Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy?

Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy?
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 38.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 5-6 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
21.99
Granice w relacjach małżeńskich
Granice w relacjach małżeńskich
Henry Cloud, John Townsend
28.99 21.74
Sztuka uwodzenia własnej żony
Sztuka uwodzenia własnej żony
Margaret Hardisty
24.99 18.74
Warto naprawić małżeństwo
Warto naprawić małżeństwo
Jacek Pulikowski
23.99
Miłości trzeba się uczyć
Miłości trzeba się uczyć
Walter Trobisch
6.99
Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa
Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa
Mark Gungor
35.99 26.99
 Pełny opis książki Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy?:

"Bóg stwarza Adama i Ewę - mężczyznę i kobietę. Zbliża ich do siebie tak blisko, jak to tylko możliwe. Morderczo blisko. Łączy ich w małżeństwo. A potem żyją już na zawsze szczęśliwie..." Ta historia potoczyła się zupełnie inaczej...

Związek dwojga ludzi może być nieustannie trwającą wojną, bo w każdych aspektach życia zdarzają się nam wzloty i upadki. Dlaczego bycie razem jest takie trudne? Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoje małżeństwo było tym wymarzonym?

Dzięki książce Johna i Stasi Eldredge dowiesz się, jak pielęgnować małżeństwo, aby nie doprowadzać do niepotrzebnych kłótni. Poznasz w jaki sposób z każdego nieporozumienia wyciągnąć jak najwięcej pozytywnych doświadczeń. Dowiesz się jak tworzyć wymarzony, silny i szczęśliwy związek. Dzięki tej książce spojrzysz na swoje małżeństwo z nowej strony. Dowiesz się jak wygląda ta sama sytuacja w oczach mężczyzny i kobiety.

Lektura tej książki dostarczy Ci porad:

  • co zrobić, by Twoje małżeństwo było szczęśliwe?
  • jak tworzyć wspaniały związek?
  • jak odnaleźć satysfakcję w małżeństwie?
  • jak wspólnie przezwyciężać problemy?

Nasi Klienci piszą o tej książce jako "obowiązkowej lekturze na kursie przedmałżeńskim". Książka pomoże Ci osiągnąć pełnię wiary "autentycznej, nie dewockiej".

Dzięki tej książce dowiesz się, jak tworzyć idealne małżeństwo bez względu na to, czy jesteście rok po ślubie, czy może zbliżacie się do dużego jubileuszu.

Jest to książka pełna mądrości i nadziei dla tych, którzy pragną czegoś więcej niż jedynie własnego samozadowolenia i wygody.

Sięgnij po tę książkę, aby stworzyć wspaniały związek i uczynić Twoje małżeństwo jeszcze bardziej szczęśliwym.

Czego dokonały bestsellery Eldredge'a - Dzikie serce z mężczyznami oraz Urzekająca z kobietami - to samo czyni "Miłość i wojna" z małżeństwami.

Sięgnij również po ćwiczenia do tej książki, w których John i Stasi Eldredge proponują osobiste i intymne rozmyślania dla mężów i żon.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 240
Wydawnictwo: Logos
Wydanie: Warszawa 2010
ISBN: 978-83-86941-83-4Opinie naszych Klientów o książce Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy?:

5 gwiazdki
Nel
Bardzo fajna ksiązka– dużo o tym jak znaleźć miłość tu jakzarabiacjakoszczedzac.blogspot.


5 gwiazdki pozytywny
MARTA WIĄCKIEWICZ
Bardzo mądra i pouczająca książka. Na początku wprawdzie trochę dziwnie mi się ją czytało jednak z każdą kolejną stroną ciekawiła mnie coraz bardziej. Napisana w jasny i przejrzysty sposób. Opisuje relacje małżonków i momentami bardzo przypomina naszą sytuację w domu. Pozwala wprowadzać w życie cenne wskazówki w niej zawarte. Sądzę, że jest to obowiązkowa lektura dla każdego małżeństwa. Polecam


5 gwiazdki Warto przeczytać.
Małgorzata Dudek
Po lekturze książki uświadomiłam sobie znaczenie wielu zachowań między małżonkami. Czasem zwykłe, nieświadome gesty mogą spowodować burzę, innym razem przyczynią się do wspaniałej atmosfery. Czytając tę książkę miałam wrażenie jakby ktoś widział relacje w moim małżeństwie. Gorąco polecam.


5 gwiazdki
Milena
Ksiażka bardzo fajna! Przyjemnie się czyta. Można z niej wynieść wiele wskazówek.


5 gwiazdki
Bardzo dobra książka godna polecenia.


5 gwiazdki Świetna książka
Mirek
Książka napisana na bardzo wysokim poziomie. Zawiera bardzo ciekawe uwagi spostrzeżenia wynikające z wieloletniego małżeńskiego doświadczenia. Wszystkim polecam.


5 gwiazdki Warto
Ania
To świetna książka, dla każdego w związku szczęśliwym lub nie, ale też dla tych co zamierzają wejść w związek. Pokazuje, że to co nosimy w sobie kształtuje nasze relacje małżeńskie i często determinuje wybory, ale wszystko jest możliwe, wystarczy chcieć.


5 gwiazdki Gorąco polecam Wszystkim małżonkom!:)
Klaudia Banaś
Połykam tę książkę szybko, pewnie za szybko. Jest mądra, przystępnie pisana, bardzo życiowa, prawdziwa... Polecam zwłaszcza parom, które przezywają kryzys w małżeństwie, ale też wszystkim, bo prędzej czy później taki kryzys może nastąpić i warto się nań choć trochę przygotować mentalnie...


5 gwiazdki Świetna
Barbara Szulc
Książka godna polecenia kupiłam ją na prezent ślubny dla syna , ale sama przeczytałam prawie pół książki , póżniej pożyczę i dokończę jest bardzo pouczająca dla małżeństw o różnym stażu .


5 gwiazdki gorąco polecam
Madzia
Polecam tę pozycję każdemu małżeństwu, a także osobom, które zamierzają wstąpić w związek małżeński. Autorzy w sposób niezwykle delikatny i zarazem dobitny ukazują różnice między kobietą i mężczyzną, ich oczekiwania względem partnera, a także zasadzki jakie czają w małżeństwie, ich źródło i sposób walki.


5 gwiazdki Miłość i...małżeństwo;-)
Anna Jarosz
Książka genialna w swej prostocie, dla każdego małżeństwa na zakręcie, albo przed zakrętem, bo...kryzysy nadchodzą niepostrzeżenie, należy być świadomym zagrożeń. Książka dająca nadzieję na słońce po małżeńskich burzach. Szczerze polecam!


5 gwiazdki polecam
Radosław Zarosa
bardzo dobre przykłady są podane


5 gwiazdki
mikka
rewelacja :)


2 gwiazdki słaba
Ela
Źle mi się ją czyta, przeczytałam kilkadziesiąt stron i odłożyłam ją i może kiedyś do niej wrócę, nawet nie pamiętam co przeczytałam.


5 gwiazdki 10 punktów
Monika
Świetna! Czlowiek odnajduje wiele odpowiedzi! Polecam! Moim zdaniem po tej ksiazce kazdy powinien jeszcze przeczytac \" Rozwój. Jak współpracować z łaską?\" M M Gajda


4 gwiazdki Nie tyle ku pokrzepieniu, co ku obudzeniu serc:)
Natalia Tokarczyk
Jedno zdanie z książki, które do dziś odbija się echem w mojej głowie to ,,Jesteśmy na wojnie i walczymy albo we wspólnym celu, albo przeciwko sobie\". Autorzy, raz obrawszy ,,wojenną\" postawę , nie rezygnują z niej aż do ostatniej stronicy. Mocną stroną książki jest ich osobiste świadectwo. A jednak, w brew tytułowi, przepisu na ,,znalezienie małżeństwa, o jakim marzymy\" w niej nie znajdziemy. Inaczej: nie znajdziemy go, jeśli nie będziemy opierać swojego życia na Bogu. Modlitwa umieszczona na końcu książki, a także modlitwa za współmałżonka w ciężkich chwilach, w której prosimy, aby przestały go nękać złe duchy, do mnie nie przemawia (przynajmniej na chwilę obecną). Natomiast kwestię nieustającej wojny pomiędzy małżonkami, przezywam, niestety, na co dzień i być może czas sprawi, że zmienię nastawienie i stanę się bardziej konsekwentna w codziennym stawianiu do walki...


5 gwiazdki Miłość i wojna...
Kasia
Ja dziś dzięki tej książce uświadamiam ludzi czym tak naprawdę jest małżeństwo. Ogromny morał, ogromne przesłanie, dużo pięknych słów... i ta prawda... ta szczera prawda ukazująca to, co naprawdę mamy w duszy i sercu...


5 gwiazdki
Molik
Bardzo polecam książkę, uświadamia wiele spraw związany z małżeństwem.


5 gwiazdki ok
Natalia Kwiatkowska
Tytuł bardzo mi się podoba, a środek książki pochłania i emanuje. Gratuluję posiadania tej książki w Państwa księgozbiorze.


5 gwiazdki Rewelacyjna
Małgorzata Koncewicz
Książka rewelacyjna, polecam gorąco osobom zamierzającym zawrzeć związek małżeński oraz każdemu kto ma kryzys w małzenstwie. Przeczytałam z zapartym tchem.


5 gwiazdki Książka godna polecenia!
KB
Zamówiłam tę książkę ponieważ już niedługo wychodzę za mąż.. Wszyscy \"straszą\" jak to nasze relacje zmienią się po kilku latach w związku małżeńskim.. Pewnie mają rację, że się zmienią, ale ja ciągle wierzę, że na lepsze, a nie na gorsze.. Dzięki tej książce wiem, ze jest możliwe szczęśliwe małżeństwo w tak trudnych czasach.. Książkę pochłonęłam w 4 dni. Czytając ją miałam wrażenie, ze jest napisana specjalnie dla mnie :)


5 gwiazdki Wspaniała!
Gabriela
Piękne rozważania na temat małżeństwa, bardzo głębokie i jakże prawdziwe. Polecam wszystkim, którzy pragną zaprosić Boga do swojego związku, którzy pragną dowiedzieć się gdzie tak naprawdę znajduje się źródło pokoju, siły i miłości.


5 gwiazdki Dobra - jak to Eldredge
Łukasz
Dobra, fajnie się czyta, można się wiele dowiedzieć...


5 gwiazdki bardzo dobra książka
Kasia
Polecam tę książkę. Zakupiłam ją we właściwym momencie, uświadomiła mi ona wiele rzeczy, z których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy. Warto zakupić również jako dobry i wartościowy prezent dla np. jakiegoś znajomego małżeństwa. Polecam.


5 gwiazdki Dała mi wiele do myślenia
Karolina Nowak
Książka dała mi wiele do myślenia. Pokazuje jak na pewne sprawy patrzy kobieta a jak mężczyzna. Wiele ciekawych i życiowych przykładów z o których opowiadają autorzy. Zobaczyłam, jak ważne jest wzajemne zrozumienie i współpraca w małżeństwie. Mam nadzieję, że ta wiedza pozwoli mi stworzyć w przyszłości szczęśliwe małżeństwo. Książka jest ciekawą propozycją dla małżeństw z różnym stażem. Młodym pokaże jak postępować by uczynić swoje małżeństwo szczęśliwym. Starszym pomoże przezwyciężyć kryzys i na nowo nauczyć się odkrywać siebie.


5 gwiazdki Miłość ....i nie musi być wojna
Tadeusz Stolarski
O autorach i książce usłyszałem słuchając mszy św. z kościoła Św. Krzyża z Warszawy,w której homilię wyglosił kś.Piotr Pawlukiewicz znany i lubiany duszpasterz akademicki z kościoła św.Anny Warszawa. Chyba lepszej recenzji tej ksiązki by nikt niedokonał. To spowodowało ,że zamówiłem 3 pozycje tych autorów , które są przedmiotem moich opini.A miłość i wojna to nawet dla takich jak ja 60 latków jak i mojego syna i córki. Staż małżeński nawet 33 letni tu nie przeszkadza. Zgodnie z regułą człowiek sie uczy przez całe życie. Po przeczytaniu od przyjaciela otrzymałem mp4 nagrane w bażylice o które pisałem wyżej.Pozycja ta powinna się znaleść jako lektura obowiązkowa na naukach przedmałżeńskich w każdej parafii. Napewno młodzi unikneliby wiele niepotrzbnych nieporozumień.


5 gwiazdki Wspaniały prezent
Małgorzata Kornacka
Książka może być rzeczywiście szansą na odnalezienie satysfakcji w związku małżeńskim, na spojrzenie na siebie w perspektywie prawdy, pomaga zidentyfikować fałszywe przekonania, w które wierzymy a które są źródłem trudności i napięć. Świetnie napisana. Może posłużyć jako wspaniały prezent dla znajomych małżeństw :)


5 gwiazdki czytajmy razem!
Bogusia
Gorąco polecam wszystkim małżonkom, którzy utracili więz i chcieliby przyjaznym okiem spojrzeć znów z sympatią na swoją połówkę, a nawet odkryc go na nowo! Zobaczycie sami jak załagodzą się spory i waśnie między wami! My postanowiliśmy czytac tę książkę przed snem, po 1 rozdziale. Czytamy na głos,na zmianę, albo kto ma chęc. A potem czas na krótki komentarz, typu - "wiesz, brakowało mi tego przez lata...", albo "wydawało mi się, że..., a tymczasem okazuje sie...Co o tym myślisz?" Książka bardzo pomaga uświadomic sobie pewne ważne rzeczy, daje mozliwośc zajrzenia w głąb siebie i pewnej alizy zachowan czy sytuacji. Zrozumienie to wprowadza spokój i cierpliwośc, wnosi powiew nowości i ożywia nadzieję. Sprawia, że żałujemy zmarnowanych na kłónie i sprzeczki lat i odkrywa, że tak naprawdę nie poznaliśmy się nawzajem jak należy. I wciąż możemy to naprawic. Więc do dzieła!


5 gwiazdki bardzo wspaniała książka - gorąco polecam
Dorota Balińska
Małżonkowie Eldredge przeprowadzają czytelników przez chyba wszystkie aspekty małżeństwa, szczególnie te najbardziej "zapalne". Sytuacje rozebrane na: "jak widzi to ONA" a następnie "jak widzi to ON". Czytałam wiele książek o tematyce małżeńskiej. Ta powala wszystkie poprzednie. Poza tym książka bardzo prowadząca do bardzo głębokiej wiary - autentycznej, nie dewockiej


5 gwiazdki POLECAM !!! :)
M
Przeczytałem jak do tej pory dwie książki tych autorów "URZEKAJĄCA" i "DZIKIE SERCE" i jestem naprawdę wdzięczny im za to, że chcą pomagać innym zagubionym w życiu. Na podstawie swoich doświadczeń starają się pokierować czytelnika do refleksji nad swoim życiem, zrozumienia pewnych mechanizmów, które nawet od dzieciństwa mogą być bardzo aktywne i nie pozwalać żyć pełnią życia. „Miłość i wojna” ukazuje wiele spraw małżeńskich w innym świetle niż widzieliśmy je do tej pory. Pomaga dotrzeć do zalążka wielu problemów życia we dwoje i podpowiada jak stawić im czoła. Myślę, że książka jest przeznaczona dla tych, co chcą zmieniać siebie na lepsze, ale i dla tych, co mają w swoim środowisku osoby pogubione, poranione i chcą wskazać im drogę wyjścia z problemów często schowanych i siedzących w danej osobie od lat. Gorąco polecam!


5 gwiazdki Miłość i wojna
Beata G.
Jeśli ktoś czytał "Dzikie serce" i "Urzekająca" to i tym razem nie zawiedzie się na autorach.Książka wspaniale przedstawia małżeństwo widziane oczyma żony i oczyma męża. Każdy w tej książce znajdzie prawdę o swoim małżeństwie.Polecam


5 gwiazdki Coś więcej niż poradnik
Adam Lasota
Książkę kupiłem trochę w ciemno ponieważ nie miałem jej wcześniej w ręce. Znałem jedynie jej autorów z wcześniejszych publikacji. Oczywiście zakupu nie żałuję ponieważ, tak jak i poprzednie pozycje tych dwojga ludzi, książka ta w przystępny sposób pomaga znaleźć źródło dużej większości problemów pojawiających się w życiu. Jest to pozycja skierowana do małżeństw, które chcą czerpać tyle szczęścia ze związku ile się da. Co prawda nie mam jeszcze żony, ale już znalazłem w tej książce wiele pomocy jeśli chodzi o mój związek z dziewczyną. Polecam wszystkim, małżonkom, narzeczonym, a także tym którzy małżeństwo mają dopiero w marzeniach.


5 gwiazdki Bardzo mądra i ciekawa książka :)
Kasia L.
Książka jest bardzo pomocna, by szukać prawdy i Boga w swym małżeństwie:) Szczególnie polecam tę książkę małżeństwom w rozsypce oraz osobą które przechodzą czas narzeczeństwa:) Gorąco polecam!!!

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest John Eldredge:

Inne książki, których autorem jest Stasi Eldredge:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Pragnę poinformować , że otrzymałam zamówioną książkę. Jestem ogromnie zadowolona z bardzo sprawnej i rzetelnej realizacji mojego zamówienia. Ponadto pragnę podziękować za magnetyczną zakładkę.... to bardzo praktyczny, a jednocześnie miły prezent.

Z poważaniem,
Bogumiła Rzepnicka :)


Bardzo dziękuję za szybką przesyłkę, miły list i dołączoną zakładkę (bardzo praktyczną i przydatną). Zakupy u Państwa to prawdziwa przyjemność. To gwarancja znalezienia wartościowych tytułów na każdy temat i miłej serdecznej obsługi. Życzę dalszej satysfakcji i zadowolenia z pracy, oraz licznego grona wdzięcznych czytelników. Z przyjemnością będę nadal odwiedzać Księgarnię i zamawiać kolejne książki.

Pozdrawiam serdecznie!,
Agata Iwanicka

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl