Rozmowy z Bogiem. Tom II: Wielki Post i Wielkanoc

Rozmowy z Bogiem. Tom II: Wielki Post i Wielkanoc
Zajrzyj do książki
Cena rynkowa:25.20 zł
Nasza cena: 25.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 4-5 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Moc uwielbienia
Moc uwielbienia
Merlin R. Carothers
25.99
To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
Szaleństwo modlitwy
Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
29.99
Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
 Pełny opis książki Rozmowy z Bogiem. Tom II: Wielki Post i Wielkanoc :

Jest to siedmiotomowa seria książek zawierających rozważania na każdy dzień roku liturgicznego, autorstwa hiszpańskiego księdza F. F. Carvajala. Tłumaczona na wiele języków, osiągała w każdym tłumaczeniu nawet kilkusettysięczne nakłady.

Głębokie, a jednocześnie praktyczne rozważania związane są z czytaniami liturgicznymi na każdy dzień. Wzbogacają je cytaty z pism Ojców Kościoła oraz świętych (także polskich), jak również fragmenty z najnowszych dokumentów Kościoła. "Rozmowy z Bogiem" mogą stanowić doskonałą pomoc zarówno w codziennej modlitwie ludzi świeckich, jak i w modlitwie oraz pracy duszpasterskiej księży.

Każdy z tomów zawiera indeksy tematyczne. Książka drukowana jest na papierze biblijnym o najwyższej jakości, w poręcznym formacie książkowym (11x15,5 cm) i oprawiona w trwałą, plastikową okładkę.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 720
Wydawnictwo: Apostolicum
Wydanie: Ząbki 2008
ISBN: 83-7031-103-2Opinie naszych Klientów o książce Rozmowy z Bogiem. Tom II: Wielki Post i Wielkanoc :

5 gwiazdki Rozmowy z bogiem. tom ii: wielki post i wielkanoc autor: francisco f. carvajal
E. Ch.
To jest prawdziwa rozmowa z Bogiem. W skupieniu, w słowach Pisma Świętego, kśiążka pomaga nam zrozumieś, co Bóg chce nam powiedzieć i jaka powinna być nasza odpowiedź, i pokazuje nasza zobowiązania wobec wielkiego miłosierdzia Boga do stworzenia. Jestem bardzo zadowolony z posiadania tej książki. Polecam wszystkim, kto chciałby z Pismem Świętym rozmawiać z Panem Bogiem i wyrazić swą wdzięczność za swoje życie, i za to co otrzymaliśmy od naszego Stwórcy.


5 gwiazdki
Małgorzata
Znakomita książka, proste i głębokie rozważania. polecam z całego serca, na pewno kupię następne tomy!


5 gwiazdki Moja ścieżka do Boga
Sebastian Łabiński
Piękne, przepełnione obecnością Boga rozmowy. Wytyczają ścieżkę, która prowadzi do miejsca, z którego możemy pełniej spojrzeć na Zmartwychwstałego Pana. Dobrze, że czytając rozmowy mogę przez chwilę być przy Nim.


5 gwiazdki Bardzo pomocna
MARIANNA LESIEWICZ
Dla mnie bardzo pomaga w świetle Ewangelii przeżywać Wielki Post i przygotować się do Sakramentu pokuty. Ponadto skłania do refleksji i przemysłeń o wierze i swoim życiu w świetle wiary. Bardzo, bardzo polecam


5 gwiazdki Suplement do Wielkiego Postu
Wojtek Sz.
Niniejsza książka stanowi doskonały suplement do Wielkiego Postu. Pozwala także osobom zabieganym pochylić się codziennie wieczorem nad rozważanymi czytaniami i przy okazji zachwycić się tym jak doskonale są ułożone w czasie Wielkiego Postu, aby przygotować się do Misterium Męki Pańskiej i Zmartwychwstania.


5 gwiazdki Rozmowy Z Bogiem
Basia
Książki pt,\"Rozmowy z Bogiem\" to najlepszy spodób na poczatek rozmowy z Bogiem każdego dnia. Doskonałe dla tych, którym trudno zebrać myśli i zapanować nad rozproszeniem podczas modlitwy. Napisane są prostym przystępnym językiem, rozważamia odnoszą się do czytań i Ewangeli z danego dnia, pomagają ją zrozumieć i odnieśc PRAKTYCZNIE do naszego codziennego zycia. Polecam goraco na początek każdego dnia !


5 gwiazdki Rozmowy z Bogiem
Elżbieta
Pozycja doskonała! Świetna pomoc w przeżywaniu Wielkiego Postu. Rozważania sprzyjają przemianie serc, pogłębiaj i doskonalą naszą wiare.


5 gwiazdki Super!!!
Iwona
Polecam te rozważania, są świetne, dają do myślenia, motywują do zmiany siebie, do wzrastania w wierze i miłości, a także wyjaśniają wiele rzeczy. Naprawdę pomagają dobrze przeżyć Wielki Post i Wielkanoc.


5 gwiazdki Książka SUPER!
anna gołębiowska
Bardzo DOBRA TO MAŁO POWIEDZIANE to REWELACJA!!!Jest to zestaw tomów pisanych pod natchnieniem DUCHA ŚWIĘTEGO.PROSZĘ o emisę FRAGMENTÓW ROZMÓW Z BOGIEM W INTERNECIE.Napewno niejedna osoba samotna z chęcią z tego skorzysta.

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Francisco F. Carvajal:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Książki bardzo mi się podobały, teraz czytają je przyjaciele. Z niecierpliwością czekam, aż będę mogła kolejny raz zrobić konkretne zakupy w waszej księgarni. Tyle wartości w jednym miejscu-moje gratulacje

Anna Skiba


Moja opinia na temat Państwa księgarni jest jak najbardziej pozytywna. Reklamujecie się Państwo hasłem "KSIĄŻKI WARTE TWOJEGO CZASU".Jest to slogan bardzo trafiony bo czytając książkę z zamówioną u Was i przeglądając stronę internetową z ofertą dostępną w księgarni doszłam do takiego właśnie wniosku, ponadto uważam również że pomysł założenia księgarni z wyłącznie z pozycjami dotyczącymi, rodziny teologi itp. jest nietuzinkowy ale jakże potrzebny gdyż ostatnio bardzo trudno jest dostać "dobrą książkę" a w Tolle et lege jest to możliwe.

Gratuluję więc świetnej inicjatywy i serdecznie pozdrawiam,,
Roksana Borowska

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl