Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda

Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda
Nasza cena: 29.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 2-3 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Święta Joanna Beretta Molla
Święta Joanna Beretta Molla
Piotr Molla, Elio Guerriero
18.99
Wilki dwa. Męska przeprawa przez życie
Wilki dwa. Męska przeprawa przez życie
O. Adam Szustak OP, Robert Friedrich
32.99
Psycholog w konfesjonale
Psycholog w konfesjonale
Ks. Marek Dziewiecki, Jacek Dziedzina
22.99
Brat Albert. Inspiracje
Brat Albert. Inspiracje
Bp Grzegorz Ryś
19.99
Bulla Misericordiae Vultus Ojca Świętego Franciszka o nadzwyczajnym jubileuszu miłosierdzia
Życie na pełnej petardzie, czyli wiara, polędwica i miłość
Życie na pełnej petardzie, czyli wiara, polędwica i miłość
Ks. Jan Kaczkowski, Piotr Żyłka
34.99
 Pełny opis książki Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda:

Pierwsza biografia autora potężnej modlitwy "Jezu, Ty się tym zajmij”

Zawiera modlitewnik z cudowną modlitwą zawierzenia

Mistyk. Posiadał przedziwny wgląd w duszę człowieka – napisał ponad 220 tysięcy imaginette, obrazków z proroczym słowem skierowanym do konkretnej osoby. Niezwykle ceniony przez o. Pio, który często odsyłał do niego penitentów.

Kapłan heroicznie wierny Kościołowi, mimo że szczególnie doświadczany: z powodu oskarżeń nieprzychylnych mu osób, wielokrotnie stawiany przez Świętym Oficjum, oskarżany o herezję, z wieloletnim zakazem odprawiania Mszy Świętej i głoszenia homilii. Jest Sługą Bożym. Trwa jego proces beatyfikacyjny.

KIM JEST O. DOLINDO RUOTOLO, KAPŁAN, KTÓREMU JEZUS PODYKTOWAŁ JEDNĄ Z NAJSKUTECZNIEJSZYCH CHRZEŚCIJAŃSKICH MODLITW?

Jestem pod ogromnym wrażeniem tej książki. Jej lektura bardzo mocno mnie poruszyła i zapewne poruszy każdego, kto po nią sięgnie. Rozpala serce miłością ku Bogu i do poświęcenia Jemu wszystkiego, bez wyjątku. Z serca każdemu polecam!

O. Józef Witko OFM
Z wielką radością przyjąłem wiadomość o tym, że powstała ta książka. Z jeszcze większą radością ją przeczytałem. I od razu pragnę przestrzec Czytelnika: autorka to złodziejka. Skradnie wam każdą wolną chwilę. Dlaczego? Bo od świadectw o neapolitańskim kapłanie trudno się oderwać. A po przeczytaniu zostaje dojmujące łaknienie poznawania księdza Ruotolo więcej i więcej…

Ks. prof. Robert Skrzypczak

Joanna Bątkiewicz-Brożek – dziennikarka, publicystka, tłumaczka, współautorka książki "Mam odwagę mówić o cudzie" (wspólnie z prof. Januszem Skalskim). Obecnie współpracuje z portalami Vatican Insider oraz Aleteia.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 432
Wydawnictwo: Esprit
Wydanie: Kraków 2017
ISBN: 978-83-65349-52-1Opinie naszych Klientów o książce Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda:

5 gwiazdki Brak słów
Sylwia
Ta książka oderwała mnie od wszystkiego. Nie znajduję słów dla określenia stanu ducha po jej przeczytaniu.Polecam każdemu.


5 gwiazdki Wspaniała książka! Polecam!
Aleksandra Przegalińska
Niesamowity człowiek... On rzeczywiście urodził się świętym. Cieszę się, że mogłam się dowiedzieć o nim i o modlitwie, którą nam przekazał. Tę książkę na prawdę warto przeczytać. A modlitwa... stosuję ją z powodzeniem.


5 gwiazdki Niezbędnik dla duszy
Czytelniczka
Co za postać! Jestem wzruszona tą książką... Polecam ją każdemu, kto chce wpuścić trochę świeżego, ożywczego powietrza do swojej wiary. A w szczególności rekomenduję tę lekturę: (1) kapłanom, klerykom, osobom konsekrowanym (2) ludziom zrozpaczonym, życiowo pokiereszowanym i ofiarom trudnego dzieciństwa (3) osobom zawiedzionym Kościołem. W ojcu Dolindo znajdziecie przyjaciela, który Was zrozumie i pomoże Wam swoim przykładem oraz wstawiennictwem na Waszej drodze do Nieba. Oczywiście gorąco polecam też modlitwę \"Jezu, Ty się tym zajmij\"! Wielka jest moc Bożej Łaski, o czym bezapelacyjnie świadczy życie tego człowieka.


5 gwiazdki DOLINDO
JOLANTA
Jestem w trakcie czytania tej książki.Godna polecania.JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ! nasze polskie JEZU UFAM TOBIE!


5 gwiazdki bardzo ciekawa lektura
Agnieszka
Naprawdę polecam tą pozycję, mocno zmienia myślenie, i trzeba się przygotować na to, ze trochę namiesza się w systemie wartości. Polecam gorąco:)


5 gwiazdki Książka, która zmienia duszę
Agnieszka
Róże i ciernie przeplatają się w subtelny sposób przez duszę Wielkiego Kapłana. Kapłan, ojciec Dolindo już zmienia moje życie. Przeczytałam w ciągu jednego dnia przepiękną, bolesną historię drogi krzyżowej życia tego kapłana. Polecam dla tych, którzy targani są przez kajdany współczesnego świata.


5 gwiazdki PIĘKNY OPIS ŻYCIORYSU
BOGUSŁAW GAJDA
JEST PRAWDĄ,ŻE TO NIE TY WYBIERASZ TĄ KSIĄŻKĘ,TO O.DOLINDO WYBIERA CZYTELNIKA I PRAGNIE BYŚ PRZECZYTAŁ I PRZEMYŚLAŁ SWOJE ŻYCIE,POSTĘPOWANIE.JESTEM TĄ KSIĄŻKĄ ZACHWYCONY.Z MIŁĄ CHĘCIA PRZECZYTAŁ BYM KTÓRĄŚ Z JEGO KSIĄZEK ,SZCZEGÓLNIE ŻYCIORYS MATKI BOŻEJ.OBECNIE ZACHĘCAM WSZYSTKICH MOICH ZNAJOMYCH I NIE TYLKO DO PRZECZYTANIA TEJ PIĘKNEJ KSIĄZKI.MAM CHĘĆ ZAKUPIĆ PARĘ KSIĄZEK I DAĆ DO KIOSKU PARAFIALNEGO OBY LUDZIE BARDZIEJ ZROZUMIELII POKOCHALI NASZĄ WIARĘ,BOGA .OBECNIE CODZIENNIE MODLĘ SIĘ ZA TEGO KOCHANEGO KSIĘDZA I MAM NADZIEJE ŻE ZOSTANIE W KONCU BEATYFIKOWANY.Z ŻYCIORYSU WYNIKA ŻE JUŻ JEST ŚWIĘTYM.POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ZACHĘCAM


5 gwiazdki Koniecznie przeczytaj!
Wanda Burdziak-Zwolińska
Wspaniała książka. Przeczytałam błyskawicznie. Po prostu przykuła mnie, co mi się dawno nie przydarzyło. Fascynująca jest postać księdza Dolindo Ruotolo. Jego życiorys i świętość to wielkie świadectwo bardzo potrzebne w tych czasach. Że tak może się zdarzyć...Modlę się Jego modlitwą \"Jezu , Ty się tym zajmij\" i modlę się o beatyfikację Tego Świętego kapłana oraz o wydanie Jego dzieł, pism, dorobku życiowego, który jest skarbem. Czekam z tęsknotą. Wierni czekają i chcą koniecznie poznać spuściznę literacką księdza Ruotolo.!!!


5 gwiazdki Polecam! Wyjątkowa książka o wyjątkowym kapłanie
Mariusz Partyka
Opowieść o niesamowitym kapłanie. Jego życie to jedna wielka próba wiary, nadziei, miłości, charakteru i Bóg wie czego. Przesłanie ojca Dolindo ma również wyjątkowo realny wymiar - pokazuje nam jak żyć i komu oddać stery naszego życia. I to z jakim skutkiem...! Książkę czyta się niesamowicie łatwo, jest bardzo wciągająca. Po przeczytaniu książki żałuję, że nie wydano żadnych prac o. Dolindo w języku polskim.


5 gwiazdki Pogłębiająca wiarę
Danuta Perz
Książka cudowna, wspaniała, przejmująca. Czyta się ją jednym tchem. Czytając płakałam. Gorąco polecam ! Teraz dałam ją mojej mamie a później siostrze. Niech jak najwięcej osób pozna O. Dolindo i ten cudowny akt zawierzenia JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ. Zapewniam wszystkich \" On się tym zajmuje \"


5 gwiazdki Musisz ją przeczytać
Małgorzata
Ta książka umocniła mnie w wierze, a tego właśnie potrzebowałam…..


5 gwiazdki Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda
Elżbieta S
Polecam każdemu!!!


5 gwiazdki Bardzo dobra
Paweł Pliszka
Książka jest po prostu cudowna. Dawno nie czytałem tak dobrej książki. Serdecznie polecam


5 gwiazdki Super
Darek
Polecam świetne książki duża oferta


5 gwiazdki Prawdziwie Święty
Teresa Kulicka
Niesamowita książka. Dlaczego jeszcze O. Dolindo nie jest Świętym? Cuda za jego pośrednictwem działy się już za jego życia. Jest tak wiele świadectw a ja dopiero teraz dowiedziałam się o Tym Człowieku. Książka, którą warto przeczytać;nie można się od niej oderwać.POLECAM


5 gwiazdki Warto przeczytac
JB
Ksiazka opowiada o niezwyklej osobie, nie mozna sie od niej oderwac. Zachecam do lektury


5 gwiazdki Niesamowita historia
Elżbieta
Poruszająca historia życia Ojca Dolindo Rutolo.Szkoda że tak mało się o tak Wielkich ludziach słyszy i mówi .


5 gwiazdki super ksiazka
Krzysztof Prokop
Świetna książka opisująca losy niesamowicie pokornego księdza który nie został świętym ale sie nim urodził. Gorąco polecam wszystkim jako wzór do naśladowania w naszym zwykłym życiu szczególnie teraz gdy świat jest pełen antywzorców.


5 gwiazdki Polecam
Andrzej Jabłoński
Wartościowa książka o wspaniałym człowieku polecam.


5 gwiazdki polecam z całego serca !!!
Beata Zieba
Książkę czyta się jednym tchem, pomaga w nauce zawierzenia Bogu, jest przejmującym świadectwem wiary, ufności i bezgranicznego oddania się Bogu. Polecam !!! Mało książek robi tak piorunujące wrażenie, pozycja ta, powinna być obowiązkowa lekturą szkolną :)


5 gwiazdki Niech będzie świętym
A.Sz.
Przepiękny kapłan z różami w sercu i drogą cieniową w życiu. Płakałam ...


5 gwiazdki książka najwspanialsza
zmęczona życiem
coś wspaniałego, jeszcze żadna książka tak mnie nie poruszyła. polecam każdemu na 1000%. nie mogę wyjść z zachwytu.


5 gwiazdki CUDOWNA książka
Barbara Madejska
Czytam aktualnie książkę: jest cudowna. Cudowny jest również jej Bohater. Fenomenalna postać, mogąca być ogromną inspiracją dla każdego wierzącego, może nawet nie tylko wierzącego. POLECAM każdemu, kto chce poznać pięknego człowieka i ....Pięknego, który stworzył i ukształtował Świętego.

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Joanna Bątkiewicz-Brożek:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Witam. Jestem zachwycona Waszą księgarnią, zwłaszcza to hasło jest super: "Tolle et lege". Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, rzadko się tak zdarza w dzisiejszych czasach:-) Do tego jeszcze super zakładka, która nie ma prawa się zgubić :-) Bardzo dużym udogodnieniem jest również to, iż można sprawdzić status swojej przesyłki i w razie czego skontaktować się z Państwem. Książki są bardzo ciekawe, napisane w taki sposób, że nie można się od nich oderwać. Rewelacja! Dziękuję serdecznie!!!!!

Magda Jarosz


dziękuje uprzejmie :) Przesyłka dotarła po 3 dniach. W stanie bardzo dobrym. Jestem bardzo zadowolony.

Pozdrawiam,
Radek

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl