Praktyczny kurs modlitwy

Praktyczny kurs modlitwy
Zajrzyj do książki

Ta książka ma wyczerpany nakład, więc jest niedostępna w sprzedaży.
Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Moc uwielbienia
Moc uwielbienia
Merlin R. Carothers
25.99
To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
Szaleństwo modlitwy
Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
29.99
Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
 Pełny opis książki Praktyczny kurs modlitwy:

Czy chcesz wreszcie poznać prosty sposób modlitwy, który zmieni Twoje życie?

Książka "Praktyczny kurs modlitwy" wprowadza bez zbędnego gadulstwa w metodę modlitwy zwanej Lectio Divina. Pokazuje, jak w swojej osobistej modlitwie słuchać Boga. Książka ogranicza do niezbędnego minimum wskazówki, koncentrując się na istocie metody i praktycznym w nią wprowadzeniu. Ma charakter kursu - po każdym rozdziale są zadania do wykonania przewidziane na kolejne dni.

Książka z założenia jest elementarzem - ma służyć jako pomoc w pierwszych krokach na drodze modlitwy. Korzystać z niej może młodzież, starsze dzieci i początkujący dorośli. "Praktyczny kurs modlitwy" może stać się ważną pomocą dla katechetów i księży w ich pracy duszpasterskiej.

Książka dostępna również w pakiecie 10 sztuk z dużym rabatem!Książka pod patronatem Tolle.pl!


Oprawa: miękka
Liczba stron: 16
Wydawnictwo: Nasza Winnica
Wydanie: Winnica 2016
ISBN: 978-83-946081-01-1Opinie naszych Klientów o książce Praktyczny kurs modlitwy:

4 gwiazdki Czwarty punkt metody
Piotr Gawor
Metoda jest dobra i wypróbowana. Działa. Mam trzy uwagi: 1. Do trzech punktów istoty metody, dodałbym czwarty: nie zrażać się, kontynuować. Jeśli podczas czytania nie doszło do \"poruszenia\", to nie ma co przechodzić do medytacji. Proponuje jednak nie czytać dalej, ale wrócić na początek tego odcinka Pisma, który zaplanowaliśmy rozważyć (np. do początku rozdziału) . 2. Zaproponowany na początek rozdział 15. św. Jana i Listy Janowe moim zdaniem są za trudne. Może raczej coś z Synoptyków (Marek?) 3. w ramach Oratio dobrze jest mieć pod ręką coś do pisania i to, co przychodzi do głowy - zapisywać. Pozdrawiam, Szczęść Boże! PS. Coś się podczas pisania uwag \"porobiło\" i list mi zniknął. Być może przez pomyłkę nacisnąłem przycisk \"Wyślij\" . Jeśli tak, to przepraszam i proszę zlikwidować ew. wysłany list poprzedni (niekompletny).


5 gwiazdki Polecam
Joanna Wysocka
Książkę kupiłam na prezent. Ksiądz pisze takim językiem, że nawet niewierzący nie będzie się mógł przyczepić, że coś jest nie tak.


4 gwiazdki
Krzysztof Jastrzębski
Podoba mi się prosty sposób przekazania informacji. Krótko i zwięźle. Zachęciła mnie do modlitwy,a co ważniejsze do nie zniechęcenia się. Jestem zadowolony z tego co z niej się dowiedziałem


5 gwiazdki Sposób jak najbardziej dla mnie
Iwona Rudnicka
Witam, \"Praktyczny kurs modlitwy \" - bardzo konkretny sposób na modlitwę poprzez czytanie Biblii. Wiadomo, że Biblii nie czyta się jak zwykłej książki od deski do deski, ale mimo to powinno się ją znać cała, ale miałam duży problem w rozumieniu na czym w takim razie to polega - jak konkretnie ma go wyglądać w praktyce. Polecam wszystkim tą książkę.


5 gwiazdki W każdym wieku można zacząć
Gosia Piotrowska
Nie wiem , jak innym, ale mnie modlitwa zawsze sprawiała trudność. Czułam, że nawalam. Pragnęłam modlitwy, która pozwoliłaby mi czuć, że ROZMAWIAM z Bogiem, a nie klepię paciorki.Szukałam długo kogoś, kto dałby mi przepis, jak to zrobić. Myślę, że praktyczny kurs modlitwy jest dobrym początkiem. Robię wszystko \" ściśle według przepisu\" i czuję się lepiej. Dzięki


4 gwiazdki
Antoni Kisło
Nie mogę napisać opinii bo nie wszystko przestudiowałem.Ja studiuję nie czytam,natomiast mam 78 lat i szybko to nie idzie.Jedna myśl mnie niepokoi. Nauczono mnie od dzieciństwa że modlitwa to Ojcze Nasz,.Zdrowaś Maryjo,Rózaniec itp,natomiast czytanie Pisma Świętego to poznawanie Boga,niejako historia o Bogu.Tu zostałem zaskoczony. Wobec tego że Ksiądz przypomina,że pobrał tylko za wysyłkę,wysyłam 100,00 zł jako opłata za książeczki i płytę


5 gwiazdki dla tych, którzy chcieliby, ale nie wiedzą jak
Maria Ciemny
Niezwykle przydatna dla tych, którzy chcieliby pogłębić swą więź z Bogiem poprzez modlitwę z Pismem Świętym. Kilka lat temu próbowałam samodzielnie wprowadzić w swoje życie ten rodzaj modlitwy, ale było ciężko - nie wiedziałam, jak zacząć. Ktoś wtedy pożyczył mi jakieś opasłe tomiszcze, którego nie chciało mi się czytać (strasznie nudne i przeteologizowane), więc tę Amerykę odkrywałam sama. A w tej książeczce istota modlitwy z Pismem Świętym podane jest jak na talerzu. Krótko, zwięźle i na temat :-)


5 gwiazdki Modlimy się
ciekawa pozycja i sposób na zasmakowanie Pisma Świętego


5 gwiazdki Bardzo prosta i zrozumiała
Teresa Florczak
Książeczka jest bardzo prosta i zrozumiała. Dała mi odpowiedź na długo nurtujące pytanie - jak się modlić? Gorąco polecam.


5 gwiazdki Cudne
Renata Gmyrek
Dla mnie jest to bardzo dobra książeczka dla początku mojej drogi do Jezusa. Uczę się wszystkiego. Ta książeczka jest dla mnie pięknym potwierdzeniem tego co myślę czy raczej obawiam się czytając Biblię. Dziękuję.


3 gwiazdki Modlitwa
Halina Marcinkowska
Książeczka dla mnie jest właściwie praktycznym wstępem do modlitwy, polecam ją osobą, które pragną pogłębiać swoją więź z Bogiem, a nie tylko modlić się odmawiając pacierz czy inne modlitwy z książeczek


5 gwiazdki Potężna broszurka
MaxSch
Mała o wielkiej mocy instrukcja modlitwy przy pomocy Biblii. Choć tak mała - okazuje się wielka w swym przekazie. Dla mnie treść w niej zawarta jest bezcenna.


5 gwiazdki Polecam.
Agnieszka
Warto przeczytać i czerpać inspirację w codziennej modlitwie.


3 gwiazdki polecam
joanna kopeć
kurs wspomina czym jest lekcjo divina ale nie rozwija dalej przez medytacje, kompletacje - raczej faktycznie kurs początku modlitwy


5 gwiazdki
Ewa
Ta książeczka bardzo mi pomogła w modlitwie. Szczególnie w tym aby codziennie spotykać się z Panem rozważając Jego słowa. Widzę jak Pan prowadzi mnie przez te słowa. Dziękuję za cenne rady i wskazówki, które tam są. Pozdrawiam serdecznie i polecam każdemu.


5 gwiazdki Pozytywnie
Ewelina Szumera
Kurs króciutki acz bardzo treściwy :) Bardzo pozytywnie :)


5 gwiazdki 123 zdania
Monika Cyraniak
Jedna z najkrótszych książek, jakie czytałam. 123 zdania! .Więc i moja opinia też będzie bardzo krótka. Książeczka jest rodzajem \"instrukcji\" - jak czytać Pismo Święte, żeby to czytanie było autentyczną modlitwą. Znakomita pomoc dla osób skupionych w parafialnych Kręgach Biblijnych.


5 gwiazdki
Małgosia
Mała a treściwa :-)


5 gwiazdki Praktyczny kurs modlitwy
Maria M.
Jest to mała książeczka zaledwie 16 str. i warta twojej uwagi jeśli interesuje cię prosty sposób modlitwy z Bogiem


5 gwiazdki
Iwona Pluta
Jestem bardzo zadowolona z przekazanej terści.


5 gwiazdki krok 3
Dominika
Świetna książka. Nauczyła mnie prawdziwej modlitwy , otwarcia na Boga. Pokazała,że modlitwa to nie tylko gadania... odklepywanie modlitw, ale jest to dialog mój i Boga ... Bóg w PŚ chce mi przekazać coś co ma mi pomóc w dalszym życiu ... dlatego bardzo ważny jest dla mnie krok 3.


5 gwiazdki Praktyczny kurs modlitwy
Wiesława Nolan
Mała w formacie czyli \"poręczna i podręczna\"(bo może być zawsze pod ręką:) książeczka, przystępnie ale i konkretnie napisana. Pokazuje \"sposoby\" na modlitwę, by nie stała się ona \"bełkotem\" do Pana Boga.


5 gwiazdki Polecam!
Danuta Kamińska
Prosty sposób modlitwy, który zmieni nasze życie.Pokazuje jak w swojej osobistej modlitwie słuchać Pana Boga.Warto polecić innym.


5 gwiazdki Pomocny-a może nawet niezbędny.
Zosia
Bardzo krótko: jeśli tak jak ja, jedyne przygotowanie do rozmowy z Bogiem pamiętasz z katechezy w podstawówce i średnio jest ci ono pomocne w codziennym, \"normalnym\" zyciu, to poczytaj i przejdź TEN wyjątkowy kurs --- potrzeba: niewielkich pieniędzy, niewielkiej ilości czasu i odrobiny zaangażowania - a efekty są..mega!!


4 gwiazdki generalnie ok
A. Ch.
krótko, treściwie! Pomimo że spodziewałam się czegoś innego to jednak nie narzekam, bo generalnie książka, a w zasadzie książeczka, jest w 100% ok. wypróbowałam tę metodę modlitwy, o której pisze ks. Maciejewski i jest to naprawdę niesamowite, jak człowiek się skupi i zapragnie zrozumieć to, co Pan Bóg mówi do nas przez Pismo Święte.


3 gwiazdki Rozmowa z...
Daria Michalak
Modlitwa jest rozmową, jednak to nie jest rozmowa o prace, o przyjęcie na studia. To jest o wiele bardziej dostojniejsza rozmowa dlatego należy się do Niej odpowiednio przygotować. Dla mnie książeczka nie była może zbyt przydatna (być może ze względu na mój wiek bądź wiedze z wcześniej przeczytanych książek) jednak szczerze polecam ją dla każdego kto szuka kontaktu z Bogiem


5 gwiazdki
Aleksandra
Bardzo pomocne...


5 gwiazdki Krótko i na temat
Beata
Książeczka o modlitwie to świetna kwintesencja wielu wykładów. Krótko, zwięźle i na temat. Prosty język, zrozumiały dla każdego. Polecam wszystkim, którzy chcą ulepszyć swój \"warsztat\" modlitewny :)


5 gwiazdki Znakomita pozycja.
Hanna Zagroba
\"Praktyczny kurs modlitwy\", to świetny przewodnik uczący modlitwy metodą \"lectio divina\". Chociaż modlitwę taką znam od lat, to i tak chętnie poczytałam sobie tę książeczkę (zwłaszcza, że dostałam ją od Autora w prezencie, jeszcze cieplutą). Jest to pozycja godna polecenia na pewno tym, którzy chcą zasmakować w dojrzalszej formie modlitwy. Autor prowadzi w niej czytelnika krok po kroku, dając praktyczne rady i wskazówki, naprowadzające na zrozumienie, jak praktykować tę formę modlitwy. Szczerze polecam.

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Ks. Zbigniew Paweł Maciejewski:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Księgarnia TOLLE jest dla mnie miłą niespodzianką. To, że przesyłka jest błyskawiczna to mało powiedziane. Zamówiłam książki, ponieważ stwierdziłam, że najwyższy czas zacząć czytać wartościową literaturę. Czytając powyższe opinie wiem, że właściwe trafiłam. Maile z nowościami i aktualnymi promocjami są świetnym rozwiązaniem. No coż więcej pisać czas "zmieniać świat na bardziej chrześcijański" ;)

Pozdrawiam,
Magda Sukiennik


Pragnę poinformować , że otrzymałam zamówioną książkę. Jestem ogromnie zadowolona z bardzo sprawnej i rzetelnej realizacji mojego zamówienia. Ponadto pragnę podziękować za magnetyczną zakładkę.... to bardzo praktyczny, a jednocześnie miły prezent.

Z poważaniem,
Bogumiła Rzepnicka :)

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl