Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
Zajrzyj do książki
Cena rynkowa:19.90 zł
Nasza cena: 19.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 6-7 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Moc uwielbienia
Moc uwielbienia
Merlin R. Carothers
25.99
To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Szaleństwo modlitwy
Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
29.99
Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Jutro ma na imię Bóg. O modlitwie bardzo osobiście
Jutro ma na imię Bóg. O modlitwie bardzo osobiście
Paweł Krupa OP, Anna Wasiewicz
26.99
 Pełny opis książki Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej:

W jednym z ogrodów w Londynie znajduje się niezwykły krzew winorośli. Słynie z dwóch rzeczy: swojej długowieczności (przynosi owoce od końca osiemnastego wieku) i z tego, że obficie owocuje. Wyobraź sobie, że w ciągu sezonu rodzi ponad 2000 kiści! To kilkadziesiąt razy więcej niż przeciętne krzewy, które dają 30-80 kiści na sezon. W czym tkwi tajemnica tej winorośli?

Okazuje się, że korzenie krzewu są bardzo rozległe. Docierają aż do rzeki Tamizy, skąd muł rzeczny dostarcza winorośli bogactwo substancji odżywczych. Co ciekawe, substancje te płyną korzeniami przez całe trzy kilometry...

Ten krzew jest jak Ty i Twoja wiara.

Bóg jest tą życiodajną rzeką i pniem winorośli, a Ty jako latorośl czerpiesz z Niego, rośniesz i wydajesz coraz obfitsze owoce.

Wszystko pozornie jest łatwe. Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych?

Ta ostatnia kwestia jest szczególnie ważna dla chrześcijan. Przecież nie zwracamy się, a nawet nie powinniśmy zwracać się do Boga o potrzebne łaski tylko dla siebie. Jak w takim razie skutecznie modlić się za kogoś?

Z pewnością istnieje wiele sposobów, by Twoja modlitwa miała większą moc i jeszcze bardziej pomagała innym. Chcielibyśmy przedstawić Ci jeden z nich.

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu.

"Módl się i nigdy nie upadaj na duchu" to książka obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć, czym tak naprawdę jest modlitwa wstawiennicza i jak się do niej porządnie przygotować.

Autorka, s. Ann Shields, przełożona zgromadzenia Służebnic Bożej Miłości i rekolekcjonistka, poprowadzi Cię przez trudności modlitwy wstawienniczej. Poprzez fascynujące przykłady z życia pokaże Ci, jak radzić sobie z ożywianiem wiary.

Niezwykłe świadectwo niezwykłej osoby.

Bez wątpienia książka ta jest niezwykłym świadectwem niezwykłej osoby. Doświadczenia autorki naprawdę mogą Cię wesprzeć na duchu i dać nadzieję.

Czytając ją, dowiesz się m.in.:

  • jak modlić się za innych?
  • jak się przygotować do modlitwy wstawienniczej?
  • dlaczego nigdy nie powinieneś rezygnować z modlitwy, nawet jeśli jest nieskuteczna?
  • kiedy modlitwa wstawiennicza ma największą moc?
  • co oznacza modlić się "w imię Jezusa"?

Jeśli masz słabą wiarę... Jeśli wciąż nie potrafisz znaleźć czasu na modlitwę... Jeśli jesteś niecierpliwy... Jeśli Twoja modlitwa za innych tylko pogarsza sytuację... Jeśli chciałbyś mieć wiarę tak żywą, tak gorącą, tak mocną... Taką wiarę, żebyś bez wątpliwości mógł powiedzieć, że Chrystus żyje w Twoim sercu... Zajrzyj do tej książki.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 136
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2013
ISBN: 978-83-7482-588-7Opinie naszych Klientów o książce Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej:

5 gwiazdki Wspaniała książka
Joanna Leszczynska
Właśnie skończyłam ją czytać. Słowa z listu świętego Jakuba zabrzmiały w moich uszach bardzo mocno po przeczytaniu tej ksiazki: \"Modlicie się a nie otrzymujecie bo źle się modlicie\". Ta ksiazła otworzyła mi oczy na to, że wiele razy modlilam się w zły sposób.


5 gwiazdki Polecam
Natalia
Bardzo polecam,ciekawa lektura


5 gwiazdki Dobra Książka
Ewa
Dzięki tej książce zrozumiałam czym naprawdę jest modlitwa i jak bardzo jest ważna.Nie ma modlitw niewysłuchanych,tylko potrzeba wiary i wytrwałości.Każda modlitwa może być tym pierwszym krokiem,tylko trzeba wiedzieć jak się modlić,żeby doświadczyć owoców.Właśnie ta książka odkrywa tę moc przed nami.


5 gwiazdki Polecam !!!
Kasia T.
Książka napisana w sposób dostępny i zrozumiały dla każdego czytelnika. Autorka przedstawia wiele przykładów z własnego życia na potwierdzenie działania Bożej Miłości. Pomogła mi wzmocnić wiarę w Boże działanie w naszym życiu nawet wówczas kiedy dzieje się inaczej niż o to prosimy. Wskazała również w jaki sposób formułować swoją modlitwę aby była jeszcze bardziej skuteczna i owocna. Bardzo wartościowa książka. Szczerze polecam !!!


5 gwiazdki Jaka jest wielka moc modlitwy
Władysława Witko
Witam, dziękuję za wspaniałą książkę, która potwierdza moje przekonanie jaką ma moc modlitwa wstawiennicza. Należę do grupy Odnowy w duchu Św, i potwierdzam, że te wiadomości, które zaczerpnęłam z tej właśnie książki są bardzo przydatne i pomocne. Pokazują właśnie w jaki sposób należy wstawiać się za bliźnim, że moc i siła w jedności i miłości do Boga. Módlmy się jeden za drugiego i kochajmy jeden drugiego miłością miłosierną Bóg zapłać za Wasze wydawnictwo. Pozdrawiam w Panu


5 gwiazdki znakomita
Agnieszka Kosecka
Pożyczyłam, przeczytałam w dwa dni, teraz kupuję dwie, żeby pożyczyć innym. Bardzo mądra i prosto napisana, rozjaśniła mi w głowie i dała odpowiedź na wiele ważnych pytań.


5 gwiazdki Super !!!
Kamila Woronowicz
Polecam wszystkim tym, którzy posługują modlitwą wstawienniczą czyli modlą się za innych. Super pozycja, która ukazuje, że warto modlić za innych i nigdy nie upadać na duchu, bo Bóg da Ci w odpowiednim czasie odpowiedź na Twoje modlitwy, jeśli będziesz wytrwale przybliżał się do Niego.


5 gwiazdki polecam
Judyta Sowa
Świetna książka! Szczególnie dla tych, którzy czują, że Pan powierza im pewne osoby do wstawiennictwa za nie. Dla mnie bardzo pomocna!


5 gwiazdki super
Adriana Żyłów
doskonałe do pracy nad sobą!


5 gwiazdki Módl się i nigdy nie upadaj na duchu
Magda Lena
Książka dla tych, którzy kochają modlitwę. Autorka książki s.Ann Shields dotyka wielu aspektów życia chrześcijańskiego i duchowego, dzieli się z czytelnikiem swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, które bardzo często popiera cytatami z Pisma Świętego. Dla tych, którzy mają problemy z modlitwą z pewnością będzie pomocą, a dla tych, którzy już są świadomi mocy modlitwy wstawienniczej - umocnieniem. Książka napisana w bardzo przystępny sposób, czyta się jednym tchem. Taki mały, piękny, duchowy \"spacerek\". W sam raz na wiosenne popołudnie :) Polecam


5 gwiazdki Opinia o książce
Grzegorz
Lektura książki \"Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej\" dostarczyła mi wiele cennych informacji i wskazówek. Napisana bardzo profesjonalnie i przystępnie dla przeciętnego czytelnika. Nie wyczerpuje całego poruszonego tematu ale warto przeczytać. Polecam. Dołączona przez księgarnię karteczka \"Miłej lektury\" była dodatkową zachętą do jej przeczytania. Dziękuję.


4 gwiazdki nieoceniona pomoc:)
Marta P.
Bardzo ciekawa książka zawierająca wiele przykładów z życia, gdzie \"namacalnie\" widać Boże działanie i Bożą pomoc. Oprócz tego oczywiście wiele wskazówek dotyczących owocnej modlitwy. Polecam !!! :)


5 gwiazdki Świetna
Jola
książka napisana bardzo przystępnym językiem. Treści bardzo wzbogacają wiedzę religijną. Pozwalają na chwile refleksji. Niezwykłe przykłady z życia. Z pewnością będzie to lektura , do której nie raz jeszcze zajrzę. Gorąco polecam


5 gwiazdki OPINIA
Aneta Siarno
Książka spełniła moje oczekiwania. Lubię kiedy książka jest napisana przystępnym językiem. Podparta prostymi przykładami. Dziękuje


5 gwiazdki Zaskoczenie
Jacek Prończuk
Zaskoczyła mnie książka siostry, gdyż podaje bardzo wiele przykładów Bożej miłości której doświadczyła. Jest pisana prostym językiem i pomaga autentycznie rozwijać wiarę !!! To niesamowite choć się modlę to jednak z historii siostry uczę się jak ożywić wiarę i uczynić z niej narzędzie walki o lepsze życie. Gorąco polecam !!!


5 gwiazdki Czasu znak
Mieczysława-Marianna Narkowicz
Tak mało dzisiaj mówi się o modlitwie wstawienniczej by modlić się nie tylko za przyjaciół ale za wszystkich jeden za drugiego.Jestem bardzo zadowolona iż otrzymałam tą książkę. Przeczytałam i wiele ciekawych informacji otworzyło mi oczy . Czułam jakoby ciemna zasłona opadła mi z oczu. Polecam serdecznie wszystkim.


5 gwiazdki
Gabriela Mizerska
Witam. Dla tych osób które pragną podążać za Jezusem i są raczej na początku swojej wędrówki,oraz nie za bardzo wiedzą jak się modlić. POLECAM


5 gwiazdki wspaniała książka
bardzo pozytywna pozycja,przynosząca wiedzę i dająca wskazówki do skutecznej modlitwy


5 gwiazdki wspaniała ksiązka
Joanna
Po przeczytaniu tej książki inaczej podchodzę do modlitwy nawet tej która jak mi się wydaje nie została wysłuchana, teraz wiem ze Bóg zna moja przyszłość i on najlepiej wie co mi jest potrzebne. Daje mi siłę abym zawsze mu ufała nawet wtedy kiedy będzie ciężko, bardzo polecam tę książkę wszystkim kochającym Boga i modlitwę aby jeszcze bardziej umocnić swoją wiarę, która jest sensem naszego życia.


4 gwiazdki Dobra książka
Grzegorz Grzęda
Dobra książka w prosty sposób przybliża zagadnienie modlitwy i wiary w jej wysłuchanie przez Boga. Ustawia prawidłową hierarchię w głowie czytelnika i przypomina o obrazie Miłosiernego Ojca.


4 gwiazdki Nie upadaj.
Zbigniew Wilk
Książka pokazała mi właściwą drogę, którą mam podążać. Wskazała jak ma wyglądać modlitwa wstawiennicza i żeby ta modlitwa / to wstawiennictwo było skuteczne/. Nie zapominać o modlitwie, zawsze mieć czas na nią być przekonanym że jest ktoś kto nie zapomina o nas i nie tylko, w ciężkich chwilach naszego życia nieść swój krzyż w wytrwałości i nie poddawać się oraz donieść go na właściwe miejsce i we właściwym czasie. Być cierpliwym i pokornym. Bardzo polecam.


5 gwiazdki Polecam!
Dorota
Bardzo ciekawa książka o sile modlitwy, poparta przykładami, wzmacniająca wiarę w Boże działanie w naszym życiu, warto przeczytać.


5 gwiazdki w odpowiednim czasie...
Dorta Surtel
Książka ta trafiła do mnie w odpowiednim czasie, kiedy poszukiwałam odpowiedzi na wiele pytań dotyczących modlitwy. Dzięki tej lekturze zaczęłam modlić się nie tylko w intencjach innych ludzi ale także w swoich osobistych potrzebach. Książka napisane jest prostym językiem a jej treść powoduje, że nie można książki odłożyć na dłużej. Wiele osób zainteresowało się tym tytułem i z radością polecałam im księgarnię Tolle.pl, bo to porządna firma, a karteczka ze zdaniem: \"Miłej lektury\" znajduje się na okładce do tej pory.


5 gwiazdki
Emilia Fert
Książka jest rewelacyjna. Nie można jej nie przeczytać. Prosty i konkretny język, przykłady sprawiają, że czyta się ją jednym tchem. Rzeczywiście warto się modlić i nie upadać na duchu. Ta ksiązka podnosi tego ducha.


5 gwiazdki O sile modlitwy
Paula Dąbrowska
Kupiłam tą książeczkę,bo miałam problem z modleniem się.Wspaniała pełna świadectw działania modlitwy wstawienniczej. Sama też przeformułowałam sposób w jaki się modlę.Serdecznie wszystkim polecam!

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest S. Ann Shields:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Przesyłka dotarła szybko i sprawnie. Dziękuję! Książki spełniają moje oczekiwania. Obecnie jestem w trakcie czytania, a w katechezie już wykorzystałem to co przeczytałem. Z dotychczasowej współpracy jestem bardzo zadowolony. podoba mi się pomysł z książkami elektronicznymi, które już otrzymałem i bardzo dziękuję.

Życzę powodzenia, wielu zadowolonych klientów oraz Szczęść Boże!,
ks. Bernard Grabowski


Witam :) Przesyła już przyszła i bardzo dziękuję za tak wspaniałą obsługę. Jak tylko wyłapię ciekawe książki możecie spodziewać się kolejnego zamówienia :) Jesteście naprawdę dobrze zorganizowaną grupą, która ceni każdego klienta. Po prostu nie da się was nie lubić :) Tak dalej! I naprawdę bardzo dziękuję za dodatkowe zakładki.

Pozdrawiam BARDZO serdecznie całą ekipę ;),
Natalia Wach

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl