Jak wygrać miłość? Instrukcja obsługi

Jak wygrać miłość? Instrukcja obsługi
Zajrzyj do książki

Ta książka ma wyczerpany nakład, więc jest niedostępna w sprzedaży.
Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
21.99
Granice w relacjach małżeńskich
Granice w relacjach małżeńskich
Henry Cloud, John Townsend
28.99 21.74
Sztuka uwodzenia własnej żony
Sztuka uwodzenia własnej żony
Margaret Hardisty
24.99 18.74
Warto naprawić małżeństwo
Warto naprawić małżeństwo
Jacek Pulikowski
23.99
Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy?
Miłości trzeba się uczyć
Miłości trzeba się uczyć
Walter Trobisch
6.99
 Pełny opis książki Jak wygrać miłość? Instrukcja obsługi:

Kiedy kupujesz nowy sprzęt elektroniczny, szukasz instrukcji obsługi, by doskonale poznać jego funkcje i możliwości. Siadasz wygodnie w fotelu, wczytujesz się w fachową instrukcję i... a może by tak znaleźć taką instrukcję do każdej dziedziny życia?

Co zrobiłbyś, by dostać instrukcję obsługi do miłości? Czy nie byłoby prościej, by każdy z nas miał dostęp do takiej instrukcji obsługi?

Okazuje się, że nie jest to takie trudne! W książce Jacka Pulikowskiego "Jak wygrać miłość? Instrukcja obsługi" znajdziesz wiele praktycznych porad, jak być szczęśliwym w miłości. Autor w ciekawy sposób pisze o relacjach pomiędzy dwojgiem ludzi. Znajdziesz tu wiele podpowiedzi, jak tworzyć w małżeństwie zgraną drużynę i jak przezwyciężać swoje słabości. Dowiesz się, co zrobić, by wygrać miłość.

Niniejsza lektura będzie idealnym prezentem dla bliskiej Ci osoby. Jest pięknie wydana w formie "złotych myśli", czyli krótkich tekstów z piękną grafiką i przyjemnie się ją czyta.

Sięgnij po tę książkę już dziś, aby wygrać miłość i w pełni korzystać z jej uroków.


Oprawa: twarda
Liczba stron: 84
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2003
ISBN: 83-7168-802-4Opinie naszych Klientów o książce Jak wygrać miłość? Instrukcja obsługi:

5 gwiazdki Jak wygrać miłość
Paweł
Książeczka, dla młodych, którzy myślą poważnie o wspólnej drodze. Jak wskazuje tytuł przedstawia pięknie instrukcje \"obsługi\" bliźniego. Ukazuje wymownie łaskę Boga w zawieranym sakramentalne małżeństwie, jak Bóg daje człowiekowi w obfitości łaskę sakramentalną. Bardzo poruszająca, porywająca, piękne i cenne słowa \"Ludzi należy kochać a rzeczy używać\"


5 gwiazdki ksiazka na prezent
Ewa
Ksiazke kupilam z mysla o moich przyjaciołach ktorzy staneli na slubnym kobiercu,piekna pamiatka,bardzo im sie podobala.Polecam


4 gwiazdki KOCHAM
Robert Pawlowicz
Ksiazka pokazuje jak szczesliwie zyc w milosci i co jest najwazniejsze w milosci.


5 gwiazdki
Halina Sutkowy
Kolejna świetna książka pana J. Pulikowskiego, która w prosty i rzeczowy sposób pomaga zrozumieć, że miłość nie staje się sama tylko jest efektem świadomej decyzji i dbałości o nią.


5 gwiazdki Fantastyczny skrót
Joanna K.
Książeczka jest zestawieniem najważniejszych rad dotyczących miłości. Jest jakby receptą na sukces. Krótka, ale treściwa. Poleciłabym na prezent dla młodej osoby, która wkracza w dorosłość.


5 gwiazdki Dla mnie rewelacja !
Kasia Dziurdziak
W miłości małżeńskiej jest jak w sporcie, współzawodnicy nie wypominają sobie kto i ile pracy włożył aby zwyciężyć, lecz liczy się efekt końcowy. Tak samo jest z miłością, małżonkowie mają się wspierać w swoich słabościach, rozmawiać o nich ale ich nie wypominać. Te i wiele innych mądrości zawiera właśnie ta książeczka.


2 gwiazdki słaba książka, co druga strona rysunek..
Łukasz
Moim zdaniem, książka ta może i ma w sobie trochę treści. Ale biorąc pod uwagę jej cenę i to, że na co drugiej stronie jest rysunek, moim zdaniem nie jest warta kupowania! Nie polecam


5 gwiazdki Krótko. Ale na temat!
Paulina Depta
Krótka, ale treściwa instrukcja obsługi. Polecam wszystkim zabieganym. Ale także tym, którzy potrzebują esencji wiadomości na temat miłości i bycia z drugą osobą. Książka zawiera bardzo trafne uwagi, takie, na które czasem tak trudno trafić, a uświadamiają tak wiele. Polecam tę i pozostałe książki Pana Jacka Pulikowskiego.


5 gwiazdki
Justyna Galiszewska
"Dziecko jest jak makaron: nie da się go pchać, trzeba ja pociągać .... do wartości." Ta oraz inne złote myśli o których zapominamy, zawarte w książce mówią za siebie jeśli chcesz uświadomić sobie co w życiu jest najważniejsze nie zapomnij o lekturze tej dobrej książki.


5 gwiazdki ciekawa
Ewa
Dużo haseł dających do myślenia. Mądrych. Fajna na prezent dla młodych ludzi, dla starszych, żeby przypomnieć co jest w życiu najważniejsze.


5 gwiazdki
ks.Grzegorz Białobłocki
Książka bardzo dobra i pomocna w chrześcijańskim spojrzeniu na miłość jako najwyższą wartość i cnotę, której treść zdewaluowaną w różnych odmianach i postaciach proponuje współczesny świat.


4 gwiazdki Jak wygrać miłość
Krystyna Robińska
Spodziewałam się troszeczkę innych treści, bardziej rozbudowanych , a nie w formie "wierszy",chociaż są ciekawe... ale dziękuję


5 gwiazdki Po męsku o miłości
D.
Nie jestem zwolenniczką poradników w stylu: Jak go zatrzymać? Jak go zdobyć? Co zrobić, żeby go zdobyć? Raczej większość tych pozycji pisana jest na przysłowiowe "jedno kopyto". Dlatego rzadko kupuje takie pozycje, ale czasami robię wyjątki. I tak wyższa pozycja jest takim właśnie wyjątkiem. Poza tym książka napisana przez mężczyznę, a śmiem twierdzić, że faceci do pewnych spraw mają bardziej zdrowe podejście. My, kobiety, niestety podchodzimy do wielu spraw zbyt emocjonalnie. Ale jak tu nie mówić o emocjach, kiedy chce się mówić o miłości? I już sam tytuł sugeruje męski punkt widzenia, że do wszystkiego należy mieć instrukcję, jak do obsługi pralki lub kuchenki mikrofalowej, a wtedy sukces murowany. I właśnie autor określa ścisłe zasady koniecznego przygotowania i niezbędnych wyrzeczeń, reguły gry i kryteria zwycięstwa, by każdy wiedział, co musi zrobić, ile z siebie dać, aby w swoim życiu WYGRAĆ MIŁOŚĆ. I o dziwno, ma rację. By wygrać, trzeba się natrudzić i wysilić. Ale nagrodą za zwycięstwo miłości jest szczęście własne, szczęście bliskich, więcej szczęścia w świecie oraz - szczęście wieczne. Mało odkrywcze, ale oczywiste. A czasami trzeba mówić, potwierdzić oczywistości, żeby pewne sprawy stały się jasne. "Miarą inteligencji człowieka jest czas, na jaki potrafi on wybiec myślami i planami w przyszłość" Spodobał mi się ten cytat. Książka pięknie wydana, świetny prezent na zbliżający się dzień. Czyta się lekko, mimo to dostarcza refleksji i uświadamia oczywistości. POLECAM GORĄCO!


5 gwiazdki Polecam
Joanna Zając
Witam, książka ta jest jakby kwintesencją tego, co kryje się pod pojęciem Miłość :) Napisana jest w sposób konkretny, prosty i zrozumiały. Autor zwraca uwagę na to, co w Miłości jest najważniejsze, jak można Ją zdobyć i jak utrzymać. Jest jakby podsumowaniem i zebraniem wielu książek i rozważań na temat Miłości, związku kobiety i mężczyzny oraz małżeństwa. Wszystkim serdecznie polecam.


4 gwiazdki
Katarzyna Kowalczyk
Książka bardzo ładnie wydana, piękny prezent. Poza tym ciekawie napisana. Czyta się lekko, mimo to dostarcza refleksji.Polecam


4 gwiazdki Książka
Agnieszka Kaczan
Książeczka przyjemna, polecałabym ją raczej jako okolicznościowy prezent zaufanej osobie, podoba mi się nowoczesny układ graficzny książki oraz zamieszczone ilustracje, dzięki czemu przypomina ona album.

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Jacek Pulikowski:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Księgarnia godna polecenia każdemu kto ceni sobie wartościową literaturę, wygodę oraz jakość obsługi klienta. Wiele osób z obawy przed na przykład uszkodzeniem książek podczas wysyłki obawia się zamawiać w księgarniach internetowych. Tutaj taka obawa nie istnieje. Zamówione przeze mnie pozycje były idealnie zapakowane, wysyłka błyskawiczna, a obsługa księgarni wręcz wzorowa. Żadne z moich pytań do księgarni nie pozostało bez odpowiedzi, powiem więcej- odpowiedzi były natychmiastotwe i bardzo fachowe. Jeżeli poszukujecie Państwo księgarni na wysokim poziomie która każdego traktuje wyjątkowo, jak swego przyjaciela tak jak nauczał mas nasz zbawiciel Jezus Chrystus to odpowiedź może być tylko jedna. - Tolle.

Grzegorz Popielnicki z Chełma


Dziękuję ślicznie za książki. Dotarły już w czwartek. Wszystkie warte przeczytania i interesujące. Wielką przyjemność sprawił mi upominek podarowany przez państwa. Przepiękna książeczka. Jestem pod wrażeniem tak osobistego i życzliwego potraktowania mojego zamówienia:-). Dziękuję państwu za ciepłą, serdeczną i troskliwą obsługę klientów. Wasza księgarnia jest wzorem do naśladowania dla wszystkich, którzy pracują w sektorze usług i handlu. Jeszcze raz dziękuję, życzę wszystkiego dobrego zarówno w pracy jak i w życiu osobistym.

Pozdrawiam: Agnieszka Burzała (wdzięczna i zbudowana państwa postawą klientka),

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl