą\" zaakceptowałam swoją kobiecość. Karmiłam piersią czworo moich dzieci. W każdym kryzysie sięgam po tę książkę. Ingrid pisze subtelnie i mądrze o sytuacji, kiedy ty kochasz a ktoś ciebie nie, czyli o miłości bez odwzajemnienia : \"Nikt nie może żądać miłości , gdyż jest ona cennym darem. Złóżmy nasze rozczarowania w ręce Stwórcy - może wykorzysta je w ten sposób, że da owoc innym\". Pozwolę sobie zacytować jeszcze jedną myśl z książki, który często przywołuję z pamięci: Najlepszym sposobem, by pokonać zło, jest zapomnieć o nim.


5 gwiazdki \"Byc Kobieta
Wspaniala ksiazka dla kobiety w kazdym wieku!


5 gwiazdki Kobieta dla koebiet. Dzielenie się mądrością.
Agata Czemarmazowicz
Wspaniała książka dla kobiet w każdym wieku. Pełna mądrości autorka opisuje piękno i wartość kobiety. Skupia się na cielesności, pokazując jej wielką wartość. Można powiedzieć, że myślą przewodnią książki jest taka opinia autorki: kto nie akceptuje siebie, nie może akceptować Stwórcy. Podczas jej czytania nieraz myślałam: Cieszę się, że jestem kobietą!


5 gwiazdki Intrygująca
Gabrysia
Jestem bardzo zadowolona z zakupu danej pozycji, książka jest bardzo ciekawa i potrafi dowartościować każdą kobietę.


5 gwiazdki Świętość bycia Kobietą
Magdalena
Bardzo ciekawa, ciepła opowieść o drogach rozwoju Kobiety na różnych etapach życia. Autorka ujmuje kobiecość jako błogosławieństwo, dar który należy pielęgnować. Myślę, że taka postawa ma dobroczynny wpływ nie tylko na samą kobietę ale także na jej relacje z ukochanym mężczyzną. Polecam gorąco!


5 gwiazdki Świętość bycia Kobietą
natalii
Autorka w bardzo ciepły sposób opisuje piękno wynikające z faktu bycia Kobietą. Ukazuje Kobiecość jako dar, błogosławieństwo, z którego warto nauczyć się czerpać, by móc w pełni rozwijać się jako Kobieta - na różnych etapach życia. Myślę, że akceptacja własnej kobiecości służy nie tylko nam, paniom, ale także naszym połówkom - narzeczonym, mężom... :)


5 gwiazdki POLECAM !
Robert
Książka godna polecenia :) Zarówno kobietom by zrozumiały, że są jeszcze bardziej wyjątkowe niż myślą, a także mężczyznom, którzy nie do końca rozumieją zachowanie swoich kobiet :) Polecam :)


5 gwiazdki
Iwona Ciachorowska
Bardzo ciekawa książka o akceptacji siebie jako kobiety. W bardzo piękny sposób przedstawia misję jaką kobieta ma do spełnienia (rolę żony i matki). Pomimo, że tytuł sugeruje, że to ksiażka tylko dla kobiet, to myślę jednak, że powinni ją przeczytać także panowie - by zrozumieć, jaką rolę mają do spełnienia ich żony.


5 gwiazdki Być kobieta
Beata Szyłejko
Książka w piękny sposób mówi o istocie kobiecości.Pozwala zrozumieć sens naturalnej regulacji poczęć oraz nadaje głęboki sens kontaktom miedzy kobietą i mężczyznom.


5 gwiazdki Być kobieta
Książka w piękny sposób mówi o istocie kobiecości.Pozwala zrozumieć sens naturalnej regulacji poczęć oraz nadaje głęboki sens kontaktom miedzy kobietą i mężczyznom.


5 gwiazdki Super :)
Karolina
Ingrid Trobisch to wspaniala autorka, zona, matka, kobieta. Warto przeczytac wszystkie jej ksiazki


5 gwiazdki To trzeba przeczytać!
Ania
Wspaniała, ciepła i wartościowa książka o przeżywaniu kobiecości jako daru. Autorka w bardzo prosty i niesamowicie radosny sposób przekazuje dobrą nowinę o byciu kobietą, żoną i matką. Pisze równiez o roli mężczyzny, który jako mąż i ojciec powinien być największym wsparciem dla swojej żony. Szczerze polecam!


5 gwiazdki Czyta się jednym tchem
Paweł Pomianek
Pomimo tego, że jestem facetem ;-), a książka generalnie jest przeznaczona dla kobiet, chcę zaznaczyć, że jest ona kapitalna również jako książka o kobiecie dla mężczyzny. Jeszcze chyba nigdy żadnego innego poradnika nie czytało mi się tak szybko. Poza tym zmusza do refleksji nad podejściem do swej kobiety. Do zastanowienia się nad byciem dobrym mężem i ojcem. Nad jego zadaniami, nad wielką odpowiedzialnością, jaka na nim spoczywa.


5 gwiazdki Radosna kobiecość
Justynka
Ingrid Trobisch w swej książce niezwykle radośnie pisze o kobiecości, bardziej od strony przebiegu cyklu kobiety. Mnie jako kobiecie pozwoliło to dowiedzieć się co nieco o sobie i cieszyć ze swojej kobiecości.

Spis treści:

Włodzimierz Fijałkowski: Wprowadzenie do wydania polskiego
Wstęp
Do Czytelników-uwagi osobiste
Podziękowania
Rozdział 1
Samoakceptacja
Rozdział 2
Satysfakcja seksualna źródłem radości żony
Rozdział 3
Życie w harmonii z cyklem płodności
Rozdział 4
Cudowny okres oczekiwania
Rozdział 5
Narodziny-wielkie przeżycie dla obojga
Rozdział 6
Karmienie piersią-sztuka macierzyństwa
Rozdział 7
Klimakterium-szansa nowego początku
Posłowie
Dodatek A
Dodatek B
Dodatek C


Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Ingrid Trobisch:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

z przyjemnością mogę stwierdzić, że Państwa księgarnia dba o klienta na najwyższym poziomie. Po pierwsze wybór książek jest w odpowiedni sposób wyselekcjonowany, tak, iż klient spotyka się z perełkami literatury katolickiej i nie tylko. Po drugie towar dostarczany jest niezwykle szybko, w stanie nienaruszonym. Oczywiście cały czas mogłam monitorować przebieg mojego zamówienia. Kolejno należy także podkreślić atrakcyjne ceny. Miłym dodatkiem była również magnetyczna zakładka.

Za okazaną życzliwość dziękuję, jednocześnie życząc powodzenia w dalszych transakcjach i rozwoju przedsiębiorstwa. Pozdrawiam, ,
Katarzyna Dziewic


Witam, z przyjemnością odpowiadam, że jestem bardzo zadowolona z zakupionych książek. Przesyłka dotarła w bardzo krótkim czasie od złożenia zamówienia, co też czyni księgarnię bardziej atrakcyną i zachęca do współpracy.

Pozdrawiam serdecznie,
Mirosława Plewka

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl