Świadkowie Tajemnicy. Śledztwo w sprawie relikwii Chrystusowych

Świadkowie Tajemnicy. Śledztwo w sprawie relikwii Chrystusowych
Cena rynkowa:79.80 zł
Nasza cena: 78.99 zł
Oszczędzasz:0.81 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 4-5 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Proroctwo o Polsce. Obietnica i krew
Proroctwo o Polsce. Obietnica i krew
Wincenty Łaszewski
21.00 20.99
Cuda Ojca Pio
Cuda Ojca Pio
Renzo Allegri
24.99
Jezus leczy dzisiaj. Świadectwa
Jezus leczy dzisiaj. Świadectwa
Ks. Jan Reczek
19.99
Cuda Fatimy. Objawienia, kult, orędzie
Cuda Fatimy. Objawienia, kult, orędzie
Luigi Gonzaga da Fonseca
29.99
Całun Turyński. Przewodnik po obrazie pełnym tajemnic
Pan Bóg? Uwielbiam! 44 dobre wiadomości
Pan Bóg? Uwielbiam! 44 dobre wiadomości
Marcin Jakimowicz
29.99
 Pełny opis książki Świadkowie Tajemnicy. Śledztwo w sprawie relikwii Chrystusowych:

"Świadkowie Tajemnicy. Śledztwo w sprawie relikwii Chrystusowych" to fascynująca opowieść, będąca zapisem dziennikarskiego dochodzenia do prawdy o materialnych śladach pozostawionych przez Jezusa z Nazaretu.

Dwaj autorzy - reporter Grzegorz Górny i fotograf Janusz Rosikoń - ruszają tropem relikwii Męki Pańskiej i w różnych krajach świata zbierają bogatą dokumentację na temat konkretnych przedmiotów, jakie do dnia dzisiejszego pozostały po Jezusie.

Przeczesują archiwa, rozmawiają z historykami, spotykają światowej sławy naukowców, zapoznają się z wynikami ich prac. Niczego nie przyjmują na wiarę, lecz starają się znaleźć potwierdzenie w źródłach historycznych i ekspertyzach naukowych.

Udaje im się zidentyfikować część czczonych do dziś relikwii jako autentyki. Wśród nich szczególne miejsce zajmują relikwie pasyjne, czyli przedmioty związane z męką, śmiercią i pochówkiem Chrystusa.

Niektóre z powodu swych właściwości stanowią dla naukowców zagadkę, której nie są w stanie rozwiązać. Dotyczy to choćby Całunu Turyńskiego. Nie było na świecie obiektu, który byłby częściej, gruntowniej i bardziej wielostronnie przebadany niż właśnie to lniane płótno z Turynu. Im więcej jednak było wyników analiz, tym bardziej wśród badaczy rosła świadomość Tajemnicy.

Podobne wrażenia towarzyszą czytelnikowi podczas lektury tej książki. Czytając opisy Grzegorza Górnego i oglądając fotografie Janusza Rosikonia, niemal namacalnie obcujemy z konkretnymi przedmiotami, a jednak nie opuszcza nas poczucie, że dotykamy rzeczywistości, która pozostaje za zasłoną tajemnicy.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: twarda
Liczba stron: 336
Wydawnictwo: Rosikon Press
Wydanie: Warszawa 2012
ISBN: 978-83-62981-32-8Opinie naszych Klientów o książce Świadkowie Tajemnicy. Śledztwo w sprawie relikwii Chrystusowych:

5 gwiazdki Świadkowie Tajemnicy
Robert Połomski
bardzo ciekawa pozycja ciekawa szata graficzna unikalne zdjęcia wciągająca treść z wypiekami na twarzy pochłonąłem ją w czasie jednego popołudnia polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


5 gwiazdki Bardzo dobra
Małgorzata Kuracka
Takiej książki szukałam. Nowoczesne badania naukowe potwierdzające autentyczność relikwii. Pięknie wydana, dużo zdjęć -polecam.


5 gwiazdki Tego szukałem
PIOTR
Świetnie wydana, nowoczesna forma, a co najważniejsze mimo wersji albumowej bogata w treści, głęboka i całościowa analiza zagadnienia.


5 gwiazdki Książka/album Świadkowie Tajemnicy
Stanisław Wroński
Jeżeli się wierzy to nie potrzeba dowodów (materialnych) na istnienie Boga. Jednak materialne pamiątki po Chrystusie (oraz te niewyjaśnione znaki i obrazy) ukwiecają świat nawet bardzo głęboko wierzącego człowieka. Książka jest raportem z pięknej aczkolwiek trudnej i chyba niebezpicznej wyprawy autorów w którym przedstawiono z pietyzmem prawie wszystkie dostępne teraz pamiątki po naszym Panu. Jest to niewiarygodne, że większość z nich została odkryta lub przedstawiona ludziom dopiero w ostatnim dwudziestoleciu. Cieszę się, że nabyłem tą wartościową pozycję.


5 gwiazdki fascynująca podróż
ks. Radosław Rychlik
Fantastyczna książka poparta przepieknymi zdjęciami relikwi Chrystusa. Jezus mówi \"Jeśli Pismom i prorokom nie uwierza choćby umarli powstali z grobu nie uwaierzą\". Tak jest ale dla tych co wierzą to poparcie słusznej drogi i przekonanie się iel musiał i chciał dl anas cierpieć Zbawiciel. Obowiązkowa lektura!

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Janusz Rosikoń:

Inne książki, których autorem jest Grzegorz Górny:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Pragnę złożyć gratulacje dla całej ekipy Tolle.pl za stworzenie alternatywnej na rynku wydawniczym księgarni promującej najwyższe wartości w sposób nowoczesny, profesjonalny, Boży. Dziękuję za to i życzę dalszego rozwoju, modląc się dla Was także o to.

Adrian Wawrzyczek


Co do księgarni zostałam miło zaskoczona listem oraz zakładką do książki :) Pomocne i przydatna jest możliwość kontrolowania stanu w jakim jest zamówienie... uspokaja i upewnia,że wszystko jest oki i nie "zawisło" ono gdzieś w przestrzeni :) życze powodzenia i wielu nowych klientów :)

Pozdrawiam serdecznie,
Marzena Cichosz

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl