O męskości

O męskości

Ta książka ma wyczerpany nakład, więc jest niedostępna w sprzedaży.
Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy
Krokodyl dla ukochanej. Warto wspierać rozwój mężczyzny
Warto być ojcem
Warto być ojcem
Jacek Pulikowski
31.99
Projekt: JONASZ. Czym jest siła mężczyzny?
Projekt: ELIASZ. Czym jest męska tożsamość?
Zawód: TATA
Zawód: TATA
Krzysztof Pilch
12.99
 Pełny opis książki O męskości:

Konferencja o istocie męskości, o zadaniach mężczyzny w rodzinie i świecie, o powołaniu mężczyzny do mądrości i odpowiedzialności, dzięki której nie tylko sprawy zawodowe, ale przede wszystkim relacje miłości między kobietą i mężczyzną rozwijają się i ubogacają.

Wszystko opowiedziane barwnie i interesująco. Osadzenie w rzeczywistości poparte przykładami i okraszone dowcipami sprawia, że słuchaczom żal jest uronić nawet chwili wykładu. Płyta doskonała na korki - może dadzą się polubić.

Pomoże mężczyźnie, często zagubionym w dzisiejszym świecie, odkryć bogactwo przekazane mu przez Stwórcę.

Zobacz tę książkę także w wersji papierowej.


Oprawa: miękka
Liczba stron: 0
Wydawnictwo: Jerozolima
Wydanie: Poznań 2011
ISBN: 0Opinie naszych Klientów o książce O męskości:

5 gwiazdki Pozytywna recenzja
Agnieszka Kaszuba
Płyta kupiona jako prezent narzeczonemu - niesie za sobą bardzo konkretny przekaz i otwiera oczy na wiele spraw. Zakup godny polecenia.


5 gwiazdki Bardzo dobra
Barbara
Pozycja do wysłuchania dla mężczyzn ale i dla kobiet by mogły lepiej zrozumieć i właściwie wspierać swoich mężów czy synów. Bardzo wartościowa pozycja do wielokrotnego słuchania i odkrywania na czym polega prawdziwa męskość.


5 gwiazdki Świetna płyta
Marek
Wykłady Pana Jacka obowiązkowe dla wszystkich małżeństw.


5 gwiazdki Światło w tunelu
J. Ad
Płyta p. Jacka Pulikowskiego to konkretne informacje dla małżonków: kim jestem w związku, jak wzajemnie się rozumieć i uzupełniać.Są to porady człowieka, męża, ojca, inżyniera, bez owijania w bawełnę, poparte ponad 30- letnim doświadczeniem pracy w poradni dla małżonków, więc niejedno widział, niejedno wie.


5 gwiazdki Tzw \
Rafał Sopot
Że mi tego ojciec nie przekazał... Ani ksiądz...a tu w wieku 40tu lat (co najmniej 10 lat za późno) uczę się prawdziwej męskości. Nie: bycia Piotrusiem Panem, nie: bycia cwaniakiem, który tak naprawdę ukrywa swoją słabość: ale bycia odpowiedzialnym mężczyzną. Lektura obowiązkowa - gdybyśmy z takich lektur się uczyli, bylibyśmy mocniejsi. bardziej pewni siebie. Silni. Chrystusem. Mężczyzną. Polecam gorąco. Do poczytania lub odsłuchania - ja akurat słuchałem, mimo że wolę czytać - ale i tak mnie zmieniła. Bądź facetem przez duże F!


5 gwiazdki Dla każdego
Janusz Mazurek
Dla każdego, wiekowych i młodych. Dla mężczyzn ale również dla kobiet. Bardzo cenna pozycja. Polecam dla wszystkich którzy chcą wzajemnie zrozumieć się naprawdę tj, dla kobiet które chcą zrozumieć mężczyzn i odwrotnie. Jest to prawie niemożliwe :-) ale dzięki Panu Pulikowskiemu zaczyna się dostrzegać światełko w tunelu ;-)

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Jacek Pulikowski:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Witam :) Przesyła już przyszła i bardzo dziękuję za tak wspaniałą obsługę. Jak tylko wyłapię ciekawe książki możecie spodziewać się kolejnego zamówienia :) Jesteście naprawdę dobrze zorganizowaną grupą, która ceni każdego klienta. Po prostu nie da się was nie lubić :) Tak dalej! I naprawdę bardzo dziękuję za dodatkowe zakładki.

Pozdrawiam BARDZO serdecznie całą ekipę ;),
Natalia Wach


Jestem pod wrażeniem Państwa działalności.Wasza Księgarnia jest dla mnie Kopalnia Złota. Póki co,jestem szczęśliwą posiadaczka 15-u sztabek :-) . Promowanie prawdy,promowanie prawdziwego piękna,promowanie dobra zasługuje na gromkie brawa.

Dziekuję,
Elzbieta Niewiadomska-Wolosz

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl