Pieśń słoneczna Róży Bluszcz (oprawa miękka)

Pieśń słoneczna Róży Bluszcz (oprawa miękka)
Zajrzyj do książki

Ta książka jest tymczasowo niedostępna w naszej księgarni.


Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Oskar i pani Róża [miękka oprawa]
Oskar i pani Róża [miękka oprawa]
Eric-Emmanuel Schmitt
18.99
Stare rachunki
Stare rachunki
Wanda Półtawska
19.99
Niebo dla akrobaty [twarda oprawa]
Niebo dla akrobaty [twarda oprawa]
Jan Grzegorczyk
39.99
Ludzie i anioły. W opowiadaniach, baśniach i przypowieściach. Odsłona I
Opowiadam II
Opowiadam II
Róża Siemieńska
19.00 18.99
Oskar i pani Róża [twarda oprawa]
Oskar i pani Róża [twarda oprawa]
Eric-Emmanuel Schmitt
22.99
 Pełny opis książki Pieśń słoneczna Róży Bluszcz (oprawa miękka):

Najnowsza książka Grzegorczyka, znanego przede wszystkim z trylogii o przypadkach księdza Grosera, zawiera sześć opowiadań: „Kolczyki”, „Kapliczka”, „Szczerbate stopy”, „Piekło i niebo”, „Pieśń słoneczna Róży Bluszcz”, „Posłaniec”. Każde z nich jest opowieścią o ludziach zwyczajnych i niezwyczajnych zarazem, połamanych życiowo, a równocześnie tajemniczo pięknych. Umierająca staruszka, skłócone rodzeństwo, listonosz, ksiądz – ludzie jakich znamy, dźwigający tajemnice, dotknięci samotnością, grzechem i cierpieniem.

"Niektórzy nazywają mnie skandalistą i gorszycielem – pisze Grzegorczyk – No cóż, dla mnie świętość to nie pielęgnacja cnót heroicznych, ale sokole oczy, które potrafią rozpoznać Boga przebranego w najbardziej liche i słabe istoty".

Dobra narracja, dramatyzm i napięcie, a zarazem delikatność, humor i smak – tak w skrócie można scharakteryzować opowiadania zawarte w nowej książce Jana Grzegorczyka. Książka, ozdobiona pięknymi graficznie ilustracjami Agnieszki Traczyńskiej, to nie tylko pasjonująca literatura, ale też dzieło sztuki edytorskiej.


Oprawa: miękka
Liczba stron: 236
Wydawnictwo: W drodze
Wydanie: Poznań 2009
ISBN: 978-83-7033-720-9Opinie naszych Klientów o książce Pieśń słoneczna Róży Bluszcz (oprawa miękka):

5 gwiazdki Pieśń słoneczna Róży Bluszcz
Teresa
Polecam tę książkę. Opowiadania w niej są rewelacyjne, dające do myślenia. \'\'Chodzą za mną postacie\'\' o których czytałam - są takie realistyczne, bliskie, jakby znane........ Dziękuję!!! Była jedna wada. W moim mieście ta książka jest o ponad połowę tańsza!!!! Ale cóż....przysłali szybko i pod noc...!!!!.


4 gwiazdki Dobra pozycja
Sławek
Książka poruszająca wiele kwestii dzisiejszego świata, pokazuje losy wielu ludzi w różnych sytuacjach życiowych, na różnych płaszczyznach społecznych, ich rozterki i desperackie decyzje oraz skutki napotkania na swojej drodze danego człowieka. Godna polecenia !!!


5 gwiazdki Brak komentarza
Joanna P
Nie potrzebny komentarz. W tych opowiadaniach trzeba się zanurzyć, trzeba je smakować. Smacznego!!!


5 gwiazdki Inna, ale bardzo ciekawa!!!
O ludziach, jak zawsze u Grzegorczyka, takimi jakimi są, z ciałem i jak zawsze z DUSZĄ. Bardzo dobra.Polecam!

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Jan Grzegorczyk:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Wiele razy robiąc zakupy w internecie, nie spotkałam się z tak miłą, profesjonalną obsługą. Gdzie na każde moje zapytanie, otrzymywałam szybką odpowiedź. Jestem bardzo mile zaskoczona. I bardzo zadowolona z zakupów. Księgarnia posiada ładny i wygodny interface. Łatwo dotrzeć do źródła, na którym nam zależy i wyszukać konkretną pozycję. Wygodny system płatności również bardzo ułatwił mi zakupy. Przesyłka dotarła cała i zdrowa. W dodatku w ten wymarzony dzień - kiedy mój mężczyzna miał imieniny. W związku z czym prezent był idealnie na czas. Dziękuję uprzejmie! :)) A co wybrałam? Między innymi dwie pozycje - "Dzikie serce" i "Urzekająca", które polecam wszystkim parom. Najbardziej niesamowita po zakupach była chwila, kiedy otworzyłam przesyłkę. Książki były super nowiutkie - nie tak, jak w niektórych księgarniach, czytane przez dziesiątki czy setki osób. Pachnące "świeżo wydrukowanym textem" zachęcały do czytania. To niewątpliwa zaleta. Dziękuję raz jeszcze, również za zakładkę, która jest super praktyczna. Będziemy ją sobie wyrywać nawzajem, bo dzielić się nią jest trudno. :))

Pozdrawiam ciepło i raz jeszcze DZIĘKUJĘ! :)),
Katarzyna Ptak


Szanowni Państwo, Przesyłka dotarła zgodnie z planem. Cieszę się, że trafiłam na Waszą stronę i z pewnością zamówię kolejne książki. Kontakt z Państwem to prawdziwa przyjemność. Gratuluję pomysłu prowadzenia właśnie TAKIEJ księgarni i życzę wielu sukcesów i kolejnych czytelników. A po przeczytaniu zamówionych książek chętnie podzielę się opinią na ich temat.

Pozdrawiam,
Renata Soszyńska

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl