Projekt: Jonasz + Projekt: Judyta [PAKIET]

Projekt: Jonasz + Projekt: Judyta [PAKIET]

Ta książka ma wyczerpany nakład, więc jest niedostępna w sprzedaży.
Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Urzekająca. Odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy [miękka oprawa]
Cenniejsza niż perły
Cenniejsza niż perły
Gary Thomas
29.99
Ewa czuje inaczej. Warto zadbać o uczucia
Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?
Projekt: ESTERA. Czym jest piękno kobiety?
O. Adam Szustak OP
32.99
Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety?
Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety?
O. Adam Szustak OP
32.99
Jak znaleźć księcia z bajki w stawie pełnym ropuchów
 Pełny opis książki Projekt: Jonasz + Projekt: Judyta [PAKIET]:

Projekt: JONASZ. Czym jest siła mężczyzny?

Jaki powinien być prawdziwy mężczyzna? Czy ma być osiłkiem, który używa przemocy, by dowieść swoich racji? Czy ma o wszystko walczyć? Czy powinien móc wszystkich obronić? Czy to jest prawdziwa męska siła?

Czy też tak masz, że wolisz pokazywać innym swoją zewnętrzną siłę, zamiast wewnętrznej? A przecież męskość to m.in. bycie silnym względem siebie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o prawdziwej męskości... Jeśli chcesz odszukać prawdziwego siebie... historia Jonasza naprawdę może Ci w tym pomóc.

To prorok, który okazuje się być wskazówką do odkrycia, jaki jest pierwotny Boży projekt mężczyzny. To o nim opowiada o. Adam Szustak - znany rekolekcjonista - w swoim nowym audiobooku "Projekt: Jonasz". O. Szustak jest również autorem licznych bestsellerów w Tolle.pl takich, jak Garnek strachu czy Zamknij oczy.

"Projekt: Jonasz" jest dla Ciebie, jeśli jesteś ciekawy:

  • jak zbudować swoją siłę na Prawdzie i uwolnić się od stereotypów męskości?
  • czym jest radykalna odpowiedzialność?
  • dlaczego jesteś mistrzem robienia "nic"?
  • na czym polega technika robienia "trzech dni" w walce o swoją siłę?
  • jak Twoja słabość może nauczyć Cię miłości?

Nie zdziw się, jeśli "Projekt: Jonasz" zaneguje prawie wszystko, co do tej pory uważałeś za podstawę bycia męskim...

Zajrzyj do Projekt: Jonasz i przyjmij zaproszenie do heroicznej walki o prawdziwą, obdartą ze stereotypów męskość.

Całość składa się z książeczki i 2CD. Wstęp do nagrania napisał autor, Adam Szustak OP.Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety?

Niemal każda kobieta pragnie mieć przy swoim boku mężczyznę. Wtedy odczuwa szczęście i spełnienie. Ale gdy tego jedynego nagle zabraknie lub długo się nie pojawia... jej życie zmienia się w dramat. "Już nigdy nie będę szczęśliwa!" - krzyczy jej dusza i serce. Nieprawda!

Jaki zamysł miał Bóg, gdy stwarzał kobietę? Że będzie piękna, wolna, niezależna, będzie szczęśliwa taka, jaka jest. Tymczasem duża część współczesnych kobiet chce być silna, chce być waleczna. Takie kobiety zamiast się spełniać, stają się żeńską wersją mężczyzny.

Czy też tak masz, że czujesz się nieszczęśliwa, gdy nie ma wokół ciebie mężczyzny? Czy niezależność oznacza dla Ciebie przejęcie cech mężczyzny? Jeśli rzeczywiście tak jest, możesz odszukać prawdziwą siebie dzięki historii Judyty.

To jedna z najbardziej niezwykłych kobiet kart Biblii. To o niej opowiada o. Adam Szustak - znany rekolekcjonista - w swoim nowym audiobooku "Projekt: Judyta".

O. Szustak jest również autorem licznych bestsellerów w Tolle.pl takich, jak Garnek strachu czy Zamknij oczy.

"Projekt: Judyta" jest dla Ciebie, jeśli jesteś ciekawa:

  • dlaczego do pełni szczęścia nie potrzebujesz mężczyzny?
  • jak być silną kobietą, nie stając się jednocześnie imitacją mężczyzny?
  • czym prawdziwe piękno różni się od atrakcyjności seksualnej?
  • na czym polega kobieca niezależność i jak ją budować?
  • dla jakich kobiet mężczyźni tracą głowę?

Nie zdziw się, jeśli "Projekt: Judyta" zaneguje prawie wszystko, co do tej pory uważałaś za podstawę bycia prawdziwie silną kobietą...

Zajrzyj do Projekt: Judyta i przyjmij zaproszenie do heroicznej walki o prawdziwą kobiecość.Oprawa:
Liczba stron: 0
Wydawnictwo: Rób to co kochasz
Wydanie: Nowy Sącz 2014
ISBN: 978-83-937113-4-5, 978-83-937113-3-8Opinie naszych Klientów o książce Projekt: Jonasz + Projekt: Judyta [PAKIET]:

5 gwiazdki Wartościowe
Beata
Za każdym razem niesamowita i fascynująca wyprawa intelektualna.Brat Adam Szustak niezawodny jak zawsze.Polecam i dziękuję księgarni Tolle za profesjonalizm.


5 gwiazdki polecam
Bernadeta Wójcikiewicz
Bardzo dobre!Polecam!


5 gwiazdki Projekt Judyta
Agnieszka Lisowska
Bardzo polecam!!!! Brak mi słów aby wyrazić ile w tej pozycji jest treści....


5 gwiazdki Polecam
Serdecznie polecam audiobooka \"projekt judyta\" oraz \"projekt jonasz\" jesteśmy z mężem zachwyceni w jak prosty sposób o. Szustak tłumaczy zagadnienia związane z kobiecością i męskością. Polecam.


5 gwiazdki Judyta - jak wielką siłą jest kobiecość!
Monika Krajewska
Rewelacyjna konferencja o kobiecości na podstawie księgi Judyty z Pisma Świętego poprowadzona przez znakomitego o. Adama Szostaka. Teraz wiem, ze moja kobiecość to dar od Boga, ze we mnie tkwi siła i piękno, jeśli tylko zaufam Bogu. Polecam tę konferencję każdej z nas kobiet, szukającej poczucia własnej wartości, sensu własnego życia, samotnej czy też w związku, satysfakcja z wysłuchania konferencji gwarantowana. Własnie zamierzam zamowić kolejną płytę w prezencie,


5 gwiazdki
Małgorzata Perec
Wspaniala plyta polecam wszystkim nir tylko kobietom


5 gwiazdki bardzo dobra
Dorota Socha
bardzo dobra, gdybym 30 lat temu wiedziala to co jest w tych wykładach .... ale dobrze,żę chociaz teraz wiem. Podziękowania dla O.Adama.


5 gwiazdki Super!
Paulina
Zamówienie zrealizowane szybko i pomyślnie:) polecam


4 gwiazdki Polecam
Piotr W
Osobiście polecam, bardzo dobry projekt. Słucham JONASZA i odnajduję w Nim siebie... Dzięki temu spotkaniu, mogę na nowo odkrywać swoją siłę i zniszczyć grzech w swoim życiu. Dziękuje!


5 gwiazdki Rewelacja!!!
Marcin
Polecam wszystkim Tolle.pl jako miejsce do zakupów ponieważ: - potrafią rozwiązać profesjonalnie i sprawnie problem z zagubioną paczką przez kuriera - nawet gdy wina zagubienia paczki nie leży po stronie Tolle.pl potrafią wziąć odpowiedzialność i koszty naprawienia błędu na siebie. - przesyłka jest dobrze zabezpieczona (płyty CD) - w paczce znalazłem upominek w postaci zakładki magnetycznej oraz karteczkę z miłym słowem. Jednym słowem sprawnie i pełen profesjonalizm co obecnie niestety nie jest standardem. Mam już kilka pozycji na oku i na pewno zamówię je tutaj


5 gwiazdki Adam szustak
Wioletta Misiula
Bardzo dobra pozycja dla młodych i nie tylko. Adam Szustak bardzo szybko i trafnie oswaja nas z Biblią. Dzieki temu chcemy waracać do czytania i słuchania .


5 gwiazdki Nie chodzi o to, by się zgadzać
Z wieloma tezami ojca Adama się nie zgadzam, ale nie to jest w życiu najważniejsze, żeby rozmawiać tylko z tymi, którzy mają takie samo zdanie jak my. To nudne i pozbawione sensu. Dialog z ojcem Adamem polega na tym, że on mówi - ja słucham i polemizuję. To fascynująca wyprawa intelektualna, coś jak wyprawa krzyżowa - idziemy coś zdobyć. O mnie, o Bogu, o świecie. Zawsze czegoś się dowiem, a raczej miałam to w sobie, tylko to sobie uświadomiłam.


4 gwiazdki Bliżej młodzieży
Ania Ch
Polecam audiobook dla młodych ludzi, którzy szukają definicji swojej kobiecości/męskości. Wielki Szu potrafi w prostych słowach dotrzeć do młodzieży- jest to zadanie arcytrudne, a tutaj udaje się to świetnie!


5 gwiazdki
Beata Zapolska
Mamy w sobie lęki i bariery, które każą nam zamknąć się przed Bogiem za schematem wyuczonych \"klepanek\". Do tego niewiele wiemy i rozumiemy ze Starego Testamentu - razem nędza. Audiobooki o. Adama zapraszają w fascynującą podróż po nieznaniej Ziemi Obiecanej, do której jesteśmy zaproszeni już dawno. Podnoszą w nas godność. Przypominają o zapomnianym słowie \"wolność\" w zwariowanej rzeczywistości. Jest głupstwo głoszenia słowa Bożego, jest i głupstwo jego słuchania. W przypadku ojca Adama - twórcze i fascynujące dla odbiorcy.


5 gwiazdki Obsługa perfekcyjna
Obsługa perfekcyjna. Pozdrawiam


5 gwiazdki Opinia o projekcie Jonasz i Judyta
Lidia Dragon
Od dłuższego czasu słucham w internecie ojca Szustaka. Ciesze się, że teraz mogę użyczać innym jego konferencji. Dla mnie cykl Jonasz i Judyta jest genialny. Polecam


5 gwiazdki Mania \"Szustakowania\"
Renata Swolany
Audiobooki kupiłam na prezenty dla dzieci i młodszej części rodziny. Teraz mamy manię szustakowania w kilku domach, zatem spełniły one swoją rolę; zainteresowały, zaintrygowały, zmusiły do poszukiwań... Wywołały także falę rozmów i dyskusji na tematy ważne i nieważne, ale wspólne. O. Szustak zresztą okazał się być rodzinie znany.Słuchamy jego konferencji i rekolekcji w internecie. A \"Projekty...\" polecamy młodym i starszym.


5 gwiazdki Łał
Emilka
Jakie to wszystko proste, gdy większość się przeżyło. Dlaczego uczymy sie na błędach? Powinni mówić to w przedszkolu. Choćbyśmy tolerowali zmiany programowe gender, jesteśmy różni. Kochane wspaniałe mądre kobiety i cudowni odpowiedzialni silni mężowie.


5 gwiazdki Pozytywnie
Książki okazały się idealnym prezentem dla bliskiej osoby - cały audiobook przyjemnie się słucha dołączona książka w formie papierowej jest dopełnieniem całości. Polecam


5 gwiazdki Godne polecenia
Kasia
Bardzo wartosciowe audiobooki, warte przesluchania I polecenia.


5 gwiazdki Dobry audiobook
Jarek B
Projekt Jonasz i Judyta to bardzo dobre audiobooki, ciekawe przemyślenia o Adama, inspirujące do działania, prowokujące do myślenia i zmiany.... świetne również na prezent - np dla nowożeńców :-)


5 gwiazdki ...polecam nie tylko audiobooka
Alicja
...polecam nie tylko audiobooka ale i obsługę księgarni profesjonalna i miła :)


5 gwiazdki godne polecenia
Alicja
rzuca światło na rolę kobiety i mężczyzny ...pozwala spojrzeć na siebie z dystansem nie lekceważąc swojej wartości..a właściwie zadziwić się sobą...polecam


5 gwiazdki Jonasz i judyta
Iwona
rewelacja


5 gwiazdki Trafiony zakup
Krzysiek
Polecam wszystkim tego audiobooka.


5 gwiazdki prezent
Patrycja
Już po raz kolejny kupuję ten zestaw na prezent dla bliskich mi osób:) To świetny podarunek, bo informacje zwrotne są bardzo pozytywne! Polecam


5 gwiazdki
Jerzy Kapusta
Jeszcze nie odsłuchałem , ale żona mówiła że warte wysłuchania pozdrawiam


5 gwiazdki Jonasz i Judyta o.Szustak
Danusia
pozycje godna polecenia, fantastyczna rzecz na prezent ślubny ze względu na bogatą i wartościową treść płyt. Słucha się z zainteresowaniem, a przy tym można wiele o nas samych się dowiedzieć!!! gorąco polecam!


5 gwiazdki o. Adam Szustak i wszystko jasne.
Krzysztof Płatkowski
Witam, wybrany przeze mnie projekt Jonasza oraz Judyty doskonale wpasowuje się w serca kobiety oraz mężczyzny. Ojciec Adam Szustak jak zawsze niezawodny, z wielkim darem rozeznawania Pisma Świętego i przełożenia rozeznania na nasze codzienne życie, nasze poranione życie. Projekt ten pozwala wiele zrozumieć, co najlepsze niesie w sobie prawdę, a prawda wyzwala :)


5 gwiazdki Jonasz i Judyta
Andrzej Zientek
Słuchając tych konferencji przeżywa się emocje porównywalne tylko z najlepszymi filmami. Łzy, śmiech , podziw, oburzenie , zaduma . Polecam wszystkim.


5 gwiazdki Mogę tylko żałować...
Sylwia Baranowska
Mogę tylko żałować, że nie wchodzę w dorosłe kobiece życie. Że za późno... Gdybym to ja wtedy uslyszała! Iluż błędów bym uniknęła, ile bólu oszczędziła. Na pociechę pozostaje mi, żem kupiła dwa takie pakiety. Jeden zostawiam sobie, bo pewne myśli warto sobie i teraz przypominać, a drugi rozdzieliłam między swoje dzieci - córkę i syna.


5 gwiazdki po prostu piękne i wartościowe
Robert
O. Szustak w najwyższej formie - czyli jak zwykle :-) Czy trzeba coś więcej napisać???


5 gwiazdki Wzbogacająca
Katarzna Czarnota
Treści zawarte w książce \"Projekt: Jonasz + Projekt: Judyta [PAKIET]\" dały mi sporo zrozumienia na temat kobiecości i męskości i pozwoliły na wzbogacenie troski o własne relacje małżeńskie. Sposób przekazywanej wiedzy i wartości bardzo mi odpowiada: rzeczowo, na temat i w dodatku z odpowiednią dozą żartu. Bardzo polecam!


5 gwiazdki Polecam
Krzysiek
Polecam na prezent dla Pary Młodej


5 gwiazdki Dla poszukiwaczy :)
Sebastian F
Gorąco polecam wszystkim,którzy szukają siebie i chociaż trochę- na dobry początek, chcą poznać płeć przeciwną. Dwie różne historie Biblijne dające ogromne dawki nadziei,wiary i miłości,a przedstawione w ciekawy i humorystyczny sposób przez energicznego ojca Adama Szustaka. POLECAM!!


5 gwiazdki świetna
polecam o. Szustaka :) pmaga zrozumiec wiele rzeczy, spojrzeć na nie z innej strony


5 gwiazdki To jest to !!!
Gosia
Projekt Jonasz jako prezent dla meża, który jest zachwycony, projekt Judyta dla mnie ja również jestem zachwycona ;-) i zadowolona z zakupu,polecam ludziom, którzy pogłębiają ciągle swoje pragnienie poznawania Boga dziękuje Z.P.B


4 gwiazdki Polecam
Iwona
Dla ludzi którzy nie mają możliwości skorzystania z rekolekcji i nie tylko poprostu warto posłuchać.


5 gwiazdki Super!!
Lusia
Jestem zachwycona obiema książkami a właściwie audiobookami - ale tego się spodziewałam, bo jak wielu, należę do grupy zafascynowanych darem o. Adama. Bardzo podobała mi się również profesjonalna obsługa ze strony księgarni internetowej Tolle.pl. No i ten prezent! Super!! Bardzo dziękuje i pozdrawiam.


5 gwiazdki gorąco polecam...
Iwona D.
Projekt Jonasz, projekt Judyta pokazuje jak jestesmy dotknięci grzechem pierworodnym i że inaczej on sie objawia u kobiet a z czym innym jest związany u mężczyzn...jednocześnie ukazuje jakie miał zalożenie projekt Pana Boga, projekt człowiek...i jak znaleźć siły aby prezwyciężac swoje słabości. Obnaża klamstwo o utartym schematycznym mysleniu ze bezpieczenstwo kobiecie daje męzczyzna...ukazuje męzczyznom zasadę burzenia ich świętego spokoju...gdy wszystko jest uporządkowane w życiu i w miarę dobrze się żyje...:) wiele innych ciekawych tematów, szczególnie ten ktory mnie dotknął: na czym polega problem Marty... gorąco polecam


5 gwiazdki Judyta
Lidia Zielińska
Właśnie pokonalam strach i ....zaczęła sie dla mnie najwieksza jazda mojego zycia!


5 gwiazdki
Bardzo ciekawa treść audiobooków, polecam


5 gwiazdki Rewelacja
Urszula
Projekty na dobrego mężczyznę i dobrą kobietę są fantastyczne. Polecam wszystkim, którzy chcą być ze sobą, aby najpierw wysłuchali tych płyt a potem mogli podyskutować i dopracować do swoich realiów. Zachęcam do kupowania.


5 gwiazdki bardzo polecam
Natalia Katra
Warto mieć pod ręką :) jest to pozycja, do której często się wraca i za każdym razem odnajduje dla siebie coś nowego. Polecam każdej kobiecie!


5 gwiazdki rewelacja
Alina
Wersja Judyta- polecam kobietom samotnym i w związku, autor jak zwykle trafia w sedno i robi to po mistrzowsku;-)


5 gwiazdki O Projekcie Judyta
Katarzyna Kaźmierczak
Spojrzenie Ojca na kobiecość, rolę kobiety pozwala mi inaczej spojrzeć na siebie, swoją wartość, Bożą wartość. Mam nadzieję, że nadal we mnie to będzie owocować i przynosić wciąż większą radość ze swej kobiecości i mądrość życiową dzięki łasce Bożej.


5 gwiazdki Podarowalam je bratu i jego zonie
Ewelina Jarosz
Fantastyczne przemówienia oo Adama do kobiet i mężczyzn....dziewczyn i chłopaków, singli, wszystkich. Uspokaja duszę samotnych kobiet i jasno pokazuje którędy mogą podążać myśli do spełnienia w miłości. Serdecznie polecam a po lekturze i po wysłuchaniu (kilkukrotnym-bo warto utrwalić) przekazać osobie bliskiej sercu 😉


5 gwiazdki Polecam
Urszula Kus
Obie pozycje są bardzo wartościowe. Każdy może wyciągnąć jakąś prawdę dotyczącą samego siebie. Poprzez introspekcję lepiej się poznać. Dla tych zagubionych jest drogowskazem, dla bardziej świadomych, którzy rozpoczęli pracę nad sobą, potwierdzeniem wyboru właściwej ścieżki. Gorąco polecam


5 gwiazdki Świetnna
Anna Tymm
Książka ta była prezentem .Osoba której kupiłam jest bardzo zadowolona.o.Adam wyjaśnia w perspektywie biblijnej,przekładając na codzienność.Bardzo trafne spostrzeżenia odnośnie kobiecej natury, autor przygląda się bliżej reakcją kobiet.Wszystko wyprowadza z Starotestamentowej opowieści o Judycie.Naprawdę godna polecenia!


5 gwiazdki Rewelacyjne książki/płyty
Aga
Płyty są naprawdę rewelacyjne, głęboka treść przekazana w bardzo charyzmatyczny - charakterystyczny dla ojca Adama :-) - sposób w odniesieniu do codziennej rzeczywistości kobiety i mężczyzny. Gorąco polecam!


5 gwiazdki Przypomnij sobie kim stworzył Cię Bóg
Tadeusz Dracz
Prawdziwy, intuicyjny a jednocześnie zakorzeniony w Biblii obraz tego kim Bóg stworzył mężczyznę i kobietę. Bardzo potrzebny by odnaleźć się, zwłaszcza teraz, gdy tak dużo jest fałszerstw odnośnie obu płci. Pokazuje np., że słabość mężczyzny będzie jego siłą, gdy zaufa Panu, i gdzie jest prawdziwe piękno kobiety.


5 gwiazdki Polecam!
Justyna
To bardzo dobry zakup, polecam zwłaszcza odsłuchać płyty z nagraniem wykładów ojca Szustaka - opowiada dowcipnie i bez korekty o współczesnych Judytach i Jonaszach, o tym, co w nas jest wielkie i silne. Daje do myślenia.


5 gwiazdki super!
Agnieszka
polecam audiobook! odsłuchałam kilka razy, za każdym razem odnajduję coś nowego :)


5 gwiazdki polecam
Marta
Polecam serdeczne. Uważam,że warto jest przesłuchać, zastanowić się nad kwestią jaka jest poruszana i wynieść z tego wnioski. Na pewno polecę każdemu.


5 gwiazdki
K. D.
Rewelacyjna rzecz do posłuchania dla obu płci. Otwiera oczy i napawa optymizmem.


5 gwiazdki Judyta i Jonasz
Kasia D
Rewelacyjne opracowane przez o. Adama. Mówi bardzo rzeczowo i konkretnie. Otwiera oczy. Serdecznie polecam, każdej kobiecie i mężczyźnie. Lektura obowiązkowa jak również \"wielka ryba\"


5 gwiazdki Projekt człowiek
Kasia S
Inspirująca... dająca wiele możliwości, słowa które możesz przywoływać, polemizować, rozwijać się w pieknie


5 gwiazdki o.Adam Szustak_super :)
Agnieszka Witek
Witem serdecznie, przy każdej pozycji o. Adama Szustaka będę się powtarzać... zarówno książki jak i audiobooki są fantastyczne !!!!!!! Wyszukuje wszystkie tytuły o.Adama Szustaka i kupuje :)


4 gwiazdki Polecam!
Danuta Ziółkowska
Gorąco polecam zwłaszcza młodym ludziom gdyż mam wrażenie że głównie do nich są kierowane słowa ojca Szustaka. Mimo że ja młodość mam już za sobą to również jestem jednak pod wrażeniem \"Judyty\". Poleciłam je moim dorosłym już dzieciom ( studentom) i są w trakcie słuchania i również pod dużym wrażeniem. Dotychczas wysłuchałam \"Nocnego Złodzieja\" i \"Placek z rodzynkami\" i jestem pod ogromnym wrażeniem tych rekolekcji i konferencji!!!! Gorąco POLECAM!!!!!!!


5 gwiazdki dla odważnych
Anna Czetyrkowska
Projekt Jonasz i projekt Judyta, podobnie jak inne kazania czy konferencje o. Adama Szustaka OP są dla ludzi odważnych, bo może się okazać po wysłuchaniu, że gmach naszej wiary, wartości, przekonań itd. budowany przez lata runie jak domek z kart...


5 gwiazdki książka o mszy św. w kilku językach
Agnieszka P.
Książka zgodna z zamówieniem. Kontakt z księgarnią wzorowy, bardzo miła obsługa. Polecam.


4 gwiazdki polecam
Zofia
Warto przesłuchać jak i wszystkich innych pozycji Adama Szustaka.


5 gwiazdki
Hanna K
Warto posłuchać i interpretacji księgi Judyty jak i Jonasza. Jonasz - dla panów, którzy nie bardzo lubią się angażować w życie rodziny. Judyta - dla pań, które czuja się bezradne.


5 gwiazdki
Agnieszka
Zatrzymalam dla siebie plytę Projekt: Judyta\". Natomiast Projekt: Jonasz przeznaczyłam na prezent dla mężczyzny, który jeszcze nie opowiedział mi o swoich spostrzeżeniach na ten temat. Projekt: Judyta - plyta pomocna, dala mi do myślenia. Pomaga wydobyć z siebie swoją siłę.


5 gwiazdki Rewelacja!
Kate
Projekt Judyta to obowiązkowa pozycja w kobiecej bibliotece! Podnosi na duchu, dodaje sił i jest świetnym, motywacyjnym \"kopniakiem\" do działania!


5 gwiazdki Fani Ojca Adama Szustaka
Janusz Mazurek
Absolutnie nie jesteśmy obiektywni :-) bowiem całą dość szeroką rodziną jesteśmy fanami Ojca Adama. Cokolwiek by nam nie wpadło w ręce jesteśmy zasłuchani po wielokroć. Teksty te nie tylko ewangelizują, ale również odkrywają kolejne płaszczyzny - zupełnie nam nieznane - kryjące się w wersetach Pisma Świętego podawane w sposób bardzo błyskotliwy a jednak nie spłycający i nie zasłaniający Słowa Bożego.


5 gwiazdki otwierająca oczy
Sławomir Janukowicz
Rekolekcje zmusiły mnie do przemyśleń na temat tego co do tej pory uważałem za wartościowe w swoim życiu. Szczególnie uświadomiły mi co to znaczy naśladować Jezusa.


5 gwiazdki \"Projekt: Jonasz + Projekt: Judyta [PAKIET]\"
Magdalena Sobótka
Szczerze polecam ! Cieszę się, że zamówiłam i będę wracać do nich bardzo często.


4 gwiazdki Projekt Judytai Jonasz
Anna Błaszczyk
O. Szustak moim zdaniem niepotrzebnie tak akcentuje swoje zmaganie się z jego własną seksualnością, mógłby to akcentować mniej wyraziście. Odbiorca może go posądzić o bardzo nieopanowaną tę sferę ludzkiego życia. Akcentowanie, że umalowane usta kobiety podczas Komunii Św. są jakąś pokusą dla Kapłana, to świadczy o braku dystansu, refleksji nad wyglądem współczesnej kobiety; zaznaczam wyglądem, bo wnętrze do jakiego trzeba dążyć dobrze o. Adam opisał. Lekki makijaż do Kościoła jest nieunikniony.


5 gwiazdki Opinia do książki \
Alicja
Bardzo lubię słuchać wszelkich wypowiedzi O. Adama Szustaka OP więc taki audiobook to dla mnie wielka uczta duchowa i intelektualna. Gorąco polecam kobietom Judytę, a panom Jonasza - chociaż niekoniecznie z podziałem-ja wysłuchałam obu!


5 gwiazdki POLECAM!
Ks. Michał
Jeśli lubisz wstrząsy, te momenty \"ooo\" i jesteś znudzona swoim obecnym życiem (ze mną się już nic nie da zrobić), to to jest odpowiednia konferencja dla Ciebie, kimkolwiek jesteś i ile masz lat. Pozdrawiam!


5 gwiazdki bardzo dobra
Danuta
Polecam wszystkim. Przesłuchałam kilka razy obie części. Teraz dałam do słuchania dzieciom. Sądzę, że będą im pomocne. Gorąco polecam. Danuta


5 gwiazdki Dobry projekt
Bogdan Nitka
Każda kobieta, która poważnie myśli o życiu i każdy mężczyzna, który chce być autorytetem dla innych musi tego wysłuchać!


5 gwiazdki radzę nie słuchać!!!
Łukasz
Po przesłuchaniu można się zniesmaczyć unikami jakie się u siebie zobaczy. Powstaje duży dyskomfort, pytania w stylu - co zrobię z zaoszczędzonym czasem gdy powyłaczam złodziei. A co najgorsze - chce się tych złodziei powyrzucać ze swojego życia. Także serdecznie radzę nie sięgać po tą pozycję - to pułapka!!! :)


5 gwiazdki Świetne!
Katarzyna Sadowska
Bardzo polecam przesłuchanie obu projektów obu płciom ;-) poniekąd można się dowiedzieć więcej o kobietach i mężczyznach, kobiety choć trochę zrozumieją, że są niezależne od panów i spełniają bardzo wiele ważnych funkcji w życiu. Szkoda, że takie krótkie, bo słucha się rewelacyjnie. Polecam :-)


5 gwiazdki Judyta i JONASZ
Albiona i Miroslaw Rekas
Poprostu super...polecam wszystkim!


5 gwiazdki intrygujące
Bogusia
Super, ale trudne, nie wystarczy posłuchać jeden raz. Za trzecim już się zapamietuje w czym siła kobiety i w czym siła mężczyzny. Proponuję kobietom wysłuchac wersji męskiej, odwrotnie niekoniecznie :) Słucha się generalnie dobrze, ciekawie. zmusza do refleksji i pomaga.


5 gwiazdki Godne polecenia
Iza
Już dawno nie słyszałam nauczań tak autentycznych, przełomowych i, jak wierzę, odzwierciedlających Boży zamiar wobec obu płci. Szczególnie prowokujące wydaje się być nauczanie skierowane do kobiet - \"nie potrzebujecie mężczyzn do niczego\" - wiele tradycyjnych autorów (a może przede wszystkim autorek) chrześcijańskich chyba dostałoby apopleksji słuchając niektórych odważnych i wypowiadanych z niezwykłą swadą obserwacji o.Adama Szustaka specjalizującego się przecież w nauczaniach przedmałżeńskich. A jednak prawda o tym, że jako kobieta (lub mężczyzna) jesteśmy całkowicie pełną i niezależną osobą i niczego nam nie brakuje dla niejednego może być wyzwalającą siłą ku uwolnieniu z wszelkich wzorców niewłaściwych relacji. Zapraszam gorąco do słuchania.


5 gwiazdki świetna propozycja
Agata Molęda
polecam, dla kobiet w związkach i nie w związkach... bo słuchając chce się być kobietą bardziej...i piękniej...i świadomiej... uwielbiam o. Szustaka i jego słowo w każdej formie. Polecam zestaw jako świetna propozycja dla par.


5 gwiazdki inspirujące
Krzysztof
Zarówno projekt Jonasz i jak Judyta są godne polecenia. Pomimo, iż język i sposób mówienia są \"młodzieżowe\", stanowi to zarówno wadę jak i zaletę. Myślę, że każdy odnajdzie się gdzieś w nauczaniach o. Szustaka, który po raz kolejny zmusza do myślenia i poszukiwania oraz do czytania Pisma Świętego czy dzieł takich teologów jak św. Tomasz z Akwinu. Wszystkim serdecznie polecam.


5 gwiazdki na plus
Jola Michalak
Bardzo dobrze się słucha. O.Szustak wnikliwie i żartobliwie przedstawia meandry kobiecej duszy na przykładzie Judyty i męskiej na przykładzie Jonasza. Jestem zawsze pod wielkim wrażeniem wielkiego daru o Szustaka jego przenikliwej i dokładnej analizy fragmentów Biblii przekazane w sposób bardzo ciekawy :) Polecam i pozdrawiam


5 gwiazdki Mów do mnie jeszcze...
Ula
Cóż można powiedzieć? Dla tych którzy znają styl i konferencje o. Adama Szustaka zaskoczenia nie ma. On ciągle przypomina że Pismo Święte jest żywe i Bóg przez nie mówi. Tylko trzeba wiedzieć jak go słuchać, a to nie jest łatwa sztuka. Kobiece serce bardzo potrzebuje żeby do niego szeptać. Zatem Święta Księga za pośrednictwem ojca Adma przemówiła: o sile, o odwadze, o niezależności, i o tym co interesuje nas najbardziej czyli o miłości. Zrobiła to wzruszająco, poruszająco i zastanawiająco. Śmiałam się, płakałam i odnajdywałam w tym siebie. Taki właśnie jest dla mnie \"projekt Judyta\". Gorąco polecam, bo kiedy teraz coś mnie trapi potrafię powiedzieć \"utnij łeb swojemu Holofernesowi!\"


5 gwiazdki Proste a trafne
Jadwiga
Podejście do kobiety nie jest ani wyidealizowane ani spłaszczone na tych płytach. Rozumowanie autora warte wysłuchania i przemyślenia


5 gwiazdki Rewelacja !!!
Bogusława Antczak
Z tymi pozycjami powinna zapoznać się każda kobieta i każdy mężczyzna , którzy chcą się dowiedzieć , co znaczy być być prawdziwą kobietą i prawdziwym mężczyzną . Książek na ten temat czytałam dużo , ale żadna z nich nie odkrywała tak istoty rzeczy , jak Judyta i Jonasz . To wielka łaska dla nas wszystkich , że poprzez o. Adama Szustaka Pan Bóg przemawia do nas TERAZ , kiedy świat próbuje opanować ideologia gender .

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest O. Adam Szustak OP:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Wspomniana przez Pania przesyłka do mnie dotarła i jestem z niej w pełni zadowolony. Jedną z książek już czytam i jest ona bardzo interesująca. Zarówno jej autor, którego lubię. Bo czytałem jego kilka książek. Wszystkie równo dobre. Jak i wiedza w niej zawarta jest niezwykle cenna i pomocna w zyciu. Książka jest napisana w przystepnym i jasnym języku. W sposób fachowy i poparty doswiadczeniem autora. Dzieki czemu jest praktyczna. A rady w niej zawarte pomagają żyć lepiej i świadomiej. Jesli zaś chodzi o opinię moją na temat Państwa Ksiegarni. To uważam, że literatura, którą Państwo polecacie (zarówno jesli chodzi o bogatą tematykę jak i przystepną cenę) jest niezwykle atrakcyjna i z pewnością trafia w gusta rozmaitych odbiorców.

Pozdrawiam serdecznie,
Robert Monik


Przesyłka dotarła szybko i sprawnie. Dziękuję! Książki spełniają moje oczekiwania. Obecnie jestem w trakcie czytania, a w katechezie już wykorzystałem to co przeczytałem. Z dotychczasowej współpracy jestem bardzo zadowolony. podoba mi się pomysł z książkami elektronicznymi, które już otrzymałem i bardzo dziękuję.

Życzę powodzenia, wielu zadowolonych klientów oraz Szczęść Boże!,
ks. Bernard Grabowski

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl