Ostatnie proroctwo o Polsce

Ostatnie proroctwo o Polsce

Ta książka jest tymczasowo niedostępna w naszej księgarni.


Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Proroctwo o Polsce. Obietnica i krew
Proroctwo o Polsce. Obietnica i krew
Wincenty Łaszewski
21.00 20.99
Świadkowie Tajemnicy. Śledztwo w sprawie relikwii Chrystusowych
Świadkowie Tajemnicy. Śledztwo w sprawie relikwii Chrystusowych
Janusz Rosikoń, Grzegorz Górny
79.80 78.99
Cuda Ojca Pio
Cuda Ojca Pio
Renzo Allegri
24.99
Jezus leczy dzisiaj. Świadectwa
Jezus leczy dzisiaj. Świadectwa
Ks. Jan Reczek
19.99
Cuda Fatimy. Objawienia, kult, orędzie
Cuda Fatimy. Objawienia, kult, orędzie
Luigi Gonzaga da Fonseca
29.99
Całun Turyński. Przewodnik po obrazie pełnym tajemnic
 Pełny opis książki Ostatnie proroctwo o Polsce:

Książka, która powstała z potrzeby serca.

Tak jak większość moich książek, tak i ta powstała ze swoistej konieczności. Mówiłem: "Nikt o tym nie pisze...", "Może jednak ktoś napisze..." W końcu zdecydowałem: "Trudno, spróbuję ja..."

Ta książka powstała z konieczności. Trzy lata wcześniej napisałem Proroctwo o Polsce. Obietnica i krew - książkę, jak się potem okazało, dla wielu ludzi ważną. Ale czas płynie, z każdym dniem przybliża się godzina wypełnienia się proroctw, krajobrazy wokół zmieniają się, stając się coraz bardziej mroczne. Dawne wskazówki już nie wystarczają. Trzeba spróbować napisać przewodnik na rok 2013 i lata następne. Nikt nie pisze? Próbuję ja...

Istnieje sposób na uczynienie historii nieodwracalną - najbardziej radykalny, a zarazem najbardziej skuteczny sposób przekreślenia wielkich proroctw o Polsce. Sposób najprostszy i najbardziej oczywisty. To wymazanie Polski z mapy świata. Nie ma Polski, nie ma spełnionych proroctw. Tak wygląda szatański sen.

Na szczęście jest sposób, żeby stało się inaczej. By było tak, jak wymarzył sobie Bóg na wysokim Niebie. Jak wyglądać będzie nasze jutro? Odpowiedz została wpisana w nasze życie. Dziś wszystko zależy od nas.


Oprawa: miękka
Liczba stron: 136
Wydawnictwo: Fons Omnis
Wydanie: Góra Kalwaria 2013
ISBN: 978-83-89342-72-0Opinie naszych Klientów o książce Ostatnie proroctwo o Polsce:

5 gwiazdki ostatnie proroctwa o Polsce
Joanna Piechota
Polecam książka warta uwagi. Wiedza zawarta w książce zaskakuje a zarazem uświadamia czytelnikowi wiele prawd chrześcijańskich. POLECAM


5 gwiazdki Proroctwo o Polsce
Konrad Lewandowski
Każdy chrześcijanin powinien tą książkę a szczególnie Polak


5 gwiazdki Męka Chrystusa,męka Człowieka
Tomasz Bartkowiak
Książka ta bardzo dobrze ukazuje o zbawczej roli cierpienia ,podkreślonej w dniu 10 kwietnia 2010 roku przez wystawienie Całunu w turyńskiej katedrze które to zbiegło się wtedy kiedy zginęła elita Rzeczypospolitej Polskiej.Czy źródłem tego cierpienia datowanego na 10 kwietnia 2010 roku był przypadek ,skrupulatnie wykorzystany przez siły ciemności?Czy jego źródłem był czyjś \"lęk przed inną Polską\". To jeden ze znaków,który musimy nauczyć się odczytywać.Znak dany i zadany.Właśnie Polsce.-Ważny znak. Choć posłużyłem się cytatami wyjętymi z książki to można odebrać to jako zachętę do przeczytania tej książki za względu na to jak dobitnie jest w niej ukazana prawda o której wiele razy można było usłyszeć o proroctwach dla Polski,a jakże dzisiaj aktualnych.Polecam Warto przeczytać.


5 gwiazdki Bardzo polecam
Mateusz Chomicz
Nie jest to zwykła kontynuacja \"Proroctwa o Polsce\", ale jej cenne uzupełnienie


5 gwiazdki Dobra książka za niewielką cenę.
Tomasz Uściński
Książka warta polecenia. Dla czytelnika interesującego się tematyką proroctw i objawień może być uzupełnieniem i lepszym zrozumieniem tematu. Dla osób, które zaczynają interesować się tym zagadnieniem może wydać się mało sensacyjna. Jest to lektura podnosząca na duchu.

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Wincenty Łaszewski:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Pragnę poinformować , że otrzymałam zamówioną książkę. Jestem ogromnie zadowolona z bardzo sprawnej i rzetelnej realizacji mojego zamówienia. Ponadto pragnę podziękować za magnetyczną zakładkę.... to bardzo praktyczny, a jednocześnie miły prezent.

Z poważaniem,
Bogumiła Rzepnicka :)


Cieszę się niezmiernie, że poznałam tak wspaniałą Księgarnię, dbającą o klienta oraz oferującą mnóstwo ciekawych książek, z których na pewno każdy wybierze coś dla siebie i będzie usatysfakcjonowany:) Z chęcią będę śledziła nowości w Księgarni. Dziękuję Państwu za szybką i bezproblemową dostawę książek, za miły list oraz świetną zakładkę!

Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego!,
Marta Gomoła

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl