Ludzie 8 dnia. Autostopem do Matki Teresy

Ludzie 8 dnia. Autostopem do Matki Teresy
Cena rynkowa:30.00 zł
Nasza cena: 29.99 zł
Oszczędzasz:0.01 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 3-4 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Gringo wśród dzikich plemion [twarda oprawa]
Gringo wśród dzikich plemion [twarda oprawa]
Wojciech Cejrowski
43.00 42.99
Podróżnik WC
Podróżnik WC
Wojciech Cejrowski
41.00 40.99
Heban
Heban
Ryszard Kapuściński
41.99
Podróże z Herodotem
Podróże z Herodotem
Ryszard Kapuściński
37.99
Imperium
Imperium
Ryszard Kapuściński
40.99
Wyspa na prerii
Wyspa na prerii
Wojciech Cejrowski
45.99
 Pełny opis książki Ludzie 8 dnia. Autostopem do Matki Teresy:

Dwóch zakonników w habitach, autostopowiczów w drodze do Macedonii, to niecodzienne zjawisko. Ta wyjątkowa podróż, która była szeroko komentowana, budziła zainteresowanie, zaskoczenie, ale też krytykę.

Ojcom: Krzysztofowi i Maciejowi możemy teraz towarzyszyć we wspomnieniach z tej niezwykłej drogi do Matki Teresy. Podróż ta została przepięknie zilustrowana grafikami autorstwa Jolanty Franus.

Krzysztof Pałys, dominikanin, ur. 1979 w Sanoku. Pracował jako operator betoniarki, kopacz rowów w bieszczadzkich lasach, zamiatacz ulic, bileter na hokejowych meczach. Przez rok studiował na wydziale Wiertnictwa, Nafty i Gazu, gdzie po semestrze dyscyplinarnie wyrzucono go z akademika. Ukończył resocjalizację i teologię. Na skutek intelektualnych deficytów wysłany przez Zakon na kolejne studia z zakresu socjoterapii. Pracuje w Fundacji Przeciwdziałania Uzależnieniom „Dominik”. Mieszka w Łodzi.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: W drodze
Wydanie: Poznań 2012
ISBN: 978-83-7033-810-7Opinie naszych Klientów o książce Ludzie 8 dnia. Autostopem do Matki Teresy:

5 gwiazdki ?
Jadwiga Falborska
Książka, którą czyta się jednym tchem, a potem wraca się do wybranych fragmentów, aby na spokojnie głębiej je przemyśleć. Myślę, że będę do niej wracać wielokrotnie. Tak jak i inne osoby, którym ją poleciłam.


5 gwiazdki POLECAM!!!
Karolina Smętkiewicz
Polecam - genialna książka: wzruszająca, radosna, dająca nadzieję, budująca i motywująca do podejmowania codziennych wyzwań. Książka napisana tak, że czyta się ją niemalże jednym tchem, zawiera wiele wskazówek jak żyć na codzień wiarą i nadzieją. Pomaga spojrzeć na siebie i innych przez pryzmat wiary, takiej najprostszej, zwyczajnej, pokornej i radosnej. Po lekturze będziemy cieszyć się z \"małych cudów\", jakie możemy dostrzec w naszej codzienności.


5 gwiazdki Autostopem do Matki Teresy
Krystyna Pioskowik
Zawsze byłam fanką jazdy autostopem,ale treść którą znalazłam w tej książce ma głęboki wymiar duchowy.Umacnia wiarę w Boga i pokazuje jak można szukać go w codzienności. Razem z bohaterami poznawałam nowych ludzi w drodze,jadąc przez Słowcję,Węgry ,Serbię,Macedonię,Kosowo,Czarnogórę.Byłam na górze Krizevac w Medugorje-cudowne miejsce,miałam okazję być tam kilka razy i autor wspaniale potrafił oddać chryzmat Bośni i Hercegowiny.Dzięki tej podróży poznałam bliżej duchowość Matki Teresy z Kalkuty,jej świętość towarzyszy autostopowiczom a teraz i nam.


5 gwiazdki Polecam!
Mateusz
Znakomicie napisana, czyta się jednym tchem, a zarazem wiele mądrych myśli. Polecam!

Zobacz też:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Zgodnie z obietnicą, przesyłam opinię nt. zamówionych książek. Otóż, byłam b. mile zaskoczona tym, że książki tak szybko dotarły do mnie do domu. Prawdą jest, że nie od razu je odebrałam, ale miałam awizo, na podstawie którego mogłam odebrać na poczcie. Zostałam mile zaskoczona małym upominkiem w postaci zakładki. Bardzo prosty, a jednocześnie szalenie praktyczny pomysł. Czytanie lektury nie będzie czasem straconym. Te zamówione książki nie są ostatnimi, jakie zamówiłam.

Pozdrawiam,
Anna Laskowska


Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Bardzo podoba mi sie to ze w każdej chwili można sprawdzić stan zamówienia oraz to ze u Państwa można kupić wartościowe książki, bo przecież teraz rynek jest pełny śmieci napisanych przez pseudo autorytety z wieloma tytułami naukowymi. Z pewnością w przyszłości jeszcze skorzystam z Państwa usług.

Pozdrawiam serdecznie i życzę zespołowi Tolle wszystkiego najlepszego. ,
Agnieszka Juszczyk

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl