Modlitwa ciała. Postawy i gesty liturgiczne

Modlitwa ciała. Postawy i gesty liturgiczne
Cena rynkowa:15.00 zł
Nasza cena: 14.99 zł
Oszczędzasz:0.01 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 6-7 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Sakramenty. I co z tego?
Sakramenty. I co z tego?
O. Leon Knabit OSB
15.99
Liturgia Jezusa Chrystusa. O uwielbieniu Boga i uświęceniu człowieka
Tajemnicze znaki. 10 opowiadań o sakramentach
7 x 7 o sakramentach i darach Ducha Świętego
Przyjdź, Panie Jezu! Chrystus w tajemnicach roku liturgicznego
Sakramenty. Między ołtarzem a codziennością
 Pełny opis książki Modlitwa ciała. Postawy i gesty liturgiczne:

Chrystus założył Kościół na swoje podobieństwo. Dlatego jest on "ludzki i jednocześnie Boski, widzialny i wyposażony w dobra niewidzialne" (KL, 2). Widzialna strona Kościoła jest znakiem jego strony niewidzialnej, Boskiej, nadprzyrodzonej. Tę samą strukturę bosko-ludzką mają sakramenty święte i cała liturgia Kościoła.

Aby rozumieć liturgię i móc w niej uczestniczyć w sposób świadomy, czynny, pełny i owocny, trzeba koniecznie zapoznać się ze znakami liturgicznymi. Ciało bowiem "modli się" w liturgii.

Autor zwraca uwagę, że jednakowa postawa ciała, którą powinni zachować wszyscy uczestnicy liturgii, jest znakiem wspólnoty i jedności zgromadzenia. Dlatego tak ważne jest zrozumienie symboliki postaw i gestów liturgicznych, z którymi chrześcijanin się spotyka.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 96
Wydawnictwo: Apostolicum
Wydanie: Ząbki 2013
ISBN: 978-83-7031-857-4Opinie naszych Klientów o książce Modlitwa ciała. Postawy i gesty liturgiczne:

4 gwiazdki Warto zapoznać się
J.Adamski
Ciekawa publikacja. Przystępnym językiem, w szczegółowy sposób omawia postawy i gesty liturgiczne, również te, o których wierni jakoś zapomnieli. Szkoda, że Msza posoborowa została tak zubożona w tym zakresie. Dlatego warto przestrzegać chociaż tego co pozostało.


5 gwiazdki
Małgorzata Roznowska
Polecam


5 gwiazdki pożyteczna
Jolanta Skuza
Książeczka napisana bardzo komunikatywnym , bardzo łatwym do zrozumienia , przejzystym językiem , może byc polecona np jako uzupełnienie katechezy na poziomie podstawowym. Prostota jest jej zaletą.


5 gwiazdki Czytałem i polecam !
Konrad Maliński
Od dłuższego czasu szukałem takiej książki. Liturgia wydawała mi się labiryntem nie do przejścia. Symbole jakimi posługujemy się podczas mszy nie zawsze są takie oczywiste. Ta książka pomogła mi zrozumieć co wyraża moja postawa podczas liturgii i jakie jest znaczenie gestów, które wykonuje podczas każdej modlitwy. Dodatkowo książka jest elegancko wydana na bardzo ładnym papierze i bogato ilustrowana - przez to jej lektura staje się przyjemnością. Naprawdę warto wziąć ją do ręki i przeczytać. Gorąco polecam!

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Ks. Przemysław Krakowczyk SAC:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Witam serdecznie! Piszę aby poinformować, że wysłana wczoraj przesyłka z książkami, które zamówiłam dotarła do mnie już dzisiaj. Ucieszyło mnie to bardzo i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z jakości i błyskawiczności Waszych usług. Książki w pełni spełniły moje oczekiwania, a funkcjonalne zakładki, które otrzymałam w prezencie, rzeczywiście bardzo mi sie przydadzą. Życzę dalszych sukcesów w prowadzeniu Księgarni, a ze swej strony obiecuję częste odwiedziny na stronie;)

Ewa Czarniecka


Już kilkakrotnie korzystaliśmy z oferty Waszej księgarni. Stajemy się stałymi jej klientami. Nasze kolejne zamówienia najlepiej mówią o naszym zadowoleniu z oferty. Książki w ofercie tak dobrane, że z łatwością można znaleźć dla siebie dobrą książkę za rozsądną cenę bez wygórowanych marży. Książki dostarczane są szybko i sprawnie. I do tego „magiczne” magnetyczne zakładki. Rzecz niewielka a tak ciesząca i przypominająca o Waszej księgarni nawet podczas czytania książek z biblioteki. Wasza księgarnia jest przykładem, że można prowadzić firmę która nastawiona jest by swą działalnością nieść pożytek a nie tylko osiągnięty za wszelką cenę maksymalny zysk.

Dziękujemy,
Madzia i Mietek

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl