Rozmowy z Bogiem. Tom IV: Okres zwykły, Tygodnie XIII-XXIII

Rozmowy z Bogiem. Tom IV: Okres zwykły, Tygodnie XIII-XXIII
Zajrzyj do książki
Cena rynkowa:25.20 zł
Nasza cena: 25.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 6-7 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Moc uwielbienia
Moc uwielbienia
Merlin R. Carothers
25.99
To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
Szaleństwo modlitwy
Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
29.99
Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
 Pełny opis książki Rozmowy z Bogiem. Tom IV: Okres zwykły, Tygodnie XIII-XXIII:

Jest to siedmiotomowa seria książek zawierających rozważania na każdy dzień roku liturgicznego, autorstwa hiszpańskiego księdza F. F. Carvajala. Tłumaczona na wiele języków, osiągała w każdym tłumaczeniu nawet kilkusettysięczne nakłady.

Głębokie, a jednocześnie praktyczne rozważania związane są z czytaniami liturgicznymi na każdy dzień. Wzbogacają je cytaty z pism Ojców Kościoła oraz świętych (także polskich), jak również fragmenty z najnowszych dokumentów Kościoła. "Rozmowy z Bogiem" mogą stanowić doskonałą pomoc zarówno w codziennej modlitwie ludzi świeckich, jak i w modlitwie oraz pracy duszpasterskiej księży.

Każdy z tomów zawiera indeksy tematyczne. Książka drukowana jest na papierze biblijnym o najwyższej jakości, w poręcznym formacie książkowym (11x15,5 cm) i oprawiona w trwałą, plastikową okładkę.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 712
Wydawnictwo: Apostolicum
Wydanie: Ząbki 0
ISBN: 83-7031-105-9Opinie naszych Klientów o książce Rozmowy z Bogiem. Tom IV: Okres zwykły, Tygodnie XIII-XXIII:

5 gwiazdki Słowa mądrości dla każdego
Dominik Trepczyński
Książka jest zbiorem rozważań i wskazówek dla wszystkich poszukujących możliwości pogłębienia swojej wiary. Pozwala lepiej zrozumieć teksty Ewangelii i odkryć w nich nowe znaczenia. Przewodnikami w poszukiwaniach duchowych są oprócz Autora, wielcy święci Kościoła Katolickiego, licznie cytowani na stronach tej książki. Polecam!


5 gwiazdki
E. Ch.
Wspaniała pomoc do rozmowy z Bogiem. Pozwala wejść w bliską relację z naszy Ojcem Niebieskim. Polecam wszystkim którzy chcą w samotności rozmawiać z Panem Bogiem. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.


5 gwiazdki Bardzo dobra książka !!!
Malwina D.
Książka jest naprawdę godna polecenia. Głębokie refleksje napisane przystępnym językiem,czyta się je z wielkim skupieniem. Ta pozycja uczy mądrości, przekazuje PRAWDĘ.


5 gwiazdki
Artur Komorowski
Bardzo dobre rozważania na każdy dzień.


5 gwiazdki Dobry przewodnik modlitewny
Iwona
Czasami trudno zacząć swoją modlitwę. W życiu dzieje to samo i wydaje się, że wszystkie tematy zostały już wyczerpane. A jednak :) bardzo pomagają \"Rozmowy z Bogiem\", których autor pokazuje jak interpretować Pismo Św., oraz ogólne zasady i prawdy wiary. Medytacje na każdy dzień mają trzy części, które można rozważać i robić sobie przerwy na przemyślenia.


5 gwiazdki wspaniała! Użyźnia glebę naszych serc!
Maria Duda
Polecam gorąco! Czytać codziennie... aby móc słyszeć i słuchać :)


5 gwiazdki Prawdziwy skarb medytacji chrześcijańskiej
Jolanta Jarosz-Stachura
Świetne prowadzenie dojrzałego chrześcijanina Mons. F.F. Carvajal, nieocenione dla każdego, kto pragnie codziennie dojrzewać w chrześcijaństwie,w pogłębianiu relacji z Panem Bogiem i wchodzeniu na wyżyny kontemplacji w świecie. Jestem \"uzależniona\" pozytywnie od tej lektury i polecam wszystkim, chcącym się uformować w duchu Opus Dei i nie tylko!


5 gwiazdki Bardzo dobra książka
Ewa H.
Wszystkie tomy od I do VII pt.Rozmowy z Bogiem Carvajala są po prostu REWELACYJNE.Genialne przemyślenia,modlitwy i rozważania.Czytam codziennie przed snem-może dzięki nim będę lepsza...?


5 gwiazdki WSPANIAŁA
Maria Duda
Dziękuję!1 książka jest wspaniała! Godna polecenia! mam wszystkie tomy tej serii. Warto polecić innym! i Więcej komentarzy do Pisma Św.


5 gwiazdki POLECAM!!!
"Rozmowy z Bogiem" to modlitewne rozważania godne polecenia!!! Pomagają zatrzymać się na chwilę i zastanowić co jest w życiu najważniejsze oraz podpowiadają jak dobrze przeżyć życie, jak podejść do codziennych problemów, smutków, a także radości. Książka ta pomaga zbliżyć się do Boga.

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Francisco F. Carvajal:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Dziękuję za zainteresowanie. Przesyłka dotarła szybko oraz w bardzo dobrym stanie. A księgarnia bardzo mi się podoba :-) Podoba mi się zainteresowanie klientem oraz cały pomysł promocji dobrej literatury. Jestem magistrem bibliotekoznawstwa i wszelkie tego typu kwestie są dla mnie szczególnie ważne :-)

Pozdrawiam,
Anna Hornowska


Witam, z przyjemnością odpowiadam, że jestem bardzo zadowolona z zakupionych książek. Przesyłka dotarła w bardzo krótkim czasie od złożenia zamówienia, co też czyni księgarnię bardziej atrakcyną i zachęca do współpracy.

Pozdrawiam serdecznie,
Mirosława Plewka

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl