Listy starego anioła do młodego

Listy starego anioła do młodego
Cena rynkowa:24.15 zł
Nasza cena: 24.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 5-6 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Mój Anioł i ja
Mój Anioł i ja
O. Hubertus Jakobus Van Dijk ORC
13.99
Ojciec Pio i aniołowie
Ojciec Pio i aniołowie
Ks. Marcello Stanzione
28.99
Z Aniołem Stróżem przez życie. Wybrane modlitwy
Anioły. Pomoc z Nieba
Anioły. Pomoc z Nieba
Marianne Loraine Trouv FSP
14.99
Życzę Ci opieki Anioła
Życzę Ci opieki Anioła
Agnieszka Ćwieląg-Pieculewicz
20.48 19.99
Michał Archanioł w Piśmie Świętym i życiu Kościoła
 Pełny opis książki Listy starego anioła do młodego:

Książka Janusza Pydy OP – podobna w formie i bliska pod względem treści Listom starego diabła do młodego C.S. Lewisa – pozwala w sposób swobodny i przystępny, ze swadą, ironią i poczuciem humoru poruszyć wiele ważnych dla współczesnego człowieka i chrześcijanina tematów. Stary anioł pisze m.in. o egoizmie, autorytetach, duchowości i psychologii, o hipokryzji, młodości i podejmowaniu decyzji, o spowiedniku, ryzyku wiary i odpowiedzialności. Jest to książka niebanalna i dostępna dla wszystkich!

"Mój drogi Kasjelu, z całym szacunkiem dla Twojego podopiecznego, ale jako nieodrodny przedstawiciel swojej płci jest on z natury egoistą i hipochondrykiem znacznie większym niż jego żona. Mężczyźni kuszeni są jednak do tego, aby stać się doskonałymi kobietami. Dbają o swój wygląd w takim wymiarze, w jakim kobieta dbać powinna, i rozwijają w sobie takie cechy, które są piękne i wspaniałe, ale jednak nie do nich należą. W ten sposób nasi męscy podopieczni stają się niezwykle wrażliwymi i wypielęgnowanymi narcyzami" (fragment książki).

JANUSZ PYDA – dominikanin, urodzony w 1980 roku, absolwent filozofii UJ i teologii PAT, sekretarz dominikańskiego Kolegium Filozoficzno-Teologicznego, prowadzi zajęcia z logiki i teologii dogmatycznej. Mieszka w Krakowie.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 168
Wydawnictwo: W drodze
Wydanie: Poznań 2009
ISBN: 978-83-7033-693-6Opinie naszych Klientów o książce Listy starego anioła do młodego:

5 gwiazdki warto przeczytać
Grażyna Sikorska
Ta książka to przykład na to jak o sprawach fundamentalnych mówić dowcipnie, konkretnie, obrazowo i prosto w serce. Godna polecenia, szczególnie dla młodych ludzi, uczniów, studentów, młodych wkraczających w dorosłe życie, lub rodziców wychowujących młodzież. Tak mój Aniele, udały Ci się te listy !


5 gwiazdki Warto
Jesienna
Książkę naprawdę warto przeczytać i to nie jeden raz. To nawet nie wywody naukowe, ale bardziej świadectwo. Świetny poradnik. Nie czyta się jej jednym tchem, ale stopniowo, powolutku, bowiem ma tak głębokie treści, że się je smakuje. Świetnie pomaga w obserwowaniu swoich zachowań i poruszeń, które pojawiają się w sercu i myślach czytającego. Czytając ją czytelnik szepcze: „tak, tak jest rzeczywiście w moim codziennym życiu. Tak jest u mnie, ma rację Anioł” Mi w sposób subtelny pomaga w ćwiczeniu woli, bo z braku jej wszystkie niepowodzenia, smutki, wnerwiania, słowem głupie fochy, biorą swój początek. A to nas wykańcza.POLECAM

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Janusz Pyda OP:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Miła, rzetelna, fachowa obsługa! Bardzo dobry i przyjacielski kontakt z klientem, a do tego wartościowa i naprawdę na poziomie literatura, skrzętnie wyselekcjonowana.. Bo szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy jest ogromny napływ z różnych stron niejednorotnie niszczacych ducha pozycji- tutaj nie tracąc czasu na szukanie - można znaleźć książki budujące serce i ducha człowieka! Dziękuję:)!

Z serdecznymi pozdrowieniami dla całej ekipy tworzącej Tolle,
Agnieszka Grim


Szczęść Boże bardzo dziękuję !!! Już na drugi dzięń otrzymałem książkę i zakładkę Wszystko sprawnie i pięknie elegancko.....pomysł księgarni Rewelacja ( popieram całym sercem i życzę wytrwania ) Będę ją polecał innym !!!

Życzę błogosławieństwa Bożego,
ks. Tadeusz Kanthak

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl