Fale łaski. Komentarze do Ewangelii św. Łukasza

Fale łaski. Komentarze do Ewangelii św. Łukasza
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 31.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 2-3 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 1 Okres Adwentu i Bożego Narodzenia
Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 2 Wielki Post i Wielkanoc
Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 4 Okres Zwykły (tygodnie XVIII - XXXIV)
Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 3 Okres Zwykły (tygodnie I - XVII)
Uwierzyć Jezusowi. Rekolekcje ze św. Markiem [miękka oprawa]
Rut Moabitka. Krewna Boga
Rut Moabitka. Krewna Boga
Bp Grzegorz Ryś
14.99
 Pełny opis książki Fale łaski. Komentarze do Ewangelii św. Łukasza:

Czy widziałeś kiedyś, jak fala obmywa brzeg? To dzieje się nagle. Po prostu przypływa i w jednej sekundzie zmienia wszystko, co znajdowało się na tym brzegu. Zmienia go i oczyszcza. Tak samo dzieje się z człowiekiem, który doznaje Bożej łaski.

Co zrobić, żeby dostąpić nie jednej, ale wielu łask?

Żeby dostąpić nie jednej, ale wielu łask Boga, nie wystarczy chodzić do kościoła i być pobożnym. To tak nie działa. Jak rzeczywiście tego dokonać?... Jak przeżyć orzeźwiającą kąpiel w morzu łask?... Tego dowiesz się z książki o. Augustyna Pelanowskiego "Fale łaski".

To książka jedyna w swoim rodzaju. Każda strona tej książki może wnieść w Twoje życie coś nowego i wartościowego. W niektórych miejscach może Cię nawet zszokować. Czy wiedziałeś, że nienawiść w pewnych przypadkach może wcale nie być grzechem? A obdarowywanie innych może być dla Ciebie niebezpieczne?

O. Augustyn Pelanowski to niezwykły rekolekcjonista z Krakowa. Napisał już wiele książek, które w szczególny sposób trafiły do serc naszych Klubowiczów. Aż siedem jego pozycji (m.in. Wolni od niemocy) stało się absolutnymi bestsellerami w naszej księgarni! To naprawdę niesamowite, w jaki sposób o. Augustyn potrafi zmieniać ludzi i ich życie duchowe.

Augustyn Pelanowski, niesamowita postać - to co pisze czy mówi daje do myślenia i zapada w sercu na długi czas. Gorąco polecam każdą jego książkę. Korzystając z okazji chcę mu podziękować za to, że jest niesamowitym narzędziem w rękach Boga.

Marzena Skrobisz
Kupiłam trzy pozycje Ojca Pelanowskiego i jestem zachwycona każdą z nich. Autor w sposób bardzo przystępny przedstawia problemy, myślę większości z nas, związane z naszą wiarą, wynikające z doznanych krzywd lub krzywd zadawanych przez nas innym. (...) Ojciec Pelanowski pokazuje krok po kroku co trzeba czynić, by żyć pełnią życia. (...) Bardzo dobre książki: głębokie i mądre, napisane prostym językiem, poparte licznymi przykładami. W przyszłości kupię wszystkie wydane przez tego autora pozycje.

Joanna Kopacz

Zobacz, czego jeszcze możesz dowiedzieć się z książki "Fale łaski":

  • dlaczego niebezpiecznie jest kierować się w swoim życiu sercem, a nie Słowem Bożym?
  • dlaczego powinieneś stworzyć pustkowie w swoim życiu?
  • dlaczego obdarowywanie innych może być dla Ciebie niebezpieczne?
  • dlaczego człowiek postrzegany przez innych jako dobry, nie zawsze jest tak samo dobry w oczach Boga?
  • co jest największym wrogiem wiary?
  • i wiele innych...

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, skąd jest w Tobie tyle wstydu i lęku, mimo że starasz się żyć w zgodzie z przykazaniami? Dzięki książce "Fale łaski" będziesz w stanie poznać przyczynę tego wstydu i łatwiej Ci będzie pozbyć się strachu. Poza tym pojmiesz, dlaczego potrzebujesz w życiu samotności, a wręcz uczucia pustki...

A jeśli już o niej mówimy... jeśli odczuwasz teraz pustkę w sercu, ponieważ ktoś Cię odrzucił... słowa o. Pelanowskiego mogą sprawić, że zaczniesz inaczej traktować swoją sytuację. Poza tym będziesz mógł sprawdzić, czy jesteś rzeczywiście wolnym i szczęśliwym człowiekiem. Zobaczysz, czego Ci brakuje do pełni radości i zaczniesz tego szukać.

Dzięki tej książce możesz całkowicie zmienić swoje postrzeganie wiary.

Sięgnij po "Fale łaski" o. Pelanowskiego i zmień chociaż najmniejszy fragment swojego życia. Sukces zaczyna się od małych kroczków.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: Paganini
Wydanie: Kraków 2013
ISBN: 978-83-89049-22-3Opinie naszych Klientów o książce Fale łaski. Komentarze do Ewangelii św. Łukasza:

5 gwiazdki FALE ŁĄSKI
ALICJA BADECKA
Gorąco polecam tę pozycję , jak zwykle o. Pelanowski stawia do pionu, uczy, pomaga.....


5 gwiazdki Polecam
Adam Kwaśniewski
Dziękuję za tę książkę. Bardzo interesujące spojrzenie na poszczególne perykopy Ewangelii św. Łukasza. Dały wiele do rozmyślania, w niektórych znalazłem obecną swoją sytuację, co bardzo mnie uspokoiło i zapewne przyniesie wiele zmian na kolejne miesiące. Potwierdza się ewangeliczna prawda, że Jezus żyje i jest obecny wśród nas. Dziękuję!


5 gwiazdki
Iwona Lewandowska
To już kolejna książka o.Pelanowskiego, którą ostatnio kupiłam. Bardzo pomocna w codziennym lectio divina. Przekonuję się również, po raz kolejny, że Pan Bóg poprzez Swoje Słowo ale też poprzez czytane lektury pomaga w codziennej formacji i często odpowiada na codzienne problemy. Super książka do modlitwy Ewangelią Łukasza


4 gwiazdki Refleksje nad Ewangelią św. Łukasza
Stanisław Szydło
Tak raczej nazwałbym tę książkę. Zdecydowanie nie dla wszystkich; na pewno nie powinien to być dla kogoś pierwszy \"komentarz\" do Biblii, raczej dla osób które mają już jakiś własny \"warsztat biblijny\". Urzeka mnie, jak zawsze zresztą w przypadku Ojca Augustyna, szlachetność i głębia myśli i szerokość horyzontu, choć niektóre tezy są dla mnie nieco ... zabawne (\"To nie Elżbieta biegnie do Miriam (...) ale biegnie Miriam, niosąc w sobie Syna Bożego\" - str 8: no trudno raczej, by było odwrotnie, by kobieta w podeszłym wieku, w dość zaawansowanej ciąży, wybrała się w taką podróż...), ale nie są tak naciągane, jak np. w przypadku O. Szustaka, który swoim dążeniu do oryginalności niejednokrotnie nie tylko sam sobie zaprzecza, ale w swoim \"coolowym\" przekazie serwuje treści co najmniej dyskusyjne (\"Harry Potter jest świetny!\"). Polecam osobom chcącym pogłębić i poszerzyć własną refleksję nad Biblią.


5 gwiazdki b.dobra
Maria Sz.
Bardzo cenna pozycja,jak wiele innych tytułów tego autora.Komentarz jest napisany dostępnym językiem,który czyta się szybko.Wiele sytuacji można porównać z własnym życiem i łatwiej można je zrozumieć dlaczego mnie dotykają...Polecam.


5 gwiazdki skarb
Anna Kostro
o.Augustyn Pelanowski to mistrz nad mistrze. Czytam,slucham i wciaz malo. Otrzymal On wielki dar,ktorym dzieli sie z nami chetnie. Jakze pomocne sa te nauczania w rozumieniu Pisma Swietego, samego siebie,swiata,relacji z bliznimi ect. Komentarze do ewangelii sw Lukasza, Fale Laski,o tak....


5 gwiazdki Świetny komentarz do ewangelii
MM
Bardzo wnikliwa analiza Ewangelii św. Łukasza wers po wersie. Ojciec Pelanowski w ogóle słynie ze swojego niecodziennego sposobu analizy Pisma Świętego. Bardzo lubię go słuchać i czytać. Polecam bardzo tę książkę jak i inne dostępne tutaj publikacje.


2 gwiazdki nie przemawia do mnie
Ola Tkacz
przesadnie wyszukane słownictwo, a przecież można by było prościej, często dosadniej ... zbyt wąska i zbyt osobista interpretacja, która często nie przemawia do mnie. Czytam i czytam, i się irytuję, ale dalej czytam, bo nie lubię odkładać nieprzeczytanej książki ... mając porównanie z interpretacjami historii biblijnych o. Szustaka, tego ostatniego polecam gorąco, bo uderza w sedno, jest do bólu prawdziwy, zaskakuje, szokuje, ale nie sposób się z nim nie zgodzić !!!


4 gwiazdki Nie dla wszystkich
Nie dla wszystkich. Raczej dla wielbicieli o.Augusta Pelanowskiego i osób szukających komentarza do Ewangeli. Przy czym ten komentarz jest bardziej osobistą refleksją niż ogólnym komentarzem. No i nie dotyczy całej Ewangelii, tylko jej fradmentów. Brak mi ułatwienia w postaci wpisania w spis treści, którego fragmentu Ewangelii dotyczy dany rozdział. Mi osobi


5 gwiazdki pogłębienie zainteresowania przedstawionym tematem
Teresa Kmieć
Mimo niewielu wolnych chwil staram się systematycznie pogłębiać moje zainteresowanie związane z wątkami \"Fal łaski\". Dają one wiedzę, sprawiają, że wiara odżywa na nowo... Można ją dostrzec w innym zwierciadle, z innej strony. Oby księga trafiła do wielu oczekujących na pomoc w rozwiązywaniu ich problemów.


5 gwiazdki FALE ŁASKI
Magdalena L
Są to komentarze do Ewangelii Św. Łukasza, bardzo wartościowa lektura dla osób chcących pogłębić swoją wiarę i zbliżyć się do Boga przez czytanie Pisma Świętego. Napisana prostym językiem przez zacnego o.Augustyna Pelanowskiego OSPPE, który ukierunkowuje myślenie czytelnika wprowadzając go jednocześnie w piękny duchowy świat. To swego rodzaje świetne rekolekcje. Tej książki się nie czyta - ją się po prostu chłonie całym sobą. :)


5 gwiazdki Gorąco polecam!!!
Anna
Książka godna polecenia...lektura na każdy dzień, dająca wiele wskazówek i przemyśleń...czyta się jednym tchem bardzo mądra i pouczająca:)


5 gwiazdki Gorąco polecam
Lidka
To książka dla osób, którym ciągle brakuje czasu na czytanie Biblii, a chciałyby się do niej zbliżyć i odnaleźć w niej coś dla siebie. Taki dobry przewodnik i drogowskaz, jak pokierować swoim życiem...


4 gwiazdki Polecam na jesienne wieczory.
Michał Kubaszczyk
Dobra lektura na kilka jesiennych wieczorów, autor często szuka oryginalnych źródłosłowów biblijnych, przez co nie są to tylko zwykłe homilie, a nieco teksty popularnonaukowe.


5 gwiazdki Pelanowski to zawsze strzal w 10
Ola Ola
Dlaczego strzal w 10? Dlatego ze nie zaslania soba Jezusa.


5 gwiazdki
Lektura obowiązkowa obok Biblii.


5 gwiazdki Wspaniała
Małgorzata Szmyt
Kolejna wspaniała książka Augustyna Pelanowskiego dla tych którzy pragną zagłębić się w Słowo Boże.Kolejna książka,której się nie czyta ale się pochłania.Dziękuję.


5 gwiazdki
Kasia
Przecudowna książka, warto ją mieć w swojej biblioteczce i wracać do niej! Polecam!


5 gwiazdki Polecam!
Joanna Kiepura
Przeczytałam FALE ŁASKI raz a teraz czytam ponownie i jestem zachwycona sposobem, w jaki Autor pomaga zrozumieć tajemnice Pisma Świętego. Byłam na rekolekcjach prowadzonych przez O. Augustyna Pelanowskiego i stwierdzam, że jest on współczesnym apostołem Chrystusa, który z pokorą i szczerością dzieli się swa ogromną wiedzą z człowiekiem, który poszukuje głębszej relacji z Bogiem.


5 gwiazdki Piękna książka
Magda Mazur
Polecam serdecznie \"Fale łaski\". Jest to niezwykle mądra i wartościowa książka. Autor prostym językiem przypomina fakty, przekazuje mnóstwo celnych podsumowań i rad. Z całego tekstu emanuje głęboka miłość do Maryi, którą czytając jesteśmy \"zarażani\".


5 gwiazdki Wspaniała
A.Olejnik
Najpierw przeczytałam \"Zranione Światło\" tego samego autora i- była to średnio wciągająca lektura, choć wiele spostrzeżeń o.Pelanowskiego było niesamowitych, a odniesienia do jego życia prywatnego przewzruszające. \"Fale Łaski\" są dla mnie pod tym względem lżejsze w lekturze i ciekawsze. Widzę w nich sporo odniesień do własnego życia- może dlatego lepiej czyta mi się te komentarze.Każdy rozdział jest jak cukiereczek, jak dawkowana bez przesytu wiedza, która wypełnia moje puste szufladki wiedzy o języku Biblii, hebrajskich znaczeniach słów-kluczy. Nie mogłam się oderwać od kolejnych stron lektury. Tworzenie skojarzeń przez o.Pelanowskiego i tkanie wizerunku całości- genialne.


4 gwiazdki Dobra książka
Violetta Wilandt
Kupiłam najpierw książkę o. Pelanowskiego p.t. Głębiny miłosierdzia i zainspirowana nią dokupiłam dwie poszostałe. Mnie te książki uczą czytania Biblii i Jej interpretacji w swoim życiu, czyli takiego naprawdę osobistego spotkania ze Słowem Bożym. Dziękuję Autorowi za ten wysiłek i dzielenie się własnymi przemyślaniami.


5 gwiazdki Super!
Bardzo polecam!


5 gwiazdki
Roman
O.Pelanowskiego czyta się z dużym zainteresowaniem ,bo patrzy głęboko i świetnie to przekazuje...polecam do duchowych rozważań!


5 gwiazdki warto przeczytać!
Beata Z
Książka warta polecenia! Jak zwykle głęboko i trafnie o. Augustyn tłumaczy kolejne rozdziały Ewangelii. Ja dzięki temu znalazłam dużo cennych \'porad\' jak pogłębić relację z Panem Bogiem. Naprawdę polecam!!!!


5 gwiazdki
Madzioszka
Książka jest napisana prostym, przystępnym językiem. Dotyczy spraw fundamentalnych dla życia i rozwoju duchowego - modlitwy; kierowania się wolą Bożą, a nie uczuciami; medytowania Słowa Bożego. Rozdziały są krótkie, lektura każdego z nich wymaga najwyżej kwadransa, a dostarcza materiału do refleksji na dłuższy czas. Warto przeczytać.


5 gwiazdki
Zofia Janiec
książka naprawdę otwiera oczy, umysł, serce i duszę. Po raz pierwszy czytam teksty biblii z zapartym tchem i już wiem, że tę książkę przeczytam jeszcze raz, a jestem na półmetku. Dawkuję sobie teksty jak smakołyki, aby przemyśleć i zrozumieć, że nie rozumiem


4 gwiazdki Madra
Basia.K
Ks.Pelanowski dociera do naszego życia duchowego,trzeba czytać z przerwami żeby przetrawić.


5 gwiazdki Bardzo dobra książka!
Krystyna
Wspaniała książka, dogłębnie i wnikliwie analizująca Ewangelię Św.Łukasza. Jest ona swoistą kontemplacją Jezusa Chrystusa.Ogromnym walorem jest to, ze trzeba ją czytać jednocześnie z Pismem Świętym.Jak wszystkie książki Ojca A. Pelanowskiego GORĄCO POLECAM!

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest O. Augustyn Pelanowski OSPPE:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Przesyłka dotarła zgodnie z zamówieniem. Bardzo dziękuję. Zapewniam, że będę często zaglądał do Waszej księgarni, która jest chyba jedyna w swoim rodzaju, myślę tu zarówno o ofercie, ale także o sposobie podejścia do klienta. Zaglądam do wielu księgarni internetowych, ponieważ lubię czytać i szukam ciekawych książek. Myślę, że jeszcze nie raz znajdę w Waszej księgarni coś interesującego.

Pozdrawiam,
ks. Tomasz Kubacki


Dziękuję za książki, które zamówiłam, powędrują do rodzin moich synów, jestem pewna, że jako wartościowa lektura będą wsparciem w ich rozwoju osobowym, w życiu rodzinnym i społecznym. W przyszłości zamierzam nadal zamawiać u Państwa sprawdzoną już lekturę i utrzymywać o niej korespondencję. Miłą jest również delikatna troskliwość o klienta oraz niespodzianki w postaci zakładek i książek elektronicznych.

Pozdrawiam i życzę dobrych pomysłów i wielu klientów,
Krystyna Guniewska

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl