Odpowiedzi dla Świadków Jehowy według tematów

Odpowiedzi dla Świadków Jehowy według tematów
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 25.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 8-9 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Kryzys sumienia
Kryzys sumienia
Raymond Franz
48.99
Odpowiedzi dla Świadków Jehowy według wersetów
Nowe wyznania egzorcysty
Nowe wyznania egzorcysty
Ks. Gabriele Amorth
15.99
Wspomnienia egzorcysty. Moje życie w walce z Szatanem
Egzorcyzm. Posługa Miłości
Egzorcyzm. Posługa Miłości
Ks. Michał Olszewski SCJ
14.99
Inny Jezus, inny Duch, inna Ewangelia
 Pełny opis książki Odpowiedzi dla Świadków Jehowy według tematów:

W poprzedniej książce Davida A. Reeda, "Odpowiedzi dla Świadków Jehowy według wersetów", wydanej w Polsce w 2008 roku, omówiono konkretne wersety, którymi posługują się na poparcie swoich wierzeń."

W niniejszej książce Czytelnicy znajdą obiektywnie opracowane hasła, które pomogą im zrozumieć podstawowe fakty na temat historii tego ugrupowania, jego zmian doktrynalnych i wyróżniających je poglądów.

Dzięki tej publikacji chrześcijanie będą mogli dobrze się przygotować do rozmów z głosicielami doktryny Strażnicy. Ponadto myślący Świadkowie i ich sympatycy, którzy szczerze szukają prawdy, znajdą w niej odpowiedzi na wiele trapiących ich pytań.

Oto niektóre z 78 tematów omówionych w kolejności alfabetycznej w niniejszym przewodniku, ukazującym nauki Świadków Jehowy w świetle Biblii i rzetelnie zbadanych faktów:

 • Archanioł Michał
 • Ciało Kierownicze
 • Drugie owce
 • Fałszywe proroctwa
 • Głoszenie od domu do domu
 • Krzyż
 • Łaska
 • Mała trzódka
 • Nowe narodzenie
 • Przekład Nowego Świata
 • Raj
 • Święta
 • Transfuzje krwi
 • Wyznaczone czasy narodów

Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 222
Wydawnictwo: KONCEPT Design
Wydanie: Osielsko 2011
ISBN: 978-83-924832-2-9Opinie naszych Klientów o książce Odpowiedzi dla Świadków Jehowy według tematów:

4 gwiazdki odpowiedzi dla świadków Jehowy
Agnieszka i Mariusz
bardzo ciekawa ale nie jest pozycja łatwa i do jednorazowego przeczytania


5 gwiazdki Książka,,Odp dla Sw.Jehowy wg tematów\"
Róża Kasperek
Książka jest b.wartościowa,bo zwraca uwagę na najważniejszą sprawę w rozmowach ze Św.Jehowy,jaką jest podważenie autorytetu,,Strażnicy\"\".Teraz wiem,że postępowałam słusznie,bo zawsze przejmowałam inicjatywę i to ja zadawałam pytania.Sama znajomość Pisma Św. bez znajomości nauk ,,Strażnicy\"jest mało przydatna,bo dostawałam dziwne odpowiedzi,cytuję: - ,,Pisma Św nie można brać poważnie,najważniejsze jest to,co jest w ,,Strażnicy\", ,,nieważne,co pisał św Paweł,bo on zniekształcił ewangelię\", ,,Jezus tak powiedział,ale to niemożliwe,niech to Pani weżmie na chłopski rozum\", ,,Duch Św a Duch Prawdy to dwie różne rzeczy\", ,,Jezus nie założył żadnego Kościoła\", itp.Przy pomocy Pisma Św można udowodnić,co się komu żywnie podoba,nawet muzułmanie przy jego pomocy udowadniają przyjście Mahometa z Koranem,a zresztą i szatan się nim posługiwał przy kuszeniu Pana Jezusa.


4 gwiazdki Ciekawa
Sylwia Mańka
Bardzo ciekawa książka :) pozwala lepiej bronić się przed \"atakami\" Świadków Jehowy


5 gwiazdki Apologetyka i erystyka w pigułce!!!
Aleksander Trojanowski
Książka nie jest powtórzeniem \"Odpowiedzi dla ŚW wg wersetów\" Davida Reed\'a. Stanowi uporządkowany tematycznie zestaw argumentów, którymi można odeprzeć większość niezgodnych ze Słowem Bożym twierdzeń Towarzystwa Strażnica. Argumentacja rzadziej, w stosunku do poprzedniej książki opiera się na teologii, a częściej na apologetyce, nawiązując do różnych publikacji Towarzystwa Strażnica i wykazując ich wzajemną sprzeczność. Bardzo interesujące były dla mnie rozumowania obalające twierdzenia ŚW za pomocą czystych zasad logiki - bez cytatów z Biblii, czy \"Strażnic\". W tym zakresie książkę można potraktować jako \"ćwiczenia praktyczne\" do \"Erystyki\" Artura Schopenhauera. Od siebie - jak najbardziej polecam.


4 gwiazdki Przydatna pozycja
Jan Saborin
świadkowie Jehowy posiadają poradniki do rozmów z osobami tzw zainteresowanymi. To jest poradnik do rozmów z nimi samymi. Jeden z niewielu łatwo dostępnych. Napisany przez byłego świadka Jehowy w duchu miłości do swoich braci, zatroskanego o ich zbawienie. W książce można znaleźć wiele argumentów do obrony wiary chrześcijańskiej.


5 gwiazdki plus
Anna Szuba
Wg mnie zdecydowanie lepsza , obszerniejsza i dokładniejsza od poprzedniej książki - Odpowiedzi dla ŚJ wg wersetów ; niezwykle przydatna . Polecam !


5 gwiazdki Świadkowie Jehowy
Darek
Polecam wszystkim szukającym argumentów wobec świadków Jehowy w ich błędnej drodze .


4 gwiazdki
Iwona
Naprawdę warto zapoznać się z przedstawioną tematyką.Ja szukałam argumentów do rozmów ze Swiadkiem Jehowy,które odbywałam i przydało mi się.Polecam.


5 gwiazdki Karol
Karol
Posiadam książkę Reeda \"Odpowiedzi dla Swiadkow Jehowy według tematów\". To wartościowa ksiazka warta polecenia kazdemu. Ja osobiscie polecałbym wszystkim zainteresowanym zwłaszcza 2 książki o SJ autorstwa o. Elizeusza Bagińskiego, karmelity: 1- \"Co katolik powinien wiedzieć o Świadkach Jehowy?\" (wyd. 2, 2011) 2- \"Siewcy kąkolu\" (wyd. 3, 2012). Dla bardziej zainteresowanych chciałbym wymienić pozostałe 4 książki znawcy tej sekty, o. Elizeusza Bagińskiego: 1- \"Świadkowie Jehowy. Pochodzenie, historia, wierzenia\", wyd. 2 (2004 rok) 2- \"Królestwo Boże w nauczaniu Świadków Jehowy\" (1998 rok) 3- \"Świadkowie Jehowy od wewnątrz\" (1999 rok) 4- \"Wiara Świadków Jehowy nie prowadzi do zbawienia\" (2001 rok) Z innych autorów poleciłbym szczególnie Włodzimierza Bednarskiego: \"W obronie wiary\" (1997 rok)


5 gwiazdki dobra książka
iza olszewska
książka bardzo dobra,ciekawa ,bardzo dużo dowiedziałam się z tej książki na temat religi jehowy


5 gwiazdki
Mariusz
Książka Davida Reeda w przystępny,zwięzły lecz dość szczegółowy sposób omawia tematy związane z nauczaniem świadków Jehowy, radzi jak bronić się przed ich przewrotnymi naukami i wskazuje jak nie dać się zapędzić w ,,kozi róg\'\' podczas dyskusji z nimi


5 gwiazdki Pozytywna
Adam Trzeciecki
Publikacja jest dla mnie szczególnie przydatna,jako ,ze opuściłem \"przeklętą\" organizacje.Tak pisze apostoł Paweł Gal 1;8\" Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty!\"Załuje tylko że nie mogłem przeczytać jej i innych wcześniej.Zamierzam to jednak odrobić,kupując inne książki.


5 gwiazdki Nie świadek
Powiem tak. Książka ta powinna być obowiązkowa dla każdego chrześcijanina który się spotyka ze świadkami jehowy. Nie zdajemy sobie sprawy jak myśli człowiek który jest zniewolony przez sektę. Popełniłem masę błędów i nie wiedziałem gdzie i dlaczego - po przeczytaniu tej książki wszystko było jasne.


5 gwiazdki świadkowie jehowy
Małgorzata Ulman
książka przeznaczona dla osób, które chcą lepiej poznać mentalność świadków Jehowy i umieć z nimi rozmawiać. Kupiłam ją , bo ostatnio przychodzą do mnie bardzo mili ludzie ze świadków Jehowy i chciałam ich lepiej zrozumieć. Książka pozwoliła mi zrozumieć również dlaczego świadkowie Jehowy zachowują się specyficznie w różnych sytuacjach. Polecam osobom , które chcą zgłębić temat- napisana przez byłego świdka Jehowy.


5 gwiazdki dobra książka
Sylwia Korczyńska
Akurat ja zamawiałam tą książkę dla taty, bo on się interesuje tym tematem, ja raczej nie, ale mogę powiedzieć od siebie, że to dobra książka, ponieważ napisana jest według tematów bardzo przejrzyście, co ułatwia szybkie znalezienie szukanego tematu i odpowiedzi. Myślę, że jest to pomocna pozycja dla każdego, kto ma ochotę dyskutować ze świadkami jehowy.


5 gwiazdki książka
Piotr Piotrewicz
dobrze,że ta książka jest rozpowszechniana.Tego typu książek powinno być więcej na naszym rynku. Trzeba ostrzegać i ratować tych, którzy dostali się pod zgubny wpływ tej organizacji

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest David A. Reed:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Dziś otrzymałam przesyłkę z zamówionymi książkami. Chciałam pochwalić i docenić profesjonalizm a zarazem bycie "normalnym" człowiekiem. Bardzo podobał się list, który otrzymałam a pomysł z zakładką uważam za fenomenalny. Bardzo fajna, przydatna rzecz, która mam nadzieję nie zginie mi za szybko. Jestem przekonana, że z taką organizacją pracy, pomysłami i widoczną pasją, Pani firma bardzo szybko się rozwinie. Trzymam kciuki i zapewne jeszcze powrócę na firmową stronę

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje,
Kinga Wójtowicz


Dziękuje za zainteresowanie. Tak książka doszła już dwa dni po złożeniu zamówienia. Znalazłam w tej książce tego czego szukałam, jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.

Ciepło pozdrawiam,
Magdalena Janowiak

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl