Ogień. Komentarze do Ewangelii św. Mateusza

Ogień. Komentarze do Ewangelii św. Mateusza
Nasza cena: 36.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 2-3 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Fale łaski. Komentarze do Ewangelii św. Łukasza
Fale łaski. Komentarze do Ewangelii św. Łukasza
O. Augustyn Pelanowski OSPPE
31.99
Zranione światło. Komentarze do Ewangelii św. Jana
Zranione światło. Komentarze do Ewangelii św. Jana
O. Augustyn Pelanowski OSPPE
29.99
Głębiny miłosierdzia. Komentarze do Ewangelii św. Marka
Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 1 Okres Adwentu i Bożego Narodzenia
Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 2 Wielki Post i Wielkanoc
Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 4 Okres Zwykły (tygodnie XVIII - XXXIV)
 Pełny opis książki Ogień. Komentarze do Ewangelii św. Mateusza:

O. Augustyn Pelanowski to niezwykły rekolekcjonista z Krakowa. Wielu z naszych Czytelników twierdzi, że jego książki stały się dla nich impulsem do wielkich zmian w życiu.

Książka „Ogień” jest kolejną, czwartą częścią komentarzy do Ewangelii autorstwa o. Augustyna Pelanowskiego. Zawiera komentarze do Ewangelii św. Mateusza.

Trzeba być takim samym ogniem, żeby nie spłonąć od ognia, który ma w sobie Bóg. Trzeba mieć ten sam żar Ducha. Trzeba być ogniem, którego oczekuje Bóg, czyli czystym ogniem miłości.

Fragment książki

Dzięki słowom o. Augustyna przekonasz się, jak słowa Ewangelii mogą działać w Twoim życiu, tu i teraz. Zobaczysz też, jak poddać się Bożemu ogniowi, który naprawdę oczyszcza i rozjaśnia ciemności...

W Wydawnictwie Paganini ukazały się komentarze do Ewangelii św. Jana – „Zranione Światło”, komentarze do Ewangelii św. Łukasza „Fale łaski”, komentarze do Ewangelii św. Marka „Głębiny miłosierdzia”.

Będziemy sądzeni z niepotrzebnych słów (…), których nie powiedzieliśmy albo nie przeczytaliśmy, albo nad którymi nie medytowaliśmy. Gdzieś u podstaw wielu zranień, wielu krzywd leży lenistwo, brak odpowiedzialności za słowa, brak odpowiedzialności za to, że trzeba dawać słowa Boga, szczególnie wtedy kiedy się jest ambasadorem Boga i jest się ojcem. Żałuję wszystkich tych chwil, które już nie wrócą, nie da się już ich wypełnić sensem, konsekrować wieczną treścią. Żałuję złych słów i braku dobrych. Słowa są kosztowniejsze niż pieniądze i pociągają za sobą długi o wiele trudniejsze do spłacenia niż te, które można zaciągnąć w banku.

Fragment książki

Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 400
Wydawnictwo: Paganini
Wydanie: Kraków 2016
ISBN: 978-83-89049-575Opinie naszych Klientów o książce Ogień. Komentarze do Ewangelii św. Mateusza:

5 gwiazdki \"Ogień\" o. Augustyn Pelanowski
Monika Kasperska
Od ponad roku jestem pod wielkim wrażeniem nauczania o. Augustyna Pelanowskiego. Jest moim duchowym przewodnikiem po ścieżkach życia wewnętrznęgo. Głębia treści przekazywana przez tego światłego kapłana niezwykle mnie porusza i rzuca potężne światło na prawdy wiary. Do tej pory słuchałam nauczań o. Pelanowskiego na You tube. Z wielką radością wzięłam do ręki po raz pierwszy książkę o.Augustyna. Jestem w trakcie czytania \"Ognia\", będącego komentarzem do ewangelii wg. św. Mateusza. Polecam każdemu, kto nosi w sobie pragnienie pogłębionego życia w Bogu. Jest to książka pełna potężnego tchnienia Ducha Świętego. Mówię o niej i cytuję każdemu, kto chce słuchać i rozmawiać o Bogu. Dziękuję Wam z całego serca za Waszego emaila, w którym poleciliście mi tę książkę.


5 gwiazdki REWELACJA!!!!
Dorota
Książka jest fantastyczna!!! Pierwszy raz czytałam książkę ojca Pelanowskiego, ale naprawdę mile mnie zaskoczyła. Jest świetnie napisana, poparta przykładami z różnych dziedzin nauki, trafia do czytelnika. Jestem nią zachwycona i na pewno zamówię kolejne tytuły.


5 gwiazdki
Iza
Pomyslam,ze komentazre do Ewangelii to pewnie nuda.Aby przekonac sie zamowilam ksiazke ojca Pelanowskiego.Tu spotkala mnie mila niespodzianka,gdyz ojciec pisze ciekawie i ma wiele odniesien w roznych dziedzinach wiedzy.Dla mnie bomba nie moglam sie \'\'oderwac\" Na pewno siegne po kolejne komentarze tegoz autora.

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest O. Augustyn Pelanowski OSPPE:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Tak, przesyłka dotarła i jak najbardziej spełniła moje oczekiwania, dziękuję. Bardzo podoba mi się system informacji klienta o postępach w realizacji zamówienia, oraz to, że mogłem zapłacić poprzez mTransfer szybko i bez dodatkowych kosztów. Ponadto podoba mi się podejście do klienta, oraz niskie ceny, które spowodowały, że wybrałem akurat tą księgarnię :)

Pozdrawiam,
Łukasz Uliasz


Witam serdecznie!

Dziękuję za szybko dostarczone zamówienie i jakże sympatyczny list. Bardzo cenne jest to, że troszczycie się o swoich klientów. Na pewno będę miała wiele radości i pożytku po przeczytaniu książek, tak jak miałam je po lekturze wcześniejszych zamówionych u was pozycji.

Z wyrazami szacunku,
Anna Brambor

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl