Dziewczyna na godzinę. Rozmowa z byłą prostytutką

Dziewczyna na godzinę. Rozmowa z byłą prostytutką
Cena rynkowa:14.50 zł
Nasza cena: 14.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 2-3 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Urzekająca. Odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy [miękka oprawa]
Cenniejsza niż perły
Cenniejsza niż perły
Gary Thomas
29.99
Projekt: Jonasz + Projekt: Judyta [PAKIET]
Projekt: Jonasz + Projekt: Judyta [PAKIET]
O. Adam Szustak OP
66.00 57.99
Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?
Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?
O. Adam Szustak OP
32.99
Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety?
Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety?
O. Adam Szustak OP
32.99
Jak znaleźć księcia z bajki w stawie pełnym ropuchów
 



Pełny opis książki Dziewczyna na godzinę. Rozmowa z byłą prostytutką:

"Dziewczyna na godzinę" - wzruszająca i szczera rozmowa z byłą prostytutką - o trudnym dzieciństwie, zranionych uczuciach, upadku w bagno prostytucji, ciąży i wyjściu z procederu, a także o codziennej walce z nałogiem...

W agencyjny bruk wbił ją kopniak braku miłości ojca i kopniak emocjonalnego chłodu matki. Niewidzialne siniaki i blizny bolały na tyle, że zagłuszyły i zdrowy rozsądek, i prawdziwe uczucia, i emocje.

Nie mówi się dzisiaj klient, ale sponsor. Nie ma problemu, dziewczyny robią przecież to, co lubią, a mężczyźni są zadowoleni. Wszystko jest w porządku. Nie ma społecznego przerażenia tą sytuacją.

A tam stoi dziewczyna. To jest ciało na sprzedaż!


Zamów tę książkę teraz!



Oprawa: miękka
Liczba stron: 104
Wydawnictwo: Salwator
Wydanie: Kraków 2011
ISBN: 978-83-7580-254-2



Opinie naszych Klientów o książce Dziewczyna na godzinę. Rozmowa z byłą prostytutką:

3 gwiazdki Książka ok
Aghi Podolski
Książka jest napisana w formie wywiadu z pracującą dziewczyną. Specjalnie nie wnosi informacji, skłaniających czytelnika do szczególnych refleksji. Jest napisana prostym językiem. Jeżeli pracujesz i zastanawiasz się \"dlaczego ja\" to nie jest to książka dla ciebie.


1 gwiazdki Nie polecam
socjolog
Książka mnie rozczarowała, gdyż wywiad jest źle prowadzony. Pytania są tak formułowane, że sama bym na nie odpowiadała tak, jak dziewczyna, z którą prowadzona jest rozmowa. Na rynku jest wiele bardziej wartościowych pozycji dotyczących tej sfery. Wiem, co piszę, bo pisałam pracę magisterską na ten temat, więc ogląd w tej tematyce mam.


5 gwiazdki Dziewczyna na godzinę...
Michał Stelmach
Szczerze polecam! Książka ukazuje życie prostytutki z jej własnej perspektywy. Jest powrotem do wydarzeń z pamięci, o których zapewne nikt z nas nie chciałby pamiętać. Jest napisana bez emocji, upiększeń, niedomówień. Porusza temat tabu. Ukazuje rzeczywistość prostytucji taką, jaka jest ona naprawdę.


5 gwiazdki Polecam!
Radek M.
A ja uważam, że to bardzo wartościowa pozycja o wygranej walce z nałogiem! Czego oczekiwałaś? Opisów spotkań z mężczyznami? To dopiero byłaby trwoga w rękach młodzieży! Poza tym książka wzbogacona jest o rzeczową wypowiedź terapeutki. Naprawdę warto ją poznac!


1 gwiazdki Nie polecam
anette
Kupując tę książkę miałam ogromne oczekiwania co do niej. Tytuł zapowiadał się dosyć dobrze.Niestety zawiodłam się. Książka jest napisana w formie dialogu, rozmowy, gdzie na zadawane pytania najczęściej padają odpowiedzi: \"Nie wiem\", \"Nie pamiętam\", \"Nie chcę o tym mówić\".Książka nie wnosi nic nowego, czego wcześniej bym nie wiedziała. Mało tego po przeczytaniu tej książki dochodzi się do wniosku że praca w agencji wcale nie jest taka straszna. Koszmar! oby ta książka nie wpadła w ręce młodzieży. Szczerze odradzam.





Zobacz też:

Inne książki z kategorii:



Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Bardzo dobrze, ze jest księgarnia gdzie można bez obawy zamówić książki, które są wartościowe i posiadają recenzję.... jest to bardzo ważne, ponieważ otrzymuje się lekturę zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami.

Pozdrawiam ,
Dorota Taczkowska


Zgodnie z obietnicą, przesyłam opinię nt. zamówionych książek. Otóż, byłam b. mile zaskoczona tym, że książki tak szybko dotarły do mnie do domu. Prawdą jest, że nie od razu je odebrałam, ale miałam awizo, na podstawie którego mogłam odebrać na poczcie. Zostałam mile zaskoczona małym upominkiem w postaci zakładki. Bardzo prosty, a jednocześnie szalenie praktyczny pomysł. Czytanie lektury nie będzie czasem straconym. Te zamówione książki nie są ostatnimi, jakie zamówiłam.

Pozdrawiam,
Anna Laskowska





 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl