Ludzie 8 dnia. Autostopem do Matki Teresy

Ludzie 8 dnia. Autostopem do Matki Teresy
Cena rynkowa:30.00 zł
Nasza cena: 29.99 zł
Oszczędzasz:0.01 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 4-5 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Gringo wśród dzikich plemion [twarda oprawa]
Gringo wśród dzikich plemion [twarda oprawa]
Wojciech Cejrowski
43.00 42.99
Podróżnik WC
Podróżnik WC
Wojciech Cejrowski
41.00 40.99
Heban
Heban
Ryszard Kapuściński
41.99
Jeruzalem. Ziemia Święta, opis miejsc i refleksje pątnika
Wojna futbolowa
Wojna futbolowa
Ryszard Kapuściński
34.99
Cisza
Cisza
Stefan Czerniecki
43.99
 Pełny opis książki Ludzie 8 dnia. Autostopem do Matki Teresy:

Dwóch zakonników w habitach, autostopowiczów w drodze do Macedonii, to niecodzienne zjawisko. Ta wyjątkowa podróż, która była szeroko komentowana, budziła zainteresowanie, zaskoczenie, ale też krytykę.

Ojcom: Krzysztofowi i Maciejowi możemy teraz towarzyszyć we wspomnieniach z tej niezwykłej drogi do Matki Teresy. Podróż ta została przepięknie zilustrowana grafikami autorstwa Jolanty Franus.

Krzysztof Pałys, dominikanin, ur. 1979 w Sanoku. Pracował jako operator betoniarki, kopacz rowów w bieszczadzkich lasach, zamiatacz ulic, bileter na hokejowych meczach. Przez rok studiował na wydziale Wiertnictwa, Nafty i Gazu, gdzie po semestrze dyscyplinarnie wyrzucono go z akademika. Ukończył resocjalizację i teologię. Na skutek intelektualnych deficytów wysłany przez Zakon na kolejne studia z zakresu socjoterapii. Pracuje w Fundacji Przeciwdziałania Uzależnieniom „Dominik”. Mieszka w Łodzi.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: W drodze
Wydanie: Poznań 2012
ISBN: 978-83-7033-810-7Opinie naszych Klientów o książce Ludzie 8 dnia. Autostopem do Matki Teresy:

5 gwiazdki ?
Jadwiga Falborska
Książka, którą czyta się jednym tchem, a potem wraca się do wybranych fragmentów, aby na spokojnie głębiej je przemyśleć. Myślę, że będę do niej wracać wielokrotnie. Tak jak i inne osoby, którym ją poleciłam.


5 gwiazdki POLECAM!!!
Karolina Smętkiewicz
Polecam - genialna książka: wzruszająca, radosna, dająca nadzieję, budująca i motywująca do podejmowania codziennych wyzwań. Książka napisana tak, że czyta się ją niemalże jednym tchem, zawiera wiele wskazówek jak żyć na codzień wiarą i nadzieją. Pomaga spojrzeć na siebie i innych przez pryzmat wiary, takiej najprostszej, zwyczajnej, pokornej i radosnej. Po lekturze będziemy cieszyć się z \"małych cudów\", jakie możemy dostrzec w naszej codzienności.


5 gwiazdki Autostopem do Matki Teresy
Krystyna Pioskowik
Zawsze byłam fanką jazdy autostopem,ale treść którą znalazłam w tej książce ma głęboki wymiar duchowy.Umacnia wiarę w Boga i pokazuje jak można szukać go w codzienności. Razem z bohaterami poznawałam nowych ludzi w drodze,jadąc przez Słowcję,Węgry ,Serbię,Macedonię,Kosowo,Czarnogórę.Byłam na górze Krizevac w Medugorje-cudowne miejsce,miałam okazję być tam kilka razy i autor wspaniale potrafił oddać chryzmat Bośni i Hercegowiny.Dzięki tej podróży poznałam bliżej duchowość Matki Teresy z Kalkuty,jej świętość towarzyszy autostopowiczom a teraz i nam.


5 gwiazdki Polecam!
Mateusz
Znakomicie napisana, czyta się jednym tchem, a zarazem wiele mądrych myśli. Polecam!

Zobacz też:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Miła, rzetelna, fachowa obsługa! Bardzo dobry i przyjacielski kontakt z klientem, a do tego wartościowa i naprawdę na poziomie literatura, skrzętnie wyselekcjonowana.. Bo szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy jest ogromny napływ z różnych stron niejednorotnie niszczacych ducha pozycji- tutaj nie tracąc czasu na szukanie - można znaleźć książki budujące serce i ducha człowieka! Dziękuję:)!

Z serdecznymi pozdrowieniami dla całej ekipy tworzącej Tolle,
Agnieszka Grim


Z przyjemnością informuję, iż przesyłkę otrzymałam i obecnie czytam jedną z zakupionych pozycji. Jestem bardzo zadowolona z Pana Księgarni, przede wszystkim cenię sobie recenzje oferowanych książek, które doskonale potrafią zaprezentować treść interesujących mnie pozycji. Myślę , że dobra książka to dobra inwestycja i w przyszłości zamierzam częściej korzystań z Pana Księgarni. Dziękuję za zrealizowanie zamówienie.

Pozdrawiam,
Joanna Flakowska

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl