Rozmowy z Bogiem. Tom I: Adwent i Boże Narodzenie

Rozmowy z Bogiem. Tom I: Adwent i Boże Narodzenie
Zajrzyj do książki
Cena rynkowa:17.85 zł
Nasza cena: 17.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 6-7 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Moc uwielbienia
Moc uwielbienia
Merlin R. Carothers
25.99
To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
Szaleństwo modlitwy
Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
29.99
Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
 Pełny opis książki Rozmowy z Bogiem. Tom I: Adwent i Boże Narodzenie :

Jest to siedmiotomowa seria książek zawierających rozważania na każdy dzień roku liturgicznego, autorstwa hiszpańskiego księdza F. F. Carvajala. Tłumaczona na wiele języków, osiągała w każdym tłumaczeniu nawet kilkusettysięczne nakłady.

Głębokie, a jednocześnie praktyczne rozważania związane są z czytaniami liturgicznymi na każdy dzień. Wzbogacają je cytaty z pism Ojców Kościoła oraz świętych (także polskich), jak również fragmenty z najnowszych dokumentów Kościoła. "Rozmowy z Bogiem" mogą stanowić doskonałą pomoc zarówno w codziennej modlitwie ludzi świeckich, jak i w modlitwie oraz pracy duszpasterskiej księży.

Każdy z tomów zawiera indeksy tematyczne. Książka drukowana jest na papierze biblijnym o najwyższej jakości, w poręcznym formacie książkowym (11x15,5 cm) i oprawiona w trwałą, plastikową okładkę.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 416
Wydawnictwo: Apostolicum
Wydanie: Ząbki 2007
ISBN: 987-83-7031-606-8Opinie naszych Klientów o książce Rozmowy z Bogiem. Tom I: Adwent i Boże Narodzenie :

4 gwiazdki Polecam
Irena J.
Bardzo dobre rozważania do wykorzystania w życiu codziennym.


5 gwiazdki Medytacje na każdy dzień.
Ewa D.
\"Rozmowy z Bogiem.\" F.F. Carvalay\'a są świetną lekturą pozwalającą przygotować się w pełni do przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Rozważania zaczynają się od Pierwszej Niedzieli Adwentu, a kończą się na Niedzieli po Objawieniu Pańskim. Poprzez lekturę tej książki można lepiej zrozumieć Słowo Boże.


5 gwiazdki Wpatrywać się w Błogosławioną, która uwierzyła
Rozalia
Francisco Fernández Carvajal to drugi hiszpański duchowny po Josemaría Escrivá de Balaguer (Droga Bruzda Kuźnia), dzięki którym zgłębiam swoją duchowość i zbliżam się do Pana Boga. Kilka lat temu przeżywałam okres Wielkiego Postu wraz Francisco F. Carvajalem (Rozmowy z Bogiem, tom II, Wielki Post Wielkanoc, wydawnictwo APOSTOLICUM). Wówczas mogłam lepiej przeżyć czas pokuty, obudzić swoje sumienie, dobrze przygotować się i rozumieć sens Męki Pańskiej, pragnienia Jezusa odkupienia win ludzi. W 2015 roku przygotowywałam się na przyjście Pana Jezusa korzystając z medytacji Carvajala na okres Adwentu i Bożego Narodzenia (Rozmowy z Bogiem, tom I). W tym tomie autor opisuje cud Miłosierdzia, tekst jest szczególnie przydatny w obecnym Roku Miłosierdzia. Uzmysławia jak wielkim skarbem jest nasza wiara i podkreśla obietnicę Pana (Mt 10,32). Zachęca, aby nieustannie wpatrywać się w Błogosławioną, która uwierzyła (Łk 1, 45), Jej ufność i prostotę, która ukazuje nam pewną drogę do Jezusa. Carvajal przestrzega przed letniością na drodze przygotowania na przyjście Mesjasza, która rodzi się z długotrwałego niedbalstwa w życiu wewnętrznym i niewierności. Zwraca uwagę na radość z Adwentu, czystość serca, na czuwanie przed przyjściem Pana i praktykę częstej Komunii Świętej. W końcu radość Bożego Narodzenia, obcowanie ze Świętą Rodziną i wezwanie „Nie lękajcie się”. Rozważa też Objawienie Pańskie i uprzedza: „Musimy być czujni, ponieważ Pan objawia się nam również w zwyczajnych, codziennych rzeczach”. Omawianą książkę traktuję jako uzupełnienie codziennej radości uczestniczenia w mszach świętych roratnich i bożonarodzeniowych.


5 gwiazdki
Krysia
Wspaniała książka. Kupiłam dalsze części.


5 gwiazdki Polecam
Marzena Opiatowska
Wspaniały przewodnik w przygotowaniu duchowym do świąt Bożego Narodzenia (i w Okresie Narodzenia Pańskiego). Czytamy całą rodziną. Zastanawiamy się nad zakupem kolejnych części. Jeśli pracować nad swoim rozwojem duchowym, to dlaczego nie przez cały rok :)


5 gwiazdki
E. Ch.
Wspaniała pomoc do rozmowy z Bogiem. Pozwala wejść w bliską relację z naszy Ojcem Niebieskim. Polecam wszystkim którzy chcą w samotności rozmawiać z Panem Bogiem. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.


5 gwiazdki
E. Ch.
Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Rozważania są mądre, pobudzają do refleksji. Opisane są w prostych słowach, bez zbędnego wysiłku można zrozumieć ich przesłanie. W trakcie tych \"rozmów\" Bóg jest obok nas, jest z nami. Moje życie staje się radosne, pomimo moich utrapień jakich ostatnio doznaję. Polecam z serca, wszystkim, kto chce być bliżej Pana Boga.


5 gwiazdki Bardzo dobra książka !!!
Malwina D.
Książka jest bardzo dobrze napisana, nie jest to żadne filozofowanie tylko ewangelia w praktyce, przez co czyta się ją z łatwością i z wielkim skupieniem. Głębokie sensowne refleksje przybliżają nam Boga.Naprawdę warto ją mieć w swojej biblioteczce.


5 gwiazdki
Agata Stefańska
Książkę kupiłam na prezent, ale zaglądając przelotnie do środka byłam mile zaskoczona jakością papieru oraz formą - medytacje są podzielone na dni - tak, by każdego dnia adwentu móc poświęcić kilkanaście minut na rozmyślanie. Doskonały sposób na zwolnienie tempa dla zabieganych. Pozycja w wersji kieszonkowej, ale pięknie wydana. Polecam!


5 gwiazdki
Szybka przesyłka, bardzo sprawnie!?


4 gwiazdki Rozmowy z Bogiem. Tom I
Jolanta Kłosowska
Rozmowy z Bogiem - książka - prowadzi do zglębiania Słowa Bożego. Pozwala mi odnaleźć kolejne wartości i ulatwia - zmniejsza dystans jaki większość nas ma do Słowa. Polecam, do tej ksiązki wraca się nie przez kilka dni ale pewnie do końca życia. Już wielu moich przyjaciół zaczyna się znią :oswajać\"


5 gwiazdki Super!!!
Iwona
Świetne rozważania, bardzo polecam. Naprawdę warto je przeczytać i rozważyć.

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Francisco F. Carvajal:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Przesyłka dotarła, a książki odpowiadają moim oczekiwaniom. To nie pierwszy raz, kiedy robię zakupy w państwa księgarni i po raz kolejny jestem zadowolony. Oferta jest naprawdę duża, a w niej same wartościowe pozycje. Bardzo dziękuję za zainteresowanie i udaną transakcję.

Pozdrawiam serdecznie,
Maciej Budrewicz


Witam serdecznie!
Dziękuję za elegancję w realizacji zamówienia. Oferujecie Państwo bardzo wysoki poziom obsługi klienta. Zakładki magnetyczne są świetne i rzeczywiście ułatwiają lekturę i poszanowani książki. Dziękuję za ten prezent. Myślę, że zostanę Państwa klientem. Po lekturze książek odezwę się. Życzę dalszej dobrej roboty.

Z wyrazami szacunku,
Ewa Pęczek

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl