Ogień. Komentarze do Ewangelii św. Mateusza

Ogień. Komentarze do Ewangelii św. Mateusza

Ta książka jest tymczasowo niedostępna w naszej księgarni.


Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Fale łaski. Komentarze do Ewangelii św. Łukasza
Fale łaski. Komentarze do Ewangelii św. Łukasza
O. Augustyn Pelanowski OSPPE
31.99
Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 1 Okres Adwentu i Bożego Narodzenia
Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 2 Wielki Post i Wielkanoc
Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 4 Okres Zwykły (tygodnie XVIII - XXXIV)
Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 3 Okres Zwykły (tygodnie I - XVII)
Uwierzyć Jezusowi. Rekolekcje ze św. Markiem [miękka oprawa]
 Pełny opis książki Ogień. Komentarze do Ewangelii św. Mateusza:

O. Augustyn Pelanowski to niezwykły rekolekcjonista z Krakowa. Wielu z naszych Czytelników twierdzi, że jego książki stały się dla nich impulsem do wielkich zmian w życiu.

Książka „Ogień” jest kolejną, czwartą częścią komentarzy do Ewangelii autorstwa o. Augustyna Pelanowskiego. Zawiera komentarze do Ewangelii św. Mateusza.

Trzeba być takim samym ogniem, żeby nie spłonąć od ognia, który ma w sobie Bóg. Trzeba mieć ten sam żar Ducha. Trzeba być ogniem, którego oczekuje Bóg, czyli czystym ogniem miłości.

Fragment książki

Dzięki słowom o. Augustyna przekonasz się, jak słowa Ewangelii mogą działać w Twoim życiu, tu i teraz. Zobaczysz też, jak poddać się Bożemu ogniowi, który naprawdę oczyszcza i rozjaśnia ciemności...

W Wydawnictwie Paganini ukazały się komentarze do Ewangelii św. Jana – „Zranione Światło”, komentarze do Ewangelii św. Łukasza „Fale łaski”, komentarze do Ewangelii św. Marka „Głębiny miłosierdzia”.

Będziemy sądzeni z niepotrzebnych słów (…), których nie powiedzieliśmy albo nie przeczytaliśmy, albo nad którymi nie medytowaliśmy. Gdzieś u podstaw wielu zranień, wielu krzywd leży lenistwo, brak odpowiedzialności za słowa, brak odpowiedzialności za to, że trzeba dawać słowa Boga, szczególnie wtedy kiedy się jest ambasadorem Boga i jest się ojcem. Żałuję wszystkich tych chwil, które już nie wrócą, nie da się już ich wypełnić sensem, konsekrować wieczną treścią. Żałuję złych słów i braku dobrych. Słowa są kosztowniejsze niż pieniądze i pociągają za sobą długi o wiele trudniejsze do spłacenia niż te, które można zaciągnąć w banku.

Fragment książki

Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 400
Wydawnictwo: Paganini
Wydanie: Kraków 2016
ISBN: 978-83-89049-575Opinie naszych Klientów o książce Ogień. Komentarze do Ewangelii św. Mateusza:

5 gwiazdki \"Ogień\" o. Augustyn Pelanowski
Monika Kasperska
Od ponad roku jestem pod wielkim wrażeniem nauczania o. Augustyna Pelanowskiego. Jest moim duchowym przewodnikiem po ścieżkach życia wewnętrznęgo. Głębia treści przekazywana przez tego światłego kapłana niezwykle mnie porusza i rzuca potężne światło na prawdy wiary. Do tej pory słuchałam nauczań o. Pelanowskiego na You tube. Z wielką radością wzięłam do ręki po raz pierwszy książkę o.Augustyna. Jestem w trakcie czytania \"Ognia\", będącego komentarzem do ewangelii wg. św. Mateusza. Polecam każdemu, kto nosi w sobie pragnienie pogłębionego życia w Bogu. Jest to książka pełna potężnego tchnienia Ducha Świętego. Mówię o niej i cytuję każdemu, kto chce słuchać i rozmawiać o Bogu. Dziękuję Wam z całego serca za Waszego emaila, w którym poleciliście mi tę książkę.


5 gwiazdki REWELACJA!!!!
Dorota
Książka jest fantastyczna!!! Pierwszy raz czytałam książkę ojca Pelanowskiego, ale naprawdę mile mnie zaskoczyła. Jest świetnie napisana, poparta przykładami z różnych dziedzin nauki, trafia do czytelnika. Jestem nią zachwycona i na pewno zamówię kolejne tytuły.


5 gwiazdki
Iza
Pomyslam,ze komentazre do Ewangelii to pewnie nuda.Aby przekonac sie zamowilam ksiazke ojca Pelanowskiego.Tu spotkala mnie mila niespodzianka,gdyz ojciec pisze ciekawie i ma wiele odniesien w roznych dziedzinach wiedzy.Dla mnie bomba nie moglam sie \'\'oderwac\" Na pewno siegne po kolejne komentarze tegoz autora.

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest O. Augustyn Pelanowski OSPPE:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Witam, tak, przesyłka dotarła, dziękuję serdecznie. O księgarni dowiedziałam się przez Allegro-wtedy skorzystałam z niej pierwszy raz i byłam bardzo mile zaskoczona troską o klienta i rzetelnością. Dlatego też, kiedy robiłam kolejne zakupy, wiedziałam, że wybiorę Tolle. Niemałe znaczenie mają również wysyłane recenzje i biuletyn-Rzeczy warte uwagi podane na tacy:)

Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Sala


Jestem bardzo zadowolona z książek. Macie bardzo ciekawe pozycje w swoich zasobach. Niektóre tytuły widziałam po raz pierwszy. Cieszę się, że można zawsze dowiedzieć się czegoś więcej na temat danej książki zanim dokonam zakupu. Uważam, że bardzo dobrze, że Wasza księgarnia rozpowszechnia literaturę tego typu. Oby dotarło do Was jak najwięcej ludzi, którzy chcą się dowiedzieć czegoś naprawdę wartościowego.

Pozdrawiam serdecznie,
Ewa Juszczyk

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl