Bóg wie, że jesteś zestresowany

Bóg wie, że jesteś zestresowany
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 14.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 2-3 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Decyduj i walcz! Podstawy formowania charakteru
Decyduj i walcz! Podstawy formowania charakteru
Dariusz Zalewski
24.99 18.74
Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. Lekcje Sary i Tobiasza
Jestem Nikim. Droga do Ziemi Obiecanej - Lekcje Jozuego [czarna okładka]
Zamknij oczy! Droga do spełnienia – lekcje Samsona
Pomysł Boga na Twoje życie
Pomysł Boga na Twoje życie
Gregory K.Popcak
29.99 22.49
Osobowość plus. Jak zrozumieć innych przez zrozumienie siebie? [miękka oprawa]
 Pełny opis książki Bóg wie, że jesteś zestresowany:

Książka ma charakter poradnika. Jest przeznaczona do powolnego, refleksyjnego czytania. Dzięki niej pozbędziesz się nawyków, które powodują, że jesteś spięty; polubisz siebie takim, jakim jesteś; będziesz się więcej i częściej uśmiechał, bawił, głębiej oddychał, zdrowiej wypoczywał i nabierał dystansu do zranień.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 132
Wydawnictwo: Salwator
Wydanie: Kraków 2008
ISBN: 978-83-7580-012-8Opinie naszych Klientów o książce Bóg wie, że jesteś zestresowany:

5 gwiazdki :)
Ania L.
Rewelacyjny poradnik dla zestresowanych i chcących wyjść z tego


5 gwiazdki Refleksyjne treści w przystępnej formie
Ola
Do zakończenia lektury pozostało mi 20 stron. Ale nie spieszę się z tym! :) Ta mądra, ciepła książeczka stanowi przyjazny przewodnik po wartościach w wydaniu codziennym, zwyczajnym, nam wszystkim bliskim. Porady \"wprost\" przeplatane osobistymi opowieściami i wspierającymi aforyzmami :) Według mnie książka adresowana do tych osób, które poszukują wskazówki, potwierdzenia lub przykładów na mądry spacer przez życie we własnym tempie, które jest zagłuszane nierzadko pędem i gonitwą za sprawami, jakie nas do końca nie zaspokajają.


4 gwiazdki Książka na czasie
Magdalena Łotocka
Książka na czasie, mówiąca o problemiie prawie każdego z nas. Stres zjada nas od środka i nie wiemy co mamy zrobić. Książka ta dała mi otuchę i nadzieję, że Pan zna moje słabości i pomoże mi się z nich uwolnić jeśli bezgranicznie Mu zaufam.


4 gwiazdki pozytywna
Małgorzata Rybska
w trakcie czytania ale dobrze sięczyta


5 gwiazdki polecam!
Agata Stefańska
Książka idealna dla osób wrażliwych na codzienne trudności w relacjach z innymi ludźmi. Pomaga spojrzeć na własną rzeczywistość z obiektywnego dystansu, podaje przykłady z życia osób, które poradziły sobie w traumatycznych sytuacjach. Pozycja dobra do powolnej, refleksyjnej lektury.


5 gwiazdki Daje dużo do myślenia.
Eliza Gruszczyńska
W książce przytoczone są genialne aforyzmy i przysłowia. Przepadam za takimi myślami - bardzo podnosza mnie na duchu i otwierają oczy na piękno życia i szczęście, którego często nie dostrzegamy. Przytoczone opowiadania dają dużo do myślenia. Taka forma poradnika - tzn. przykład konkretnego zdarzenia, problemu lub osoby, z którą możemy się zidentyfikować i podanie \"kodu\" do tej sytuacji jest, według mnie, bardzo trafiona. Polecam.


5 gwiazdki ad książki o stresie
Iwona
Wiele uświadamia i skłania do głębokiej duchowej refleksji nad zabieganym i zestresowanym człowiekiem. Pozytywna, bo Bóg jest ponad tym wszystkim co na co dzień nas przytłacza, a wydaje się nam takie dla Boga...nieistotne.


5 gwiazdki
Kasia Ł.
Bardzo dobra książka nie tylko opisująca aspekty stresu i tego jak sobie z nim można radzić, ale również dająca wiele do myślenia o naszych relacjach z bliskimi, znajomymi, postrzeganiu samego siebie. Gorąco polecam


4 gwiazdki Bądź obecny, tam gdzie jesteś
Teresa Augustynowicz
Bądź obecny, tam gdzie jesteś - tytuł jednego z rozdziałów, dla mnie był bardzo ważny i zwrotny w moim postrzeganiu rzeczywistości. Treść książki przybliża nam spojrzenie na swoje problemy z innej perspektywy - daje niemal gotowe rozwiązania , wystarczy tylko usiąść i chwilę zastanowić się nad sobą. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą zmieniać swoje życie na lepsze. Książka jest dobrą lekturą o każdej porze dnia

Zobacz też:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Witam! Jestem zaskoczona - pozytywnie oczywiście - szybkością, profesjonalizmem i super miłym dodatkiem - zakładką magnetyczną... dziękuję !!!! Na pewno jeszcze tu wrócę !!!!

pozdrawiam,
Marlena


Przesyłka oczywiście doszła, ale mam kilka uwag: 1. super książka 2. super zakładka 3. super księgarnia :-) Kilkukrotnie kupowałem już książki via internet i choć to one są tak naprawdę najważniejsze, to bycie obsłużonym przez profesjonalistów jest bardzo miłe. Spodziewałem się standardowej obsługi, a tutaj takie miłe zaskoczenie. Oby tak dalej :-)

Pozdrawiam,
Piotr Górzyński

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl