Rozważanie Drogi Krzyżowej

Rozważanie Drogi Krzyżowej
Zajrzyj do książki

Ta książka jest tymczasowo niedostępna w naszej księgarni.


Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Krzyżowa Droga do Zwycięstwa
Krzyżowa Droga do Zwycięstwa
Praca zbiorowa
36.99
Do końca ich umiłował. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
Drogi krzyżowe 2007-2012
Drogi krzyżowe 2007-2012
Bp Grzegorz Ryś
29.99
Męka i śmierć Jezusa. Rozważania Drogi Krzyżowej dla dzieci
Droga Krzyżowa
Droga Krzyżowa
Piotr Karczewski
5.99
Żyć i umierać z nadzieją. Droga Krzyżowa
Żyć i umierać z nadzieją. Droga Krzyżowa
Bł. Jerzy Popiełuszko
3.99
 Pełny opis książki Rozważanie Drogi Krzyżowej:

Stoisz na drodze. Wkoło zbierają się ludzie. Coś się dzieje? Chyba był wypadek? Po co stoisz i obserwujesz ludzką krzywdę? Dlaczego chcesz oglądać ból?

Tak samo może powiedzieć do Ciebie Jezus, który bierze krzyż na swoje ramiona. Dlaczego przyszedłeś oglądać Jego śmierć? Chcesz Mu pomóc, czy jesteś tylko widzem i szukasz rozrywki?

Czym dla Ciebie jest krzyż? Według ks. Piotra Pawlukiewicza jest symbolem cierpienia i pogardy. Jest też oznaką porażki Chrystusa i człowieka.

Jednak tak często jest on obecny w Twoim życiu. Nosisz go na swojej szyi, zawieszasz na ścianie Twojego domu. Czynisz ten znak podczas modlitwy.

Czym tak naprawdę jest krzyż?

W rozważaniach drogi krzyżowej ks. Piotra Pawlukiewicza poznasz tajemnice i znaczenie krzyża. Dowiesz się, jak wykorzystać cierpienie Chrystusa, aby naprawiać swoje życie. Dowiesz się, jak odnaleźć drogę do Boga.

Kto nie zna drogi do morza, niech podąża za rzeką. Niech podąża za krzyżem ten, kto szuka drogi do Boga, do zmartwychwstania, do życia.

Sięgnij po tę książkę już dziś i poznaj, jak wspólnie z Chrystusem iść przez "drogę krzyżową" Twojego życia.


Oprawa: miękka
Liczba stron: 64
Wydawnictwo: Liberton
Wydanie: Warszawa 2009
ISBN: 978-83-910699-8-1Opinie naszych Klientów o książce Rozważanie Drogi Krzyżowej:

5 gwiazdki Umocnienie wiary
Jolanta Świątkowska
Ksiądz Piotr Pawlukiewicz w przemawiający i piękny sposób dociera do naszych serc swoimi rozważaniami Drogi Krzyżowej. Dla każdego kto chce - po raz pierwszy przejść Drogę Krzyżową z Jezusem, - umocnić i nadać sens swojej drodze krzyżowej, - zgłębiać wiarę i trwać na obranej drodze, wszystkim polecam. ...\'\'Grób Chrystusa to pierwsze ziarno nowego ogrodu życia, a wszystkie cmentarze świata to zasiane pola Nowej Ziemi. Grób Chrystusa jest pierwszym, przy którym słowo koniec ustępuje miejsca słowu początek. Przy nim kończymy dziś drogę krzyżową, ale pojutrze, o poranku znowu spotkamy się przy tym samym grobie. Ale będzie to już zupełnie inne miejsce\'\'.


5 gwiazdki
Ania
Książeczka bardzo krótka, ale treściwa. Celne uwagi, przemyślenia, które skłaniają do refleksji i zwracają uwagę na rzeczy dawałoby się oczywiste, a jednak niezauważane przez nas w życiu codziennym. Szczerze polecam.


5 gwiazdki
Elzbieta Nowicka
Nikt nie pozostanie obojętny po przeczytaniu tego tekstu.


5 gwiazdki
Bardzo dobra. Polecam


5 gwiazdki droga krzyżowa
Anna Żądłowska
absolutnie piękne rozważania Drogi Krzyżowej ks. Piotra Pawlukiewicza polecam jak kazde autorstwa tego księdza pozdrawiam


5 gwiazdki Polecam wszystkim
Elzbieta
Bardzo dobra książka, szczególnie w okresie Wielkiego Postu. Piękne, głębokie rozważania.Pozdrawiam


3 gwiazdki
Rozwazania Drogi Krzyzowej.Jakos srednio mna poruszyla.Oczekiwalam od tego autora jakiejs glebokiej modlitwy duchowej w tej drodze kzyzowej ale to nie to.


5 gwiazdki b. dobre
joanna hrycak-piecuch
b. dobry pokarm dla spragnionej duszy, szczególnie o upadkach Jezusa i podnoszeniu się, w chomilliach najbardziej podobały mi się fragmenty, by nie łatać starego, tylko podążać ku nowemu za Jezusem


5 gwiazdki Opinia
Piotr
Bardzo dobre pozycje. Sczególnie na ten okres wielkopostny, choć nie tylko. Zawarte treści są krótkie, ale bardzo wymowne.


5 gwiazdki Warto po nią sięgnąć...i przeczytać.
Barbara Wołoszyn-Lipnicka
Odpowiada mi styl pisania i wypowiedzi Ks.Piotra Pawlukiewicza, dlatego zainteresowałam się tą pozycją książkową i warto było. Jest oryginalna, oddaje nastrój tematyki, daje do myślenia i na długo pozostaje w pamięci. Polecam.


5 gwiazdki Głębokie
Kolecja
Nasz wikary oparł rozważania drogi krzyżowej na tej książce. Jest mądrym księdzem, czy potrzeba lepszej reklamy?


5 gwiazdki Poruszająca!
Gabriela
Głębokie rozważania, bardzo piękne. Dotykają serca pokazując to co najważniejsze - Miłość Boga do człowieka. Polecam każdemu


5 gwiazdki
Jacek Kulig
Dla mnie bardzo pomocne w rozważaniu


5 gwiazdki Poruszające rozważania.
Ewelina Pleszew
Piękne rozważania Drogi Krzyżowej, krótkie, ale przemawiają do serca i potrafią wycisnąć łzę. Gorąco polecam.


5 gwiazdki
Eliza
Jeśli ktoś lubi czytać i słuchać X. Pawlukiewicza - koniecznie! Ja, osobiście, za nim przepadam i jak zwykle - nie zawiodłam się.


5 gwiazdki Polecam
Agata Zielińska
Rozważania głebokie,przemawiają i trafiają w samo serce. Polecam, warto od czasu do czasu przemysleć swoje życie, a modlitewnik ten z pewnością to ułatwi.


5 gwiazdki Rewelacyjna
Natalia Bagniewska
Obsługa bardzo szybka, sprawna bezproblemowa.


5 gwiazdki Cała prawda o...
Basia O.
Jeżeli to pisze ks.Piotr Pawlukiewicz- TO MUSI BYĆ DOBRE I tak jest tym razem. Rozważania- nie tylko na okres Wielkanocny... Gorąco polecam!!!


5 gwiazdki Świetna alternatywa.
Małgosia
Polecam gorąco, szczególnie dla osób, dla których nabożeństwo drogi Krzyżowej nie jest ani bliskie, ani łatwe. Rozważania utrzymane w tradycyjnej formule, jednak w swej treści bardzo nowatorskie i głęboko trafiające w serce.


5 gwiazdki Godna polecenia
Marcin Kaczyk
Bardzo polecam Tę książkę.


5 gwiazdki Rozważanie Drogi Krzyżowej
Stasia Gwiżdż
Polecam w rozważaniach zawarto sedno nas żyjących tu na ziemi i w tym czasie.W każdym z rozważań przewija się ponadczasowa myśl która w dalszym czasie jest aktualna i można z bólem stwierdzić że tak samo się mylimy przez całe istnienie człowieka.Pomaga bardzo w rozważaniach język tej książki.Dobre i na czasie przykłady.


5 gwiazdki Podziękowania za słowa
Iwona Kupniewska
Piękne rozważania o rzeczach bardzo istotnych dla nas.O sensie cierpienia i bycia zawsze blisko Tego,który umiłował nas do końca.


5 gwiazdki Jak zawsze ....
Beata
Każdą książkę ks. Piotra kupiłabym w ciemno i wiedziałabym, że warto. I tak było tym razem..... polecam!


4 gwiazdki świeżość spojrzenia
R.P.
Rozaważania dotyczące codzienności życia, jak to u ks. Pawlukiewicza bywa dosadne, piękne, dające mocno do myślenia, otwierające na nowe spojrzenie. A homilie bardzo treściwe i konkretne.


4 gwiazdki : )
Krzysztof Pelc
Rozważania, nieco inaczej rozważające stacje Drogi Krzyżowej w kontekście życia i postępowania człowieka.


5 gwiazdki warta polecenia
Monika
Stacje Drogi Krzyżowej opierają się na sytuacjach życia codziennego. W prosty i przystępny dla każdego sposób są przedstawiane. Czytelnik ma możliwość skonfrontowania stacji Drogi Krzyżowej ze swoim życiem. Czytając na pewno odniesie coś do swojego postępowania. Szczerze polecam. Książka warta przeczytania daje wiele do myślenia.


5 gwiazdki Rozważanie Drogi Krzyżowej. Trzy homilie na uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego (autor: Ks. Piotr Pawlukiewicz)
Krystian Kutyła
Transakcja przebiegała wzorowo dziękuję i polecam


5 gwiazdki rozważania
kowalska
Zdecydowanie polecam, jak wszystkie głębokie kazania i rozważania ks. Piotra


5 gwiazdki
ks. Andrzej Ł.
Ks. Piotra Pawlukiewicza nie trzeba reklamować, a wydanie Jego kazań w formie książkowej, pozwala na głębszą refleksję wygłoszonych homilii, które można z wielką stanowczością zaliczyć do pereł ambony "naszych czasów". Gorąco polecam wszystkim, a szczególnie kapłanom!


5 gwiazdki Wspaniałe rozważania
J.M.
ks.Pawlukiewicza,interesujące i zachwycające

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Ks. Piotr Pawlukiewicz:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Muszę pochwalić za dokładne informacje na temat realizacji zamówienia (czy jeszcze trwa, czy już zostało wysłane), chyba jest to jedyna księgarnia internetowa, która przesyła informacje na ten temat. Cieszę się, że jest wreszcie księgarnia internetowa, w której szybko i tanio można zamówić książki ambitne, pomagające rozwijać się duchowo i zrozumieć problemy, oraz poznać jak można radzić sobie z nimi, w zgodzie z moją wiarą. Na pewno w miarę możliwości finansowych będę korzystać z Waszej oferty.

Pozdrawiam :),
Katarzyna Harlejczyk


Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, z czego jestem zadowolona. Ponieważ pracuję wśród młodzieży, dłuższy już czas nosiłam się z zamiarem zakupu tych właśnie książek, aby w sposób bardziej kompetentny móc odpowiedzieć na ich zainteresowania. Zakładka - jest naprawdę świetnym prezentem, dziękuję.

Pozdrawiam i życzę sukcesu,
Felicja Pająk

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl