Inny Jezus, inny Duch, inna Ewangelia

Inny Jezus, inny Duch, inna Ewangelia
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 21.99 zł

Czas wysyłki
Dostępna od ręki. Wysyłamy w ciągu 24h

Uwaga! Tylko 3 egzemplarze w magazynie - zamów teraz!

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Kryzys sumienia
Kryzys sumienia
Raymond Franz
48.99
Odpowiedzi dla Świadków Jehowy według wersetów
Nowe wyznania egzorcysty
Nowe wyznania egzorcysty
Ks. Gabriele Amorth
15.99
Odpowiedzi dla Świadków Jehowy według tematów
Wspomnienia egzorcysty. Moje życie w walce z Szatanem
Egzorcyzm. Posługa Miłości
Egzorcyzm. Posługa Miłości
Ks. Michał Olszewski SCJ
14.99
 Pełny opis książki Inny Jezus, inny Duch, inna Ewangelia:

Zawiera gruntowne, krytyczne omówienie kilku zasadniczych doktryn organizacji Strażnicy. Autor nie tylko obala twierdzenia Świadków, lecz także uczy poprawnej teologii. Jest to dzieło praktycznie wypróbowane; jej treść naprowadziła już niejednego poszukującego Świadka na właściwy, biblijny tor myślenia.

Autor w sposób przystępny, klarowny, a zarazem niezwykle wnikliwy i dogłębny omawia kwestie, z którymi zarówno poszukujący prawdy członek organizacji Świadków Jehowy, jak i mający okazję do rozmowy z członkami tej organizacji prawdziwie wierzący chrześcijanin, powinien się zapoznać. Jej lektura pozwala nie tylko ugruntować podstawy wiedzy na temat nauczania Biblii, ale także precyzyjnie rozdzielić pozorną prawdę od rzeczywistej nauki Pisma Świętego, rozpatrywanej w kontekście nauki przenikającej całą Księgę (dr Anna Zamkowska, Katedra Pedagogiki i Psychologii Politechniki Radomskiej).


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 134
Wydawnictwo: KONCEPT Design
Wydanie: Myślęcinek 2009
ISBN: 978-83-924832-9-8Opinie naszych Klientów o książce Inny Jezus, inny Duch, inna Ewangelia:

5 gwiazdki biblijna obrona boskości Pana Jezusa
Izabela Kociemba
Piszę z perspektywy osoby, która po 24 latach wyszła z Organizacji Świadków Jehowy. Głownym powodem mego odejscia było zrozumienie, że organizacja ta przedstawia wypaczony obraz Pana Jezusa i odziera Go z należniej Mu boskosci i chwały. Miałam jednak kłopot z usystematyzowaniem swych odkryć , jakie poczyniałam podczas czytania Pism. Ksiazka ta okazała się wyśmienitą pomocą, poniewąz wnikliwie , a zarazem w przystępny sposób rozwija argumentację biblijną. Autor pozwala by to Pismo Sw. przemawiało, pozwalając czytelnikowi na samodzielne wyciągnięcie wniosków. Dogłębna znajomosc autora wierzeń i sposobu myślenia Swiadków Jehowy dodatkowo powoduje, ze jest to świetne narzedzie do pomagania szczerym Swiadkom ,którzy są gotowi usłyszeć w sercach głos Pana Jezusa.


5 gwiazdki Polecam
Książka zawiera odpowiedzi na często stawiane argumenty sprzeciwiające się boskości Jezusa czy innym zagadnieniom o Duchu Świętym. Obowiązkowa lektura dla wszystkich chcących odpowiedzieć Świadkom Jehowy na ich zarzuty.


5 gwiazdki
Robert
Znakomita pozycja dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się wyczerpująco o błędach doktrynalnych ŚJ, napisana przejrzyście i dostępnym językiem-polecam.


5 gwiazdki Książka warta przeczytania.
Waldemar Guga
Bardzo ciekawie,prosto i zrozumiale napisana książka.Powinien ją przeczytać każdy kto ma doczynieni z natrętną populistyczną i demagogiczną propagandą Świadków Jehowy.Powinna ona pomóc każdemu kto nie chce ulec manipulacji przez ich publikacje.


5 gwiazdki plus
Anna Szuba
Bardzo gorąco polecam! Autor przekazuje całe bogactwo swojej wiedzy wyniesionej z życia w organizacji . Jednocześnie Jego miłość do Jezusa Chrystusa , znajomość Ewangelii zapada głęboko w pamięć i serce . Książka zawiera mnóstwo cytatów i analiz zgodnych z duchem ewangelii i znajomości Słowa Bożego


5 gwiazdki \"Moja Opinia\"
Waldemar Guga
Bardzo ciekawa i pouczająca książka, w szczególności do dyskusji ze Świadkami Jehowy którzy czasami odwiedzają nasze domy... Może pomóc umocnić nas w naszej wierze, ale Świadków Jehowy i tak raczej zawartymi w niej argumentami nie przekonamy...bo to tak jakby dorosłego leworękiego człowieka nagłe przekonywać,że wygodniej jest pisać ręką prawą... Od jakiegoś już czasu poszukuję dwóch pozycji : -Robert H. Countess- Błędy doktryny Świadków Jehowy.Analiza krytyczna Chrześcijańskich Pism Greckich w przekładzie \"Nowego Świata\". -Carl Olof Jonson-Kwestia czasów pogan. Gdybym mógł je zamówić u Was, to dopiero było by \" EKSTRA\"


4 gwiazdki Dobra książka
Urszula Dubicka-Mazurczyk
Książka omawia w sposób dogłębny zagadnienia wiary i doktryny Świadków Jehowy, pokazuje jak bardzo są omotani przez swoją organizację, bardziej cenią Strażnicę niż Biblię, co więcej - nie zauważają jak bardzo są omotani przez Strażnicę. Oczywiście trzeba przyznać Świadkom, że znają swoją Biblię, ale nie zauważają paradoksów, które im się wmawia. Oni nawet nie zauważają, że są przez swoją organizację kierowani! Takich książek trzeba nam więcej - \"Inny Jezus, inny Duch, inna Ewangelia\" jest świetną i ciekawą książką, choć nie wyczerpuje tematu. Na pewno sięgnę jeszcze kiedyś po inne książki dotykające tego zagadnienia i po tego autora. Natan Chesed zna dokładnie temat, ponieważ sam był Świadkiem Jehowy. Jego opowieść dzięki temu jest bardzo wiarygodna. Polecam tę książkę każdemu!


5 gwiazdki
Mariusz
Książka w dość szczegółowy sposób opisuje różnice między tym co naprawdę opisane jest w Biblii a naukami świadków Jehowy


5 gwiazdki wspaniała
W imię Chrystusa
powiem tak - książka ukazuje prawdę o organizacją Świadków, ale z wiadomych względów nie ukazuje wszystkiego. Takich książek powinno być jak najwięcej, ważne jest aby każda księgarnia je miała, ale niewidzialni władcy z pewnością na to nie pozwolą.Zło atakuje nas pod przykrywką wiary jak to ma miejsce poprzez Świadków Jehowy. Okultyzm w przekazie podprogowym publikacji strażnica jest najwiekszym złem.


5 gwiazdki Świetne
Czegoś takiego potrzebowałem. Książka ta, ukazuje jakie głupoty, które nie jest dogłębnym poruszeniem tematu, a jedynie powierzchownym zbadanie wciska organizacja swoim ludziom, zamykając im drogę do zbawienia.

Zobacz też:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Przesyłka oczywiście dotarła - szybkko, sprawnie, bez uszkodzeń. Dzięki okazanemu przez Pana zainteresowaniu, poczułam się jak stała klientka swojej księgarni " za rogiem". Miłe uczucie. Jestem w trakcie lektury wymarzonej książki. Dziękuję za prezencik w formie zakładki - przydaje się. Na pewno skorzystam z Państwa usług w przyszłości - przyjemności w życiu nigdy dosyć!

Łączę wyrazy szacunku i pozdrawiam,
Aleksandra Lajdamik


Bardzo dziękuję za miły list dołączony do przesłanej książki oraz upominek,który będzie sympatyczną "przypominajką" niezwykłego traktowania klientów Pańskiej Księgarni.

Maria Cichomska

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl