Pieśń słoneczna Róży Bluszcz (oprawa miękka)

Pieśń słoneczna Róży Bluszcz (oprawa miękka)
Zajrzyj do książki

Ta książka jest tymczasowo niedostępna w naszej księgarni.


Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Oskar i pani Róża [miękka oprawa]
Oskar i pani Róża [miękka oprawa]
Eric-Emmanuel Schmitt
18.99
Stare rachunki
Stare rachunki
Wanda Półtawska
19.99
Niebo dla akrobaty [twarda oprawa]
Niebo dla akrobaty [twarda oprawa]
Jan Grzegorczyk
39.99
Ludzie i anioły. W opowiadaniach, baśniach i przypowieściach. Odsłona I
Opowiadam II
Opowiadam II
Róża Siemieńska
19.00 18.99
Oskar i pani Róża [twarda oprawa]
Oskar i pani Róża [twarda oprawa]
Eric-Emmanuel Schmitt
22.99
 Pełny opis książki Pieśń słoneczna Róży Bluszcz (oprawa miękka):

Najnowsza książka Grzegorczyka, znanego przede wszystkim z trylogii o przypadkach księdza Grosera, zawiera sześć opowiadań: „Kolczyki”, „Kapliczka”, „Szczerbate stopy”, „Piekło i niebo”, „Pieśń słoneczna Róży Bluszcz”, „Posłaniec”. Każde z nich jest opowieścią o ludziach zwyczajnych i niezwyczajnych zarazem, połamanych życiowo, a równocześnie tajemniczo pięknych. Umierająca staruszka, skłócone rodzeństwo, listonosz, ksiądz – ludzie jakich znamy, dźwigający tajemnice, dotknięci samotnością, grzechem i cierpieniem.

"Niektórzy nazywają mnie skandalistą i gorszycielem – pisze Grzegorczyk – No cóż, dla mnie świętość to nie pielęgnacja cnót heroicznych, ale sokole oczy, które potrafią rozpoznać Boga przebranego w najbardziej liche i słabe istoty".

Dobra narracja, dramatyzm i napięcie, a zarazem delikatność, humor i smak – tak w skrócie można scharakteryzować opowiadania zawarte w nowej książce Jana Grzegorczyka. Książka, ozdobiona pięknymi graficznie ilustracjami Agnieszki Traczyńskiej, to nie tylko pasjonująca literatura, ale też dzieło sztuki edytorskiej.


Oprawa: miękka
Liczba stron: 236
Wydawnictwo: W drodze
Wydanie: Poznań 2009
ISBN: 978-83-7033-720-9Opinie naszych Klientów o książce Pieśń słoneczna Róży Bluszcz (oprawa miękka):

5 gwiazdki Pieśń słoneczna Róży Bluszcz
Teresa
Polecam tę książkę. Opowiadania w niej są rewelacyjne, dające do myślenia. \'\'Chodzą za mną postacie\'\' o których czytałam - są takie realistyczne, bliskie, jakby znane........ Dziękuję!!! Była jedna wada. W moim mieście ta książka jest o ponad połowę tańsza!!!! Ale cóż....przysłali szybko i pod noc...!!!!.


4 gwiazdki Dobra pozycja
Sławek
Książka poruszająca wiele kwestii dzisiejszego świata, pokazuje losy wielu ludzi w różnych sytuacjach życiowych, na różnych płaszczyznach społecznych, ich rozterki i desperackie decyzje oraz skutki napotkania na swojej drodze danego człowieka. Godna polecenia !!!


5 gwiazdki Brak komentarza
Joanna P
Nie potrzebny komentarz. W tych opowiadaniach trzeba się zanurzyć, trzeba je smakować. Smacznego!!!


5 gwiazdki Inna, ale bardzo ciekawa!!!
O ludziach, jak zawsze u Grzegorczyka, takimi jakimi są, z ciałem i jak zawsze z DUSZĄ. Bardzo dobra.Polecam!

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Jan Grzegorczyk:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Słuchajcie książkowe mole!
Najlepsza jest księgarnia Tolle :)

Wspaniała księgarnia! Najprzyjemniejsza obsługa klienta pod słońcem! W wielu księgarniach można spotkać się z przyjazną obsługą, ale tylko tu odczujesz, że jest to szczera postawa pracowników chętnych do pomocy..

Pozdrawiam,
Krzysztof Bordon


Tak, przesyłka dotarła i w 101% spełnia moje oczekiwania :-)). Dziękuję za zainteresowanie. Jak dla mnie liczy się pierwsze wrażenie po wejściu na jakąkolwiek witrynę. W przypadku księgarni Tolle.pl budowa sklepu on-line sprawiła, że chce się tam wrócić. Jest przejrzyście, funkcjonalnie i po prostu ładnie. Szybkość wysyłki, zapakowanie paczki i przede wszystkim zawartość - oceniam na 10 w skali... 10. Zawsze, gdy spotykam się z profesjonalnym podejściem do klienta, wspaniałym produktem i funkcjonalną witryną - finalizuję transakcję tymi słowami: Idealna transakcja, która rysuje zadowolenie na twarzy, a w umysle swiadomosc dobrze wydanych pieniedzy. W przypadku Tolle.pl słowa cisną się na usta ze zdwojoną siłą. Brawo! Nie każdy ma tak profesjonalne podjeście do e-biznesu.

Pozdrowienia,
Konrad Greń

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl