Kobieta + Mężczyzna. Obdarowani sobą czy skazani na siebie?

Kobieta + Mężczyzna. Obdarowani sobą czy skazani na siebie?
Zajrzyj do książki

Ta książka ma wyczerpany nakład, więc jest niedostępna w sprzedaży.
Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
21.99
Granice w relacjach małżeńskich
Granice w relacjach małżeńskich
Henry Cloud, John Townsend
28.99 21.74
Sztuka uwodzenia własnej żony
Sztuka uwodzenia własnej żony
Margaret Hardisty
24.99 18.74
Warto naprawić małżeństwo
Warto naprawić małżeństwo
Jacek Pulikowski
23.99
Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy?
Miłości trzeba się uczyć
Miłości trzeba się uczyć
Walter Trobisch
6.99
 Pełny opis książki Kobieta + Mężczyzna. Obdarowani sobą czy skazani na siebie?:

Brak szczęścia w relacjach mężczyzna-kobieta spowodowana jest odejściem człowieka od planu Stwórcy i rezygnacją z łaski nadprzyrodzonej. Ludzie coraz częściej biorą los w swoje ręce zapominając o Bogu, który wie, co dla człowieka jest najlepsze, co da mu szczęście.

Nie ma innej drogi do szczęścia jak miłowanie, ale nie można kochać nie będąc sobą – kobietą czy mężczyzną i nie rozumiejąc różnic w powołaniu płci. W zamyśle Boga kobieta i mężczyzna są sobą obdarowani i razem tworzą nową jakość. Istniejące trudności są potrzebne, bo ich wspólne pokonywanie prowadzi do umocnienia więzi.

Jacek Pulikowski – mąż, ojciec trojga dzieci, wykładowca Politechniki Poznańskiej oraz Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM, zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin, autor wielu publikacji i książek o tematyce rodzinnej, mieszka w Poznaniu.


Oprawa: miękka
Liczba stron: 0
Wydawnictwo: Rhetos
Wydanie: Warszawa 0
ISBN: 0Opinie naszych Klientów o książce Kobieta + Mężczyzna. Obdarowani sobą czy skazani na siebie?:

3 gwiazdki
Patrycja
Ciekawa treść, warto posłuchać. Osobiście dla mnie p. Jacek zbyt szybko mówi, co utrudnia znacznie odbiór.


5 gwiazdki Rewelacja
Paulina
Bardzo polecam! Wszelkie publikacje Pana Pulikowskiego zawsze trafiają w sedno sprawy. Pełne humoru, przykładów i porównań, a co najważniejsze przepełnione tym, co najwartościowsze. Polecam dla młodych par, małżonków. Świetne jako prezent.


5 gwiazdki polecam
Marta
Polecam każdemu. Ciekawe z dawką humoru.


5 gwiazdki Polecam!
Marta D.
Serdecznie polecam wszystkim parom, szczególnie tym, którzy przygotowują się do małżeństwa albo już w nim są. Bardzo przyjazna formuła wykładu sprawia, że audiobook\'a dobrze się słucha. Pan Pulikowski mówi o rzeczach/sytuacjach o których moim zdaniem warto pomyśleć, zastanowić się, omówić ze swoją połową i mówi o tym w sposób przystępny, ciekawy i chwilami zabawny. Do audiobook\'a wrócimy z mężem na pewno nie raz:)


5 gwiazdki Świetne!
Gorąco polecam ten audiobook! Ciekawy, intrygujący, zmuszający do przemyśleń. 10/10 :)


5 gwiazdki SUPERRRRRRRRRR!!!!
Regina Urbanek
Super WSKAZÓWKI dla MŁODEGO MAŁŻEŃSTWA!!!! Właśnie kupiłam tę książkę dla mojego siostrzeńca i jego żony. Myślę, że pomoże im w zrozumieniu swoich potrzeb i sposobów wychowania przez każdą z rodzin. SUPERRRRRR!!!! Propozycje Pan Jacka Pulikowskiego dla młodych ludzi to jest COŚ NIESAMOWITEGO!!!! Bardzo się cieszę, że jest ktoś taki kto potrafi przekazać WSKAZÓWKI dla młodych ludzi w sposób humorystyczny, samokrytyczny, przyjemny!!! Poza tym dla osób takich jak ja -książka w formie płyt CD - to SUPER SPRAWA!!! Sama miałam wątpliwości co do tematu ... ale wykład jest NIESAMOWITY!! Czytając tytuł i otwierając płytę nie spodziewałam się tak PRZEPEŁNIONYCH BOSKĄ MIŁOŚCIĄ słów!


5 gwiazdki
Teresa
Wszystkie konferencje Jacka Pulikowskiego są doskonałe. Zagarnęłabym je i rozdała małżeństwom, singlom, nastolatkom żeby ani chwili nie leżały zapakowane bezczynnie na półkach. Polecam je wszystkim!

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Jacek Pulikowski:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Przesyłka dotarła po 2 dniach, Bardzo dziekuję za tak szybką obsługę!!. Zakładka jest bardzo praktyczna, chętnie kupilabym więcej.. Ksiązki są bardzo dobre. Cieszy mnie, że taka księgarnia istnieje!!! Zyczę, aby coraz więcej czytelników korzystało z Waszych usług!!!

Serdecznie pozdrawiam,
Małgorzata Ossete


Dzisiaj otrzymałem zamówione książki, za które bardzo serdecznie dziękuję. Przesyłka została zrealizowana bardzo szybko. Chciałbym pogratulować Państwu profesjonalizmu, solidności i ludzkiej uczciwości. Życzę wielu sukcesów i jak najwięcej klientów, do których dołączam również ja.

Pozdrawiam serdecznie, ,
Andrzej Niczypor SJ

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl