Krokodyl dla ukochanej

Krokodyl dla ukochanej

Ta książka ma wyczerpany nakład, więc jest niedostępna w sprzedaży.
Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy
Krokodyl dla ukochanej. Warto wspierać rozwój mężczyzny
Warto być ojcem
Warto być ojcem
Jacek Pulikowski
31.99
Projekt: JONASZ. Czym jest siła mężczyzny?
Zawód: TATA
Zawód: TATA
Krzysztof Pilch
12.99
Dzikie serce - ćwiczenia w drodze
Dzikie serce - ćwiczenia w drodze
John Eldredge
33.99
 Pełny opis książki Krokodyl dla ukochanej:

„Jeśli nie chcesz mojej zguby, Krokodyla daj mi luby". Te słowa wypowiedziała w komedii Aleksandra Fredry „Zemsta” Klara do Papkina, aby sprawdzić szczerość jego zalotów. Tak to już bywa w relacjach damsko-męskich, że kobieta wystawia mężczyznę na próbę.

Dlaczego tak się dzieje i czy właśnie tak powinno być? Zastanawiasz się, jak sprawdzić czy Twój wybranek jest naprawdę "tym jedynym"? Jak wesprzeć mężczyznę w jego działaniach?

Dzięki książce Jacka Pulikowskiego dowiesz się, jak sprawić, by poczuł się w pełni wartościowy i jak wesprzeć rozwój ukochanego. Poznasz męską naturę, nauczysz się rozmawiać z mężczyzną i zrozumiesz, że Twoja opinia jest dla niego bardzo ważna. Lektura książki pozwoli Ci odnaleźć swoje miejsce u boku mężczyzny oraz nauczy Cię wykorzystywać Twój urok osobisty w jego rozwoju. Dowiesz się, jak przygotować ukochanego do roli męża i ojca.

Ponadto w książce znajdziesz podpowiedzi:

  • jak sprawić, by Twój wybranek traktował Cię szarmancko i z godnością
  • jak nauczyć mężczyznę bycia odpowiedzialnym
  • jak mobilizować ukochanego do działania
  • jak budować jego autorytet w oczach dzieci
  • jak dać mężczyźnie władzę, ale tak by jej nie nadużywał
  • jak sprawić, by mężczyzna był przewodnikiem w wierze

Przeczytaj tę książkę i zacznij już dziś pracować nad rozwojem swojego mężczyzny!

Sięgnij po nowe wydanie książki Krokodyl dla ukochanej.


Oprawa: miękka
Liczba stron: 105
Wydawnictwo: Jerozolima
Wydanie: Poznań 2001
ISBN: 83-914877-0-9Opinie naszych Klientów o książce Krokodyl dla ukochanej:

4 gwiazdki Polecam narzeczonym
Anna Godlewska
Książka zwłaszcza dla kobiet napisana bardzo prostym przystępnym językiem.Konkretne rady -jak wykorzystać czas narzeczeństwa,jak pokonać kryzys ojcostwa,jak wychować sobie dobrego męża i ojca moich dzieci.


3 gwiazdki Książka do przeczytania.
Barbara Zaremba
Książka godna polecenia. Jednak przebija się cały czas w jej treści kto jest władzą w małżeństwie-kto bezprzecznie ma ją sprawować-mężczyzna.To samo dotyczy ostatniego zdania przy podejmowaniu decyzji. Z tymi twierdzeniami się nie zgadzam- oczywiście sytuacja"w drugą stronę"jest wównież niewłaściwa. Małżeństwo to wspólnota a nie szef i podwładny. Poza tym cechy i predyspozycje poszczególnych osób nie zawsze mają odbicie w płci. Autor operuje stereotypami. Jednak jest w niej wiele cennych rad dzięki którym życie w małżeństwie będzie z pewnością łatwiejsze.

Spis treści:


Przedmowa
Od autora
Krokodyl dla ukochanej
Hamuj zło
Ważne drobiazgi
I węgiel na strych przyniesie
Zosia samosia?
Mąż przewodnik
Każdy ma swoje pole
On nie jest głupiZobacz też:

Inne książki, których autorem jest Jacek Pulikowski:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Dostałam książki od Państwa wczoraj i chciałabym Wam podziękować za nie oraz za każdą,cierpliwą odpowiedź na mego maila odnośnie zamówionych pozycji. Jestem bardzo wdzięczna za miłą i serdeczną obsługę. Jest to dla mnie niezwykłe,że tak bardzo troszczycie się klienta i o to,by zrealizować każde zamówienie. Czuję się bardzo miło,dostając "żywą"(odpowiedź na większość maili jest albo generowana przez system lub chłodna i nieszczegółowa) i życzliwą odpowiedź. W związku z tym Państwa księgarnia stała się moją ulubioną i "oczkiem" w głowie,gdyż znajduję tam wiele cennych i wartościowych książek. Dziękuję również za upominek jaką jest magnetyczny klips. Jest bardzo praktyczny i przydatny. Życzę jak najwięcej satysfakcji i przyjemności z prowadzenia księgarni.

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Dzionk


Muszę pochwalić za dokładne informacje na temat realizacji zamówienia (czy jeszcze trwa, czy już zostało wysłane), chyba jest to jedyna księgarnia internetowa, która przesyła informacje na ten temat. Cieszę się, że jest wreszcie księgarnia internetowa, w której szybko i tanio można zamówić książki ambitne, pomagające rozwijać się duchowo i zrozumieć problemy, oraz poznać jak można radzić sobie z nimi, w zgodzie z moją wiarą. Na pewno w miarę możliwości finansowych będę korzystać z Waszej oferty.

Pozdrawiam :),
Katarzyna Harlejczyk

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl