Prosto z serca

Prosto z serca
Nasza cena: 32.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 2-3 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Decyduj i walcz! Podstawy formowania charakteru
Decyduj i walcz! Podstawy formowania charakteru
Dariusz Zalewski
24.99 18.74
Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. Lekcje Sary i Tobiasza
Jestem Nikim. Droga do Ziemi Obiecanej - Lekcje Jozuego [czarna okładka]
Zamknij oczy! Droga do spełnienia – lekcje Samsona
Pomysł Boga na Twoje życie
Pomysł Boga na Twoje życie
Gregory K.Popcak
29.99 22.49
Osobowość plus. Jak zrozumieć innych przez zrozumienie siebie? [miękka oprawa]
 Pełny opis książki Prosto z serca:

Są firmy, których logo znane jest prawie na całym świecie. Wydają miliony dolarów, aby uczynić swoje znaki rozpoznawalnymi. Dbają o nie. Dopracowują. Dążą do doskonałości.

Czy wiesz, że jako chrześcijanie my również mamy taki “znak rozpoznawczy”?

Czy tego chcesz czy nie, każdą decyzją i każdym czynem budujesz swoją własną markę chrześcijanina. Jak o nią dbasz? Jak wygląda Twoja codzienność? Po czym można Cię rozpoznać? Pomyśl - czy nie byłoby wspaniale, gdyby inni, patrząc na Ciebie, od razu mówili: “Wow, to jest prawdziwy chrześcijanin!”.Audiobook ks. Piotra Pawlukiewicza „Prosto z serca” pomaga tym, którzy chcą rozwijać się i kształtować swój charakter w oparciu o sprawdzony autorytet, poprzez budowanie wielkości w rzeczach małych oraz praktykowanie w codzienności jednej z najważniejszych wartości człowieka - miłosierdzia.

Z tego audiobooka dowiesz się, jak codziennie dążyć do świętości, czyli jak "małymi" krokami dostać się do Nieba, a tu, na ziemi, być świadectwem dla innych.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby:

  • Rozwijać się i kształtować swój charakter....
  • Posłuchać zbioru historii o „małych” rzeczach, które budują prawdziwą wielkość...
  • Dowiedzieć się, jak w codzienności praktykować miłosierdzie - jedną z najważniejszych (i wciąż niedocenionych) wartości tego świata...

...to są treści dla Ciebie.

Wszystkie zawarte tu historie i anegdoty ks. Piotra Pawlukiewicza zachęcają, aby budować na tym, co najbardziej wartościowe, czyli prosto z serca.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa:
Liczba stron: 0
Wydawnictwo: Rób to, co kochasz
Wydanie: Nowy Sącz 2016
ISBN: 978-83-64855-72-6Opinie naszych Klientów o książce Prosto z serca:

5 gwiazdki Piękny jest ten świat!
Michał Gliszczyński
Dzięki tej płycie zbliżyłem się do Boga. Stawiając Jezusa na 1. miejscu wszystko nabrało sensu. Życie jest piękne. Pan jest wielki. A my jesteśmy tylko ludźmi. Ponad to chciałbym pochwalić klub książki Tolle. Robicie wiele dobrego. I serdeczne Bóg zapłać Wam!


4 gwiazdki
Małgorzata Szyszko
Lubię słuchać ks. Piotra Pawlukiewicza , który mówi o rzeczach trudnych w sposób przystępny dla kogoś kto nie studiował teologii. Przekaz ks Pawlukiewicza zaciekawia i pobudza do samodzielnych prób poznawania i medytacji Słowa Bożego. Przykłady jak stosować zasady Ewangelii w naszym życiu, co to znaczy być prawdziwym chrześcijaninem i czasem sympatyczny dowcipny sposób przekazu sprawia , że często sięgam po książki Pawlukiewicza lub najlepiej po CD z ks. Pawlukiewiczem.


5 gwiazdki
Julita Bożek
Bardzo dobre.Ksiądz Pawlukiewicz trafia w serce.Nie pozostaje się obojętnym po wysłuchaniu chce się zmienić!


5 gwiazdki Ks. Pawlukiewicz Prosto z serca
Anna Orłowska
Bardzo sprawnie i szybko wysłany oraz dostarczony towar. Bezproblemowo i sympatyczny kontakt. Miła karteczka z komentarzem przy płycie :-)

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Ks. Piotr Pawlukiewicz:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Dostałam książki od Państwa wczoraj i chciałabym Wam podziękować za nie oraz za każdą,cierpliwą odpowiedź na mego maila odnośnie zamówionych pozycji. Jestem bardzo wdzięczna za miłą i serdeczną obsługę. Jest to dla mnie niezwykłe,że tak bardzo troszczycie się klienta i o to,by zrealizować każde zamówienie. Czuję się bardzo miło,dostając "żywą"(odpowiedź na większość maili jest albo generowana przez system lub chłodna i nieszczegółowa) i życzliwą odpowiedź. W związku z tym Państwa księgarnia stała się moją ulubioną i "oczkiem" w głowie,gdyż znajduję tam wiele cennych i wartościowych książek. Dziękuję również za upominek jaką jest magnetyczny klips. Jest bardzo praktyczny i przydatny. Życzę jak najwięcej satysfakcji i przyjemności z prowadzenia księgarni.

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Dzionk


Tak, przesyłka dotarła i w 101% spełnia moje oczekiwania :-)). Dziękuję za zainteresowanie. Jak dla mnie liczy się pierwsze wrażenie po wejściu na jakąkolwiek witrynę. W przypadku księgarni Tolle.pl budowa sklepu on-line sprawiła, że chce się tam wrócić. Jest przejrzyście, funkcjonalnie i po prostu ładnie. Szybkość wysyłki, zapakowanie paczki i przede wszystkim zawartość - oceniam na 10 w skali... 10. Zawsze, gdy spotykam się z profesjonalnym podejściem do klienta, wspaniałym produktem i funkcjonalną witryną - finalizuję transakcję tymi słowami: Idealna transakcja, która rysuje zadowolenie na twarzy, a w umysle swiadomosc dobrze wydanych pieniedzy. W przypadku Tolle.pl słowa cisną się na usta ze zdwojoną siłą. Brawo! Nie każdy ma tak profesjonalne podjeście do e-biznesu.

Pozdrowienia,
Konrad Greń

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl