Moc uwielbienia

Moc uwielbienia
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 25.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 6-7 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
Szaleństwo modlitwy
Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
29.99
Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Jutro ma na imię Bóg. O modlitwie bardzo osobiście
Jutro ma na imię Bóg. O modlitwie bardzo osobiście
Paweł Krupa OP, Anna Wasiewicz
26.99
 Pełny opis książki Moc uwielbienia:

Modlitwa uwielbienia może dokonać autentycznych cudów w Twoim życiu. Dzięki tej książce nauczysz się tak modlić...

W trudnych sytuacjach często zwracamy się do Boga z prośbą o pomoc. Ale też często w naszej modlitwie słychać pretensje: dlaczego mnie to spotyka? Dlaczego Bóg mnie tak doświadcza?

Łatwo jest ufać Bogu, gdy w życiu dzieją się same dobre rzeczy. Ale jak powierzać Mu samego siebie, gdy nagle znajdziesz się w trudnej sytuacji? Jak wtedy pozostać naprawdę blisko Boga? Jak zamiast Go obwiniać, naprawdę Mu zaufać? A może właśnie - jak dzięki trudnym sytuacjom jeszcze bardziej się do Boga zbliżyć?

Jeśli chciałbyś przeżywać wszelkie trudności zbliżając się do Boga, a nie oddalając od Niego... Jeśli chciałbyś Mu ufać, nawet gdy jest ciężko... Jeśli chciałbyś wyleczyć się z narzekania i zacząć dostrzegać dobro nawet w sytuacjach niemal bez wyjścia...

...tego wszystkiego może dokonać modlitwa uwielbienia. Ogromna moc tej modlitwy dokonuje autentycznych cudów przemiany serca.

Gdy nauczysz się tak modlić, autentycznie możesz doświadczyć Boga w codziennych sytuacjach, nawet tych bardzo trudnych.

Chciałbyś nauczyć się tak modlić i zacząć doświadczać mocy modlitwy uwielbienia? Sięgnij zatem po tę książkę!

Ta treść zmienia życie, wyostrza spojrzenie na wszystko. Ta książka rodzi wiarę, odkrywając różnorodność dróg, po których Bóg prowadzi człowieka. Jest jak dynamit...

Ks. Rafał Jarosiewicz

Merlin R. Carothers jest cenionym rekolekcjonistą, który działa na całym świecie. Napisał kilka bestsellerów o uwielbianiu Boga. Jego książki przetłumaczono na 53 języki i wydano w 17 milionach kopii.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 224
Wydawnictwo: Misjonarzy Krwi Chrystusa Pomoc
Wydanie: Częstochowa 2013
ISBN: 978-83-63459-15-4Opinie naszych Klientów o książce Moc uwielbienia:

0 gwiazdki Uwaga
Lena Orlik
Uwaga, jak wyczytałam we wstępie książki jest wydana przez \" protestanckiego duchownego\" . Kto się orientuje co się dzieje w obecnych czasach, będzie wiedział o co chodzi.


1 gwiazdki Bardzo niebezpieczne podejście
Małgorzata
Witam, mam tę książkę, przeczytałam ją i uważam, że książka jest bardzo niebezpieczna duchowo. To, co można przeczytać jest przede wszystkim niebiblijne! Jak można dziękować Bogu za ZŁO, jeśli On nie chce zła dla nas (Jeremiasza 29:11)? Dziękować za zło, to przypisać Bogu autorstwo zła i jeszcze wierzyć, że ze zła może wyniknąć dobro. Jak można wierzyć, że Bóg jest dobrym Ojcem i wierzyć, że Bóg \"zezwala\" na zło? Od kiedy to diabeł potrzebuje od Boga przyzwolenia na cokolwiek? Czy Bóg \"pozwolił\" na bunt, na grzech? Nie. Ale dał swym stworzeniom wolną wolę, wiedząc, że niektóre zrobią z niej straszny użytek. A dał ją, bo chciał mieć dzieci, a nie niewolników-roboty. Nie drodzy bracia i siostry, ze zła nie wynika dobro, ale ból, cierpienie,udręczenie, grzech i śmierć. Dobro wynika z łaski Bożej, która wyzwala człowieka od zła. Hiob NIE dziękuje Bogu za zło, którego doznaje, przeciwstawia się złu, nie chce go. Biblia opisuje ludzi w wielkim ucisku, którzy chwalili Boga za Jego...dobro! Nikt nie dziękował za zło. Bóg nie sprawuje 100% kontroli nad wszystkim, w znaczeniu, że nie może zrobić czegoś wbrew wolnej woli człowieka. Nie może go zbawić, nie może go uzdrowić, czy uwolnić...... . Gdyby mógł \"storpedować\" naszą wolną wolę, to nie musiałby poświęcać Swego Syna, by nas ratować. Gdyby tak było, każdy byłby zbawiony, a jednak piekło puste nie jest (a przecież wolą Bożą jest zbawienie wszystkich)! Wola Boga to jedno, a nasza to drugie! Wierząc, że zło pochodzi od Boga znieważamy naszego Dobrego Ojca, robiąc z Niego okrutnego tyrana, żerującego na naszym nieszczęściu, a diabeł ma uciechę, że może nas okraść z łask płynących ze zbawienia. Moim zdaniem Książka Carothersa to niebezpieczna herezja pod płaszczykiem pobożności. Chcecie ratunku i cudów, czytajcie Biblię i stosujcie jej rady w praktyce.


5 gwiazdki Praktyczna strona wiary
Anna Domańska
Niesamowita książka! Bóg może odmienić Twoje życie w każdej chwili, a autor pomaga to dostrzec. Polecam każdemu szczególnie na trudne dni.


5 gwiazdki Moc uwielbienia
Dorota Misztela
Fantastyczna


5 gwiazdki Opinia
Halina Kruk
Niesamowity przewodnik duchowy, godna polecenia, wspaniałe wydanie, chętnie będę do niej wracać. Polecam!


5 gwiazdki Wspaniała książka
Dominik Maślak
Czytam ją i cały czas odkrywam na nowo. Wiele jest w niej pasji...


5 gwiazdki Uwielbienie musi być bezgraniczne
Robert Kasprzyk
Warto zrozumieć, nawet jeśli nie jest to łatwe, że Pana Boga trzeba uwielbiać za wszystko, zawsze i całym sobą. Nawet dla rzeczy niezrozumiałych, ma On swój plan, który w swej doskonałości wykracza zawsze ponad ludzkie pojmowanie.


5 gwiazdki
Andrzej Pietrachowicz
Chyba najbardziej kluczowa z całej serii książek tego autora! Bardzo polecam wszystkim osobom wierzącym, uważam że to pozycja obowiązkowa. Napisana jasnym i prostym językiem, choć na pewno mimo to nie łatwa do przyjęcia i wcielenia w życie... Dziękuję i pozdrawiam!


0 gwiazdki fałsz
smutna
Według autora Bóg daje przyzwolenie na zło? czy pijany kierowca wcześniej ustala z Bogiem,że wsiadzie za kierownice i zabije niewinne dziecko a Bóg sie na to zgodzi i jeszcze powie ,, Zrób to oni mi jeszcze za to podziękują! \" Nie rozumiem takiego obrazu Boga


2 gwiazdki Czy za Hitlera tez mamy dziekowac?
Iza
Nie jestem sarkastyczna, ja na prawde tego nie rozumiem. Dziekowanie Bogu za zlo ktore nas spotyka ma sens w drobnych sprawach, ale niestety trudno mnie przekonac, ze ma to sens na wieksza skale, kiedy w gre wchodzi wieksze zlo, np systematyczne, wieloletnie gwalty na dziecku, tortury zadawane przez psychopate, wojny i ogrom cierpienia z nimi zwiazany. Nie wyobrazam sobie, ze dobry, kochajacy Bog moze chciec tego dla jednych a innym dac wspaniale wolne od nieszczesc zycie. W jakim to celu? Jakie dobro mozna bylo wyprowadzic z cierpienia milionow zamordowanych w obozach? Jakie dobro mozna bylo wyprowadzic z cierpienia matki patrzacej na tortury zadawane jej dziecku? Chcialabym tak bezrefleksyjnie w to wszystko uwierzyc i od dzisiaj czuc spokoj i szczescie, ale niestety niepotrafie:(


5 gwiazdki super
doskonała obsluga


5 gwiazdki
Małgorzata Błaszczak
Książkę \"Moc uwielbienia\" poleciło mi kilka osób, do których mam zaufanie i zainspirowały mnie do jej przeczytania. Jest to wspaniały materiał ze świadectwami dla osób wierzących, aby dopełnić swojego przekonania i wiary w Pana Boga i jego obecność w naszym życiu. Sądzę też, że osoby poszukujące Boga mogą z niej skorzystać w dużej mierze na swoją korzyść. Polecam jako dobrą lekturę w każdym momencie swojego życia.


5 gwiazdki Polecam!!!
Joanna Tobor
Ta książka zmienia sposób relacji z Bogiem, nagle wszystko zaczyna się inaczej układać, każdy powinien ją przeczytać


5 gwiazdki Po prostu trzeba przeczytać !!!
Magdalena Dróżdż
Czyta się jednym tchem, świetny język, przykłady, treść wwierca się w duszę. Zupełnie zmieniłam optykę mojego życia, działania Pana Boga w nim. Uwaga, pozycja jest zaraźliwa, natychmiast ma się ochotę podzielić z innym, aby każdy uwielbiał Boga w każdym momencie swojego życia. Polecam naprawdę gorąc


4 gwiazdki POLECAM
Zofia P.
Książkę polecam. Uważam też, że uwielbianie Boga wiąże się z przebaczeniem bliźnim, a także co trudniejsze sobie. Nie jest to takie proste, jeżeli borykamy się ze zranieniami z przeszłości. Takie zwykłe \"dziękuję Ci Boże za to czy za to\" może być przyczyną zniechęcenia jeśli nastawimy się na efekty. Sądzę także, że takie ZWYKŁE \"DZIĘKUJĘ CI BOŻE..\"., TO POCZĄTEK CZEGOŚ WIELKIEGO. Zdecydowanie polecam


5 gwiazdki Warta wszystkich innych
Sylwia Baranowska
W ciągu ostatniego roku przeczytałam mnóstwo książek o budowaniu siebie oraz naszych relacji z Tatą. Ta jedna wystarczy za wszystkie. Z całym szacunkiem dla autorów/autorek - to jest książka - petarda! Teraz już tylko czytać Słowo i ewentualnie komentarze Szustakowe albo inne. Niczego więcej nie trzeba. Cokolwiek mnie spotka - wiem, o co w tym czymś chodzi. I o to chodzi! Nie cierpię tego hasła z portali ciuchowych, ale ta książka to jest MUST HAVE!


5 gwiazdki Z piekła do nieba
Kazimierz Wiśniewski
Bardzo dobra książka. Autor tłumaczy czytelnikowi dlaczego należy dziękować Panu Bogu nie tylko za dobro, ale także za zło, które nas spotyka. Polecam ją wszystkim poszukującym głębszej relacji z Panem Bogiem. Życzę owocnej lektury każdemu, kto sięgnie po tę książkę.


5 gwiazdki Super
Małgorzata
Bardzo mądra książka, uczy patrzeć na nasze życie jako dar od Boga ze wszystkimi jego radościami ale i smutkami. Nauczyła mnie wielbić Boga za wszystko za radość i za smutek .Skoro nasze życie pochodzi od Boga to nie składają się na nie same radosne chwile ,ale też te ciemne i ciężkie .Z każdego zła Jezus wyprowadza dobro ,każda w naszych oczach zła sytuacja uczy nas czegoś i jest po coś. Tylko nauczmy się wielbić Boga za wszystko i we wszystkich. Zaufanie i uwielbienie mogą zmienić nasze życie tylko trzeba zacząć wielbić. Polecam.


5 gwiazdki polecam
ewa Kuźma
przekierowanie na pozycję dostałam z trzech kier.prawie jednocześnie.Początkowo trudno mi było pogodzić się z podejściem,to całkowite odwrócenie mojego dotychczasowego myślenia.Uczę się tego.Widzę że układa mi się to w całość np\"w każdym położeniu dziękujcie\".Przyjmuję że wszystko jest po coś.Chcę innych zachęcać do tego podejścia ,bo przynosi to pokój w sercu


5 gwiazdki polecam!!
Jadwiga Sterkowicz
Książka; która zmienia perspektywę patrzenia na życie a szczególnie na sytuacje dla nas trudne. Naprawdę polecam


5 gwiazdki Bóg Cię naprawdę bardzo kocha! :)
Danusia
Odkrywanie miłości Bożej w każdym dniu, w każdym wydarzeniu naszego życia - to główne przesłanie tej książki. Zachęcam wszystkich do jej przeczytania! :) Ta książka zmieniła mój sposób patrzenia na pewne wydarzenia w moim życiu.i pomogła mi odnaleźć radość życia. Jest jak świeży powiew wiatru! :) Zapraszam do lektury!


3 gwiazdki Zaprzeczenie
B
Książka wywołała duże zamieszanie w moim życiu. W każdym położeniu trzeba dziękować Bogu, ale za zło według autora też trzeba dziękować??? Zło nie pochodzi od Boga - dziękując Bogu za zło to tak jakbym zaprzeczała temu, że ON jest dobry i chce mojego szczęścia. Zło nie pochodzi od Boga - On z każdego zła potrafi wyprowadzić dobro, ale zło nie pochodzi od Niego!!! Zgwałcona dziewczyna ma dziękować Bogu za gwałt? Przecież ON tego nie chciał - to nie była Jego wola. To konsekwencja grzechu osoby, która dokonała gwałtu. Owszem są sytuacje, które mogą wydawać się działać na naszą niekorzyść np. zepsucie samochodu w efekcie spóźniamy się do pracy, a potem okazuje się, że w czasie kiedy byśmy wyjechali jak zawsze mogliśmy być uczestnikami jakiegoś tam wypadku - to ochrona Boża, ale ta sytuacja jako tako nie jest grzechem. Nie zgadzam się z tym, aby dziękować Bogu za grzechy - za to, że mąż pije lub leje żonę - Bóg nie chce aby ta żona cierpiała, Jego wolą jest by była szczęśliwa!!! Mogę dziękować Bogu za męża alkoholika, ale nie dziękować za to, że pije!!!! Ksiażka sieje duże spustoszenie, można mieć po niej kryzys wiary - tak u mnie ona go spowodowała, bo zaprzeczyła temu, że BÓG jest DOBRY. Zło nie pochodzi od NIEGO !!! TO SZATAN z buciorami wchodzi bez pytania do naszego życia - Bóg ze wszystkiego potrafi wyprowadzić dobro, ale dziękować MU za grzechy, za zło to jakieś zaprzeczenie temu, że ON jest DOBRY. W moim przypadku książka mi zaszkodziła.


4 gwiazdki To jest moc
Zuzanna Szady
Książka pomogła mi zrozumieć pewne sprawy. Uświadomiła, że narzekanie jest złorzeczeniem Bogu. Staram się uwielbiać go w każdej sytuacji!!! Jest to pozycja osadzona w realiach kościoła protestanckiego, ale w większości fragmentów nie ma to dużego znaczenia (z perspektywy katolika). A różnice, które zauważyłam pomagają zrozumieć odmienność. Polecam. Ożywczy powiew w wierze.


5 gwiazdki książka warta przeczytania
Joanna Kinastowska
bardzo zmieniła moje patrzenie na kochającego mnie Boga, każdy dzień jest teraz okazją by dziękować a dziękczynienie sprawiło już jeden wielki cud w moim życiu, w rozwiązaniu pewnej sprawy


5 gwiazdki Polecam wszystkim
Klaudia
Książkę Moc uwielbienia polecam wszystkim daje dużo do myślenia,refleksji nad swoim życiem. Naprawdę polecam jak również Klub Książki Tolle.pl profesjonalne podejście SUPER!


5 gwiazdki Przełomowa
Małgorzata K
Książka wspaniała, przełomowa, pozwala przewartościowac podejście do życia. Niezbędne wydaje mi się jednak przeczytanie również innej pozycji tego autora \"Prison to praise\" (Z więzienia do wdzięczności). Czytam i wdrazam w życie po kolei wszystkie pozycje tego autora. Jak wiele my chrześcijanie różnych wyznań możemy nauczyć się od siebie! Chwała Panu! Niech Bóg będzie uwielbiony! Każdy powinien przeczytać tę książkę.


5 gwiazdki Polecam
Jola Ł.
Książka zmieniła formę mojej dotychczasowej modlitwy. Uczy uwielbiać Boga nawet w tych najtrudniejszych chwilach życia.


5 gwiazdki KAŻDEMU POLECAM!
Ta książka zmieniła moje życie. Naprawdę! P O L E C A M!!!


5 gwiazdki polecam
Aneta
Ta książka była moja pierwszą o tematyce uwielbienia i byłam zachwycona. Gorąco polecam, tej książki się nie zapomina. Polecam również książkę tegoż autora pod tytułem : \" Zdumiewająca potęga wiary\", która jest równie wspaniała i jest dostępna w najwspanialszej księgarni pod słońcem - w Tolle. pl


5 gwiazdki oranie w stwardniałej ziemi
A.K.
Książkę \"Moc uwielbienia\" być może można traktować czysto filozoficznie. Ja postanowiłam podjąć próbę, aby tę \"filozofię\" wcielić w życie. Sięgnęłam po nią nie bez przyczyny, ale w momencie, kiedy ciężar mojego smutku zdawał się przygniatać mnie coraz bardziej. Może dlatego nie nazwę tej książki łatwą, przyjemną i radosną - dla mnie było to oranie w stwardniałej ziemi mojego wnętrza. Było i jest, bo ten proces trwa, choć lekturę zakończyłam. Oranie bolesne, niezwykle ciężkie, jakbym wydzierała każdą cząstkę z wielkim trudem. Na początku lektury poczułam bunt - jak mogę uwielbiać Boga ZA TO, co sprawia mi tak wielki smutek, a wręcz kieruje myśli ku rozpaczy? Potem pojawił się moment siły do Uwielbiania Boga ZA przeciwności. Szybko jednak okazało się, ze każdego dnia muszę tę walkę toczyć na nowo, że pierwszy entuzjazm wystarcza na chwilę, a tuż za nim czeka mnie ciężka codzienna praca. Dziękuję za tę książkę, bo zmieniła coś we mnie. I zmienia. Nie, nie budzę się codziennie radosna jak skowronek, uwielbiając Boga za to, co po ludzku kieruje mnie ku smutkowi. Ale nawet gdy gubię się, to staram się powracać szybko na ten tor. Ta książka nie zdjęła ze mnie jak za czarodziejską różdżką całego ciężaru spraw, które mnie przygniatają. Nie jest też tak, ze po pierwszej chwili szczerego uwielbienia Boga ZA mój krzyż momenty załamania już nie powróciły. Ale lektura ta głęboko wryła mi się w serce i mam nadzieję, ze długo nie zapomnę tego, co w niej przeczytałam. Jak równiez, ze niedługo do niej wrócę.


5 gwiazdki \"Siła\"
Ewa Polakowska
Niezwykła książka ! Pokazała mi i uświadomiła , jaką wielką siłę ma modlitwa uwielbienia. Wskazała kierunki, w których powinny wędrować nasze myśli, pragnienia, prośby. Jestem zachwycona książką ! Pożyczyłam ją kilku znajomym, którzy stwierdzili, ŻE TAKĄ KSIĄŻKĘ TRZEBA MIEĆ W DOMU, ŻEBY DO NIEJ ZAGLĄDAĆ. Oczywiście wszyscy zadeklarowali chęć jej kupna podałam im wszystkim adresy Waszej strony. DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM.


5 gwiazdki Pozytwny
Andrzej Rodzeń
Ta książka rozpoczęła moją wewnętrzną przemianę. Otworzyła oczy i serce na działanie Boga w moim życiu. Polecam,


5 gwiazdki SUPER KSIĄŻKA
Ewa Myślińska
Ta książka zmieniła moje myślenie ,teraz wiem jak przyjmować w życiu wszystko,co wydaje się trudne i ciężkie do zniesienia i jak za to dziękować. Na pewno będę po nią sięgała,gdy ogarną mnie zwątpienia.Polecam.


5 gwiazdki
Agnieszka Cygan - Wacławek
Książka jest bardzo dobra, bardzo dobrze się ja czyta, jest dla osób wierzących oraz chcących pogłębić swoją wiarę, ta książka ma niesamowitą moc, czytam ją już trzeci raz i jest naprawdę godna polecenia innym, bardzo mi pomogła w moich problemach osobistych ....Pozdrawiam


5 gwiazdki Polecam.
Maria Gołaszewska
Oto jeszcze jedna perełka książka do której można zawsze powracać - Motto tej książki brzmi -,,Przyjmijcie miłość,pokój i radość,którą proponuje wam Jezus.Uwierzcie,że Jezus jest z wami i że Bóg działa we wszystkich okolicznościach waszego życia,by spełnić wasze pragnienia. Polecam.


5 gwiazdki Pozytywna
Monika Baginska
Polecam kazdemu, kto chce wielbic Boga i czasem brakuje mu slow by to wyrazic.


5 gwiazdki Bardzo dobra
Eugeniusz Wróblewski
Jestem z tej książki bardzo zadowolony. Bardzo mi pomogła w życiu duchowym i osobistym.


5 gwiazdki polecam każdemu
Agnieszka Jankowska-Boruczkowska
książka uświadomiła mi jak potężną moc ma uwielbienie. i jak trudno jest wielbić Jezusa za wszytko co nam daje. bo jak tu wielbić Jezusa za małoletniego sąsiada , który uznaje wyłącznie głośną muzykę ?, jak wielbić Jezusa za złe stosunki w rodzinie? można :) i życie staje się łatwiejsze


5 gwiazdki
Anna Zakrzewska
Jednym słowem świetna pozycja, która naprawdę zmienia myślenie na relację z Panem. Polecam i to nie tylko wątpiącym


5 gwiazdki Warto przeczytać.godna polecenia.
Barbara Czupryniak
Moc uwielbienia ,tak mało mówi się w Kościele jak potęzną moc ma modlitwa uwielbienia i dziękczynienia naszemu Panu Jezusowi Chrystusowi. Ta ksiazka uświadomiła mi że trzeba dziękować nie tylko za dobro ale i za każde zło w naszym życiu..Nic nie dzieje się bez przyczyny ,Pan stawia na naszej drodze różne sytuacje.


5 gwiazdki super prezent
Paulina
Książkę \"Moc uwielbienia\" kupiłam jako prezent i okazała się strzałem w dziesiątkę. Obdarowana osoba nie mogła się od niej oderwać, a teraz książka krąży po całej rodzinie, aby każdy mógł ją przeczytać. Polecam książkę osobie w każdym wieku, która chciałaby pogłębić swoją relację z Bogiem lub po prostu odkryć różnorodne drogi, które prowadzą nas do Niego. Polecam serdecznie!


5 gwiazdki polecam
B.D.
Książkę poleciła mi koleżanka, zachwycona zmianami, których doświadczyła po jej przeczytaniu. Osobiście polecam serdecznie wszystkich potrzebującym ukojenia.


5 gwiazdki Dorota
Książka wspaniała daje dużo do myślenia oraz czasem może pomóc w innym ( lepszym)patrzeniu na trudności czasem bez wyjścia. Polecam z czystym sercem. Obecnie u mnie przekazywana jest z rąk do rąk.


5 gwiazdki Polecam
Joanna Pogorzelec
Książka ma ogromną moc. Otwiera oczy, zapiera dech, jest drogowskazem. Piękna.


5 gwiazdki Polecam
Marta
Pomaga mocniej uwierzyć i zawierzyć Bogu :)


5 gwiazdki
Slawko
Interesująca książka, zawierająca ważne prawdy. Polecam.


5 gwiazdki Koniecznie przeczytaj!
Bożena
\"Moc uwielbienia\" należy do tych książek, którą każdy powinien przeczytać. Po jej przeczytaniu człowiek na wiele sytuacji, rzeczy, sytuacje, którego go spotykają patrzy zupełnie inaczej. I życie nabiera sensu :)


5 gwiazdki
Heniek Dzwon
Moim zdaniem, absolutne \'must-have\' dla osoby szczerze poszukującej Boga. Książka diametralnie zmieniła moją optykę i - jak sądzę - wpłynęła na relację z Nim. Warto przeczytać!


5 gwiazdki cenna
Maria
czytelny przekaz prawdy, którą pomijamy często, nie zagłębiając się w sens chrześcijaństwa


5 gwiazdki Polecam!
Anna Olszewska
Uważam, że książka jest bardzo wartościowa i zmienia sposób patrzenia na życie! Polecam:)


5 gwiazdki szczęście
Aneta Olszyna
Dzięki tej książce stałam się silniejsza. Uświadomiłam sobie jaka jestem szczęśliwa dzięki obecności Boga w moim życiu. Nie potrafię słowami opowiedzieć co teraz czuję, wiem jedno: DZIĘKI TEJ KSIĄŻCE JESTEM NAPRAWDĘ SZCZĘŚLIWA !!! WIEM, ŻE BÓG MNIE KOCHA !!!


5 gwiazdki Pierwsza po Biblii:)
Magdalena Kaszkowiak
Książka o Bogu z \"ludzką twarzą\"...Ratuje życie... Codziennie po kawałeczku...przynajmniej moje uratowała:) i ratuje... ciągle do niej wracam i wciskam każdemu:)...Bez ściemy.


5 gwiazdki Bardzo polecam
Ewelina Andrzejewska
Książka bardzo miło mnie zaskoczyła. Nie dość, że przyszła b. szybko, miała magnesik do zaznaczania stron to jeszcze na okładce znalazłam przemiłą notkę życzącą przyjemnej lektury. Pierwszy raz mnie to spotkało. Gorąco polecam zakupy w Klub Książki Tolle.pl.


5 gwiazdki opinia
Irena Hajduk
Ksiazka ta to cos wspanialego , dla zbolałej duszy , Nauczylam sie dziękowac Bogu , za dobro i zło ktore napotyka sie w życiu, Polecam , jest odpowiedzia na każda sytuacje życiowa


5 gwiazdki Nadzieja dla niewiernych
Katarzyna Ożóg
Książka jest opisem historii z życia wziętych gdzie moc Boża przejawia się niespodziewanych sytuacjach , piękna, wzruszająca, warta przeczytania szczególnie dla osób , które modlą się we wspólnocie modlitwą uwielbienia


5 gwiazdki Wspaniała Książka
Ewa Kamińska
Tę książkę polecam wszystkim praktykującym Katolikom i wszystkim poszukującym swojej drogi. Tekst wspomaga i ukierunkowuje żywą relację człowieka z Bogiem! Kupiłam już dwa następne egzemplarze na prezent dla bliskich mi osób. Człowiek jak natknie się na coś zdecydowanie wartościowego pragnie dzielić się tym dobrem z innymi. Książka jest łatwa w czytaniu i może trafić do każdego otwartego serca i umysłu. Gorąco Polecam!


5 gwiazdki odkrycie
deszcz
Ta książka może zmienić życie. Moje spojrzenie na dotychczasowe ciężkie doświadczenia zmieniło się radykalnie. Dostrzegłem sens wcześniejszych porażek i cierpienia. Jestem teraz szczęśliwszy i bliżej Boga. Widzę więcej i inaczej.


5 gwiazdki Wiara, która staje sięniepoważalną pewnością
Monika Kozioł
Książka ,,Moc uwielbienia\" to brakujące ogniwo do pełnego budowania osobistej relacji z Jezusem Chrystusem. Recepta bardzo prosta lecz wymagająca osobistego fascynującego zaangażowania i wysiłku uwieńczonego pewnym zwycięstwem . Umacnia. Wiara staje się pewnością. Radość i ciekawość zmian dokonujących się pod wpływem pewności pełnej Miłości Obecności Kochającego BOGA i pokój serca. To tak jakby powrócić do domu po długiej nieobecności - nieśmiało ale bardzo szczęśliwie.


5 gwiazdki Moc Uwielbienia.
Wanda Drzazgowska
Witam! Książkę czyta się jednym tchem, napisana prosto i zrozumiale. Trafia do serca , dowiedziałam się w jaki sposób można uwielbiać Boga za wszystko co mnie spotyka w życiu . Bardzo polecam! Wanda.


5 gwiazdki Książka odmienia moje życie!!
Małgosia
Od dawna zastanawiałam się nad słowami, które nie raz słyszałam, że mam wielbić Boga w KAŻDEJ sytuacji!. Trudno było mi je pojąć : no bo jak to: cierpię i mam wielbić Boga??, Czy Ty Boże aż tego wymagasz od nas??? Po przeczytanie tej książki zrozumiałam głęboki sens tej rady!! I tak czynię !! Od tego czasu mam w sercu błogi spokój a wokół mnie dzieją się cuda!!!!! Polecam książkę wszystkim, którzy pragną głębokiej i radosnej zmiany w swym życiu!! Kupiłam już 3 egzemplarze i mam zamiar zamówić kolejne dla bliskich i znajomych!!


4 gwiazdki komu można ją polecić
Elżbieta Ziemińska
Dla tych, którzy jeszcze nie maja łaski wdzięcznej wiary może byc nie do zniesienia ta Miłość, która prosi o wzajemność na wszelkie sposoby. I nie chodzi tu o to żeby być wdzięcznym za cierpienie bo z powodu tej wdzięczności cierpienie zostanie odsunięte... to tak, jak Maryja podczas Zwiastowania mówi; OBY MI SIĘ STALO chociaż już rozumie że ta zgoda to zgoda na cierpienie...


5 gwiazdki Strzał w 10 - tkę!
Kasia Dziurdziak
Uważam, że jest to książka dla każdego, niezależnie od wieku. Należy tylko pamiętać o modlitwie uwielbienia i dziękczynienia, która otwiera nas na miłość i działanie Boga.


4 gwiazdki Warto przeczytać
Hanna
Książka nauczyła mnie lepiej się modlić, inaczej spojrzeć na życie. Łatwa, przyjemna w czytaniu. Polecam każdemu.


4 gwiazdki moc
Anna Kostro
Ksiazke kupilam z rekomendacji ks.Rafala Jarosiewicza,nie osobistej, via SNE Koszalin.Ciagle szukam a Pan Bog pomaga znalezc. Mimo rezerwy,bo autorem jest pastor i to amerykanski,ksiazke nabylam. Warto ja miec we wlasnej bibliotece i wracac do niej. I wielbic,wielbic ,wielbic Pana..... Specjalne podziekowania dla Ksiegarni.Profesjonalizm !!!!


5 gwiazdki WARTO!!!
Helena Marchwińska
GORĄCĄ POLECAM !!!!!! Ekspresowa dostawa i Przemiła obsługa :) Książka warta przeczytania :)))))


5 gwiazdki
Książka Moc uwielbienia pomogła mi rozwiać wszelkie wątpliwości w biegu wydażeń w moim życiu. Polecałam znajomym oraz podarowałam dwa egzemplarze w prezencie.


5 gwiazdki Moa uwielbiena
Jola
Przepiękna Ksiązka . Każdy powinien umocnić swoja wiarę.poleca zamówilam już następne egzemplarze.


5 gwiazdki Moc uwielbienia
Przeczytałam ją jednym tchem...........Piękne treści ,drogowskazy ..Wiele zmieniło w moim życiu przeczytanie tej książki !! Dziękuję za polecenie ,pozdrawiam


5 gwiazdki Przepiękna
Marianna Multarzyńska
\"Moc uwielbienia\" to piękna i pouczająca książka. Najczęściej kiedy Pan Bóg nas doświadcza, prosimy Go o zabranie tego. W tej książce autor kapelan wojskowy radzi, by za każde doświadczenie Bogu dziękować. Tak od tego czasu robię i jest mi lżej. Polecam książkę i Klub Książki Tolle. Pozdrawiam. Z Panem Bogiem


5 gwiazdki Wspaniała książka
Lidia Bielecka
Wspaniała książka. Myślę, że powinien ją przeczytać każdy katolik. Dzięki tej książce moja wiara nabrała innego wymiaru. Znalazłam w niej odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań. Nie mogę się doczekać kiedy przeczytam inne książki tego autora.


5 gwiazdki \"Moc uwielbienia\"
Elżbieta Komosińska
Książka bardzo wartościowa. Nakłania do przemyśleń osobistych. Polecam wszystkim!!!


5 gwiazdki Moc uwielbienia
Jola W
Jeśli nie masz wiary lub słabą wiarę to kup tą książkę o zaczniesz żyć i będziesz szczęśliwy pomimo trudności codziennego życia,Ta książka to coś wspaniałego dla duszy.


5 gwiazdki Moc uwielbienia
Sylwia Walczak
Zdecydowanie najlepsza książka jaką czytałam. Dzięki niej nauczyłam się inaczej patrzeć na swoje życie razem z moim mężem nauczyliśmy się dziękować Bogu za każdą sytuację jaka nas spotyka nawet ta trudna do zrozumienia. Dzięki tej książce i dziękczynieniu za wszystko otrzymaliśmy wiele łask .Bóg działa cuda poprzez dziękczynienie. Gorąco polecam przeczytanie tej książki :)


5 gwiazdki Polecam!!!
Marysia
Książka ta nauczyła mnie obcowania z Panem Bogiem w niemal każdej chwili .W trudnych chwilach UWIELBIAM PANA , w radości , pocieszeniu duchowym UWIELBIAM PANA , W CAŁE MOJE ZYCIE I PRZEZYCIA / DZIEKI TEJ LEKTURZE DUCHOWEJ / wciąż uczę sie ofiarować Bogu UWIELBIAJĄC GO ZA WSZYSTKO CO MNIE SPOTYKA ...


5 gwiazdki Moc
Ewcia
Ta ksiazka zmienila mnie i moje zycie. Czuje ze Bog jest ze mna i mnie prowadzi i wszystko wyglada inaczej niby to samo ale jednak inaczej. MOc Boza jest wielka i nieograniczona trzeba tylko pozwolic jej dzialac.


5 gwiazdki Tę książkę każdy powinien przeczytać
s.Lidia Koczberska
Kupiłam tej pozycji już ponad 30 egz. i wszystkie \"puściłam\" w obieg. Albo podarowałam, albo pożyczyłam. Właśnie dziś wydałam ostatni egz. Nie wiem czy wrócą, ale nie oto chodzi. ja mam ją w audiobooku i już znam pewne fragmenty na pamięć. Życzę każdemu, by czytając tę pozycję każdy pozwolił się Bogu poprowadzić i działać Duchowi Świętemu. Odmieniła ona moje myślenie i dzięki Bogu, bo troski tego świata przytłaczają i zaciemniają obraz Kochającego Boga, który chce byśmy zauważyli Jego obecność i to, że On może wszystko, a my bez Niego szarpiemy się i dźwigamy ciężary nie do uniesienia, a wystarczy zacząć od modlitwy uwielbienia.


5 gwiazdki Uwielbienie
M Juszkiewicz
Piękna treść :) warto przeczytać!!


5 gwiazdki zaskakująca
Dorota Latta
książka zaskakująca ale i budująca.Na pewno dająca do myślenia i jak dla mnie powód do dyskusji z bliskimi.


5 gwiazdki uwielbienie......
Katarzyna Pędzich
Książka ukazała mi nowe spojrzenie n uwielbienie.Można uwielbiać Boga za niekonieczne miłe dla nas sytuacje .Piękne jest to że to wszystko w mocy naszego uwielbienia nawet w trudnych chwilach daje wyzwolenie dla duszy i ciała.Polecam gorąco..........


5 gwiazdki Rewelacyjnie motywująca
Małgorzata Turowska
Książkę polecono mi we wspólnocie. Najpierw przeczytałam pożyczoną, a po przeczytaniu kupiłam dwie książki. Jedną na siebie a drugą dla najlepszego przyjaciela. Stwierdziłam że jest to książka, którą chcę się koniecznie podzielić. Treść bardzo mnie poruszyła. Po przeczytaniu tej książki jestem pogodniejsza i dziękuję Bogu za wszystko, również za deszcz i złą pogodę. Książkę pożyczyłam teraz mojej mamie, którą chcę zachęcić do dziękowania Bogu. Fragmenty książki czytałam również mojemu mężowi przed snem. I teraz - mój mąż w wieczornej modlitwie dziękuje Bogu za wszystkie rzeczy, które wydarzyły się w ciągu dnia. Za wszystkie (nawet za strasznego szefa!). Polecam Ci tę książkę, jeśli czujesz się smutno, źle, beznadziejnie. Uwierz, że po tej książce przestanie być wokół Ciebie beznadziejnie.


5 gwiazdki zaskakująca
Ania
Trochę niejasna w pewnych miejscach jak dla katolika - autor to metodysta, ale generalnie bardzo dobrze ujęte spostrzeganie swojego życia z pozytywnym nastawieniem.


5 gwiazdki Rewalacyjna
Zdzisława Liebchen
\"Moc uwielbienia\" odkrywa chrześcijańską radość w Czytelniku, której tak nam na co dzień brak - szczególnie w Polsce. Pokazuje OGROM Bożej Miłości i UCZY totalnego ZAWIERZENIA się Panu Bogu! Czyta się jednym tchem, to co jest niby takie oczywiste, a zarazem bardzo trudne w chwilach doświadczeń i nocy. Książka otwiera niejako oczy na Słowo Boże, które przecież zawsze Staje się Ciałem, jeśli w to wierzymy! A przecież to My wierzący, mamy z tym największy problem. Dlatego warto nie tylko przeczytać, ale stosować MOC UWIELBIENIA PANA BOGA każdego dnia, w każdej trudnej sytuacji! Rewelacyjna! :)


5 gwiazdki Polecam z całego serca
Aldona Kanicka
Jeżeli kierujesz się w życiu Słowem Bożym, to przeczytaj ta ksiażkę koniecznie. Wiele spraw stanie się prostszych po przeczytaniu \"Mocy uwielbienia\". Wiele jednak spraw stanie się trudniejszych, bo książka ta prowadzi czytelnika do refleksji, żeby szedł przez życie nie tak, żeby było łatwiej, tylko chce doprowadzić do pełni szczęścia, a to wymaga wiary i ufności i uwielbienia Pana Boga.


5 gwiazdki
Dorota Zalenska
Bardzo polecam tę książkę dla wszystkich tych osób, którzy chcą zmienić swoje życie


5 gwiazdki
Żaneta Lewczuk
Wspaniała książka ,bardzo polecam..............


5 gwiazdki Super
Ania Aniulka
Bardzo ciekawa książka, na prawdę polecam gorąco wszystkim, wciągająca, pozwala się zastanowić nad naszym życiem, nad różnymi sytuacjami, ukazuje że Pan Bóg jest obecny w naszym codziennym życiu..


5 gwiazdki Opinia
Beata
Bardzo szybka i profesjonalna obsługa. Polecam


4 gwiazdki średnia
Monika Mazanek- Wilczyńska
Książka ciekawa, poruszająca ciekawy temat dziękowania za wszystko Panu Bogu. lecz trochę rozwlekła


5 gwiazdki Kochaj albo rzuć, ale PRZECZYTAJ!
Maria z Rzeszowa
To jedna z tych książek, która nie pozostawia człowieka obojętnym. Fakt, nie jest to arcydzieło literackie, ale nie w tym leży siła tej publikacji. \"Moc uwielbienia\" szokuje zupełnie nowym, niepopularnym podejściem do problemów życiowych. Zachęca do dziękowania za WSZYSTKO, co się przydarza - rzeczy dobre i złe. Autor nie namawia do tego, by biernie i pasywnie trwać w problemie. Chodzi tylko o nastawienie serca, które ma swoje źródło w Pawłowej zachęcie „Za wszystko dziękujcie; taka jest bowiem wola Boża w Chrystusie Jezusie względem was.” (1Tes 5:18). Ja tę książkę przeczytałam i teraz próbuję stosować w praktyce to, co postuluje autor. Gdy jestem chora, dziękuję Bogu za wszystko, co mi daje. Powiem tak: fizyczny ból nie boli mnie mniej, ale serce i umysł uspokajają się. Bezcenne. :-) \"Moc uwielbienia\" zainspirowała mnie do myślenia w taki oto sposób: ludzie mogą być dla nas niedobrzy, cierpienie na tym świecie zawsze będzie, ale Bóg pozostaje piękny - i jako taki zasługuje na uwielbienie.


5 gwiazdki Moc Uwielbienia
Małgorzata Urbaniak
Świetna książka. Zupełnie inaczej spojrzałam na moje trudności i udział w nich Pana Boga


5 gwiazdki Moc uwielbienia
Andrzej Szpakowski
To kolejna wartościowa książka jaką miałem okazję przeczytać. Na nowo dzięki tej pozycji nuczę się dziękować Bogu za wszystko co dzieje się w moim życiu. Przez 70-90% czasu czytania tej książki odczuwałem radość i wewnętrzny pokój. Szczerze polecam. Nie tylko dla osób , które wierzą w Boga. Pozdrawiam :)


5 gwiazdki \"Moc uwielbienia\"
Michał
Witam Super szybka dostawa do Domu a co Do Książki mega namieszała w moim życiu :) po przeczytaniu Książki Widzę już Owoce po tej lekturze Polecam wszystkim :)


5 gwiazdki Książki życia
Elżbieta Jedynak
książkę tę czytałam rok temu, a teraz kupiłam i trafiła do chorych przyjaciół, i czytają ją kolejne osoby. autor prosto wyjaśnia jak stosować nauki Jezusa, aby wydały plon obfity. jesteśmy w zachwycie, że dane nam było po wielu latach zawiłych dociekań zrozumieć jak cudowna jest miłość i ofiara Syna Bożego dla nas. czytałam też ojca Bashoborę, ale \"Moc...\" ma naprawdę moc. z reklamy z \"Gościa...\" dowiedziałam się, że autor wydał drugą książkę i kupiłam obie, gdyż wcześniej nigdzie nie były dostępne pozdrawiam


5 gwiazdki Polecam!
RP
O książce dowiedziałam się z wypowiedzi innych internautów. Bardzo byłam ciekawa siły mocy uwielbienia. Książka całkowicie zmienia punkt widzenia. Można ją szybko przeczytać i uznać, że to nic nie da. Ale warto ją mieć i czytać powoli. I powoli wychodzić ze swojej strefy komfortu. Przestać winić i prosić a zacząć wielbić i dziękować. To nie jest łatwa droga.


5 gwiazdki wiara czyni cuda
Małgosia
wspaniała książka ,czytam ją co wieczór i zglębiam swoje zaufanie do Boga.Bóg bardzo szybko przychodzi z pomocą...Ostatnio byłam z mężem na badaniu kolonoskopii siedzialam w poczekalni i dziękowaałam Bogu za to badnie wiedąc ze wyprowadzi z tego samo dobro/wydalo mi sie troche to absurdalne /....Co się okazalo badanie wyszlo ok a ja powiedzialam lekarzowi ze maz ostatno duzo schudl itp a lekarz to zrobmy od razu gastroskopie....mój mąż za chiny ne chcial sie isc na to badanie ,bo ma odruch wymiotny...itp ...a ze byl po znieczuleniu i nie do konca kumaty rachu ciachu i po gastroskopiii okazalo sie ze ma paskudną nadzerkę do pilnego leczenia...Cud wiem na 100 % maz nie odwazylby sie pojsc na to badanie Chwała Tobie Panie..


5 gwiazdki Książka, która zmienia myślenie o własnym życiu
Przemysław
Najciekawsza książka jaką w życiu czytałem, a było ich już kilkaset. Gorąco polecam, zmienia życie na lepsze. Dziękowanie Panu Jezusowi za wszystko, co się w życiu przydarza naprawdę jest niesamowitą sprawą. Bóg wtedy zaczyna działać w nas.


5 gwiazdki Cudowna
Katarzyna Troszczyńska
Nie mogłam się od niej oderwać, przeczytałam ją jednym tchem i chcę się dzielić tą radością z innymi


5 gwiazdki
Michał S
Książkę otrzymałem Bardzo Szybko wielki plus za karateczkę z napisem Milej Lektury


5 gwiazdki Bardzo trafny wybór
Piotr
Książka pomaga dostrzec co w życiu jest ważne. Skłania Nas ku zatrzymaniu się i dostrzeżeniu ogromu dobra jakie już znajduje się wokół Nas.


2 gwiazdki niestety rozczarowanie.........
Jan Ungeheuer
Książka na wskroś protestancka , czasami aż do bólu. Pojawiają się często reklamy poprzedniej pozycji autora... Część refleksji dobra , ale cóż z tego , skoro autor każe nam dziękować Bogu za zło świadomie i dobrowolnie realizowane przez kogoś , np za męża pijaka , mało tego , sugeruje , że jak się modlono o jego uwolnienie od nałogu , to nic nie pomagało , a jak podziękowali Bogu za jego alkoholizm , to szybko wyzdrowiał ! To tylko wzór interpretacji autora , których jest wiele. Jakoś nie mogę tego zaakceptować.


5 gwiazdki Moc uwielbienia
Tadeusz Faruga
Książka bardzo ciekawa, wnosząca do życia to o czym bardzo często się zapomina- Dziękczynieniu i uwielbieniu. Pamiętam że księża na kazaniach o tym często mówili jednak jakoś to nie trafiało. Ta książka o tym tłumaczy i człowiek staje się świadomy swego jestestwa.


5 gwiazdki
Pawel Szymański
Tak, ta książka jest wspaniała, kupiłem ją jako prezent, przeczytałem w jeden wieczór, ale muszę zamówić jeszcze raz, do mojej ,,duchowej biblioteki\". Nie będę streszczał,kochani--zamawiajcie i ruszajcie w podróż z Chrystusem .


5 gwiazdki Więcej takich książek
Dorota
Wspaniała, bardzo przystępnie napisana, otwierająca duszę na Ducha Św., dla każdego....( tylko, żeby chcieli przeczytać). Godna polecenia :) Księgarnia również godna polecenia, to dzięki niej trafiło do moich rąk kilka cudownych książek:)


5 gwiazdki
Katarzyna
Ksiązka napisana zrozumiałym językiem, pookazująca relacje, kontakt z Bogiem w sposob , myslę dla wielu osob jeszcze nieznany, poprzez Uwielbienie i Dziękczynienie. Włączenie w zycie Modlitwy Uwielbiennej naprawdę zmiania życie na lepsze i bardziej wartościowe.


5 gwiazdki
Dorota Świerzewska
Szczerze polecam , przeczytałam i doświadczyłam.


5 gwiazdki GORĄCO POLECAM !
Maria Harasiuk
Wdzięcznośc Bogu za wszystko , co nas spotyka . To trudne , ale piękne . Ta ksiązka nauczyła mnie żyć wdzięcznośćią . Wraca wówczas pokój serca , znikają lęki , niepokoje , żale ... Bardzo dobra , polecam znajomym , im pomaga również zyć i uczy WDZIĘCZNOŚCI co w konsekwencji prowadzi do UWIELBIENIA BOGA .


5 gwiazdki Radość serca
Helena Wołczasta
Książkę poleciła mi osoba która wiedziała że cztery lata temu świat mi się zawalił, po śmierci syna który miał zaledwie 32 lata. Jestem bardzo wdzięczna tej bardzo młodziutkiej osobie która mi tą książkę poleciła. Mimo tej tęsknoty którą cały czas odczuwam, nigdy jeszcze nie miałam tak wielkiej radości w sercu, to jest coś pięknego gdy się oddaje wszystko Bogu wszystkie radości i smutki. Polecam wszystkim przeczytanie jej a szczególnie tym osobom które cierpią z różnych powodów. Zamówiłam następne trzy książki na prezent.


5 gwiazdki Moc uwielbienia
Barbara Turzyńska
Polecam tę książkę wszystkim,nie tylko ludziom wierzącym,ale również poszukującm Boga.Jest to swoistego rodzaju modlitewnik z,którym nie należy się rozstawać.Najlepsza lektura jaka do tej pory \"wpadła \"mi w ręce,ale równiż mocno dotknęła mojego serca .Serdeczne Bóg zapłać!!!


0 gwiazdki ...nie wiem,ale chyba zwatpilam...
Renata
Przeczytalam...no i nie wiem, ale chyba zwatpilam. Moj ojciec byl psychopata i alkoholikiem. Najbardziej wyzywal sie na moim starszym bracie. Brat nie poradzil sobie z takim dziecinstwem...no i teraz w wieku 50 lat ma zaawansowanego KORSAKOWA, ktory nie przypomina juz czlowieka. Ja staralam sie uciec od tego wszystkiego. Ucieklam daleko...ale geny ojca dogonily mnie...moj syn 24-latek rzadko jest trzezwy i mily.Bardzo przypomona zachowaniem dziadka. Mam dziekowac? Za ktorego z nich???


5 gwiazdki polecam
Ilona
Trudno jest dziekować za ból, chorobę, niepowodzenia. Ta książka uczy wielbić Boga nie tylko za otrzymane dobro, ale też za krzyż cierpienia. Pokazuje też świadectwa cudów dzięki wielbieniu Boga za zło,które nas dotyka i pomaga uwierzyć, że z każdego zła Pan Bóg wyciąga dobro.


5 gwiazdki Polecam !!!
Kasia T.
Książka ta pozwoliła mi zrozumieć że Panu Bogu należy dziękować za WSZYSTKO, nie tylko za dobre rzeczy i zdarzenia w naszym życiu. Do tej pory dziękowałam tylko za wszystkie łaski i prosiłam o pomoc w trudnych sytuacjach. Teraz wiem, że nie tylko trzeba prosić o pomoc i opiekę Bożą ale także dziękować za trudności i problemy które nas spotykają, bo są one wpisane w doskonały i mądry plan Pana Boga na nasze życie. A Pan Bóg chce przecież dla nas tylko jak najlepiej... W naszym ludzkim rozumowaniu wydaje się to trudne i niepojęte ale jeśli będziemy kierować się wiarą i uwierzymy w to, że Boże obietnice są prawdziwe, przyjmiemy je i zaufamy im to zrozumienie przyjdzie samo. Szczerze polecam tą książkę!!!


1 gwiazdki Chętnie podzielę się nią z innymi
Anna
Zaczęłam czytać i rzuciłam. To nie dla mnie. Próby przekonania mnie \"na siłę\", że tylko dzięki charyzmatom prawdziwie otworzę się na działanie Boga w moim życiu, że działanie Ducha Świętego uwidacznia się głównie (lub z niektórych zdań można wywnioskować, że wyłącznie) poprzez dary charyzmatyczne podziałały na mnie wręcz odpychająco. Być może ktoś znajdujący się w trudnym położeniu życiowym odnajdzie dzięki niej swoją drogę do Boga. Ja jestem blisko Pana Boga, niezależnie od okoliczności, ufam Mu bezgranicznie również w trudnościach i nie potrzebuję do tego daru języków czy uzdrawiania. Modlę się sercem, do mnie Pan przemawia w ciszy. Nawet do 3 rozdziału nie doszłam, żeby nie dać namieszać sobie w głowie. Teraz książka zalega mi na półce, mnie jest niepotrzebna, z przyjemnością się jej pozbędę. Ktoś chętny?


5 gwiazdki książka godna polecenia
MAGORZATA
Wspaniała książka, bardzo pozytywnie wpłynęła na moje życie , pozwoliła mi spokojnie i z wielką cierpliwością podchodzić do życia. Staram się dziękować Bogu co dzień za wszystko co dostaję od Niego każdego dnia. POLECAM


5 gwiazdki
Anna Januszek
Wspaniała lektura.Przeczytałam w dwa dni.Pomogła mi zrozumieć ważne zagadnienia.


5 gwiazdki warto przeczytać
Asia
Książka warta przeczytania, daje dużo do myślenia, polecam jak najbardziej.


5 gwiazdki Super Księgarnia
Jan L...
Przesyłka dotarła bardzo szybko. Jestem zadowolony, książka jest bardzo interesująca. Bardzo miłą niespodzianką okazała się zakładka magnetyczna i indywidualne zainteresowanie klientem.


5 gwiazdki Warto przeczytać :)
Kasia
Książka którą polecam z całego serca Wszystkim:)


5 gwiazdki książka na prezent
Magdalena K.
książka kupiona była na prezent i ponoć :) się spodobała


5 gwiazdki Niesamowita
Agnieszka P
Jest odpowiedzią na wiele pytań. Polecam


5 gwiazdki Recepta na pokój serca
Lucyna
Książka pozwala zrozumieć to, co w zasadzie dla chrześcijanina powinno być oczywiste - przecież o uwielbieniu Boga jest tyle w Biblii! Ale uwielbiać Boga za rzeczy, które po ludzku wydają się złe, trudne, nietrafione - to już \"wyższa szkoła jazdy\". Jednak tylko taka \"jazda\" ma sens. Kiedy ma się świadomość, że cokolwiek by się działo, Bóg czuwa, WSZYSTKO ma pod kontrolą, zna każdego z nas od podszewki i kocha ogromnie - wtedy życie - nawet pełne trudności - nabiera barw i wypełnia się radością. Wszystkim, którzy chcą doświadczyć obecności kochającego Boga i chcą żyć pełnią życia, polecam tę książkę. Podzielcie się nią z tymi, których kochacie.


5 gwiazdki \"Moc uwielbienia\"
Weronika Marcinkiewicz
\" Moc uwielbienia\" to niesamowita pozycja w mojej biblioteczce. Czytając ową książkę, trochę mną wstrząsnęła- oczywiście pozytywnie, a tym samym pozwoliła przewartościować moje życie.. Do tej pory w modlitwie tylko prosiłam o pomoc i dziękowałam za wszelkie łaski. Nigdy jednak nie dziękowałam Panu Bogu za trudy, upadki i bardzo ciężkie sytuacje.. To właśnie ta książka uświadomiła mi, że nie tylko za te dobre rzeczy trzeba Bogu dziękować ale również i za te trudne, tak często niepojęte.. \"Kiedy się modlisz - musisz zaczekać wszystko ma swój czas wiedzą prorocy trzeba wciąż prosząc przestać się spodziewać niewysłuchane w przyszłości dojrzewa to niespełnione dopiero się staje Pan wie już wszystko nawet pośród nocy dokąd się mrówki nadgorliwe spieszą miłość uwierzy przyjaźń zrozumie nie módl się skoro czekać nie umiesz.\"


5 gwiazdki Polecam gorąco wszystkim
Maja Łuniewska
Każdy powinien ją przeczytać .Zmienia punkt widzenia na życie


5 gwiazdki moje wrażenia o książce MOc Uwielbienia
Książka Moc Uwielbienia została mi polecona przez osobę głęboko wierzącą i praktykującą, która wysłuchała moich problemów i chcąc mi pomóc stwierdziła, że po przeczytaniu tej książki inaczej spojrzę na swoje problemy. I rzeczywiście tak się stało. Zrozumiałam, że jeśli wierzymy w Boga to należy mieć wiarę również w to że wszystko dzieje się po coś,nawet jeśli tego nie rozumiemy. Bóg ma doskonały plan na nasze życie i trzeba mu dziękować za wszystko nawet za to co trudne i ciężkie, należy akceptować to co Bóg Nam daje nawet jeśli tego nie rozumiemy. I nieustannie Bogu dziękować nie tylko za to co dobre ale także a może przede wszystkim za cierpienia, trudności i smutki. Tylko wtedy Bóg może odmienić Nasze życie, wiedząc, że akceptujemy Jego decyzje bezwzględnie.


5 gwiazdki \
Natalia Cwajna
Ksiazka, ktora wiele wnosi do naszego zycia. Potrafi duzo zmienic na lepsze. Nasze myslenie staje sie inne przez co jestesmy blizej Boga. To bardzo wazna kwestia dla osob wierzacych i oddajacych sie Bogu, W pelni moge polecic ksiazke \"Moc uwielbienia\". Na pewno nie zawiedzie, a sprawi ze nasze podejscie do Boga, zycia i ludzi bedzie latwiejsze :)


5 gwiazdki Polecam!
Anna
Książkę przeczytałam do połowy i pożyczyłam bliskiej mi osobie-ponieważ On bardziej jej w tym momencie potrzebuje. POLECAM JA WSZYSTKIM !-UWIELBIAJMY PANA!


5 gwiazdki Polecam!
Katarzyna Klukowska
Polecam wszystkim tę pozycję, a szczególnie osobom, które mają w swoim sercu jakąś ranę, zadrę, coś co trudno im zaakceptować i poradzić sobie z tym. Książkę przeczytałam prawie jednym tchem. To swego rodzaju przypomnienie, że warto zaufać Bogu, w Jego plan dla nas, nie tylko wtedy kiedy odnosimy sukcesy, ale również, a może głównie wtedy kiedy po ludzku odbieramy, że dzieje nam się krzywda.


5 gwiazdki Moc uwielbienia?
Jolanta Bojarczuk
Wspaniała książka po przeczytaniu której codzienność wydaje się wspaniałym planem miłości Boga w moim życiyu.Polecam


5 gwiazdki Świetna!!
Klaudia
Po przeczytaniu tej książki odmieniło się moje życie i stosunek do Boga. Chwała Panu!


5 gwiazdki bardzo profesjonalnie
Dariusz
Zamówienie zrealizowano szybko i profesjonalnie. Polecam


5 gwiazdki Pozytywna.
Maria Szklarzewska
Bardzo ciekawa pozycja,którą czyta się jednym tchem.Pomaga rozwijać się duchowo,a przede wszystkim pomaga zrozumieć ,że każde doświadczenie ,trudna sytuacja,cierpienie jest dane od Boga ,za które powinniśmy dziękować.To ,że pochodzi od Boga na pewno jest dobre i ma jakiś cel ,który przemieni się w dobro ale to zrozumiemy po pewnym czasie.Polecam.


5 gwiazdki To działa!
Ewa Chojnowska
Ksiązkę polecił mi mój spowiednik. Przeczytałam jednym tchem, cuda się dzieją w moim życiu. Polecam Wszystkim gorąco!


5 gwiazdki moja opinia
jadwiga kłujszo
Bardzo dobra książka warto czytać


5 gwiazdki Rewelacja!
Majka Żylińska
Książka jest niesamowita, ekscytująca, nie sposób czyatać ją \"na rozum\". Każdy fragment lektury jest ważny, niejako odkrywczy, a jednocześnie tak oczywisty! Każdy powinien ją przeczytać, bowiem już w trakcie czytania chce się wdrażać ją w życie codzienne. I o dziwo - to się udaje!!! Polecam gorąco!


5 gwiazdki opinia o książce \"Moc Uwielbienia\"
Andrzej Gołdyn
Książka bardzo dobra zmienia nastawienie do życia i pogląd na świat i drugiego człowieka POLECAM GORĄCO


5 gwiazdki Uwierzyć, że: \"za wszystko\" - oznacza: \"ZA WSZYSTKO\"
Monika Cyraniak
Od zawsze słyszy się w kościele, byśmy dziękowali \"za wszystko\", ale nikt do tej pory nie wytłumaczył jak i DLACZEGO dziękować za ....doznawane w życiu trudności, przykrości , choroby (!)... \"nieszczęścia\" itp. Nam się wydaje, że wystarczy, iż \"łaskawie\" przyjmujemy spadające na nas \"klęski\" bez złorzeczenia - to już i tak jesteśmy prawie bohaterami. Bo jakże mam dziękować Bogu za to, że ... zostałam okradziona, albo, że ktoś mnie zranił, albo, że porzucił mnie ukochany.... A tu nagle, w tejże książce mamy głębokie wyjaśnienie, że właśnie o to chodzi, że dziękczynienie i uwielbienie ZA WSZYSTKO jest fundamentem przyjmowania woli Bożej i co za tym idzie, otwiera nam drogę do spokoju, do uwolnienia z udręczeń - do szczęścia. Już 10 tych książek ofiarowałam w prezencie różnym bliskim osobom i są mi one wdzięczne, że zrozumiały popełniany w modlitwach błąd, polegający na tym, że nie chcemy przyjąć tego, co w planie Bożym jest nam przeznaczone i nie ufamy Bogu. Po modlitwie uwielbienia, w bardzo krótkim czasie, są nam objawiane prawdziwe cuda. Osobiście tego doświadczam!!! Latem 2014 roku uczestniczyłam w rekolekcjach organizowanych przez Diecezję Koszalińsko-Kołobrzeską i wszyscy uczestnicy tych rekolekcji, a było nas około 1900 osób - dostali w prezencie tę książkę! To mówi samo za siebie!


5 gwiazdki Jest jak dynamit
Paweł S.
Treść na samym początku była dla mnie dość mocno kontrowersyjna i nie dowierzałem, że to jest prawda do momentu gdy zacząłem się stosować do tego co ta książka niosła w sobie. Dla mnie było zadziwiającym odkryciem, że mając tak potężną broń będę mógł przechodzić przez trudne sytuacje jakie mogły mnie spotkać z ogromnym spokojem i radością oraz zaufaniem, że Bóg wszystko kontroluje. Pojawiły się też szybko pierwsze owoce tej książkli. Bardzo polecam tę książkę bo wierzę, że odmieni nie jedną historię życia i pogłębi relację z Bogiem.


5 gwiazdki Zdecydowanie polecam
Bożena
Ta książka zmieni Twoje dotychczasowe życie. Zdecydowanie polecam ją każdemu, kto szuka pogłębienia wiary i boryka się z problemami, które wydają się nie do rozwiązania. Ta książka daje nadzieję...


5 gwiazdki Bardzo ważna książka
Mirosław Gembala
Tej książki nie wolno przegapić. To obowiązkowa lektura dla każdego wierzącego. Zmienia myślenie na temat wiary, pozwala na zachowanie pokoju niezależnie od sytuacji życiowej. Znakomicie nadaje się na prezent.


5 gwiazdki Książka zmieniająca życie
Ewa
Polecam tę książkę każdemu. Jestem cały czas pod ogromnym wrażeniem. Nauczyła mnie innego spojrzenia na przykre zdarzenia, które się pojawiają. Dziękczynienie naprawdę ma wielką moc. Szczerze polecam tę wartościową pozycję.


5 gwiazdki Moc uwielbienia\"
Agnieszka
Książka warta polecenia dla osób które szukają swego miejsca w życiu,oraz borykają się z problemami życia codziennego,znajdą w niej odpowiedź i podpowiedź jak sobie z nimi poradzić i gdzie szukać pomocy gdy wszystko zawiedzie.Polecam


5 gwiazdki Nowa jakość życia
Urszula Rodowicz
Jest to książka, która zmienia życie. Jeśli zastosujemy się do jej założeń, i będziemy uwielbiać Boga i dziękować Mu za wszystko, co się w naszym życiu dzieje, również za to, co nie jest po naszej myśli, nawet za zło, to doświadczymy szczęścia pomimo trudności. Napisane jest przecież, że \"Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we WSZYSTKIM dla ich dobra\". To najważniejsza książka, jaką ostatnio przeczytałam. Uwielbienie przemienia nie tylko mnie i moje życie, ale również moich bliskich i przyjaciół. Z całego serca polecam.


5 gwiazdki polecam
Dorota Czaja
Książkę kupiłam jako prezent dla koleżanki. Czyta ją powoli, \"rozkoszując się\" \"treścią. Stwierdziła, że jest jej bardzo pomocna w codziennych problemach, uczy się uwielbiać Boga nawet w trudnych sytuacjach,


5 gwiazdki uradowana i zadowolona
Władysława Witko
Witam, otrzymałam Waszą książkę w prezencie od męża, jest bardzo zadowolona a przede wszystkim ubogacona wiadomościami które przeczytałam. Szukałam właśnie książki o zbliżonej tematyce, gdyż w moim sercu jest pragnienie uwielbienie Naszego Pana Jezusa Chrystusa tylko brakowało mi odpowiedniego podłoża. Książka mnie pokierowała i wiele nauczyła. polecam tą książkę tym co mają problem z modlitwą uwielbienia. Pozdrawiam w Panu


5 gwiazdki Moc uwielbienia
grazyna midak
Książka jest bardzo dobra, dlatego zdecydowałam dać w prezencie świątecznym swoim bliskim


5 gwiazdki
dorotadsz
Slyszalam ze jest świetna i dlatego kupiłam ale czeka w kolejce do przeczytania


5 gwiazdki \"Moc uwielbienia\" = moc uzdrawienia
Ewa Stolarek
\"Moc uwielbienia\" to książka, której treść trzeba praktykować. Samo jej przeczytanie może rozczarować, bo wszystko w niej jest proste: język, środki stylistyczne, opisywane wydarzenia. Dopiero wprowadzanie w praktykę codziennego dziękczynienia Bogu i uwielbiania Go w każdej sytuacji przynosi prawdziwe uzdrowienie wewnętrzne, którego owocami są radość, pokój, wolność, miłość. Dla takich wartości warto mieć \"Moc uwielbienia\" zawsze blisko, pod ręką, aby nie ustać w praktykowaniu tego, do czego ona zachęca i warto polecać ją innym, aby dobro zataczało coraz szersze kręgi.


5 gwiazdki
Jacek
Książka, która może zmienić Twoją wiarę z tej letniej na gorącą. Pod warunkiem, że opisane w książce świadectwa, posłużą Ci za punkt wyjścia do zmiany swojego życia i całkowitego zaufania Bogu, w każdym doświadczeniu. Nie jest to łatwe, co nie znaczy że niemożliwe. Gorąco polecam.


5 gwiazdki Opinia
wiesiek
W każdym położeniu należy dziękować Bogu za to co nas spotyka....nawet za wszelki ucisk i niezrozumienie...za wszystko dziękujmy Panu Bogu :)


5 gwiazdki Do przemyślenia
Małgorzata Ciosmak
Książka do podumania i zastanowienia, jak w swoim własnym życiu i w realiach codzienności, uwielbić Pana za wszystko. Za rośliny, za wybuch wulkanu, za chmury, za mijane osoby, za kamień, o który się potknęliśmy, za nerwowego szefa, za przypalony kotlet... itd Praktycznie za wszystko, co nas spotyka. Jeśli nie mamy wiary w to, co napisane, przeczytajmy jeszcze raz. Książka bardzo cenna, bo nikt nas nie uczy jak odnosić się do Boga. Ani lekcje religii, ani kazania mszalne nie nauczą. Czytajcie jednak ze zrozumieniem, a nie aby zaliczyc kolejną książkę. Szczęść Boże!


1 gwiazdki Brak Słów
Rafał W.
Książkę, którą mi polecono, a później przeczytałem, dedykowana jest ludziom, którzy nic w życiu nie osiągnęli, którzy są nieudacznikami swojego losu, ludziom, którzy nie mają własnego zdania. Czytając tę książkę ogarnęła mnie wściekłość, jakim trzeba być \"cymbałem brzmiącym\", by wierzyć w takie bzdury. Wszystko cokolwiek robimy, myślimy i nawet śnimy jest za sprawą Boga - jak autor pisze w książce \"Bóg tak chciał\". Kiedy mamy wypadek i ginie dziecko lub ktoś z rodziny zostaje kaleką, czym szybciej klękamy na kolanach i dziękujemy Bogu - \"Bóg tak chciał\"; gwałcą małe dziecko idące ze szkoły, to nic, wynika z literatury, bo w tym jest jakiś cel Boży - \"Bóg tak chciał\". Takich przykładów z życia wziętych można wymieniać w nieskończoność, a we mnie \" się gotuje\", że ludzie czytają takie bzdury, wierzą, że jest to droga do Boga. Czy pisząc tak negatywną opinię robię coś złego? Na pewno NIE. Każde moje słowo, litera, przecinek jest dane mi od Boga, czy istnieje zło? NIE. Wszystko ma jakiś cel, który założył Bóg. Kończę ten nierówny pojedynek, bo \"sam Bóg tak chce\". KSIĄŻKA ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


3 gwiazdki Ciekawa
Joanna
Jestem w trakcie lektury. Ciekawe spojrzenie na uwielbienie, ale książka kiepsko napisana. Nie sądzę, żeby rzeczywiście zmieniła moje życie, jak deklaruje autor we wstępie.


5 gwiazdki Mocna książka!
Joanna
Polecam wszystkim, lektura tej książki ożywia naszą wiarę w Boga. Autor uświadamia nam, że dziękowanie Bogu za wszystko i w każdej sytuacji i uwielbianie Go, ma kluczowe znaczenie w relacji z Bogiem i taka wiara czyni cuda! Książkę tę dała mi znajoma do przeczytania, ja się wzbraniałam, tłumacząc, że nie mam czasu na czytanie, ale gdy już ją zaczęłam czytać, to nie mogłam się od niej oderwać. Jest to swoisty PODRĘCZNIK WIARY. Teraz sama ją zakupiłam i przekazuję innym..


5 gwiazdki
Anna
Książka Moc uwielbienia ,została mi polecona po przeczytaniu ja również z czystym sumieniem i szczerym sercem bardzo ale to bardzo polecam wszystkim , uważam że każdy powinien ją przeczytać bo warto.


5 gwiazdki ksiązka jak drogowskaz w moim zyciu
terenia
Mam bardzo chorą mamę ktora prawie tylko ja musialam się opiekowac. Czesto bylam wykonczona i bezsilna. Kolezanka z pracy powiedziala mi wtedy jak bedzie Ci ciezko to modl sie \" Panie Boze dziekuje Ci za to,ze moge sie opiekować moją mamą\". Modlilam się często.Wtedy okazalo się ze opieka nad mamą sprawia mi przyjemnośc, a mama czuje się duzo lepiej.A do opieki włączyły się inne osoby. Niedawno dostalam do poczytania tą ksiazke w której znalazlam wskazówki jak życ i dziekować Bogu za wszystko; Czytam juz kolejny raz i odkrywam na nowo. Mam zamiar kupić ją w prezencie mojej corce i kolezance ( ktora walczy z chorobą nowotworowa)


5 gwiazdki Wspaniała!
Maria Gąsowska
Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się czym jest modlitwa lub jak się modlić to odpowiedź znajdziecie w tej książce. Przeczytacie też, że modlitwa to nasza szczególna a więź z Bogiem. Książkę polecam szczególnie dla osób będących we wspólnotach chrześcijańskich , a dla tych którzy nie są we wspólnotach niech będzie zachętą i inspiracją w szukaniu swojej drogi do Boga,Boga-Ojca kochającego miłością miłosierną.


5 gwiazdki
Aneta Długosz
Książka godna poleceniu


5 gwiazdki Polecam!!!
Kasia
Chwała Bogu za tą książkę!!!


5 gwiazdki Niesamowite
Ewa Andruszko
Niesamowite przeżycie! Tylko działanie Boga w naszym życiu jest potrzebne nam do szczęścia. Polecam z całego serca!


5 gwiazdki
Patrycja z-b
doskonała ksiązka, taka do której na kazdym etapie swojego zycia mozna powracac i za kazdym razem dostrzegać nową wartosć w swoim zyciu i relacji z Bogiem.


5 gwiazdki Nowe spojrzenie na Boga i życie...
Paulina Dobrzyńska
Przeczytałam już wiele książek o tematyce religijnej, ale ta jest wyjątkowa. Zmieniła mój świat! Od tej pory pragnę chwalić Boga za wszystko, nawet gdy jest mi ciężko i łzy bezsilności spływają po policzkach. Będę wielkokrotnie wracać do tej pozycji bo daje siłę w trydnych chwilach i konkretnie pokazuje jak się modlić.


5 gwiazdki uczy zaufania
Teresa Tusinska
Dla wszystkich którzy nie potrafią zaufać Bogu.i mają żal że życie potoczyło się inaczej niż tego pragnęli...


5 gwiazdki Moc uwielbienia
Irena S.
Książka zmieniająca życie. Podałam ją na chwilę córce i ta chwila trwała dopóki całej książki nie przeczytała. Mam wrażenie,że jeśli ktoś weźmie ją do reki z własnej woli z zamiarem zobaczenia o czym jest, przeczyta ją cała i zapragnie mieć ją na własność.


5 gwiazdki Modlitwa warta praktykowania
Adam Sromecki
Zacząłem czytać tą książkę, aby odnaleźć bliższą wieź z Panem Bogiem poprzez modlitwę. To co tam przeczytałem nie od razu zaczęło mnie przekonywać. Ale czytając kolejne strony tej książki co rusz cytowane fragmentami z Biblii sprawiło, że wszystko zaczęło układać się w logiczną całość. Nie jest to łatwa lektura, łatwa droga, wielbić i dziękować Bogu dosłownie za wszystko co złe i co dobre w naszym życiu się dzieje. Zachęcam, aby od początku czytania tej książki otworzyć się na działanie Ducha Świętego. Oczywiście książkę gorąco polecam, bo warta jest przeczytania i praktykowania na co dzień.


5 gwiazdki Książka zmieniająca życie!
Wioletta Jadczak
Odkrywcza, niekiedy wręcz zaskakująca, spójna, wciągająca, niezwykle ważna dla każdego! Absolutnie polecam z wszystkich sił!


5 gwiazdki Polecam :-)
Małgosia
Książka naprawdę warta przeczytania :-) Otworzyła mi oczy na wiele spraw; na mnóstwo rzeczy patrzę teraz zupełnie inaczej :-)


5 gwiazdki Warto przeczytać
Agnieszka
Bardzo ciekawa książka. Pozwala spojrzeć na naszą wiarę i relacje z Bogiem w innym świetle. Dobrze się ją czyta i na pewno daje nam do myślenia. Polecam jeśli chcesz zmienić swoje życie.


5 gwiazdki
Lidia
Książka okazała sie rewelacyjną lekturą która podniosła mnie na duchu po ciężkich przeżyciach w moim życiu. polecam ją wszystkim którzy tracą wiarę w Boga.


5 gwiazdki Dla mnie bomba
Jagoda z Bielska
Nigdy nie przypuszczałam,że Bóg może działać poprzez książkę. A tak się dzieje. Pan jest Wielki i Łaskawy. Jeśli chcesz to poczuć to przeczytaj. Zaczęłam ją czytać drugi raz. Słowa uwielbienia to teraz \"mój chleb powszedni.\" Dziękuje Bogu za autora tej książki.


5 gwiazdki Rewelacja
Wojciech Prostacki
Książka przewartościuje twoje życie. 2 inne osoby, którym pożyczyłem moją książkę, tez to potwierdziły. Kupuje kolejne egzemplarze i przeznaczam na upominek. Jakość wydania nie jest najlepsza, ale zawartość duchowa I klasa. Polecam.


5 gwiazdki Warto przeczytać
Jola
Ta książka rzeczywiście zmienia spojrzenie na wszystko. Na wszystkie trudne książki właśnie ta jest kluczem.


5 gwiazdki Super Książka
Edyta Trigoni
Książkę Moc Uwielbienia poleciła mi moja bratowa,której jestem za to bardzo wdzięczna.Ksiazke tą zamówiłam przez internet gdyż w Hamburgu (miejsce zamieszkania)nie mamy polskiej księgarni.Jestem bardzo wdzięczna księgarni tolle w Lublinie za szybka i miłą obsługę.,obiecuje ze to nie jest moj ostatni zakup u Państwa.A co do książki to polecam ja każdemu ,gdyż gdyby każdy z nas uwielbiał Pana i dziękował za wszystko co mu się przydarza to nie byłoby tyle nienawiści i przemocy na świecie.Niech Bóg będzie z Wami wszystkimi .🙏


5 gwiazdki przełomowa książka
Anna
\"Moc uwielbienia\" to jedna z najlepszych książek, jakie znam. Gdy ją zamawiałam - miałam w sobie mieszankę ciekawości i sceptycyzmu. Modlitwa uwielbienia nie była jak dotąd moją mocną stroną. Widziałam często ludzi wokół mnie podczas modlitwy, adoracji - z twarzami i oczami jaśniejącymi tym specyficznym blaskiem... A moje serce - ociężałe... Książka pokazała mi, że modlitwa uwielbienia jest dla mnie możliwa. Co więcej - łatwa. I - niezwykle skuteczna. Moje serce zmienia się pod jej wpływem. Począwszy od pierwszych stron - zaczęłam nią nasiąkać. Polecam każdemu. Szczególnie tym, którzy myślą, że modlitwa uwielbienia w ich sytuacji jest zbyt trudna.


5 gwiazdki Polecam!
Magda
Prawdopodobnie jedna z najbardziej wartościowych książek w dziejach świata - polecam wszystkim serdecznie!


5 gwiazdki polecam!
Renata
Książka pokazuje nowe spojrzenie na relację ze Stwórcą i choć modlitwa uwielbienia za rzeczy najgorsze w życiu może wydawać się czymś niedorzecznym, to jednak to rzeczywiście działa. Widziałam już takie przypadki i doświadczyłam też tego w swoim życiu. Chciałam dzięki lekturze tej pozycji nauczyć się modlitwy uwielbienia i tak się stało. Polecam każdemu, kto ma podobną potrzebę, ale polecam też wszystkim, którzy mają trudne życiowe sytuacje i nie widzą możliwości wyjścia, by z wiarą spróbowali sposobu, którym jest modlitwa uwielbienia Boga za wszystko, co się ma. Bądź uwielbiony Boże za książkę, która jak wierzę, przyniesie wiele dobra! Chwała Panu|!


5 gwiazdki Podstawa wewnętrznego spokoju
Ewa Bartczak
Genialna ksiązka protestanckiego księdza. Właściwie to zrobiliście sobie źle proponując mi tę książkę, bo ona i ten ksiądz podsumowali i dopełnili kolejny etap mojego życia i właściwie nie mam potrzeby czytania więcej literatury chrześcijańskiej w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. Przeczytałam pełno innych książek wcześniej, też świetnych, ale ta jest wisienką na torcie. Mówi po prostu kim jest chrześcijanin i co powinien robić, żeby czuć wewnętrzny spokój i radość, jedność z Bogiem i oczekiwać spokojnie na spełnienie pragnień swojego serca. Teraz pozostaje mi już tylko zabrać się za chrześcijańską medytację. Nie książka zupełnie nie jest o tym, nie o medytacji, to tylko mój kolejny etap rozwoju i najlepsza dla mnie modlitwa.


5 gwiazdki
Joanna J.
Treść tej książki w cudowny sposób odmieniła, i ubogaciła przeżywanie szczególnie tych trudnych doświadczeń w mojej codzienności. Każde zdarzenie w naszym życiu służy czemuś głębszemu, jest zadane aby odkryć jego sens i podziękować Dobremu Bogu. Prosty język przekazu, liczne przykłady sprawiają, że książkę czyta się szybko. Polecam, bo warto.


5 gwiazdki
Katarzyna Wołcyrz
Książka godna polecenia , uświadamia że w Zyciu nie tylko za dobre wydarzenia dziękuje się Bogu , ale właśnie w trudach , Uwielbiać BOGA za wszytko w Życiu


5 gwiazdki dla każdego
Adriana Puhaczewska
Jestem tak bardzo pod jej wpływem że brakuje mi słów. Tak nam trudno uwierzyć że Bóg jest we wszystkim na świecie , w naszym codziennym życiu . Wystarczy dać mu szansę a udowodni nam że wszystko pochodzi od Niego . Jestem o tym przekonana na własnym życiu i jestem szczęśliwa że to Bóg jest moją \'\'nawigacją\'\'o wiele łatwiej jest znieść trudy dnia codziennego np.chore dziecko POWINNA BYĆ LEKTURĄ OBOWIĄZKOWĄ


5 gwiazdki Piorunujące!
Irena Mazur
Czytam powyższą pozycję po kawałku i wielokrotnie tak aby niczego nie uronić, niczego nie przegapić! Cieszę się że mogę teraz spojrzeć inaczej na swoje życie- i tak, najpierw mechanicznie i z trudem zaczęłam w czasie adoracji dziękować Bogu za to czego naprawdę szczerze nienawidziłam przez wiele lat, i tak: śmierci ojca kiedy miałam 10 lat, wieloletniego alkoholizmu męża, niepełnosprawności mojej córki, niepełnosprawności a potem jeszcze poważniejszych skutków wylewu mojej siostry, separacji utraty nowego domu....i wielu innych równie atrakcyjnych zdarzeń. Staram się dziękować Bogu dosłownie za wszystko i będę to robić stale chociaż czasem bez przekonania. Wierzę że w końcu zaczną się dziać cuda!


5 gwiazdki Moc Uwielbienia
Jadwiga Bartosz
Czytałam \'jednym tchem\'. Bardzo dobra książka, polecam ją gorąco swoim znajomym.


5 gwiazdki
Lucyna Gaszek
Książka pisana językiem prosty, obrazowym, oparta na wielu świadectwach. Tej książki się nie czyta - ją się pochłania :)


5 gwiazdki OK.
Bardzo sprawna, szybka przesylka. Polecam.


5 gwiazdki Rewelacyjna
Wojciech Prostacki
Dobrze napisana wartościowa książka godna polecenia.


5 gwiazdki Zdecydowanie polecam!
Jarek Michalski
Ta książka jest potrzebna każdemu. Ja jestem członkiem ruchu Odnowy w Duchu Świętym i dary Ducha Świętego zostały wylane nade mną w 2011 roku, a teraz sam uczestniczę w posłudze wstawienniczej za innymi osobami. Ta książka dała mi wiele odpowiedzi na problemy które miałem. Polecam.


5 gwiazdki Ożywcza lektura
Magda Moll-Musiał
Książka w sposób facsynujący tlumaczy, jak żyć fragmentami Pisma Świętego, traktując je jako treści personalnie do nas kierrowane przez Pana. Lektura ożywia modlitwę i rozwija wiarę. Polecam :-)


5 gwiazdki Nareszcie... jest
Dorota Surtel
Od dawna poszukiwałam książki przedstawiającej modlitwę uwielbienia i nareszcie znalazłam. Sposób przedstawiania czym jest ten rodzaj modlitwy jest bardzo przystępny i rozwiewa wszelki wątpliwości, także osób podchodzących do tematu z rezerwą. Pozdrawiam i polecam


5 gwiazdki Moc uwielbienia
Krzysztof Peśla
Bardzo pomocna i dobra książka. Polecam !!!


5 gwiazdki Zmienia ŻYCIE
Rafał Tulik
Polecam dla wszystkich, bez wyjątku. Bóg działa zawsze i we wszystkim (skich). Nikt, komu ją poleciłem nie był lub nie jest zawiedziny... wystarczy otworzyc się na Jezusa Chrystusa ... On sam robi resztę. Bez względu na wyznanie i przynależność do jakiegokolwiek Koścoła...


4 gwiazdki \'\'Moc uwielbienia\"
Beata
Ciekawe podejście i wartościowa książka, polecam


5 gwiazdki mocna
Anna ratajczyk
\"Moc uwielbienia\" to druga w moim życiu książka, o której z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że przyczynia się do przemiany serca. A co za tym idzie - do przemiany myślenia i przemiany życia. Już w trakcie czytania czułam, jak w moim sercu topnieją kamienie i głazy noszone przez lata, jak wypełniam się radością i miłością... Niesamowite! Polecam :-)


5 gwiazdki Niesamowita
Włodzimierz Łuszcz
\"Moc uwielbienia\" to jest niesamowita moc. Wysłuchałem w swoim życiu dziesiątki tysięcy kazań i nauk, ale prawie żaden kaznodzieja nie potrafił do mnie dotrzeć jak zrobił to autor tej książki. Jest rewelacyjna, polecam wszystkim do przeczytania.


5 gwiazdki \"Moc uwielbienia\"
Teresa Kmieć
Książka doskonała. Wyzwala w człowieku chęć poznania siły Ducha Świętego. Sprawia, że rozwiązują się problemy, tkwiące w człowieku wiele lat. Światłość i przejrzystość jej terminologii przenika każdego. Boża moc i jej obecność pozwalają na codzienne obcowanie z \"Pomocną Dłonią\". Jakże szybko można zrozumieć, że jest się cząstką Bożego Planu.


5 gwiazdki Polecam!
Kasia
\"Moc uwielbienia\" zupełnie zmieniła moje myślenie o modlitwie uwielbienia. Nie jest to łatwa przemiana, ale z pewnością warto podjąć trud o przebudzenie serca.


5 gwiazdki moc uwielbienia
magdalena morelowska
nie jestem osobą elokwentną ale ta książka pomogła mi w moim rozwoju i życiu duchowym nauczyła że za wszystko trzeba Panu dziękować a nie tylko prosić i żądać w górę serca i chwała Panu,


5 gwiazdki Książka, która zmienia myślenie.
Marysia z Koszalina
REWOLUCJA!!! Do tej pory dziękowałam Bogu za wszystko co dobre przydarza się w moim życiu. Po przeczytaniu tej książki wiem, że to za mało. Teraz wiem, że należy dziękować i wielbić Boga za wszystko co się dzieje, bo jest to część Bożego planu. Przeczytałam i kupiłam kila, żeby przekazywać tę książkę dalej...


5 gwiazdki uwielbienie
Krystyna Boratyńska
Niby nic nowego, bo przecież Bogu powinno się dziękować za wszystko. Książka pt. \"Moc uwielbienia\" uświadamia to bardzo mocno, zwłaszcza konieczność dziękowania za rzeczy przykre, niemiłe, trudne itd. Taka postawa wydaje się być nie całkiem zrozumiała. Jak to Autor książki pisze jest to jednak konieczne do otwarcia się całkowitego na działanie Boga. I ta myśl jest najcenniejsza w tej książce - za wszystko dziękujemy Bogu a Bóg sam już lepiej wie jak nami dalej pokierować.


5 gwiazdki Naprawdę świetna
Teresa Ziółkowska
Lubię czytać dobre książki i ta należy naprawdę do bardzo dobrych.Polecam


5 gwiazdki zadziwiajaca!
Bogusia
Po przeczytaniu inaczej patrzę na problemy, dziękuję za nie i w każdym problemie znajduję element działania Boga. Pozwala zrozumień trudności , które Cię spotykają. Polecam.


3 gwiazdki
Janina Nowicka
Dla mnie ta książka jest za bardzo \"amerykańska\", my (ja) chyba trochę inaczej przeżywamy wiarę.A może brak nam tego bezwarunkowego otwarcia i hurra-optymizmu? Ale przeczytać warto, choćby po to, by zobaczyć wiarę innych.


5 gwiazdki Moc Uwielbienia
Lucyna
Książka jest super , każdy powinien ją przeczytać, tak jak pisze autor bardzo zmienia sposób modlitwy i spostrzegania Pana Boga, a zarazem przemienia samego człowieka , daje wiele RADOŚCI i przepełnia MIŁOŚCIĄ do Boga i ludzi. Polecam. Skala jest za mała , oceniam ją jako BEZCENNĄ


5 gwiazdki
Jolanta Wiśniewska
Świetna książka. Uczy nie tylko modlitwy, ale przede wszystkim budowania głębokiej relacji z Bogiem. Ogromna pomoc w życiu duchowym!


5 gwiazdki
Super książka!!!!!!!!!!!!!!!!!


5 gwiazdki Moc uwielbienia Merlin R.Carothers
Urszula Szulc
Wspaniała książka, przyjemnie się ją czyta od samego momentu dostarczenia. Dziękuję za życzenia \" miłej lektury\". Z taką zachętą na pewno czyta się z ochotą.


5 gwiazdki Warto przeczytać!
Renata
Książka bardzo wartościowa, pozwala inaczej spojrzeć na nasze życie. Polecam gorąco!


5 gwiazdki rozwój osobisty
Dorota Ejchman
Książka wymaga skupienia kiedy się ją czyta. Dlatego polecam ją jako wieczorną modlitwę.Daje nadzieję, wiarę w poprawę tego o co prosimy.Język czasami trudny, ukryte podteksty.Dlatego osobiscie polecam powroty do tej pozycji.Ja studiuję ją drugi raz i znajduję to czego wczesniej nie zauważałam.Książka jest bezcenna, teraz jest dla mnie drogowskazem i z całego serca ją polecam.


5 gwiazdki Moc uwielbienia
Dziękuję Panu Bogu, że mogłam przeczytać taką wspaniałą książkę. Na wiarę spojrzałam zupełnie inaczej, zrozumiałam wiele rzeczy i na wiele otwarły mi się oczy. Oczywiste sprawy nabrały teraz innego wymiaru, a trudne wydarzenia mojego życia znalazły odpowiedź. Zaczęłam inaczej się modlić, czuć się szczęśliwszą, a Bóg stał mi się bliższy niż kiedykolwiek. Zachęcam każdego do jej przeczytania, bo wiek czytelnika nie ma tu żadnego znaczenia. Żałuję, że wcześniej nikt mi o tym nie powiedział. Pozdrawiam. Monika


5 gwiazdki Uwielbienie i podziękowania
Paula
Do tej pory wydawało mi się,że potrafię być wdzięczna.Ta książka uczy jak nie tylko być wdzięcznym wobec dobra, łask ,które otrzymujemy,ale także aby uwielbiać Boga w tych trudnych sytuacjach problemach bo nawet z najgorszej tragedii Bóg wyprowadza mocą dobro!


5 gwiazdki Rewelacyjna książka
Iwona Kupniewska
Książka,która wywarła na mnie ogromne wrażenie.Uczy ona prawdziwego i pełnego wiary uwielbienia dla naszego Stwórcy,choc tak trudno to robić,gdy ,,wali się nam życie\".Polecam


5 gwiazdki Wspaniała polecam wszystkim
Rafał
Dobra dla wszystkich szczególnie dla tych co szukają rozwiązań dal pogmatwanego życia dla siebie, rodziny i innych


5 gwiazdki polecam
zdecydowanie polecam :)


1 gwiazdki Największe rozczarowanie miesiąca
Gosia
Przykro mi, jestem bardzo rozczarowana tą książką. Może zbyt wiele się spodziewałam, zwiedziona piękną reklamą. Może bardziej będą zadowolone osoby związane z ruchami charyzmatycznymi. Z książki aż chucha takim... protestanckim podejściem do tematu. Nie mam nic przeciw protestantom - jednemu z protestanckich pisarzy zawdzięczam powrót do Kościoła Katolickiego, ale jakoś mnie to raziło. Więcej niż połowa książki to nawiązania do wcześniejszych książek autora - niemal w formie reklamy, co raziło mnie jeszcze bardziej. Bardzo niefajnie. Skorzystałam może w 10% z całej treści, stąd jedna gwiazdka. Jedna ze słabszych pozycji, które ostatnio czytałam. Nie chcę do niej wracać, książkę oddam do biblioteki. Może komuś przyda się bardziej.


5 gwiazdki Moc w słabości
Dorota
Jest piękna! Zrozumiałam,że wszystko zależy od reakcji na to co się wydarza. Uczę się dziękować,uwielbiać Boga za każdy moment mego życia ON tak naprawdę działa


5 gwiazdki Zmienia życie!
Eliza Przystał
Ta wspaniała książka, którą kilka dni próbowałam zdobyć, zmieniła moje życie. Historie w niej opisane zmieniły moje spojrzenie na trudności, które się pojawiają. Teraz każdego dnia uczę się uwielbiać Boga w tym WSZYSTKIM, co mnie spotyka. I w dobrych, łatwych, przyjemnych rzeczach i w trudach, cierpieniach. Polecam!


5 gwiazdki Polecam
Dorota Ługowska
Wyjątkowa ...... i zmienia podejście ....właściwie do tego, czego nie do końca możemy zrozumieć, polecam..... i dziękuję za możliwość poznania tej wyjątkowej książce ( Szkoła Nowej Ewangelizacji za jej udostępnienie, Pozdrawiam ks. Łukasza z całą ekipą!


5 gwiazdki naprawdę może zmienić życiena lepsze
Hanna
Usłyszałam o tej książce kilka lat temu kiedy nie była dostępna dla polskiego czytelnika. Słuchałam także porywające świadectwa osób,które ją czytały i wtedy bardzo zapragnęłam aby jej treść była dostępna w naszym języku. Dlatego z radością przyjęłam wiadomość, że już jest i ..........przeczytałam jednym tchem. Jest napisana prostym językiem i pełna jest świadectw ludzi, którzy przez wielbienie Boga w tragicznych, smutnych doświadczyli Jego miłości. Zresztą przeczytajcie sami, polecam z czystym sumieniem!


5 gwiazdki polecam :)
Ola
Książka bardzo optymistyczna pomimo zawartych w niej treści, które mogą początkowo zaskoczyć i narzucają konkretny model postępowania. Napisana łatwym językiem, lekkim do przyswojenia. Nie wymaga tzw. \"burzy mózgów\". Piękne spojrzenie na wszystko co otacza każdego z nas. Cieszmy się z tego co daje nam Pan i dziękujmy Mu za to, wielbiąc Go we wszystkim co napotykamy na swojej drodze dnia codziennego :)) Polecam, zdecydowanie polecam!


5 gwiazdki wspaniała książka
warto przeczytać by się umocnić i podbudować


5 gwiazdki Warto przeczytac
Lilianna Urbaniak
Da mnie bardzo piękna książka . Pomogła mi głębiej zaufać Panu Bogu w róznych przeciwnościach losu, staram sie teraz za wszystko uwielbiać Boga..... także za te trudne historie mojego życia. Polecam kazdemu kto ma trudności w zaufaniu Bogu. Jestem teraz przekonana, że On jest obecny we wszystkim co dzieje sie w moim życiu... Ufam Mu !!!!! On wie co dla mnie jest dobre . Jestem dużo spokojniejsza po przeczytaniu tej ksiażki i przekazuję ją innym. Pozdrawiam serdecznie.


5 gwiazdki POZYTYWNA
Basia
Jeśli chcesz naprawdę zmienić swoje życie to kup tę pozycje, bo to co jest w niej zawarte to tego nie da się opowiedzieć, trzeba to po prostu koniecznie przeczytać. Czytałam wiele pozycji ale ta mi otworzyła dopiero oczy co tak naprawdę w życiu trzeba robić, Jak masz problemy to po przeczytaniu tej książki one znikają jeśli się zastosujesz do tego o czym piszę autor. Ja to stosuje i to działa :). Nie jest to aż takie trudne lecz dla nas trochę szokujące.

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Merlin R. Carothers:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Pragnę podziękować za przesylkę. Jest mi niezmiernie milo, gdyż książeczka jest z autografem Jana Pawla II, wzruszylam się przeogromnie. Również bardzo się cieszę z upominku - magnetycznej zakladki - bardzo praktycznej. Super "wynalazek".

Dziękuję serdecznie,
Ela Nucińska-Poręba


Tak przesyłka dotarła. Książki są w idealnym stanie do tego jeszcze przydatna bardzo zakładka. Również księgarnia bardzo dobrze sie prezentuje. Są ciekawe książki i pragnę podziękować panu ze podjął pan inicjatywę założenia księgarni która się wyróżnia w pozytywnym oczywiście tego słowa znaczeniu od innych.

życzę samych sukcesów,
Tomasz Patla

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl