Kazania radiowe 1992–2002

Kazania radiowe 1992–2002
Zajrzyj do książki

Ta książka jest tymczasowo niedostępna w naszej księgarni.


Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Prostytutka idzie do nieba
Prostytutka idzie do nieba
Ks. Zbigniew Paweł Maciejewski
29.99
Przyjaciele Boga
Przyjaciele Boga
Św. Josemaria Escriva
24.99
Orzech na ambonie cz. I
Orzech na ambonie cz. I
Ks. Stanisław Orzechowski, ks. Aleksander Radecki
33.99
Kup tego byka
Kup tego byka
Ks. Zbigniew Paweł Maciejewski
24.99
Orzech na ambonie cz. II
Orzech na ambonie cz. II
Ks. Stanisław Orzechowski, ks. Aleksander Radecki
33.99
Kazanie espresso. Krótkie, mocne, stawia na nogi. Rok A
 Pełny opis książki Kazania radiowe 1992–2002:

Na jego kazaniach zawsze są tłumy. Przychodzą słuchać ich nawet niewierzący! Ludzie ustawiają się w “kolejki”, aby posłuchać jego rekolekcji. Konferencje na mp3 robią olbrzymią furorę w internecie, a książki sprzedają się jak “ciepłe bułeczki”.

O kim mowa? Oczywiście o ks. Piotrze Pawlukiewiczu!

Być może nie miałeś okazji słuchać kazań ks. Pawlukiewicza, które wygłaszał w kościele Świętego Krzyża w Warszawie. Nic straconego! Mamy dla Ciebie zbiór kazań, które zostały wygłoszone w latach 1992-2002. Jak pisze ks. Pawlukiewicz: “Przygotowanie i wygłoszenie każdego z nich było dla mnie zawsze niemałym przeżyciem (...), radiowej mszy świętej słucha w każdą niedzielę o godzinie 9.00 około sześciu milionów Polaków”.

W kazaniach odnajdziesz liczne wskazówki dotyczące Ewangelii i swojego życia. Pomogą Ci one przetrwać trudne chwile.

Poprzez swoje kazania ksiądz Pawlukiewicz chce dotrzeć do ludzi niewierzących i “wierzących niepraktykujących”. I udaje mu się to osiągnąć, bo przychodzą na nie nawet niewierzący!

Sięgnij po tę książkę i zapoznaj się z homiliami ks. Pawlukiewicza oraz czerp z nich inspirację na każdy dzień.

Sięgnij także po drugi tom Kazań radiowych ks. Piotra Pawlukiewicza...


Oprawa: miękka
Liczba stron: 300
Wydawnictwo: Liberton
Wydanie: Warszawa 2002
ISBN: 83- 910699-6-6Opinie naszych Klientów o książce Kazania radiowe 1992–2002:

5 gwiazdki Kazania radiowe 1992-2002
Leokadia Szczałuba
Książka jest bardzo dobrze napisana, a ksiądz Pawlukiewicz pisze z mocą Pana Jezusa, jest księdzem obdarzonym ogromną charyzmą.


5 gwiazdki Pozycja aktualna i na czasie mimo upływu lat.
Alicja Śniadała
\"Kazania radiowe 1992-2002 \"ks.Pawlukiewicza mimo upływu lat są nadal aktualne i niosą za sobą przesłanie i refleksje na cały rok liturgiczny.By lepiej przeżywać tzn. dobrze przygotować się do przeżywania danych świąt warto sięgnąć do wybranych kazań .Są pisane dobrym przystępnym językiem zrozumiałym dla każdego .Polecam. Alicja Śniadała Ps.Dodam ,że pięknie wydane z piękną zakładką i zachęcającą karteczką do przeczytania.Dziękuję


5 gwiazdki Kazania radiowe ks Pawlukiewicza
Agnieszka Mech
Z pewnością moge polecić tolle.pl


5 gwiazdki Polecam!
Ewa Skrzypek
Polecam z całą odpowiedzialnością korzystanie z księgarni Tolle :) zamówienie od początku do końca przebiegało bardzo sprawnie i jak najbardziej pozytywnie. Książka zakupiona przeze mnie jest wspaniałą lekturą, gorąco polecam :)


5 gwiazdki Homilie, których nie da się już wysłuchać
Jan Koprowski
Słucham Homilii księdza Pawlukiewicza od \"gimbusa\" i zawsze żałowałem, że nie te dostępne w internecie zaczynają się dopiero w 2005. Dzięki tej książce mogę nadrobić braki w mp3jkach. Każda homilia jest poprzedzona fragmentami Pisma Świętego. Zamierzam każdego dnia czytać fragmenty z Pisma Świętego i Homilię do nich - na głos. Wierzę, że to mnie bardzo ubogaci i przyniesie owoce.


5 gwiazdki Dla każdego-:)
Marzena Nowicka
To piękna książka. Kazania głoszone przez ks.Pawlukiewicza dają wiele do myślenia.W doskonały prosty sposób pokazuje jak mamy odczytywać to co czasami sprawia nam trudność,czyli odczytanie tego co chce przekazać nam Bóg. Odwołania do osobistych doświadczeń ks.Pawlukiewicza to doskonały sposób by dotrzeć do każdego . Cieszę się że zakupiłam tą książkę .Udało mi się już ,,zarazić \"do czytania jej moją siostrę ,która już dawno nie miała książki w ręku-:)Polecam jak najbardziej ,na pewno zajrzę do niej nie raz gdyż jest ona bardzo wartościową książką. Pozdrawiam


5 gwiazdki Pozytywna
Anna Kazanecka
Z wielką przyjemnością wystawiam pozytywna opinie. Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam wszystkim. Pozdrawiam i dziękuje za miłą transakcję.


5 gwiazdki Ksiądż Piotr jest wspaniały
Kasia
Kazania znam już z relacji radiowych, ze strony internetowej. Książkę zakupiłam, aby mieć je zawsze pod ręką, serdecznie polecam Kazania ks. Piotra.


5 gwiazdki b. dobra
joanna hrycak-piecuch
książka b,wartościowa,podstawowy katechizm, mógłby być w każdym katolickim domu,lektura, do której się wraca,czytałam podkreślając najważniejsze sekwencje ołowkiem


5 gwiazdki
Ewa Studzińska
Czasami udaje mi się posłuchać przez radio kazania ks.Pawlukiewicza z Kościoła św.Krzyża w Warszawie, ale nie zawsze. Cieszę się więc, że ukazał się zbiór tych kazań w wydaniu książkowym. Jest to wspaniała lektura dla osób chorych fizycznie i duchowo, czyli dla nas wszystkich. Gorąco polecam.


5 gwiazdki Kilka słów o zakupionej książce
Elżbieta Zjawin
Trudno jest mi wystawić opinię o zakupionej książce, gdyż została ona kupiona jako prezent dla pewnego kapłana. Ale z tego co wiem, ponieważ wiele razy sięga on do słów ks. Piotra, to z pewnością otrzymana pozycja książkowa jest mu przydatna w pracy duszpasterskiej. Sama zdołałam przeczytać zaledwie kilka stron z tej pozycji, choć czekam, aż w/w kapłan ją skończy i wówczas ją pożyczę, wtedy będę miała większą wiedzę nt. zakupionej książki. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że kazania ks. Piotra są bardzo ciekawe, poruszają wiele potrzebnych zagadnień. Jeśli chodzi natomiast o przesyłkę, to była bardzo szybka.


5 gwiazdki polecam
Ania FS
jestem pod wrażeniem kazań - prawdy która jest w nich zawarta - te słowa pomagają w codziennym zyciu


5 gwiazdki Polecam
Roman Oberaj
Polecam książke ks. Piotra Pawlukiewicza nie tylko ludziom przykutym do łóżka nie mogącym chodzić do kościoła , ale młodym. Lektura wspaniała i bardzo mądra.Po za tym kto nie słyszał kazań ks.Piotra nie żałuje. Dziękuję za pewną i szybką dostawę


5 gwiazdki Polecam!
Dominika Wrocławska
Gorąco Polecam książkę ks. Pawlukiewicza. Bardzo spodobała mi się forma tej książki. Opowiadania księdza są oparte na faktach z Jego życia i nie tylko. Fragmenty z Biblii trafnie uzasadnione i wyjaśnione w prosty sposób. Szybko człowiek który czyta tą książkę zaczyna robić swój rachunek sumienia. Zaczyna dostrzegać rzeczy dobre,godne poklasku oraz błędne, karygodne.


5 gwiazdki kazdy musi to miec
Barbara Dryl
Ksiazka jest napisana banalnie prostym jezykiem,jest skierowana do wszystkich jak i młodszych i dla starszych.Kazdy znajdzie tu cos dla siebie i innych by móc dalej glosic dobre słowo a nawet znajdzie wiele odpowiedzi na rozne trudne pytania.Jest w niej wiele przykladów z zycia, napisana jest nawet z humorem-jak kazda ksiazka ksiedza Pawlukiewicza.Nawet najbardziej trudny z pozoru temat staje sie łatwym i przezroczyscie przedstawionym na podstawie przykładów.Wszystkie ksiazki ksiedza Pawlukiewicza , ktore przeczytałam do tej pory opisuje tym samym komentarzem-a mam zamiar przeczytac wszystkie jakie sie ukażą.Sa godne polecenia.Warto posiadac w swojej biblioteczce domowej własnie takie lektury.Jesli miałabym ocenic to stawiam najwyzsza note.


5 gwiazdki
Wiola P.
coraz więcej takich książek życzę sobie i innym.chwała Panu Bogu że na nie trafiłam i na takiego ich autora..w tych tak ,,zwariowanych\" do nieopamiętania czasach..nareszcie znowu PRAWDA,PRAWDZIWE WARTOŚCI,PRAWDZIWA MIŁOŚĆ.. odnoszę to do wszystkich książek ks.Pawlukiewicza do których ciągle wracam..pozdrawiam


5 gwiazdki
Anna Wierzba
Przeczytaliśmy z mężem już kazania z lat późniejszych , książkę o Miłosierdziu Bożym - byliśmy pod wrażeniem ogromnej wiedzy Księdza , lekkości przekazywania trudnych treści, dlatego kupiliśmy kolejne książki - jest to po prostu uczta duchowa . Polecam to pomaga w codziennym życiu


5 gwiazdki
Anna
Przeczytałam wszystkie książki ks. Pawlukiewicza oprócz: \"Po co bierzmowanie?\" i \"Aleksander Fedorowicz po prostu ksiądz\" i wszystkie z czystym sumieniem serdecznie polecam.


5 gwiazdki cenna pomoc w pracy nad duszą i wiarą
Maria Mleczko
Bardzo lubię słuchać autora,pomaga mi trafia do mojego serca.Jego nauczanie jest pogodne ufną wiarą .Książka dobra dla ciągle zatrudnionych ,aby w przerwie przeczytać i zdać sobie sprawę, że jestem istią duchowo-cielesną.Też dobra pomoc dla początkujących kapłanów.


5 gwiazdki Super książka :)
Katarzyna z Sadownego
Świetne kazania napisane prostym językiem które trafiają do ludzkiego serca.Warto zainwestować w taką lekturę jak również sięgnąć po inne ksiązki ks.Piotra Pawlukiewicza zarówno dla dorosłych jak i dla młodzieży i które czyta się jednym tchem.Posiadam wiele książek ks.Piotra a także płyty CD i mogę zapewnić,że warte są poświęcenia czasu czego nikt nie będzie żałował a ubogacenie takimi książkami jak te jest wielkie.Gorąco i serdecznie polecam - czytajcie je.


4 gwiazdki
Do wiadomości redakcji
Przeczytałam t.1i2. Część pierwsza, to dopiero \"preludium\" kaznodziejskie ks.Piotra,bo w tomie 2.widać jaśniej i słychać mocniej mistrzostwo i dojrzałość kapłana (cokolwiek to znaczy). Osobiście polecam tom 2.Tak, książka dla wszystkich, bardziej ogólnie i naprowadzająco dla tych, którzy pogubili się w drodze, albo trwają w uporze wierzącego i niepraktykującego. Celne przykłady z życia, kapłańskiego również.Dla mnie pomysł trochę monotonny i nudnawy- umieszczenie w książce wielu kazań do tego samego fragmentu Ewangelii, ale to kwestia gustu i duchowości indywidualnej. Dziękuję za precyzję obsługi klienta.


4 gwiazdki Dobra
A.N
Uwielbiam treści kazań ks. Pawlukiewicz ale jednak lepiej znać dokładną tematykę rzeczy o której będzie mowa, tego tu brak.


5 gwiazdki jestem zachwycony
adam
godne polecenia ksiazka i szybkosc zamowienia


5 gwiazdki Opinia o książce Kazania radiowe
Magdalena Pabis
Jestem bardzo zadowolona, zarowno z treści książek jak również z realizacji zamowienia. Gorąco polecam zakupy w tej księgarni katolickiej.


5 gwiazdki
ks. Waldemar Gula
spotkałem Autora i kilka razy słuchałem Jego przemówień, prelekcji i rozmów w telewizji. Uważam, ze warto sięgać do tych przemyśleń. Zmuszają do myślenia i refleksji.


5 gwiazdki książka
Alina Augustyn
Gorąco polecam nie tylko miłośnikom ks. Piotra :)Warto przeczytać - wszystkie zawarte w niej treści są nadal bardzo aktualne , a język ks. P.porywa nie tylko młodych :)


5 gwiazdki Mądry wybór
Bartłomiej Niklas
Wysoka ocena kazań ks.Pawlukiewicza.Szykuję się do zamówienia drugiej części. Polecam wszystkim pragnącym pogłębić swoją duchowość. PS.Polecam również płyty CD księdza z wykładami na temat płciowości i seksualności człowieka.


5 gwiazdki
Książka naprawdę warta polecenia. Kazania prezentowane w niej, trafiają w sedno i pozwalają zatrzymać się chociaż na chwilę i zastanowić się nad sensem istnienia człowieka. Polecam.


5 gwiazdki <><
Mariusz Lewandowski
Hhh! Opinia jak najbardziej pozytywna. Profesjonalna dostawa.Wszystko na czas, bez jakichkolwiek problemów.Zdecydowanie polecam jeśli chodzi o profesjonalne podejście.


5 gwiazdki Kazania radiowe 1992–2002 (autor: Ks. Piotr Pawlukiewicz)
Krystian Kutyła
Wszystko bez jakichkolwiek problemów transakcja przebiegała wzorowo dziękuje i pozdrawiam


5 gwiazdki
ks. Andrzej Ł.
Ks. Piotra Pawlukiewicza nie trzeba reklamować, a wydanie Jego kazań w formie książkowej, pozwala na głębszą refleksję wygłoszonych homilii, które można z wielką stanowczością zaliczyć do pereł ambony "naszych czasów". Gorąco polecam wszystkim, a szczególnie kapłanom!


5 gwiazdki
spełnia ona moje oczekiwania


5 gwiazdki Wspaniałość
Krystyna i Marek Mietelscy
Kazania Ks. P. Pawlukiewicza znamy z transmisji radiowych Mszy św. z kościoła św. Krzyża w Warszawie. Każde z nich jest nadzwyczajne i odkrywcze. Marzyło nam się, aby je mieć w druku. Książka jest w najwyższym stopniu godna polecenia. Ks. Pawlukiewicz jest uważany za jednego z najlepszych kaznodziei w Polsce. Krystyna i Marek


5 gwiazdki
Anna Szelągowska
Obie książki kupiłam na prezent pod choinkę z tego względu że kazania ks. Piotra Pawlukiewicza są godne polecenia


5 gwiazdki * * *
Jan Kotlimowski
Książka ciekawa i warta przeczytania, polecam ! ! !


5 gwiazdki Kazania radiowe 1992-2002
Anna Warchałowska
Dziękuje za przesłana książkę,którą podarowałam w prezencie .Kazań ks Piotra słu8cham na bieżąco,to wspaniała ,,strawa duchowa''. Gorąco polecam


5 gwiazdki Piękne!
Hanna Nowicka
Mądre i piękne kazania. Ukazują TAK WIELE, że nie sposób czytać je jak inne książki- rozdział za rozdziałem. Jedno kazanie - jeden dzień, to mój sposób czytania tej książki. I zobaczysz- będziesz o nich myślał/a i zmieniał/a postrzeganie wielu spraw. POLECAM !!!


5 gwiazdki
Macko
Krotko i na temat Boga, drugiego czlowieka i relacji ukazana w sposob przystepny dotykajac prozaicznych sytuacji zyciowych kazdego z Nas.Pozycja warta polecenia, jedyny mankament ze nie ma innych podobnych czesci czy tomikow


4 gwiazdki ok
Mimo że przedział czasowy jest dość szeroki treści w dalszym ciągu aktualne i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Warto jednak dodać, o czym sam autor pisze na początku, że są to kazania które były pisane z myślą o tym że będą nadawane przez radio tak więc i treści muszą być uniwersalne i przystępne dla każdego a niektóre zagadnienia tylko podkreślone- dla jednych może być to wadą dla innych zaletą


5 gwiazdki
Ks. Piotr... Oto ktoś, kto ma naprawdę charyzmę i niezwykły dar od Boga... Nigdy dotąd nie czytałam ani nie słyszałam lepszych kazań. Przykłady z życia trafiają w samo serce i unaoczniają treść ewangelii w przystępny sposób. Dzięki temu kazania pozostają długo w pamięci. Gorąco polecam tę pozycję, ale także inne książki ks. Piotra! PS A Wam, Kochani moi, b. dziękuję za przesyłkę.Pozdrawiam serdecznie w szczególny sposób Pana Pawła i panią Justynę:)


5 gwiazdki Super
Paweł
Ks. Pawlukiewicz ma super kazania świetna sprawa... Polecam... :)


5 gwiazdki Każdy chrześcijanin powinien mieć w domu Jego kazania
Iwona Lesiak
Czytałam "Kazania" ks. Pawlukiewicza .Bardzo mi odpowiada Jego prosty, poparty przykładami z życia styl pisania i mówienia( miałam okazje być kiedyś na głoszonych przez Niego Rekolekcjach). Uważam, ze każdy chrześcijanin powinien mieć w domu Jego kazania. Co prawda są one przeznaczone bardziej na Wielki Post i okresy świąteczne, ale to zupełnie nie przeszkadza, żeby czytać je w ciągu całego roku. Naprawdę, wiele można skorzystać! Gorąco polecam wszystkim, a szczególnie tym, którzy nie mogą z rożnych powodów być na rekolekcjach


5 gwiazdki Wspaniała książka!!!
Joanna Dyba
Książkę pt."Kazania radiowe..."zakupiłam z sympatii oraz umiłowania sposobu w jaki ks.Pawlukiewicz przekazuję wiedzę o wierze, tak trudna często do wchłonięcia,ale także po to by mieć coś pięknego "dla ducha"do poduszki. Kazania spełniły wszystkie me oczekiwania. Każde rozważanie jest rozpoczęte wskazówka gdzie możemy znaleźć dane czytanie w Biblii, następnie omówione są niezwykle przystępnym, miłym językiem problemy codziennego życia do których to czytanie może sie odnosić.Polecam ta książkę młodym,osobom dorosłym oraz starszym,wszystkim którzy pragną lepiej poznać Boga i rozumieć Biblie.Ta książka jest prawdziwym SKARBEM!!!

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Ks. Piotr Pawlukiewicz:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Jesteście najlepszą księgarnią w Polsce. Za profesjonalną obsługę tylko wypada dziękować. Wszystkim znajomym w Sztokholmie tylko was polecam.

Pozdrawiam,
Katarzyna Jabłońska


Szczęść Boże bardzo dziękuję !!! Już na drugi dzięń otrzymałem książkę i zakładkę Wszystko sprawnie i pięknie elegancko.....pomysł księgarni Rewelacja ( popieram całym sercem i życzę wytrwania ) Będę ją polecał innym !!!

Życzę błogosławieństwa Bożego,
ks. Tadeusz Kanthak

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl