Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje?

Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje?
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 32.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 4-5 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Sztuka mówienia NIE
Sztuka mówienia NIE
Henry Cloud, John Townsend
36.99 27.74
Boże, pomóż mi! Ci ludzie doprowadzają mnie do szału
Kłamstwa, w które wierzymy
Kłamstwa, w które wierzymy
Chris Thurman
40.99
Mamo, to moje życie
Mamo, to moje życie
Henry Cloud, John Townsend
34.99
Pomocna dłoń
Pomocna dłoń
Marek i Danuta Kuźnik
22.99
Kod Miłosierdzia, czyli sekret udanych relacji
 Pełny opis książki Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje?:

Pierwszy audiobook z nowej serii RTCJ: RÓB to, co JEZUS

  • Jak radzić sobie z trudnymi relacjami?
  • Jak je naprawiać i uzdrawiać?

Jeśli można się tego od kogoś nauczyć, to tylko od prawdziwego Geniusza, który najlepiej na świecie potrafił funkcjonować w relacjach.

Od Jezusa, który z prostotą i miłością podchodził do relacji, które się popsuły, które nieraz wydawały się już nieodwracalnie zniszczone.

On, jak nikt inny potrafił je skutecznie naprawiać, uzdrawiać i w miejsce „zaplątania” wprowadzać pokój i miłość.

Napraw swoje relacje, robiąc to, co Jezus!

Dzięki temu nagraniu dowiesz się:

  • Jak podejść do rozwiązywania trudności w relacjach z małżonkiem, dzieckiem, rodzicem, szefem, sąsiadem?
  • Jakie są 3 skuteczne kroki do rozwiązywania trudnych relacji, które naprawdę działają?
  • Jak rozpoznać, kiedy nie da się już naprawić trudnej relacji i kiedy trzeba „odpuścić”?
  • Co jest pierwsze i najważniejsze, od czego należy zacząć uzdrawianie relacji?
  • Dlaczego „wyskakiwanie z trampek” jest tak ważne w budowaniu dobrej relacji z własnym dzieckiem w trudnym okresie dojrzewania?
  • Co naprawdę oznacza bycie „sympatycznym” w naprawianiu relacji?
Dajmy Mu pole do działania, żeby wszelkie nasze zapętlenia i zaplątania rozsupłał, wprowadził w nie czułość i miłość, aby stały się źródłem szczęścia, do którego od zawsze zaprasza nas Bóg.

Ze wstępu o. Adama Szustaka

Adam Szustak OP, dominikanin, wędrowny kaznodzieja. Dzieli się Słowem Bożym wszędzie, gdzie to możliwe i z każdym, kto tego potrzebuje. Jest autorem bestsellerowych audiobooków. Tylko w wydawnictwie Pure Profit rozeszły się one w ilości ponad 30 000 egzemplarzy.
Zamów tę książkę teraz!Oprawa:
Liczba stron: 0
Wydawnictwo: Rób to co kochasz
Wydanie: Nowy Sącz 2014
ISBN: 978-83-64855-40-5Opinie naszych Klientów o książce Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje?:

5 gwiazdki Obowiazkowe dla każdego komu zależy na relacjach
Aleksandra Sosnowska
To nie pierwszy tytuł ks Szustaka, ktory słucham i króry gorąco polecam: mądry, dobry przekaz pokazujacy jak rozplatac zaplątane relacje miedzyludzkie. Dla każdego tytuł obowiązkowy


5 gwiazdki ;-))
Urszula Łoś
Rewelacyjna płyta - odpowiedź znajduje się w Piśmie świętym, ale to mogłam odkryć dzięki Ojcu Adamowi, który to pokazał w sposób prosty i zrozumiały.


5 gwiazdki Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje? autor: O. Adam Szustak OP
Bardzo mądre, prawdziwe, wspaniale się słucha


5 gwiazdki Mądra pozycja
Monika
Jak większość publikacji, rekolekcji i książek i ta niesie ze sobą ogromną mądrość jaką został obdarzony Ojciec Szustak. Warto jej wysłuchać, wracać do niej.


5 gwiazdki Polecam
Dorota Jurewicz
Polecam audiobook o.Adama. Jak zwykle ciekawe porady jak żyć zgodnie z Bożym planem i z miłością.


5 gwiazdki Fantasyczny audiobook
Beata kołakowska
Na szóstkę!!!!!!!!!!!!!!!!


5 gwiazdki
Halina U.
Naprawdę polecam. Ojciec Szustak dociera do głębi problemu. Każdy kto ma nie poukładane relacje znajdzie tam odpowiedź.


5 gwiazdki
Anna Rajewska
szkoda że lekcje religii tak nie wyglądają


5 gwiazdki Jak dać się rozpolątać...
Michał F.
Kto jeszcze nie miał styczności z A. Szustakiem, powinien poszukać w internecie którychkolwiek z jego rekolekcji, a wtedy jakakolwiek reklama będzie zbędna... Audiobook ma tą zaletę, że jest świetnie zestrojony, dopracowany i podzielony na konkretne części. Świetnie się go słucha i przede wszystkim... działa!! :-)


5 gwiazdki Super
Aleksandra T.
Bardzo mądry i prosty przekaz. Pozwala spojrzeć na relacje z ludzmi z perspektywy dobra i miłości. Bardzo polecam


5 gwiazdki BARDZO POZYTYWNA
Aneta
Trudne relacje - świat jest pełen takich relacji. Mnie ta lektura pozwoliła wiele zrozumieć, można tego słuchać kilka razy i za każdym razem zostaje coś nowego. Bardzo polecam,


5 gwiazdki Polecam tę konferencję, warto posłuchać
J.Gurgul
Cenię sobie formę głoszenia kazań przez Ojca Szustaka. Bardzo pięknie potrafi on przełożyć cytowane fragmenty Biblii na język współczesny. To duchowny, z którego podcastów czy konferencji można wysnuć wiele cennych refleksji.Warto posłuchać tej płyty conajmniej dwukrotnie.Za każdym razem dostrzeżemy nowe aspekty omawianych sytuacji.\"Rozplątani\" to świetny elementarz na temat uporania się z trudnymi wspomnieniami, trudnymi relacjami,które często rzutują na nasze życie w dłuższej perspektywie.Nie zawiodłam się


5 gwiazdki Tego musisz posłuchać
Jestem bardzo zadowolona z zakupu tej pozycji.Adam bardzo trafnie i w zrozumiałym języku przekazuje wząne wskazówki ze Słowa Bożego. Po odsłuchaniu wykładu opierającego się na znanej mi historii biblijnej odkrywam coś nowego. Wykłady te inspirują mnie do weryfikacji mojego życia i lepszego zrozumienia innych ludzi


5 gwiazdki Trzeba tego posłuchać
Ewa
Użyję słów o. Adama \"Jestem Twoją fanką Ojcze\", Jak zawsze o. Adam zmusza do refleksji, jak zawsze po jego słowach, można znaleźć coś w sobie do poprawy. On przemawia do każdego i to w bardzo trafny sposób. Tego trzeba posłuchać, zwłaszcza jeśli ktoś przeżywa trudne chwile w relacjach z bliskimi.


5 gwiazdki
Wieslawa
Słucham Ojca codziennie - pomaga mi w zyciu Sadziałam , ze otrzymam książke - otrzymałam płytę - kiepsko!


5 gwiazdki Świetna
Barbara
Kupiłam tą pozycję z chęci dowiedzenia się jak dbać o dobre relacje, dostałam dużo więcej niż się spodziewałam. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, rewelacja.


5 gwiazdki Pozytywna!
Asia Kmiecik
Bardzo przyjemny do słuchania audiobook. Adam Szustak bardzo ciekawie prowadzi nas przez różne historie ewangeliczne, pokazując jak Jezus podchodził do ludzi. Czasem pokazując, ze nawet przy najlepszych chęciach się nie da i trzeba odpuścić. Dla mnie przesłuchanie tej pozycji, ukazało wiele nowych wątków w znanych mi już historiach.


5 gwiazdki
Darek
Abstrahując od olbrzymiej wagi merytorycznej treści - to dla mnie niewątpliwe znaczenie miało doświadczenie uzmysławiające że chodziłem w ciemności. Mimo przeczytania niemal całej biblii i czytania jej fragmentów od czasu do czasu- kompletnie nie wiedziałem o czym ona mówi. Byłem jak ten, który widzi i nie dostrzega lub słucha i nie słyszy. Dziękuję za takie pokazanie, że Biblia jest księgą życia. I to co w niej zostało zapisane kilka tysięcy lat temu jest nadal aktualne. Szkoda że nie wszyscy potrafią tak czytać Słowo Boże. POLECAM - Warto zapoznać się z tą treścią - przyniesie dużo pozytywnych wrażeń i przemyśleń.


5 gwiazdki Prosto z mostu o trudnych sprawach
Magdalena Kasperek
Rozpoczynając słuchanie tego audiobooka, nie spodziewałam się TAKIEJ puenty. Uzdrawiającej i mądrej. Uwalniającej od poczucia winy. Szczerze polecam tę pozycję każdemu, kto jest w trudnej relacji i nie potrafi sobie z nią poradzić ani rozmowami, ani modlitwą.


5 gwiazdki Rewelacja!
Monika
W zasadzie to każdy, kto nawiązuje jakekolwiek relacje, powinien się z tym audiobukiem zapoznać. Gdyby potem stosował to w życiu świat były prawie idealny :)


5 gwiazdki Relacje - za późno
Sylwia Baranowska
Mam 60 lat, od 8 lat jestem w separacji z mężem. Walka o utrzymanie małżeństwa jak widać trwała długo, czyli to nie było ot-tak!. Gdybyśmy wiedzieli wcześniej to wszystko, o czym traktuje ta książka - być może nasz związek nie zakończyłby się ślubem. Gdybyśmy wiedzieli wcześniej - może nasze relacje ułożylibyśmy inaczej. Po co błądzić po omacku, gdy ktoś ma mapę i latarkę? Gdybyśmy...gdybyśmy... Wy - Młodzi - posłuchajcie. Ja - poharatana i obolała, związana ślubem kościelnym z niewierzącym - z całego serca radzę: człowiek uczy się na błędach, ale nie zawsze musi na własnych, czasem można na cudzych.


5 gwiazdki Zacząć od siebie
Ewa Tomaszewska
Słuchałam już dwa razy, słowa Ojca Adama wchodzą do serca i głowy, zostają. Wypróbowałam sposób uzdrawiania relacji -na razie z jedną osobą, bardzo bliską. I pomaga. Jest nad czym pracować i audiobook o relacjach daje takie podstawy do pracy . Polecam . Ale uzdrawianie trzeba zacząć od siebie.


3 gwiazdki Rozplatani
Anna Jakuc
Z uprzejmości koleżanki zamówiłam tą pozycję i to jest moja jedyna płyta o. Szustaka. Nie spełnia moich oczekiwań. Rozumiem, że to temat szeroki i nie udało się go rozwinąć. O. Szustak powtarza treści, które można wysłuchać na stronie ,langusta na palmie. Treści nowe są ogólnie powiedziane, co mi osobie, która nie skończyła teologii czy psychologii niewiele wniosły. Z natury wystrzegam się krytyki, ale moją intencją nie jest przekreślenie tej płyty, bo zapewne pomoże ludziom i podejmuje ważne tematy, ale zwrócenie uwagi czegu na przyszłość można uniknąć.


5 gwiazdki Bądź sympatyczny...
Jakub Motyka
Ojciec Adam Szustak potrafi mówić, mówić z sensem, trafić głęboko, zmusić do refleksji. Bez patosu, klarownie, opowiada Nam jak naprawiać nasze relację na podstawie najlepszego podręcznika życia - Pisma Świętego. Szkoda tylko, że, \"nie każdą relację da się naprawić... \"


5 gwiazdki do posłuchania. do przemyślenia.
Natalia Jaros
Audiobook przekrojowo poruszający problemy najtrudniejszych relacji. Różnych relacji. To nie \"książka do posłuchania\", to lekcja do przemyślenia. UWAGA!! Wymaga skonfrontowania się z własnymi słabościami. Z tym, że może wcale nie jestem taki krystalicznie czysty w tej relacji... Może i ja dam coś od siebie. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!! :) Polecam jako początek przygody pracy nad sobą i poszukiwaniem własnych rozwiązań.


5 gwiazdki Odmiana życia na lepsze
Katarzyna Polak
Szczęść Boże Bardzo się cieszę, że mogłam zakupić \"Rozplątanych\". Jej lektura pomogła mnie i moim najbliższym zmienić podejście do życia, do relacji i do problemów z nich wynikających. Mnie samej pomogła odnaleźć siebie. Tak po katolicku, między oczy. Dodatkowo rozpoczęła moją drogę zmiany, moją drogę ku Prawdzie. Polecam!


5 gwiazdki Polecam !!!
Małgorzata Kantor
Jak zwykle ojciec Adam Szustak rewelacyjny. Ukazuje relacje międzyludzkie w taki sposób, że wszystko zaczyna wydawać się proste do \" rozplątania \". Jestem matką nastolatka i wysłuchanie nauki ojca Szustaka pozwoliło mi skonfrontować moje metody wychowawcze z tym, co pokazuje w Biblii życie Świętej Rodziny. Z całego serca polecam !


5 gwiazdki Rozplątani, czy powiązani ? - Dr Agi Bali
Dr Agnieszka Balewska
Dziękuję za dobre słuchowisko i lekturę. Jestem bardzo zadowolona z posiadanej książki, gdyż stanowi dla mnie skarb literacki humanistyczny i religijny. Jeśli mogę mieć zastrzeżenie, to szybkość z jaką mówi O. Adam Szustak. Jest bardzo elokwentny, ale czasem nie słyszę do końca głosek, a spółgłoski trochę się zlewają, ale po dłuższym słuchaniu można się przyzwyczaić. Ja w każdym razie polecam państwa książki audiobooki ku szerszej publiczności - z pełnym przekonaniem.


5 gwiazdki Super słuchowisko
Agnieszka Kardaszewska
Polecam- mądre naprawianie relacji w oparciu o Biblie najlepsza instrukcję obsługi człowieka


5 gwiazdki \"Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje?\"
Marta Tkaczyk
Bardzo dobra plyta; slucha sie lekko, latwo przyswaja; pozwala spojrzec na wiele spraw z innego punktu widzenia Goraco polecam


5 gwiazdki Bardzo pozytywna
Ewa
Polecam każdemu, bez względu na wiek. Warto słuchać audiobooków ojca Adama, przemawia w prosty sposób do człowieka


5 gwiazdki Rozplątani
Anna
Kolejna płyta O Szustaka oczywiście nie zawiodłam się. Polecam Klub książki tolle.pl. Pełen profesjonalizm.


5 gwiazdki Szustak jak to Szustak
Rafał Kucharski
Ten kaznodzieja mnie zaskakuje w jak wspaniały sposób można szukac porad w Biblii, pokazuje jako i konkretnie jak odmówić, poprawić relację z drugim człowiekiem.


5 gwiazdki Polecam
Krystian
Dobra lektura, daje do myślenia


5 gwiazdki masz problem? kup to!
Rafał Szypulski
Polecam każdemu, kto potrzebuje otuchy, dobrego słowa i wskazówek oraz treści do przemyśleń! Ojciec Adam naprawdę mówi w sposób trafny, rzeczowy... Chwała Panu za takiego kaznodzieję!


4 gwiazdki W niedosycie
Renata Pawłowska
Płyty kupiłam dla córki. Pracuje dużo podróżując samochodem, więc słucha w drodze. Trudne relacje jak biednych , zawsze mamy u siebie... Przesłuchiwałam szybko,są dobre i pouczające jak wszystko Ojca Adama Szustaka, ale musiała bym powtórzyć. Zrobiłabym to chętnie, aby pomyśleć, zastanowić się,przeanalizować. Córka zabrała ,wyjechała ,czekam co powie....


4 gwiazdki
Joanna Napierała
\"Rozplątani..\" - warto wysłuchać. Jest kilka cennych uwag i oczywiście bardo wnikliwa interpretacja wybranych fragmentów Pisma Świętego. Niestety porady na temat naprawy trudnych relacji mi osobiście ciężko wcielić w życie.


5 gwiazdki Rozplątani
Magdalena Zalewska
Bardzo dobra prelekcja A.Szustaka na temat problemów w relacjach międzyludzkich. Drogowskaz jak można i trzeba okazywać empatie . Pozdrawiam serdecznie


5 gwiazdki
Łukasz Szczepankiewicz
Witam. Zamówienie, dostarczenie, obsługa bez zarzutu.


5 gwiazdki rewelacyjna lekkość słowa
Jola Michalak
W bardzo prosty i z humorem sposób o. Szustak wprowadza słuchacza w zawiłości każdej relacji i pokazując najprostsze i skuteczne rozplątanie. Jak najbardziej polecam. Z ogromną przyjemnością i zaciekawieniem odsłuchałam.


5 gwiazdki Polecam
Agata Blitek-Kruzel
Dla mnie rewelacja!


5 gwiazdki Wymiata
Katarzna Czarnota
Dla mnie Szustak wymiata. Kupiłabym wszystko jego autorstwa, nawet gdyby polecał lot na księżyc bez rakiety. To, co słyszę, za chwilę mogę znaleźć w swoim życiu. No aż się zastanawiam, czy nie mam jakiegoś podsłuchu założonego ;)


5 gwiazdki Rozplątani
Irek Winnicki
Po Jonaszu i Garnku strachu ta konferencja jest zdecydowanie bardziej wymagająca w odbiorze. Na pewno do kilkukrotnego odsłuchania i dłuższego zastanowienia. Polecam


5 gwiazdki Gorąco polecam ten interesujący audio-book
Zbigniew Chabraś
Bardzo interesujący audio-book. Wysłuchałem go już dwa razy. Bardzo ciekawa forma przekazu i interpretacja Ewangelii. Daje dużo pozytywnych przemyśleń.


5 gwiazdki Rozplatani...
Bodzio
W tej trudnej kwestii bardzo wiele cennych myśli... Polecam


5 gwiazdki protestant
Maciej
bardzo dobry material, polecam wszystkim. Ojciec ma wyjatkowy dar jasnego, szczerego dzielenia sie wiedza i wiara. Jestem pod ogromnym wrazeniem. Po przesluchaniu \"rozplatanych\" zakupilem kilka innych tematow prowadzonych przez autora. Chetnie bym wzial udzial w konferencji lub zaprosil Go do swojej spolecznosci - dodam ze protestanckiej :)


5 gwiazdki Rozplątani
Jacek Nowakowski
Polecam. Wszystko co się tam usłyszy daje do myślenia a jednocześnie ułatwia podejmowania prób zrozumienia wszystkiego w sposób duchowy. Człowiek zaczyna postrzegać wszystko w innych kategoriach takich jakie nigdy same nie dadzą się postrzegać Jest to pomoc i do mnie trafiła ta pomoc Ja zacząłem zauważać własne błędy w toksycznej relacji z moją drugą połówką a wcześniej byłem oślepiony swoją niewinnością. Gdy chcemy kogoś naprawić najpierw naprawmy siebie i dobrym pomysłem na rozpoczęcie tej naprawy jest właśnie ten audiobook -POLECAM NAPRAWDĘ


5 gwiazdki rozplątani
Lidia Szymborska
Treści płyty Adama Szustaka są rewelacyjne, skłaniają do zastanowienia się nad sobą, wręcz pokazują co jest moim problemem. Słuchając płyty, teksty Ewangelii stały się bliższe, zrozumiale, byłam oczarowana ile wiedzy można z nich \"wyciągnąć \" . Płyta bardzo starannie i solidnie wydana, zresztą jak wszystkie wcześniejsze..


5 gwiazdki Warto posłuchać!
Kasia
Kolejny audiobook o. Szustaka, który z pewnością warto nabyć. Myślę, że podobnie jak inne konferencje, ma w sobie coś, co może trafić do licznych odbiorców. Porzadkuje życiowe zmagania - z samym sobą i z innnymi.


5 gwiazdki
Asia
Bardzo polecam tą pozycję. Jeśli tylko macie trudność z jakąkolwiek relacją i nie wiecie co zrobić żeby wszystko naprawić, to naprawdę warto posłuchać :)


5 gwiazdki Rozplątani - róbmy to, co Chrystus....
Danuta
Ojciec Adam Szustak w sposób genialny \"wyciąga\" z Ewangelii prosty, wydawałoby się, sposób na naprawę trudnych relacji. Bacznie obserwuje Jezusa w różnych trudnych sytuacjach i zauważa pewne Jego gesty, które się powtarzają i przynoszą zawsze niesamowity, wręcz cudowny skutek. Wielu z nas pewnie nie zwróciłoby nawet uwagi na takie zachowanie Jezusa.... Dzięki Ojcu Adamowi widzimy te gesty wyraźnie i .... możemy je później naśladować w naszym prywatnym życiu.


5 gwiazdki Rewelacja!
Anna Kwinta
Słucha się przyjemnie, a treść niebanalna i ciekawa. Daje do myślenia.


5 gwiazdki Polecam
Jan Pilichowski
Audiobook uderza w samo sedno tematu. Brat Adam jak zawsze świetnie interpretuje Biblię. Polecam dla wszystkich, nie tylko dla tych, którzy chcą \"naprawić trudne relacje\". :)


5 gwiazdki Odkrywcza... budująca...
Stefania Gwóźdź
Trudno w kilku słowach... więc krótko: mądre, wyważone, odkrywcze treści... Zaskakująca i głęboka interpretacja fragmentów ewangelii - z podaniem przepisu na wcielenie w życie... - a więc mocno praktyczne... Przepis na naprawienie - prosty, ale spodziewam się, jak mówi rekolekcjoinista o. A. Szustak - ze wprowdzenie w życie arcytrudne... bo trzeba wielkiej wiary i miłości - a ona w takich sytuacjach już nadszarpnię ta... To budujący przekaz niosący nadzieję zrezygnowanym trudem odbudowywania bez większych rezultatów... Dlaczego? Bo kiedy pomimo zastosowania podanych tu zasad postepowania nie uda się nic osiągnąć - bo drugie serce nadal zamknięte i zranione... albo cierpliwości już brak.. to jest jeszcze Jezus - Lekarz i Pan wszelkiej niemocy - wtedy tylko modlitwa, kolana - aby On uzdolnił do przebaczenia, pojednania i otwarcia na dialog... Piękna forma przekazu... treści głęboko poruszające i pomagające odkryć prawdę także o sobie samym...


5 gwiazdki polecam
Marta Relich
Gorąco polecam. Nowe spojrzenie na relacje Jezusa. Nowe spojrzenie na nasze relacje z ludźmi. Wiele cennych spostrzeżeń, które pomagają świeżym okiem spojrzeć na własne relacje z ludźmi i podjąć wyzwanie przedefiniowania niektórych.


5 gwiazdki Dla potrzebujących być blisko siebie i innych
Anna Korotkiewicz
Polecam szczególnie tym, którzy są zmęczeni emocjami, myśleniem, decyzjami, które istnieją w ważnych dla nich relacjach. To już kolejne rekolekcje o. Szustaka, których słuchałam i byłam przekonana, że powtórzy się wiele elementów. Świeżość, oryginalność i naprawdę konkretne - niełatwe - wskazania, jak być blisko kogoś, ale i siebie samego. A to wszystko z pomocą Jezusa:)


5 gwiazdki
Ola Marczewska
jakże inny sposób patrzenia na rozwiązywanie trudnych spraw ... Mam za sobą niemały kawałek życia i spory bagaż przeżyć , gdybym wcześniej trafiła na taki kierunek widzenia pewnie nie popełniłabym wielu błędów... Żeby \"ułatwić\" i zmienić patrzenie na wiele zawiłości naszego życia podarowałam ją pod choinkę mojemu synowi i synowej - tym razem 30 latkom bo to oni wkroczyli na nowe drogi bycia żoną , mężem ,mamą , tatą.... Serdeczne dzięki za kolejną pozycję ks.Adamie . Modlę się codziennie no i oczywiście czekam na kolejne odcinki Plastra Miodu - Psalmy Bóg zapłać !!


5 gwiazdki Jak zwykle rewelacja
Mirosława S.
Ojca Adama Szustaka słucham już od dłuższego czasu. Pomimo, że pierwszą młodość mam za sobą, a język jakim się posługuje A.Szustak jest typowo młodzieżowy bardzo mi się jego kazania podobają. I cały czas sobie powtarzam, że do końca wszystkiego nie zrozumiemy a ojciec potrafi w sposób czytelny i przystępny trudne sprawy po ,,ludzku\'\' wytłumaczyć i zrozumieć. Wszystkim polecam!

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest O. Adam Szustak OP:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Bardzo dziękuję, przesyłka została już dostarczona i jestem bardzo zadowolona z Państwa księgarni. Przesyła została bardzo szybko dostrczona a i cena jest bardzo przystepna. Maja Państwo ciekawą ofertę książek, z której warto skorzystać. Będę tam zagladać w poszukiwaniu nowych książek.

Pozdrawiam,
Anna Górecka


Dzień dobry, Dziękuję serdecznie, przesyłka dotarła i oczywiście spełnia moje oczekiwania. Z Państwa Księgarnią zetknąłem się jakiś czas temu poprzez serwis aukcyjny Allegro, przez który zakupiłem w Waszej Księgarni interesująca mnie książkę. Następnym krokiem, była wizyta na Waszej witrynie internetowej i tutaj bardzo miłe wrażenia - rzeczywiście w swojej ofercie posiadacie Państwo "książki warte mojego czasu" ;) Poza tym, co wyróżnia Was spośród różnego rodzaju księgarni internetowych, to rzeczywiście dobre ceny, dobrych książek. Z przyjemnością będę do Was zaglądał i zapewniam, że nie jest to moje ostatnie zamówienie. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Serdecznie pozdrawiam, życząc dużo dobrego,
Szymon Ołów

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl