Teoria spiskowa

Teoria spiskowa
Nasza cena: 31.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 4-5 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Dobry „zły” liberalizm
Dobry „zły” liberalizm
Stanisław Michalkiewicz
26.99
Najnowszy testament
Najnowszy testament
Stanisław Michalkiewicz
32.99
Studia nad żydofilią
Studia nad żydofilią
Stanisław Michalkiewicz
19.99
W przededniu końca świata
W przededniu końca świata
Stanisław Michalkiewicz
19.99
Antypolonizm. Rozmowy o nienawiści wobec Polaków
Antypolonizm. Rozmowy o nienawiści wobec Polaków
Tomasz Sommer, Stanisław Michalkiewicz
39.99
Protector Traditorum
Protector Traditorum
Stanisław Michalkiewicz
29.99
 Pełny opis książki Teoria spiskowa:

Podobno teoria spiskowa nie istnieje, ale jednak spiski się zdarzały. Twierdzenie autora, że "od 1944 Polską rządzi kurwa i złodziej", znajduje liczne dowody w rzeczywistości, jak nasz kraj został przehandlowany, dosłownie i w przenośni.

Jak się okazuje, nie ma znaczenia, pod jaką flagą to się odbywa, czy sowiecką, czy unijną. Koronnym przykładem jest układ „okrągłego stołu”, ale nie tylko.

Michalkiewicz sięga po wydarzenia najświeższe, np. wciągania Polski w konflikt ukraiński, przy okazji którego przytacza przykład Georga Sorosa, który w Majdan „zainwestował” 20 milionów dolarów…


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 268
Wydawnictwo: von Borowiecky
Wydanie: Warszawa 2014
ISBN: 978-83-60748-68-8Opinie naszych Klientów o książce Teoria spiskowa:

5 gwiazdki Teoria spiskowa
Tomasz Kachniarz
Pan Stanisław jak zawsze w formie. Czyta się lekko i przyjemnie i odpowiednią dozą dystansu to naszej sceny politycznej :) POLECAM !


5 gwiazdki Czy tylko teoria spiskowa?
marek_niedzwiecki@op.pl
Co poniektrórzy chcieliby aby, to była teoria spiskowa, którą mozna podważyć. Jednak wiele faktów i wydarzen przemawia za tym, że obecnie wszystko dzieje sie według pewnego planu. Ten plan sam sie nie napisał. Ktoś ten plan musiał stworzyć. A realizuje go wiele osób. Oczywiście aktorzy biorący udział w realizacji poszczególnych punktów planu wysmiewają się z osób demaskujących tychże spiskowców. Ksiązka \"Teoria spiskowa\" jest ciekawą pozycją, z któą warto sia zapoznać. Przybliży nam i rozwiąże wszelkie wątpliwości związane z tzw. transformacją całego bloku komunistycznego a także wyjaśni sens obecnych wydarzeń, których jesteśmy świadkami.Autor, Stanisław Michalkiewicz, jest obecnie najlepszym publicystą.


5 gwiazdki Opinia książki Teoria spiskowa Michalkiewicz
Jan Pospieszalski
Co tutaj dużo się rozpisywać, chyba każdy wie kupując książkę, że nie będzie mydlenia oczu lewacką propagandą... polecam


5 gwiazdki
J. K.
Przesyłka doszła w idealnym stanie, magnetyczna zakładka jest świetnym gadżetem, a na okładce książki była naklejona karteczka z życzeniami miłej lektury, co było bardzo miłe! Na pewno jeszcze skorzystam z TOLLE. :)


5 gwiazdki Super książka
MB
Super książka i fajna gratisowa zakladka magnetyczna. :) Pozdrawiam


5 gwiazdki bardzo dobra książka
Jarek
Zawsze z przyjemnością czytam p. Michalkiewicza i każdemu polecam, nigdy się nie zawiodłem


5 gwiazdki Polecam \"Teorię spiskową\"
T. M.
Czytelnik będzie ukontentowany - jak zwykle - dobrą formą literacką Pana Stanisława Michalkiewicza. Przenikliwość, błyskotliwość, trafność porównań, osłodzą gorycz meritum. Polecam.


4 gwiazdki O książce
Stanislaw L.
Książka dobrze wydana, pełna treści związanych z tytułem. Wiele rozdziałów ułożonych w ciąg związany z komentarzem zaistniałych wydarzeń I ich wpływu na państwo polskie. Warto zapoznać się z wnioskami oraz komentarzem ujętym w logiczną całość. Minusem książki może być jej niechronologiczne czasami ułożenie w czasie oraz sporo powtórzeń, jakby niektóre kwestie były bardziej znaczące od innych, w których autor poprzez powtórzenie stara się wywrzeć wrażenie na czytelniku. Ogólnie dobra pozycja, wskazująca jak funkcjonuje państwo, czego można się spodziewać I dlaczego pewne wydarzenia miały miejsce.

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Stanisław Michalkiewicz:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Witam, Dziękuję bardzo, dotarła tydzień temu w piątek. Bardzo szybko i sprawnie. Moja opinia jest taka gdyby wszystkie księgarnie ale i wszystkie firmy handlujące miały tak sprawne działanie i taki stosunek do klienta to życie byłoby o wiele przyjemniejsze.

Zycze wszystkiego dobrego pozdrawiam ,
Danuta Michalak


Wspomniana przez Pania przesyłka do mnie dotarła i jestem z niej w pełni zadowolony. Jedną z książek już czytam i jest ona bardzo interesująca. Zarówno jej autor, którego lubię. Bo czytałem jego kilka książek. Wszystkie równo dobre. Jak i wiedza w niej zawarta jest niezwykle cenna i pomocna w zyciu. Książka jest napisana w przystepnym i jasnym języku. W sposób fachowy i poparty doswiadczeniem autora. Dzieki czemu jest praktyczna. A rady w niej zawarte pomagają żyć lepiej i świadomiej. Jesli zaś chodzi o opinię moją na temat Państwa Ksiegarni. To uważam, że literatura, którą Państwo polecacie (zarówno jesli chodzi o bogatą tematykę jak i przystepną cenę) jest niezwykle atrakcyjna i z pewnością trafia w gusta rozmaitych odbiorców.

Pozdrawiam serdecznie,
Robert Monik

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl