Jak wygrać szczęście? Instrukcja obsługi

Jak wygrać szczęście? Instrukcja obsługi
Zajrzyj do książki

Ta książka ma wyczerpany nakład, więc jest niedostępna w sprzedaży.
Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Twoje szczęście jest w Tobie
Twoje szczęście jest w Tobie
John Powell SJ
24.99
Ucieszyć się życiem. Cztery okna wdzięczności
Skazani na (nie)szczęście
Skazani na (nie)szczęście
Rémi Parent
17.99
Kremówka papieska o smaku szczęścia
O radości
O radości
Daniel-Ange
26.99
Między niebem a radością. Humor i śmiech sednem życia duchowego
 Pełny opis książki Jak wygrać szczęście? Instrukcja obsługi:

Czym jest szczęście? Co powinien robić człowiek? Szczęśliwy traf czy wypracowane szczęście? Talent do szczęścia? Szczęście a nałogi, szczęście a marzenia, a mądrość, a cierpienie... Różnorodność dróg do szczęścia. Szczęście pełne i ostateczne. Kogo nazwiemy człowiekiem szczęśliwym? Człowiek szczęśliwy to ten, który jest... no właśnie - o tym jest ta książka.

To już siódma książka z serii nagrodzonej w 2005 r. nagrodą Stowarzyszenia Wydawców Katolickich. Żywy, prosty język. Krótkie rozdziały, nieprzegadane. Konkret. Kolorowe zdjęcia – wymowne, dopasowane do tekstu. Nowoczesne opracowanie graficzne.


Oprawa: twarda
Liczba stron: 84
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2007
ISBN: 83-7424-084-9Opinie naszych Klientów o książce Jak wygrać szczęście? Instrukcja obsługi:

4 gwiazdki Za dużo o Bogu.
Agata
Książka pt. \"Jak wygrać szczęście? Instrukcja obsługi\" jest napisana przystępnym językiem dla każdego jednak potstrzegane szczęscie jest opisane z punktu widzenia człowieka bardzo wierzącego co w obecnych czsach nie jest powszechnie spotykane. Biorąc pod uwagę to, że mam 14 lat i szukam po prostu \"pasującego mi\" wyznania i poszukuję wiary ta ksiązka mnie stroszkę znudziła. Chciałam przeczytać coś bardziej obiektywnego, pasującego do mojej obecnej sytuacji. Książka jest jednak dobrze opracowana graficznie dzięki czemu nawet takiej osobie jak ja miło się ją czyta. Po prostu nie zwróciłam uwagi na to, że jest to ksiązka napisana przez Księdza i jest o tematyce religijnego szczęścia a nie o szczęsciu szarego człowieka, który Boga uznaje tylko w sytuacjach ryzyka i potrzeby zjednania się z siłą wyższą- z Bogiem w jakiejkolwiek postaci


5 gwiazdki Polecam
Ewelina Pleszew
Mało słów – dużo treści. Bardzo ładna i wysokiej jakości grafika. Polecam. Dziękuję pracownikom księgarni za miłą i kompetentną obsługę.


3 gwiazdki kolorowy elementarz dla ucznia
Anonimowy
Książeczka napisana ciekawie, choć pierwsze co mi się nasunęło, to pytanie do kogo jest skierowana? Wydaje mi się,że raczej do młodszej grupy odbiorców. Książeczka dobra dla nastolatków, co nie znaczy, że starsi odbiorcy nie znajdą tam ciekawych wskazówek :-) Pomysł i forma ciekawa.


5 gwiazdki Fajna Książka
Anna Jakuboszczak
Naprawdę fajna książka. Napisana w prostym języku. Książka ta szczególnie dociera dla młodzieży mającej jakiekolwiek problemy by w tej właśnie książce znaleźli odpowiedzi na ich często nurtujące problemy.

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Jacek Pulikowski:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Dziękuję bardzo przesyłka dotarła już do mnie. Zacząłem już czytać jedną z książek i cieszy mnie że dowiaduję się o rzeczach których jeszcze nie wiedziałem i nie słyszałem. Cieszę się że natrafiłem na Państwa stronę i życzę wielu sukcesów w pracy.

Pozdrawiam wszystkich pracujących.,
Ryszard Krawczyk


Pragnę podziękować za przesylkę. Jest mi niezmiernie milo, gdyż książeczka jest z autografem Jana Pawla II, wzruszylam się przeogromnie. Również bardzo się cieszę z upominku - magnetycznej zakladki - bardzo praktycznej. Super "wynalazek".

Dziękuję serdecznie,
Ela Nucińska-Poręba

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl