Jak ocalić małżeństwo

Jak ocalić małżeństwo
Zajrzyj do książki
Cena rynkowa:19.95 zł
Nasza cena: 19.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 3-4 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Miłość potrzebuje stanowczości
Miłość potrzebuje stanowczości
James C. Dobson
28.99
Czekając na dziecko
Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
19.99
Dorosłe dzieci rozwiedzionych rodziców
Małżeństwo w separacji
Małżeństwo w separacji
Gary Chapman
19.99
Niesakramentalna miłość, wierność i uczciwość
Kiedy miłość przeżywa kryzys
Kiedy miłość przeżywa kryzys
Valerio Albisetti
6.99
 Pełny opis książki Jak ocalić małżeństwo:

Niezależnie od tego, jak było przed ślubem, mężczyzna i kobieta oczekiwali, że ich związek będzie przypominał autostradę wiodącą wzwyż i że po jego zawarciu będą szczęśliwsi niż przedtem. Okazało się jednak, że po osiągnięciu punktu kulminacyjnego, jakim było wesele, ich droga nieustannie wiodła w dół. Oczywiście, wspięli się na kilka szczytów uniesień, pokonywali też zakręty zapowiadające obiecujący zwrot wydarzeń, nigdy jednak do niego nie doszło. Sytuacja w ich małżeństwie stale się pogarszała. Przez długi czas wędrowali doliną cierpienia, pustki i frustracji.

Problemy, z którymi borykają się zrozpaczeni małżonkowie, nie są drobnymi sprawami. Nie można ich rozwiązać poprzez spokojną rozmowę. Nie są to też kłopoty, znikajace pod wpływem ładnie brzmiących frazesów. Przypominają raka, który pozbawia witalności związek łączący dwoje ludzi. Trudności małżeńskie mają zróżnicowany charakter, zawsze jednak wywołują duże cierpienie.

Wielu zdecyduje się na rozwód, uznając go za jedyny sposób uniknięcia nieszczęśliwego życia. Niektórzy wybierają rozwód, aby po prostu przeżyć. Większość decyduje się na ten krok, mając szczerą nadzieję, że ich życie się poprawi...kiedyś...z inną osobą. Tysiące ludzi zastanawia się nad tym, czy rozwód nie rozwiązałby ich problemów.

Pozwólcie, że zaproszę was za zamknięte drzwi mojego gabinetu i pozwolę posłuchać tego, co mężowie i żony mówią o swojej sytuacji. Zabiorę was również w podróż po kraju, gdzie prowadzę liczne seminaria małżeńskie. Będziecie mieli okazję posłuchać tego, co ich uczestnicy mówią przed i po zajęciach. Mam nadzieję, że to ich wołanie pozwoli wam wyrobić sobie pogląd o tym, jakimi problemami będę się zajmował w tej książce.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 264
Wydawnictwo: Vocatio
Wydanie: Warszawa 2006
ISBN: 83-7146-249-2Opinie naszych Klientów o książce Jak ocalić małżeństwo:

5 gwiazdki WARTO
ANTEK
Książka nie dotyczy zwyczajnych małżeńskich problemów wynikających po prostu z tego, że się różnimy, z różnych sposobów komunikacji itp., ale jest poświęcona walce o miłość i małżeństwo w przypadkach ekstremalnych np. typu \"co zrobić jeśli mamy małżonka stosującego przemoc fizyczną?\". Wnikliwe analizy, rady weryfikowane przez praktykę i ogromny ładunek nadziei dla każdego. Moim zdaniem warte przeczytania dla każdego poszukującego wiedzy o tym, jak lepiej przeżyć swoje małżeństwo, jak o nie walczyć, żeby było piękne. Nade wszystko to książka o tym, jak potężna jest miłość. Polecam.


5 gwiazdki Świetna
Monika
Absolutnie polecam. Doświadczenia kryzysu w relacjach mogą prowadzić do dwóch skrajnych rozwiązań - razem lub osobno. Jeśli celem ma być porozumienie, to nawet najtrudniejsze, po ludzku beznadziejne sytuację dzięki tej pozycji można przekuć w samo dobro :)


5 gwiazdki
Teresa Karaszewska
Wartościowa książka.Polecam


5 gwiazdki Wspaniała książka
Iza
Jest to najlepszy poradnik dotyczący małżeństwa jaki kiedykolwiek przeczytałam (a było ich bardzo wiele). W niezwykle umiejętny sposób autor przekazuje duchowe prawdy dotyczące związku, obala popularne mity i uczy jak budować w sobie charakter Chrystusa. W wyważony sposób przedstawia sposoby okazywania miłości - tej czułej i ofiarnej, jak również tej twardej, lecz tak niezbędnej do ustanowienia prawidłowych granic i przeciwstawienia się nadużyciom i przemocy. Polecam gorąco!


4 gwiazdki warto naprawdę
Gerard Ślifirczyk
Jeśli ktoś szuka przyczyn nieporozumień ,zwad ,cichych dni, tam wyczyta i zobaczy jakim jest egoistą i jak można \" stanąć obok\" i spojrzeć na siebie i tego drugiego człowieka..... Powinno pomóc , książka wnosi dużo dobrego w szarą prozę życia.


5 gwiazdki pomocna
agata
Bardzo dobra, życiowa, mądra lektura, nieoderwana od rzeczywistości, szczerze polecam


5 gwiazdki Polecam
hal
Bardzo dobra książka dla każdego małżeństwa, ale przede wszystkim dla tych, które przeżywają kryzys. Pouczająca i obalająca wiele mitów, np. rozwodów i rozumienia miłosci. Polecam

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Gary Chapman:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Witam, tak, przesyłka dotarła, dziękuję serdecznie. O księgarni dowiedziałam się przez Allegro-wtedy skorzystałam z niej pierwszy raz i byłam bardzo mile zaskoczona troską o klienta i rzetelnością. Dlatego też, kiedy robiłam kolejne zakupy, wiedziałam, że wybiorę Tolle. Niemałe znaczenie mają również wysyłane recenzje i biuletyn-Rzeczy warte uwagi podane na tacy:)

Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Sala


Wspomniana przez Pania przesyłka do mnie dotarła i jestem z niej w pełni zadowolony. Jedną z książek już czytam i jest ona bardzo interesująca. Zarówno jej autor, którego lubię. Bo czytałem jego kilka książek. Wszystkie równo dobre. Jak i wiedza w niej zawarta jest niezwykle cenna i pomocna w zyciu. Książka jest napisana w przystepnym i jasnym języku. W sposób fachowy i poparty doswiadczeniem autora. Dzieki czemu jest praktyczna. A rady w niej zawarte pomagają żyć lepiej i świadomiej. Jesli zaś chodzi o opinię moją na temat Państwa Ksiegarni. To uważam, że literatura, którą Państwo polecacie (zarówno jesli chodzi o bogatą tematykę jak i przystepną cenę) jest niezwykle atrakcyjna i z pewnością trafia w gusta rozmaitych odbiorców.

Pozdrawiam serdecznie,
Robert Monik

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl