Bóg wie, że jesteś zestresowany

Bóg wie, że jesteś zestresowany
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 14.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 6-7 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Decyduj i walcz! Podstawy formowania charakteru
Decyduj i walcz! Podstawy formowania charakteru
Dariusz Zalewski
24.99 18.74
Jestem Nikim. Droga do Ziemi Obiecanej - Lekcje Jozuego [czarna okładka]
Pomysł Boga na Twoje życie
Pomysł Boga na Twoje życie
Gregory K.Popcak
29.99 22.49
Osobowość plus. Jak zrozumieć innych przez zrozumienie siebie? [miękka oprawa]
7 nawyków skutecznego działania
7 nawyków skutecznego działania
Stephen R. Covey
39.99
Sekret radosnego życia. Reguła 4,8
Sekret radosnego życia. Reguła 4,8
Tommy Newberry
29.99 22.49
 Pełny opis książki Bóg wie, że jesteś zestresowany:

Książka ma charakter poradnika. Jest przeznaczona do powolnego, refleksyjnego czytania. Dzięki niej pozbędziesz się nawyków, które powodują, że jesteś spięty; polubisz siebie takim, jakim jesteś; będziesz się więcej i częściej uśmiechał, bawił, głębiej oddychał, zdrowiej wypoczywał i nabierał dystansu do zranień.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 132
Wydawnictwo: Salwator
Wydanie: Kraków 2008
ISBN: 978-83-7580-012-8Opinie naszych Klientów o książce Bóg wie, że jesteś zestresowany:

5 gwiazdki :)
Ania L.
Rewelacyjny poradnik dla zestresowanych i chcących wyjść z tego


5 gwiazdki Refleksyjne treści w przystępnej formie
Ola
Do zakończenia lektury pozostało mi 20 stron. Ale nie spieszę się z tym! :) Ta mądra, ciepła książeczka stanowi przyjazny przewodnik po wartościach w wydaniu codziennym, zwyczajnym, nam wszystkim bliskim. Porady \"wprost\" przeplatane osobistymi opowieściami i wspierającymi aforyzmami :) Według mnie książka adresowana do tych osób, które poszukują wskazówki, potwierdzenia lub przykładów na mądry spacer przez życie we własnym tempie, które jest zagłuszane nierzadko pędem i gonitwą za sprawami, jakie nas do końca nie zaspokajają.


4 gwiazdki Książka na czasie
Magdalena Łotocka
Książka na czasie, mówiąca o problemiie prawie każdego z nas. Stres zjada nas od środka i nie wiemy co mamy zrobić. Książka ta dała mi otuchę i nadzieję, że Pan zna moje słabości i pomoże mi się z nich uwolnić jeśli bezgranicznie Mu zaufam.


4 gwiazdki pozytywna
Małgorzata Rybska
w trakcie czytania ale dobrze sięczyta


5 gwiazdki polecam!
Agata Stefańska
Książka idealna dla osób wrażliwych na codzienne trudności w relacjach z innymi ludźmi. Pomaga spojrzeć na własną rzeczywistość z obiektywnego dystansu, podaje przykłady z życia osób, które poradziły sobie w traumatycznych sytuacjach. Pozycja dobra do powolnej, refleksyjnej lektury.


5 gwiazdki Daje dużo do myślenia.
Eliza Gruszczyńska
W książce przytoczone są genialne aforyzmy i przysłowia. Przepadam za takimi myślami - bardzo podnosza mnie na duchu i otwierają oczy na piękno życia i szczęście, którego często nie dostrzegamy. Przytoczone opowiadania dają dużo do myślenia. Taka forma poradnika - tzn. przykład konkretnego zdarzenia, problemu lub osoby, z którą możemy się zidentyfikować i podanie \"kodu\" do tej sytuacji jest, według mnie, bardzo trafiona. Polecam.


5 gwiazdki ad książki o stresie
Iwona
Wiele uświadamia i skłania do głębokiej duchowej refleksji nad zabieganym i zestresowanym człowiekiem. Pozytywna, bo Bóg jest ponad tym wszystkim co na co dzień nas przytłacza, a wydaje się nam takie dla Boga...nieistotne.


5 gwiazdki
Kasia Ł.
Bardzo dobra książka nie tylko opisująca aspekty stresu i tego jak sobie z nim można radzić, ale również dająca wiele do myślenia o naszych relacjach z bliskimi, znajomymi, postrzeganiu samego siebie. Gorąco polecam


4 gwiazdki Bądź obecny, tam gdzie jesteś
Teresa Augustynowicz
Bądź obecny, tam gdzie jesteś - tytuł jednego z rozdziałów, dla mnie był bardzo ważny i zwrotny w moim postrzeganiu rzeczywistości. Treść książki przybliża nam spojrzenie na swoje problemy z innej perspektywy - daje niemal gotowe rozwiązania , wystarczy tylko usiąść i chwilę zastanowić się nad sobą. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą zmieniać swoje życie na lepsze. Książka jest dobrą lekturą o każdej porze dnia

Zobacz też:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Dzisiaj otrzymałem zamówione książki, za które bardzo serdecznie dziękuję. Przesyłka została zrealizowana bardzo szybko. Chciałbym pogratulować Państwu profesjonalizmu, solidności i ludzkiej uczciwości. Życzę wielu sukcesów i jak najwięcej klientów, do których dołączam również ja.

Pozdrawiam serdecznie, ,
Andrzej Niczypor SJ


Witam! Księgarnia ta jest dla mnie "Świętością". Znajduję tu książki, które bardzo łatwo, przyjemnie i dobrze się czyta. Każda z nim ma jasny przekaz. Zamawiam tu od dobrych paru miesięcy i jestem bardzoooo zadowolona! Wysyłane na e-mail nowe propozycje książek jest wielkim ułatwieniem. Kupując swoją pierwszą książkę, nie sądziłam, że będę zamawiać książkę za książką. Ostatnio zamówiłam sobie kolejną powieść Ks. Larry Richards "Poddaj się". Fenomenalna książka!!!! Polecam każdemu!. Nie potrafię się oprzeć kolejnym tytułom. Na mojej pokojowej półce znajduje się także kolejna książka kupiona parę dni temu s.Anna Shields "Ogień w moim sercu (klucz do życia pełnego miłości i modlitwy)". Nie jestem w stanie opisać każdej książki, którą zamówiłam w tej księgarni, bo każda jest wyjątkowa i godna polecenia :) Na chwilę obecną nie mam zamiaru rezygnować z Waszych usług! Gratulacje!!!! :) P.S Szkoda że nie ma oceny 6 celującej :P

Pozdrawiam,
Małgorzata Ludyga

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl