Katechizm Kościoła Katolickiego [duży format, miękka oprawa]

Katechizm Kościoła Katolickiego [duży format, miękka oprawa]
Zajrzyj do książki

Ta książka jest tymczasowo niedostępna w naszej księgarni.


Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Największa jest Miłość. Ewangelizacyjny Katechizm Młodych
Cztery Święte Znaki. W spotkaniu ze Świadkami Jehowy
Katechizm w pigułce
Katechizm w pigułce
Ks. Eugeniusz Burzyk
27.99
Encyklika Lumen fidei. Światło wiary
Encyklika Lumen fidei. Światło wiary
Papież Franciszek
6.00 5.99
Aparecida. Jesteśmy uczniami i misjonarzami Jezusa Chrystusa
Nadzieja zbawienia dla dzieci zmarłych bez chrztu. Dokument watykański
 Pełny opis książki Katechizm Kościoła Katolickiego [duży format, miękka oprawa]:

Polecamy Państwu oryginalne wydanie Katechizmu Kościoła Katolickiego. Ukazanie się edycji typicznej Katechizmu w języku łacińskim pozwoliło edycjom narodowym na ostateczne przejrzenie i uzgodnienie tekstu z tym wydaniem. Dzięki temu także nowe wydanie Katechizmu Kościoła Katolickiego w języku polskim zostało dostosowane do wydania łacińskiego.

Mamy nadzieję, że to wydanie jeszcze bardziej ułatwi rozumienie treści depozytu wiary zawartych w Katechizmie. Opracowany po Soborze Watykańskim II Katechizm Kościoła Katolickiego przedstawia wiernie i w sposób uporządkowany nauczanie Pisma Świętego, Tradycji i Urzędu Nauczycielskiego Kościoła, a także duchowe dziedzictwo Ojców i Świętych Kościoła.

Treść ujęta w nowy sposób odpowiada na pytania naszej epoki. Katechizm nie jest dokumentem magisterium Kościoła w tym samym sensie co np. encyklika czy konstytucja apostolska - zawiera bowiem prawdy już gdzie indziej podane i wyjaśnione, ale zawarte w nim treści posiadają zasadniczo status obowiązującej doktryny - zwłaszcza, że Katechizm Kościoła Katolickiego jest zatwierdzony przez Stolicę Apostolską, a w swym pełnym wydaniu zawiera szczegółowe przypisy powołujące się na tekst Pisma Świętego lub nauczanie Tradycji Kościoła.

Zobacz również wydanie Katechizmu z twardej oprawie.

Format: 17 x 24 cm.


Oprawa: miękka
Liczba stron: 750
Wydawnictwo: Pallotinum
Wydanie: Poznań 2002
ISBN: 978-83-7014-603-0Opinie naszych Klientów o książce Katechizm Kościoła Katolickiego [duży format, miękka oprawa]:

5 gwiazdki Pozytyw
Paweł Szczesny
Katechizm jest dobrą lekturą


5 gwiazdki Katechizm Kościoła Katolickiego
Alicja Widełka
lektura obowiązkowa dla katolika


5 gwiazdki Bardzo przydatna publikacja
Tomasz Łach
KKK jest niezwykle przydatną publikacją. Każda osoba, która chce się rozwijać duchowo musi posiadać ją w swoich zbiorach. Zwłaszcza we współczesnym świecie, w którym spotykamy się z nieustannym wypaczaniem doktryny wiary.


5 gwiazdki
Przejrzyście,konkretnie i na temat.


5 gwiazdki Polecam Katechizm Kościoła Katolickiego
Stanisława Woś
Katechizm bardzo przydatny dla młodzieży działającej w organizacjach przykościelnych oraz przystępujących do sakramentu bierzmowania


5 gwiazdki książka do której stale się wraca.
Ryszard Jakubowski
W tej książce chrześcijańska wiara katolicka jest \" rozebrana na części pierwsze \". Kto chce wiedzieć o wierze dokładnie ze szczegółami, to lepszej książki nie znajdzie.


5 gwiazdki Super
Krzysztof Lukaszewicz
Katechzm speni moje oczekiwania. Obsluga na najwyzszym poziomie. Goraco polecam ta ksiegarnie.


5 gwiazdki bardzo dobra
halina bukowska
Ta książka jest dla mnie podstawą wyjaśniajacą jak mogę odbudować swoje relacje z Panem Bogiem, zrozumieć terść modlitwy codziennej, pozwala zakceptowąc to co mnie w życiu spotkało i to co się jeszcze ma wydarzyć.


5 gwiazdki Sprawa Oczywista
Robert Rogacki
Opinia pewnie niekonieczna, bo myślę że decyzja o kupnie katechizmu to nie kwestia \'tak\' czy \'nie\', ale \'kiedy wreszcie\' :)

Zobacz też:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Bardzo dziękuję za szybką przesyłkę, miły list i dołączoną zakładkę (bardzo praktyczną i przydatną). Zakupy u Państwa to prawdziwa przyjemność. To gwarancja znalezienia wartościowych tytułów na każdy temat i miłej serdecznej obsługi. Życzę dalszej satysfakcji i zadowolenia z pracy, oraz licznego grona wdzięcznych czytelników. Z przyjemnością będę nadal odwiedzać Księgarnię i zamawiać kolejne książki.

Pozdrawiam serdecznie!,
Agata Iwanicka


Co do państwa księgarni... , trafiłem na nią przypadkowo , czego nie żałuje. Jest ona jedną z niewielu tego typu księgarń w których można dostać w 98% konkretne książki, które służą słusznemu celowi , ot chociażby temu aby człowiek mógł się rozwijać. Powtórzę tutaj cytat Rafała A. Ziemkiewicza "Tolle et lege bardzo mi się to podoba"

Pozdrawiam ,
Michał Piotrowski

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl