Nowe wyznania egzorcysty

Nowe wyznania egzorcysty
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 15.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 5-6 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Kryzys sumienia
Kryzys sumienia
Raymond Franz
48.99
Odpowiedzi dla Świadków Jehowy według wersetów
Odpowiedzi dla Świadków Jehowy według tematów
Wspomnienia egzorcysty. Moje życie w walce z Szatanem
Egzorcyzm. Posługa Miłości
Egzorcyzm. Posługa Miłości
Ks. Michał Olszewski SCJ
14.99
Inny Jezus, inny Duch, inna Ewangelia
 Pełny opis książki Nowe wyznania egzorcysty:

Doświadczenia ostatnich lat ukazują, że: wielu ludzi korzysta z usług osób wróżących i przepowiadający przyszłość, wielu uczestniczy w seansach spirytystycznych, wielu poświęca się okultyzmowi. W tej sytuacji nasuwają się pytania, dlaczego tak trudno znaleźć egzorcystę? Dlaczego trudno spotkać kapłana, który byłby ekspertem albo przynajmniej uznawałby możliwość występowania chorób pochodzących od złego ducha?

Ks. Gabriele Amorth w swej książce udziela odpowiedzi na te pytania, ilustrując je przykładami ze swej działalności. Książka jest cennym poradnikiem dla kapłanów i świeckich, ucząc, w jaki sposób można przyjść z pomocą osobom cierpiącym.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: twarda
Liczba stron: 240
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2002
ISBN: 83-7168-720-6Opinie naszych Klientów o książce Nowe wyznania egzorcysty:

5 gwiazdki Bardzo dobra
N.
Książka świetna. Bardzo dobrze napisana. Tematyka na tyle mnie zainteresowała, o przeczytaniu tej publikacji, że zaczęłam szukać innych materiałów na temat egzorcyzmów. Bardzo polecam, również tym niewierzącym lub pragmatykom.


5 gwiazdki Pozytywna :)
Mateusz Malinowski
Polecam , warto przeczytać każdą z tej serii


5 gwiazdki Bardzo ciekawa
Ela
Polecem, opisuje, że w życiu można się uporać z niewytłumaczalnymi zjawiskami poprzez egzorcyzm ale i także poprzez modlitwę.


5 gwiazdki Bardzo dobra książka, godna polecenia
Artur Górecki
Kupiłem miesiąc temu książkę \"Nowe wydania egzorcysty\" i jestem bardzo z niej zadowolony. Ks. Gabriel Amorth ostrzega przed zagrożeniami. Jest ona dla mnie bardzo cenna. Myślę, że dla wielu ludzi będzie bardzo cenną treścią. Serdecznie polecam. Tak przy okazji polecam serdecznie księgarnię internetową tolle.pl.


5 gwiazdki polecam
Dorota
Bardzo dobra książka, rzeczowo i konkretnie traktująca temat zagrożeń i przyczyn zniewoleń i opentań. Czyta się jednym tchem. Zdecydowanie polecam.


5 gwiazdki POLECAM!
Joasia
Książka, podobnie jak część poprzednia, warta uwagi. Napewno jedna część książki jest niewystarczająca by wgłębić się w temat. Wszystkie części napisane prostym , zrozumiałym językiem. Szybko i przyjemnie się czyta pomimo, iż temat książki jest bardzo poważny. Z tego też względu szczególnie polecam książki ks. Amortha- otwierają one oczy na pewne sprawy, do których często nie przywiązujemy uwagi.


5 gwiazdki Książka warta uwagi !!!
Maria Chojnacka
Witam wszystkich niezdecydowanych ,czy warto przeznaczać jakąkolwiek kwotę na zakup danej pozycji,moim zdaniem Tak jest to bardzo interesująca książka , która otwiera nam \" drzwi \" do raczej nie bardzo rozumianej przez wielu z nas zagadnienia jakim jest praca egzorcystów.Książka napisana prostym zrozumiałym językiem , głęboko zapadająca w serce i doprowadzająca do wielu rozważań nad życiem duchowym.Serdecznie polecam.


5 gwiazdki Książka warta uwagi !!!
Maria Chojnacka
Witam wszystkich niezdecydowanych ,czy warto przeznaczać jakąkolwiek kwotę na zakup danej pozycji,moim zdaniem Tak jest to bardzo interesująca książka , która otwiera nam \" drzwi \" do raczej nie bardzo rozumianej przez wielu z nas zagadnienia jakim jest praca egzorcystów.Książka napisana prostym zrozumiałym językiem , głęboko zapadająca w serce i doprowadzająca do wielu rozważań nad życiem duchowym.Serdecznie polecam.


5 gwiazdki Bardzo dobra książka
Grażyna K.
Jest to jedna z książek, które uświadamiają nam jak wiele pułapek czeka na człowieka. I to co z pozoru wydaje się niewinne prowadzi na manowce, oddala od Boga. W dzisiejszyn "nowoczesnym" świecie pełnym przesądów: wróżki, astrologowie, zabobonna wiara w czarnego kota, czerwone nitki.... Nie sposób wymienić tego wszystkiego bo nawet przysłowiowe Średniowiecze (które wcale nie było ciemne i zacofane) nie posiadało tylu zabobonów. Szatan prowadzi na manowce, a Bóg z miłością otwiera się na każdy powrót człowieka. Dla Niego nikt nie jest stracony, On czeka cierpliwie -to właśnie chce nam w tej książce przekazać Ks. Gabriele Amorth


5 gwiazdki
Ewa
doskonała książka, tak jak i zreszta wszystkie pozycje tego autora. Dostawa terminowa, dodatkowy profit:-). Polecam


5 gwiazdki
Urszula Bonisławska
książka bardzo dobra,polecam.dla każdego, nie tylko dla tych którzy się tym interesują.obsługa księgarni ekspresowa POLECAM

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Ks. Gabriele Amorth:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Tak, przesyłka dotarła i jak najbardziej spełniła moje oczekiwania, dziękuję. Bardzo podoba mi się system informacji klienta o postępach w realizacji zamówienia, oraz to, że mogłem zapłacić poprzez mTransfer szybko i bez dodatkowych kosztów. Ponadto podoba mi się podejście do klienta, oraz niskie ceny, które spowodowały, że wybrałem akurat tą księgarnię :)

Pozdrawiam,
Łukasz Uliasz


Bardzo dobrze, ze jest księgarnia gdzie można bez obawy zamówić książki, które są wartościowe i posiadają recenzję.... jest to bardzo ważne, ponieważ otrzymuje się lekturę zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami.

Pozdrawiam ,
Dorota Taczkowska

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl