Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego [mały format]

Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego [mały format]
Zajrzyj do książki

Ta książka jest tymczasowo niedostępna w naszej księgarni.


Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Największa jest Miłość. Ewangelizacyjny Katechizm Młodych
Cztery Święte Znaki. W spotkaniu ze Świadkami Jehowy
Katechizm w pigułce
Katechizm w pigułce
Ks. Eugeniusz Burzyk
27.99
Encyklika Lumen fidei. Światło wiary
Encyklika Lumen fidei. Światło wiary
Papież Franciszek
6.00 5.99
Aparecida. Jesteśmy uczniami i misjonarzami Jezusa Chrystusa
Nadzieja zbawienia dla dzieci zmarłych bez chrztu. Dokument watykański
 Pełny opis książki Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego [mały format]:

Masz problemy ze zrozumieniem nauki Kościoła? Chcesz wiedzieć, skąd się wywodzą prawdy głoszone przez Kościół?

Papież Jan Paweł II pragnął syntezy wiary katolickiej. Chciał, by wiara przestawała być dla ludzi tajemnicą i stała się bardziej zrozumiała. Kompendium zostało przygotowane przez Komisję Kongregacji do spraw Doktryny Wiary pod przewodnictwem kardynała Ratzingera, a zrealizowane przez papieża Benedykta XVI, który dopełnił dzieła swojego poprzednika.

Jeśli chcesz lepiej poznać tajemnice wiary chrześcijańskiej i zgłębić swoją wiedzę o Kościele, sięgnij po tę książkę. Jej lektura dostarczy Ci wielu trafnych odpowiedzi na pytania związane ze rozumieniem wiary.

Dzieło jest formą dialogu pomiędzy mistrzem a uczniem. Mistrz doskonale wie, jaki problem ma jego uczeń i pragnie z całych sił pomóc mu odnaleźć rozwiązanie. Odwołuje się do rozwoju nauki, sumienia i praw człowieka. Kompendium zostało napisane w prosty i interesujący sposób, co ułatwia zrozumienie zawartych w nim treści.

Książka zawiera 15 pięknych reprodukcji dzieł sztuki, pochodzących z różnych epok i stylów sztuki chrześcijańskiej, które są opatrzone komentarzem i stanowią wprowadzenie do każdej z poszczególnych części dzieła.

Niniejsze Kompendium jest syntezą Katechizmu Kościoła Katolickiego. Stanowi przewodnik po najważniejszych elementach wiary.

Jeśli chcesz zrozumieć naukę Kościoła katolickiego i lepiej poznać prawdy wiary, koniecznie sięgnij po tę książkę!


Oprawa: twarda
Liczba stron: 240
Wydawnictwo: Jedność
Wydanie: Kielce 2005
ISBN: 83-7442-300-5Opinie naszych Klientów o książce Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego [mały format]:

5 gwiazdki Warto mieć
Przemysław Banaś
Książka jest napisana przejrzyście, zawiera podstawowe wiadomości o Kościele Katolickim. Polecam ją każdemu, kto szuka przejrzystego źródła informacji o wierze katolickiej.


5 gwiazdki super
Barbara G
wszystko przebieglo bardzo predko, sprawnie, bez zadnego klopotu, ksiazk byla w stanie idealnym, godne polecenia


5 gwiazdki Rewelacja
Marta Zych
Książka jest rewelacyjna i powinna się znaleźć w każdym katolickim domu.


5 gwiazdki książki ,, Kompendium,,
Łukasz Karwacki
Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego katechizm godny polecenia ,to jest drugie po Piśmie ŚW, co każdy powinien mieć w domu dla codziennego użytku żeby jeszcze głębiej zrozumieć naszą wiarę Chrześcijańską POLECAM WSZYSTKIM cena też jest bardzo niska i przystępna


5 gwiazdki Przydatna
DS
Bardzo przydatne \"streszczenie\". Dodatkowo, jest to jedyna książka (jaka znalazlam), ktora nadaje sie na pamiatkę bierzmowania - na poczatku jest miejsce na wpisanie imienia i daty przyjecia tego sakramentu.


5 gwiazdki \"Kompendium KKK\"
Mariola
Serdeczne polecam \"Kompendium KKK\". Jest to doskonała książka dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o swojej wierze. Dostawa za pośrednictwem tolle.pl również jest godna polecenia - szybka i sprawna :) Serdecznie polecam !!!!


5 gwiazdki
gosia
Witam bardzo polecam kupno ksiąki KOMPEDIUM KATECHIZMU KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO,znajduje się w niej ogromna ilość potrzebnych informacji.Ksiązka napisana bardzo dobrze miło się czyta.Bardzo polecam .


5 gwiazdki Wielki pozytyw
Paulina Wawrzyniak
Śliczne wydanie. Idealne na prezent z okazji bierzmowania. Ładne wykonanie.


5 gwiazdki POLECAM każdemu katolikowi!
Tomek G.
Kompendium systematyzuje wiedzę na temat wiary. Dobre "streszczenie" pełnej wersji K.K.K. Czyta się lekko, wiedza "sama" wchodzi do głowy :) Książka chroni mnie przed tworzeniem herezji i uczy jak zyć z Bogiem, z drugim człowiekiem i samym sobą. Polecam!


5 gwiazdki Polecam.
Lucyna Olesińska
"Kompedium..." to książka bardzo przydatna w każdym chrześcijańskim domu. Rozwiewa wiele wątpliwości dotyczących naszej wiary. Serdecznie polecam.


5 gwiazdki Opinia o Kompendium KKK
Jolanta Wilk
Nie zdążyłam zapoznać się dokładniej, ale na pewno jest to pozycja bardzo przydatna każdemu katolikowi, szczególnie zaś tym, których przeraża rozmiar dużego Katechizmu :-) Książka ładnie i solidnie oprawiona

Zobacz też:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Przesyłka dotarła i to w tempie ekspresowym, nie spodziewałem się, że tak szybko dojdzie. Robiłem zakupy już w kilku księgarniach internetowych ale nigdy jeszcze nie otrzymałem paczki tak szybko, co jest dużym atutem.

Kolejna zaleta to niespodzianka w postaci zakładki magnetycznej, której zastosowanie jest po prostu nieocenione. Mała, poręczna, precyzyjnie wyznacza miejsce gdzie skończyło się czytać, nie gubi się, dużo bardziej praktyczna niż zwykła zakładka, więc podarunek trafiony w dziesiątkę z którego rzecz jasna jestem bardzo zadowolony.

Kiedy pierwszy raz odwiedzilem księgarnię Tolle byłem pod ogromnym wrażeniem tego, że każda książka, która znajduje się w asortymencie jest bardzo dobrze opisana i posiada swoją recenzję. To jest wspaniała sprawa pozwalająca zorientować się o czym jest książka i czy znajduje się w niej to co czytelnika interesuje lub czego potrzebuje bo to, że warto ją przeczytać to jest oczywiste bo przecież znalazła się na półkach księgarni "Tolle" gdzie przecież nie ma byle jakich książek.

I to jest chyba największa zaleta księgarni, że dostępne ksiązki zostały przeczytane i wyselekcjonowano z nich najcenniejsze pozycje, co dzisiaj w dobie zalewu rynku ogromną ilością książek jest niezmiernie potrzebne i przynosi wiele korzyści. Poczynając od wartościwowych treści na zaoszczędzonym czasie kończąc.

Tak więc jak do tej pory jest to najlepsza księgarnia internetowa, z którą miałem okazję się zetknąć (a było ich sporo) a jej pełen profesjonalizm jest godny naśladowania.

Z wyrazami szacunku,
Łukasz Majchrzak


Chciałabym zacząć od tego że dziękuję z całego serca że jest taka księgarnia jak Tolle.pl. Trafiłam tu przypadkowo i teraz nie wyobrażam sobie że mogłabym kupować książki w innym miejscu. Bardzo dobry kontakt e-mailowy od momentu złożenia zamówienia do otrzymania przeze mnie przesyłki. Książki zawsze przychodzą na czas i zawsze takie jakie zamawiam, nigdy nie zdarzyła się pomyłka. Przesyłka za każdym razem jest bardzo dobrze zabezpieczona. Bardzo miłym akcentem jest mała magnetyczna zakładka dołączona w prezencie do każdej książki (bardzo użyteczna J ) oraz napisana odręcznie karteczka z życzeniami „Miłej lektury”. Są to bardzo sympatyczne drobiazgi, dzięki którym zakupy w księgarni Tolle.pl stają się jeszcze przyjemniejsze. Zachęcam wszystkich do zakupów w księgarni Tolle.pl ponieważ żadna inna księgarnia czy sklep wysyłkowy nie traktują klientów w tak miły, serdeczny i przy tym profesjonalny sposób.

Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję,
Kasia Tuszyńska

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl