Dzieciom o Mszy Świętej

Dzieciom o Mszy Świętej
Zajrzyj do książki

Ta książka ma wyczerpany nakład, więc jest niedostępna w sprzedaży.
Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Papież Franciszek uczy dzieci modlitwy pięciu palców
Święty Dominik Savio. Radosny patron ministrantów
Ojcze nasz, jakiego jeszcze nie znasz
Ojcze nasz, jakiego jeszcze nie znasz
Brat Tadeusz Ruciński
4.99
Mały, duży, błogosławiony – Edmund Bojanowski
Niesforne aniołki
Niesforne aniołki
Carla Barnhill
60.90 59.99
Zdrowaś Maryjo, jak Mamie szeptane
Zdrowaś Maryjo, jak Mamie szeptane
Brat Tadeusz Ruciński
4.99
 Pełny opis książki Dzieciom o Mszy Świętej:

Jak często zdarza Ci się, że Twoje dziecko nudzi się podczas Mszy świętej? Nie wiesz, jak wyjaśnić dziecku istotę Eucharystii? Twoje dziecko zadaje Ci trudne pytania, a Ty nie wiesz, jak na nie odpowiedzieć?

Jak opowiedzieć dziecku o Mszy świętej? Co zrobić, by zachowywało się dobrze i świadomie uczestniczyło w życiu Kościoła?

Dzięki książeczce ks. Piotra Pawlukiewicza "Dzieciom o Mszy Świętej" w prosty i obrazowy sposób wyjaśnisz dziecku potęgę i wagę Eucharystii. Ta wiedza zostanie na długo w sercu i w głowie Twojej pociechy. Dzięki tej książce uświadomisz swojemu dziecku, po co przychodzi na Mszę świętą, a ponadto dowie się, jak w niej uczestniczyć.

Sięgnij po tę książkę i spraw, aby Twoje dziecko lepiej zrozumiało istotę Mszy świętej.


Oprawa: miękka
Liczba stron: 53
Wydawnictwo: Liberton
Wydanie: Warszawa 1996
ISBN: 83-900896-6-1Opinie naszych Klientów o książce Dzieciom o Mszy Świętej:

5 gwiazdki Polecam
Katarzyna
Decyzję o zakupie, podjęłam dzięki opcji „zajrzyj do książki”. Dołączyłam do prezentów na I Komunię św. mojej bratanicy. Polecam.


5 gwiazdki Jak najbardziej polecam :)
Monika Jagodzińska
Szczerze polecam -choć niewielkich rozmiarów książeczka jednak zawiera ogromna i bardzo pomocną treść. Ksiądz Pawlukiewicz jak zawsze trafnie i w sedno i nie tylko do dużych


5 gwiazdki o książce
Marta
Książka warta przeczytania tak samo jak księgarnia warta polecenia więc polecam.


5 gwiazdki watra polecenia
Agnieszka Juchniewicz
polecam dla rodziców


2 gwiazdki Bez rewelacji
Anna
książka opisuje Mszę skomplikowanym językiem, niedostosowanym do małych dzieci.


5 gwiazdki Dzieciom o mszy
Tomek
Książka bardzo prosto napisana nie tylko dla dzieci. Uważam że także dorosłym naświetli jak ważna jest Masz Św, co w niej sie zawiera i co na niej sie dzieje.


4 gwiazdki Polecam
Bożena
Polecam nie tylko dla dzieci .


5 gwiazdki Swietna !!
Edyta P
Polecam gorąco - zwięzle i na temat, Czytam razem z dziecmi :) wspaniale uzupełnienie wiedzy która się już ma -dzieci maja potrezbę słuchania i zrozumienia co tak naprawdę dzieje się na Mszy sw. -dodatkowo w sposób humorzasty wpisane kilkuzdaniowe porównania dają dzieciom do myslenia -malenka ksiazeczka a taka tresciwa -POLECAM !! Szybka wysylka - dziekuje Pozdrawiam


5 gwiazdki Wartościowa - polecam
Anna Słowik
Gorąco polecam, dobrze wytłumaczona książka, dużo treściwych informacji aby wiele rzeczy na temat Mszy świętej opowiedzieć dzieciom.


5 gwiazdki Super
Agnieszka
Infornacje z książeczki bardzo zapadają dziecku w pamieć. Trafne porównania. Polecam. Przesyłka ekspresowa z miłym upominkiem. Dziękuję


5 gwiazdki Książka dla każdego rodzica chcącego przybliżyć dziecku wartośc Mszy Św.
Agata R.
Książka pokazuje jak w prosty sposób wytłumaczyć dzieciom to, co dzieje się podczas odprawiania każdej Mszy Św. i podnieść jej wartość w oczach dziecka. Polecam:)


4 gwiazdki Gorąco polecam rodzicom i katechetom
Aleksander Figiel
Po zapoznaniu się w internecie z opiniami innych czytelników i przeczytaniu fragmentów byłem bardzo ciekawy, czy pełna lektura tej książki będzie równie interesująca, przydatna i odpowiednia dla naszego syna (9 lat), który w przyszłym roku będzie poraz pierwszy przystępował do Komunii Świętej. Pierwsze wrażenie po otrzymaniu przesyłki - zaskoczenie, że jest taka mała i cienka. Z jakiegoś powodu spodziewałem się większego formatu i rozległego opracowania tematu (zapomniałem chyba, że to pozycja dla dzieci!!!). Nasz syn był bardzo ciekawy co do zawartości tej książeczki i ustaliliśmy, że będę mu ją czytał wieczorem, kiedy już leżał w łóżku, przed snem. Okazało się, że treść bardzo mu odpowiada, bardzo mu się podobała, że jest dopasowana do jego wieku i otwiera oczy na znaczenie i wagę Eucharystii. Doszło do tego, że po lekturze pierwszego rozdziału zamiast pójść spać przegadaliśmy chyba jeszcze godzinę, rozmawiając o Bogu, Jezusie i Mszy Świętej - aż mama była zła, że zamiast ułożyć dziecko do snu, wdają się z nim w takie długie rozmowy... Zdecydowanie polecam - książeczka napisana jeżykiem dopasowanym dla dzieci, wskazuje poszczególne etapy Mszy i ich znaczenie, a i rodzice mogą z niej wiele wynieść dla siebie. Z czasów mojego dzieciństwa nawet na lekcjach religii nikt mi nie tłumaczył tego o Mszy, o czym teraz można przeczytać w tej książeczce. Ja sam wiele się nauczyłem lub o wielu rzeczach sobie przypomniałem.


4 gwiazdki Ciekawa, ale nie wyczerpuje tematu
Katarzyna Czeresniak
Książeczka napisana jest wierszem, ilustracje są przyjemne, idealna dla małych rączek. To takie pierwsze wprowadzenie do cudu Eucharystii. Ale brakuje mi tam paru rzeczy. Na moim synku większe wrażenie zrobił film \"Największy z cudów. Cud Eucharystii\", po oglądnieciu tej właśnie animowanej bajki bardziej zaczął uważać na mszy (na bogtube.pl). Myślę, że pozycja odpowiednia dla dzieci w wieku 2 - 6 lat - ale bardziej jako wprowadzenie a nie uzupełnienie tematu, czyli raczej dla młodszych dzieci. Kupiłam jeszcze pozycję ks. P.Pawlukiewicza \"Dzieciom o Mszy Św. jednak ta znowu jest dla starszych dzieci, 8-12 lat. Planuję więc sama zrobic książeczka dla synka (5,5 lat), która bedzie zawierałą elementy z tej ksiązeczki, z ksiazki ks. Pawlukiewicza, z bajki \"Największy z cudów\" i ze spektaklu o Catalinie Rivas \"Tajemnica Eucharystii (na youtube) i myslę, ze wtedy wyczerpię temat ;)


5 gwiazdki Warto mieć ją w swojej biblioteczce!
Maria
Księdza Pawlukiewicza znam nie od dziś. Jest to kapłan mądry i obdarzony wspaniałą umiejętnością mówienia o rzeczach trudnych w sposób prosty. Jestem wielką fanką jego konferencji oraz kazań, jak również publikacji książkowych. Recenzowana przeze mnie książeczka jest godna zakupienia. Mimo niewielkich rozmiarów zaskakuje szerokością myśli. Warto czytać ją razem z dzieckiem i razem odkrywać cuda katolickiej duchowości. A jest się czym zachwycać. :-) Książeczka otwiera oczy także i dorosłym. Polecam, a wręcz zachęcam do kupna! Dziękuję księgarni za wspaniałą obsługę - profesjonalizm w każdym calu.


5 gwiazdki Świetna książka dla małych i dużych;)
Iwona
Rewelacyjna książka dla tych wszystkich, którzy nie do końca rozumieją co dzieje się podczas Mszy Świętej. POLECAM!!!


4 gwiazdki Moje wrażenia
Bozena Danko
Szukałam książeczki pomocnej przy wprowadzaniu 4- 6 latków w uczestnictwo we Mszy Sw. Moje pierwsze wrazenie nie było najlepsze, Jednak okazało się, ze sama mogę skorzystać - wiec ogolna ocena pozytywna.


5 gwiazdki Nie tylko dla maluchów
Magda
Fantastyczna pozycja, przystępnym językiem napisana, odpowiadająca na najtrudniejsze pytania związane z wiarą, które zadają sobie nie tylko dzieci. To, że ks. Pawlukiewicz odpowiada na autentyczne pytania dzieci jest dodatkową wartością dodaną. Moje dziecię słucha z zaciekawieniem...nie wiem, czy to dobra recenzja ale stwierdził: \"to jest jak fajna bajka\".


5 gwiazdki Polecam.
Książka napisana w ciekawy sposób, podobnie jak inne teksty tego autora.


5 gwiazdki Polecam
Urszula
Bardzo dobra książeczka wyjaśniająca Mszę świętą ale nie tylko dla dzieci. Polecam.


5 gwiazdki Warto przeczytać
Aneta
Autora wszyscy doskonale znają, zaskoczyła mnie trochę tematyka, która poruszył w tej pozycji. Pozycja mała i dość krótka, ale rewelacyjna. Wiele przykładów, porównań. Bardzo dobrze się ją czyta. Poruszany temat bardzo ważny, przedstawiony jasno, prosto. Warto sięgnąć po tą pozycję, nawet jeśli nie mamy dzieci. Wszak jesteśmy dziećmi Boga i czasem potrzebujemy prostego przekazu.


5 gwiazdki Bardzo wartosciowa ksiażka-polecam
Miroslaw Gąsowski
Zamowilem te ksiażke z uwagi na to, ze mój syn w maju tego roku przystapi po raz pierwszy do Sakramentu Pojednania i Komuni Swiętej. Niekiedy nam doroslym brakuje argumentów, wiedzy , aby prawidlowo i sensownie wytlumaczyc cel poszczególnych etapów Mszy Swietej. Ta ksiazka to swietny przewodnik, napisany prostym dzieciecym jezykiem o sensie MSZY Swietej ,ktory dociera do dziecka, ale wg mnie równiez dociera do czytajacego rodzica. Jestem na kolejnym rozdziale, po kazdym z nich podsumowuje kolejne tak wazne odkrycia w tej kasiązce, pytam czy syn rozumie.. twierdzi, ze tak. Polecam wszytskim katechetom na lekcje religii w klasach II i III.


5 gwiazdki Polecam
Grzegorz
Zwłaszcza przed I Komunią, do czytania z dzieckiem


5 gwiazdki Polecam!
Magdalena Pieczewska
Gorąco polecam książkę dzieciom i rodzicom. Moja 6 - letnia córka po kilkudniowej lekturze była skupiona na Mszy Św. jak nigdy wcześniej, brała czynny udział śpiewając pieśni głośniej niż organista. Książka wywołała ciekawe rozmowy i bardzo zaciekawiła moje córki ( 6 i 8 lat ), które domagały się codziennej lektury. Polecam jak zresztą każdą inną pozycję ks. Pawlukiewicza .


5 gwiazdki Gorąco polecam!
Andrzej Wróbel
Książka napisana przystępnym językiem, może być bardzo pomocną, nie tylko rodzcom, w objaśnieniu dzieciom Mszy św. Moim zdaniem, może stanowić bardzo dobrą pomoc dla tych rodziców, których dzieci niezbyt chętnie chcą uczestniczyć w Eucharystii.


5 gwiazdki bardzo dobra
Książka napisana bardzo przystępnym językiem, w prosty sposób mówi o rzeczach najważniejszych. Zachęcam do kupna.


5 gwiazdki Bardzo dobra lektura dla dzieci i dorosłych
Magdalena N.
Bardzo dobra lektura dla dzieci i dorosłych


5 gwiazdki Świetna obsługa!
Ola Klausa
W zamówionej przesyłce urzekły mnie dwie rzeczy: prezencik w formie magnesowej zakładki, ale przede wszystkim naklejona na okładkę karteczka z odręcznie napisanymi słowami \"miłej lektury\". Mała rzecz, a bardzo cieszy :) Sama pozycja też na pewno bardzo wartościowa, chociaż w moim odczuciu dla nieco starszych dzieci (kupiłam z myślą o sześciolatce). Przy okazji sama sobie kilka spraw utrwaliłam :)


5 gwiazdki nauka
Paweł Adam
Tak jak w modlitwie za kogoś, modlimy się a sami zostajemy napełnieni łaskami, tek też jest ze mną. Czytam synowi ale chyba najwięcej korzystam ja. bardzo polecam. to katecheza dla młodych i dojrzałych.


5 gwiazdki Dzieciom o Mszy Swiętej
Janina Malarska
Książkę przyjemnie się czyta, treść jest szybko przyjmowana. Pomaga zrozumieć co dzieje się podczas Eucharystii.


5 gwiazdki Bardzo dobra
Andrzej
Pięknie napisana książka dla dzieci. Pozwalająca im lepiej przeżywać Mszę Świętą. A rodzicom znaleźć argumenty aby dzieci chętniej chciały iść do kościoła.Doskonałe uzupełnienie Katechezy.


5 gwiazdki Problem
Danuta Ogonowska
Tak często nasze dzieci faktycznie nie chcą iść na mszę i liczę bardzo że po tym wydaniu będzie łatwiej zrozumieć dziecku cały sens i przebieg Mszy Św..


4 gwiazdki Fajna
S.B.
Jak wszystkie książki i kazanie ks. Pawlukiewicza konkretna i przystępna książka nie tylko dla dzieci.Polecam.


5 gwiazdki Super!
Kamińska Danuta
Polecam dobra książka nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych. Bogata treść krok po kroku dowiadujemy się co tak naprawdę dokonuje się podczas Mszy Świętej


5 gwiazdki Super pozycja!
Małgorzata Sadowska
Naprawdę polecam tą książeczkę ,sama wiele się nauczyłam co się dzieje na mszy świętej dokładnie! Prosto z humorem ,trudne ,symboliczne kwestie wytłumaczone na przykładach z życia ,które każde dziecko powinno pojąć .


5 gwiazdki Rewelacja do kościoła!
Ola
Super książka dla maluszków: pięknie wykonana - strony sa zrobione z miłej pianki! Ilustracje są kolorowe i estetyczne. Ja jestem zachwycona, synek zaciekawiony: ma roczek a jak widzi książezkę to mówi \"amen\" i skłąda rączki! Ksiązkę mamy na każdej mszy i staje się elementem niezbędnym wizyty w kościele :) Gorąco polecam!


5 gwiazdki Godna polecenia
Anna Iwaszkiewicz
Godna polecenia nie tylko dla dzieci. Niewielka książeczka, ale jakże bogata w treści.


5 gwiazdki Polecam!
Mała książeczka a jak dużo wiedzy! Dobra dla małego i dużego. Kupiłam na I Komunię Św. i śmiem twierdzić, że powinna to być lektura obowiązkowa. W sam raz dla dzieci, krótka, napisana prostym, przystepnym językiem i wyjaśniająca sedno sprawy.


5 gwiazdki
Anna Klimaszewska
Bardzo ciekawa książka, zawsze bardzo ceniłam ks. Piotra za to, że potrafi w sposób zrozumiały opisać wszystko co dotyczy Pana Jezusa.


5 gwiazdki
Kasia
Polecam wszystkim, którzy \" nie rozumieją\" obrzędów eucharystycznych. Książeczkę czyta się bardzo przyjemnie. Proste lecz głębokie przykłady zatrzymują nas na dłuższe przemyślenia. Polecam dla rodziców, których dzieci \" nudzą\" się na Mszy Św. Zachęcam do zapoznania się i przyswojenia treści, następnie do zajęcia ławki w Kościele z dzieckiem w taki sposób, by dokładnie widziało co się dzieje przy ołtarzu i rozpoczęcia od \" Opowiem Ci co się będzie działo ...\"


5 gwiazdki pozytywna
Natalia Żelazna
Te książke powinien przeczytać każdy dorosły. Badzo polecam.


5 gwiazdki Gorąco polecam !!!
Ewa
Moje dzieci bardzo chętnie słuchają, gdy czytam im tę książkę. Ks. Pawlukiewicz bardzo trafnie i skutecznie dociera do dzieci, opisując prostym językiem i podając ciekawe przykłady. Poza tym trafia też pięknie do dorosłych np. do mojego męża, bo sam stwierdził, że ta książka jest też dla niego, rozjaśniająca wszystko, co dzieje się podczas Eucharystii.


5 gwiazdki
Ania
Kupiłam z myślą o Chrześnicy, która w tym roku przystąpi do Komunii Św. Zaczęłam jej czytać, sluchała z zainteresowaniem. Niektóre fragmenty wydawały mi się trochę nazbyt poważne jak dla niej, ale można swobodnie wybierać które fragmenty się czyta. Świetna także dla mnie, przypomina pewne sprawy.


5 gwiazdki Polecam z całego serca!
Beata Gudowicz
Wspaniała i życiowa pozycja dla każdego! Piękny przekaz trafiający prosto w serce! Dziękuję Księże Piotrze!


5 gwiazdki Książka nie tylko dla dzieci
Jadzia
Polecam, książeczka krótka a treściwa. Nie tylko dla dzieci, dorosłym też daje do myślenia.


5 gwiazdki Nie tylko dla dzieci.
Ewelina Pleszew
Gorąco polecam. Prosty, obrazowy język. Przekaz zakotwicza się w sercu i w głowie.


5 gwiazdki ok
wiola
Książeczka nie tylko dla dzieci.


5 gwiazdki super
Marzena
świetna pozycja nie tylko dla dzieci, uświadamia potęgę i wagę Eucharystii, przyjemnie się czyta, polecam;)


5 gwiazdki kazdy musi to miec
Barbara Dryl
Ksiazka jest napisana banalnie prostym jezykiem,jest skierowana do wszystkich jak i młodszych i dla starszych.Kazdy znajdzie tu cos dla siebie i innych by móc dalej glosic dobre słowo a nawet znajdzie wiele odpowiedzi na rozne trudne pytania.Jest w niej wiele przykladów z zycia, napisana jest nawet z humorem-jak kazda ksiazka ksiedza Pawlukiewicza.Nawet najbardziej trudny z pozoru temat staje sie łatwym i przezroczyscie przedstawionym na podstawie przykładów.Wszystkie ksiazki ksiedza Pawlukiewicza , ktore przeczytałam do tej pory opisuje tym samym komentarzem-a mam zamiar przeczytac wszystkie jakie sie ukażą.Sa godne polecenia.Warto posiadac w swojej biblioteczce domowej własnie takie lektury.Jesli miałabym ocenic to stawiam najwyzsza note.


5 gwiazdki Cudowna
Anna Jakuboszczak
Watro przeczytać tą książkę dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej, aby poznały cały sens Mszy Świętej.


5 gwiazdki
Wiola P.
jak przy pierwszych recenzjach..gorąco polecam


5 gwiazdki Pozwala zrozumieć Mszę Św.
Kasia Dz.
Książeczka ta pomaga zrozumieć, nie tylko dzieciom, ale przede wszystkim rodzicom po co przychodzimy na Mszę Św. i jak mamy brać w niej czynny udział, a nie tylko odbyć \"niedzielny obowiązek\" - co w myśleniu wielu ludzi jest błędem! Musimy w niej uczestniczyć całym sobą!


5 gwiazdki
karolina tybek
książka wspaniała serdecznie polecam!


5 gwiazdki
Anna
Przeczytałam wszystkie książki ks. Pawlukiewicza oprócz: \"Po co bierzmowanie?\" i \"Aleksander Fedorowicz po prostu ksiądz\" i wszystkie z czystym sumieniem serdecznie polecam.


5 gwiazdki Dzieciom o Mszy Świętej
Przemysław Piechaczek
Piękna książeczka dająca wiele nie tylko dziecią ale tagrze dorosłym ,(rodzicą ) tak często pogubionym , zabieganym polecam w szystkie książki ks. Pawlukiewicza (\"rodzic\")


5 gwiazdki Nie tylko dla dzieci
Adam Kubiak
nawet dorosłym się przyda.


4 gwiazdki Pouczająca i lekka.
Anna Niedbała
Książeczka bardzo przyjemna i łatwa do przyjęcia dziecku. Jednak znając możliwości autora zabrakło w niej troszkę tych poruszających argumentów chwytających za małe serduszka :)


5 gwiazdki
maryla
Dobra pozycja.


4 gwiazdki dobra
Ania
Fajna książeczka - systematyzuje wiedzę na temat Mszy św. i obrzędów z nią związanymi. Myślę, że książeczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku szkolnym oraz jest to pomocna \"ściąga\" dla rodziców aby mogli dobrze i zrozumiale wyjaśniać dzieciom cuda, które się dzieją w czasie Mszy św.


5 gwiazdki Bardzo dobra
J. Czerwonka
W przystępny sposób pozwala dzieciom zrozumieć istotę Mszy Świetej. Książka gogna polecenia.


5 gwiazdki polecam
BEATA WODARSKA
super książka,napisana bardzo przystępnym językiem polecam!


5 gwiazdki Dzieciom o Mszy Świętej
Wiesława Pasławska
REWELACYJNA POMOC KATECHETYCZNA W PRZYGOTOWANIU DZIECI DO PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ UKAZANE ELEMENTY Z ŻYCIA WZIĘTE POKAZUJĄ CZYM JEST MSZA ŚWIĘTA, CO SIĘ W NIEJ DOKONUJE. JAK ZROZUMIEĆ EUCHARYSTIE. POMOGŁA MI WPROWADZIĆ DZIECI W TEMAT MSZY ŚWIĘTEJ I PRZYBLIŻYĆ NAJISTOTNIEJSZE ELEMENTY I WYMIARY EUCHARYSTII.


5 gwiazdki Fantastyczna książka
B.K.
Polecam serdecznie niniejszą pozycję! Ks. Pawlukieiwicz w nie zwykle zrozumiały i przystępny sposób przedstawia problematyke eucharystii. Polecam gorącą ową książeczkę ze względu na sporo poruszających przykładów z życia oraz prosty ale jakże wymowny w swojej formie język Ks. Pawlukiewicza. Książka jest świetna zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych oraz dla wszystkich przygotowujących się do sakramentu I komunii lub bierzmowania. Jeszcze raz polecam!


5 gwiazdki Godna polecenia!
Agata Ż.
Książka ks. Pawlukiewicza powinna być przeczytana wszystkim dzieciom, które nudzą się w czasie Mszy św. Jest doskonałą pomocą dla rodziców, katechetów,księży i wszystkich tych którzy troszczą się o lepsze przygotowanie dzieci do Pierwszej Komunii Świętej. Jako mama takiego dziecka jestem bardzo zadowolona, że moge synkowi w prosty sposób pokazać jak ważnym wydarzeniem jest uczestnictwo we Mszy Świętej.


5 gwiazdki Polecam
Magdalena Gorzynik
Bardzo polecam zakup książki pt. "Dzieciom o Mszy Świętej" pienie i prosto tłumaczy dzieciom czym jest msza św.Mam synka który ma 9lat i sama nie umiałam mu wytłumaczyć czym jest msza św. co wieczór czytam mu jeden rozdział i mały zaczyna coraz bardziej rozumieć o co w tym chodzi . Poza tym sama tez dowiedziałam się wielu interesujących rzeczy o których wcześniej nie miałam pojęcia. Naprawdę polecam gorąco.


5 gwiazdki Podobała się dzieciom.
Joanna Zaborowska
Mam chłopców, którzy w tym roku przystąpili do I Komunii Św. Z ogromną radością sięgnęłam po książki ks. Pawlukiewicza. Lektura okazała się miejscami trudna. Jest jednak "przepleciona" wieloma sytuacjami "z życia wziętymi" co sprawiło, że chłopcy domagali się dalszych rozdziałów. Czytałam im po jednym rozdziale na wieczór. Finiszowaliśmy po dwa. UWAGA!!! To książka nie tylko dla dzieci! Ja też wiele zyskałam po jej lekturze. Dziękuję autorowi!!!


5 gwiazdki Można polecać w ciemno!
Paweł Pomianek
Ks. Pawlukiewicza można polecać w ciemno. Niezależnie czy pisze dla dzieci, czy dla młodzieży dla dorosłych, pisze bardzo przystępnie. Bardzo dobry cykl książeczek, do których kupowania swym pociechom zachęcam.

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Ks. Piotr Pawlukiewicz:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Witam :) Przesyła już przyszła i bardzo dziękuję za tak wspaniałą obsługę. Jak tylko wyłapię ciekawe książki możecie spodziewać się kolejnego zamówienia :) Jesteście naprawdę dobrze zorganizowaną grupą, która ceni każdego klienta. Po prostu nie da się was nie lubić :) Tak dalej! I naprawdę bardzo dziękuję za dodatkowe zakładki.

Pozdrawiam BARDZO serdecznie całą ekipę ;),
Natalia Wach


Witam serdecznie! Piszę aby poinformować, że wysłana wczoraj przesyłka z książkami, które zamówiłam dotarła do mnie już dzisiaj. Ucieszyło mnie to bardzo i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z jakości i błyskawiczności Waszych usług. Książki w pełni spełniły moje oczekiwania, a funkcjonalne zakładki, które otrzymałam w prezencie, rzeczywiście bardzo mi sie przydadzą. Życzę dalszych sukcesów w prowadzeniu Księgarni, a ze swej strony obiecuję częste odwiedziny na stronie;)

Ewa Czarniecka

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl