To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie

To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 19.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 6-7 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Moc uwielbienia
Moc uwielbienia
Merlin R. Carothers
25.99
Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
Szaleństwo modlitwy
Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
29.99
Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Jutro ma na imię Bóg. O modlitwie bardzo osobiście
Jutro ma na imię Bóg. O modlitwie bardzo osobiście
Paweł Krupa OP, Anna Wasiewicz
26.99
 Pełny opis książki To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie:

Co zrobić, by uleczyć swoją duszę? Jak zbliżyć się do Boga i uzdrowić relacje z Nim?

Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem.

Pomoże Ci uwolnić się od wielu przykrych sytuacji, jakie zdarzają Ci się w życiu, a przede wszystkim podpowie, jak modlić się, aby mieć siłę do zmierzenia się z nimi.

Dzięki tej książce poznasz przykłady ludzi, którzy rozwiązali swoje problemy dzięki Bożej pomocy. Czytając te świadectwa znajdziesz inspirację, aby pokonywać swoje.

Da Ci to nadzieję na kolejny dzień i pomoże uleczyć Twój ból. W tej książce możesz znaleźć odpowiedzi na wiele dręczących pytań i tym samym jeszcze bardziej zbliżyć się do Boga.

Sięgnij po tę książkę i pozwól, aby Jezus uleczył Twoją złamaną duszę.

Chętnie piszę te kilka słów prezentacji niniejszej książki. Sam osobiście jestem głęboko poruszony jej treścią. Trafia ona do przekonania z kilku powodów. Na czele trzeba wymienić bogactwo przytoczonych świadectw o rzeczywistych uwolnieniach ludzi nieszczęśliwych. Dalej – uderzająca jest trafność analizy, skąd się biorą zjawiska pewnych bolesnych otamowań, na które dotąd niemal zupełnie bezradna jest fachowa medycyna. Następnie – płynące z doświadczeń wnioski duszpasterskie warto brać pod uwagę wraz z ich uzasadnieniem. Ufam, że książka ta sprawi wiele dobrego.

O. Augustyn Jankowski OSB
Ujawnionych zostało tu wiele łask, które przekraczają miarę działania Bożego w granicach człowieczej natury i zwyczajności. Wszystkie są współczesnymi cudami Pana Jezusa Chrystusa, których świadkami staliśmy się we Wspólnocie Jezusa Miłosiernego ’Misericordia’. Ale są zapisane nie dla sprawozdania. Ani nawet nie tylko dla świadectwa. Są ogłoszeniem niezgłębionego Miłosierdzia Bożego, które chce ogarnąć twoje życie – tak, jak ogarnęło życie ludzi, których historie są tutaj przytoczone.

Ks. Jan Reczek

Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 174
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2015
ISBN: 978-83-7482-691-4Opinie naszych Klientów o książce To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie:

5 gwiazdki Bardzo dobra
Małgorzata Banasińska
Ksiażka Ojca Reczka jest wielkim darem dla ludzi szukających pomocy. Po jej przeczytaniu zrozumiałam , że wszystko co nam sie przydarza w zyciu jest PO COŚ i we wszystkim kryje sie głęboki sens. Głównie dotyczy to naszego osobistego cierpienia i ciężkich doswiadczeń. Świadectwa osoób uzdrowionych potwierdzają tylko, że warto w zyciu ZAUFAĆ JEZUSOWI i pozwolić sie prowadzić. On naprawdę leczy .Trzeba tylko uwierzyć. Chwała Panu!


5 gwiazdki Jezus jest najlepszym lekarzem.
Monika Morońska
Tę książkę warto polecieć Pan Jezus naprawdę leczy nasze dusze i serca obdarza nas wszelkimi łaskami moje życie ulega przemianie Daje mi siłę i spokój z nim możemy pokonać wszystkie przeszkody i otworzyć się na Jego wielką miłość.On kocha nas takich jakimi jesteśmy.


5 gwiazdki komentarz
Maria Talaga
Książkę ks. Reczka \"To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie\"., polecam szczególnie tym, którzy z różnych powodów nie korzystają z nabożeństw z modlitwą o uzdrowienie. Ponieważ z wielką rezerwą odbieram grupy osób świeckich posługujących w nabożeństwach z modlitwą o uzdrowienie toteż nie zachwyca mnie ten sposób leczenia ducha. Uważam, że to kapłan jest osobą najbardziej odpowiednią i powołaną do takich zadań. Warto jednak sięgnąć po tę książkę i w zaciszu domu kontemplując słowo po słowie powierzać Bogu swoje problemy duchowe, ale również i te, które odciągają nas od życia duchowego. Warto tę książkę mieć w zasięgu dłoni i korzystać z jej treści, by utrzymać równowagę życia codziennego w świecie z życiem duchowym. Wszystkim , którzy są wyczuleni na profesjonalną obsługę klienta z całego serca polecam klub książki Tolle. Towar bardzo pięknie zapakowany i dyskretna karteczka z życzeniami miłej lektury. Obsługa w każdym calu na szóstkę!


5 gwiazdki Cudowna
Bozena Pastor
Polecam każdej osobie, żeby ja przeczytala.


5 gwiazdki wspaniała
J S
Czytana książka,to UCZTA dla duszy człowieka


5 gwiazdki Bardzo pouczajaca ,i prawdziwa
MaŁgorzata Grzyb
witam chciałabym wyrazic swoja opinie o ksiązce ks Jana Reczka czyta sie ja jednym tchem,i łaski jakie spływaja na nas i nauka ,to jest wieli Bozy dar dla ludzi cierpiacych potrzebujacych ,a ksiadz pisze w taki sposob aby nikogo nie urazic ani niepotepic .jest tak wielkim duchownym ktory dla ratowania jednej zbładzonej owcy ,poswieci wiele ,mysle o zakupie jeszcze inych wydawnictw katolickich .np, Biblia tysiaclecia .albo modlitwa Jaseba .dziekuje .


5 gwiazdki To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Tomasz Sosnowski
Książka bardzo ciekawa, wnosząca wiele dla osób potrzebujących i szukających rozwoju duchowego oraz odpowiedzi na wiele pytań dotyczących nie tylko wiary w Boga ale również codziennego postępowania w życiu osobistym i zawodowym. Polecam wszystkim w każdym wieku.


5 gwiazdki bardzo przydatna ksiązka
Bardzo pomocna ksiazka. Pomaga zrozumiec jak wazne jest wybaczenie. Pomaga sie modlic w tej intencji. Bardzo dobre modlitwy i przyklady. Ciekawe. Mysle, ze kazdy wierzacy powinien choc raz w zyciu przeczytac te ksiazke. Czyta bardzo latwo i szybko, ale nie o to chodzi, zeby od razu cala przeczytac. Lepiej czytac po jednej czesci i sie nad nia zastanawiac jakis czas.


5 gwiazdki
Jadwiga
Szanowni Państw, ponieważ książka była dla mnie \"nowum\" czytając bałam się czy jest to zgodne z nauczaniem kościoła, przeszłam do drugiej części pomijając pierwszą , ale tak się składa że w naszym kościele były rekolekcje z ks. Janem i S. Stanisławą i teraz już wiem o co chodzi dlatego chętnie wrócę do lektury, pozdrawiam Jadwiga


5 gwiazdki Polecam ale nie za jednym razem
Barbara
Serdecznie polecam lekturę, dobre połączenie teorii i praktyki, oby jak najwięcej osób owocnie z niej skorzystało. Książka nie do przeczytania \"na jeden raz\". Lekturę należy zaplanować na dłuższy czas (dla osoby dorosłej, ze zobowiązaniami rodzinnymi i zawodowymi).


5 gwiazdki Książka modlitwa
Dorota Kołodziejczyk-Głowacka
Bardzo budującą, otwiera człowieka na działanie Boga. Książkę te czyta się wolno a nawet bardzo wolno modląc się jednocześnie. Pomaga leczyć rany, poznać siebie, przybliża Boga. Polecam


5 gwiazdki To Jezus leczy złamanych na duchu.Modlitwa wstawiennicza 0 uzdrowienie
Katarzyna Kulbicka
Jestem bardzo mile zaskoczona książką \"To Jezus leczy rany złamanych na duchu.Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie.Szczerze polecam


5 gwiazdki Ciekawa
Sylwia Piłat
Bardzo ciekawa i niezwykle pomocna, zawierająca wiele praktycznych wskazówek książka. Zdecydowanie przydatna dla ludzi posługujących w modlitwie o uzdrowienie. Moim zadaniem to taki typ lektury, który należy raczej smakować niż pochłaniać. Dla przeciętnego czytelnika może wydawać się nieco trudna i momentami niezrozumiała, ze względu na odniesienia teologiczne. Zdecydowanie różna niż książki np Carothersa, ale równie wartościowa w swojej treści. Polecam szczególnie osobom, które już w jakiś sposób zanurzone są w temat modlitwy o uzdrowienie a chcą wejść w niego głębiej korzystając z doświadczeń autora.


5 gwiazdki To Jezus leczy złamanych na duchu
Wanda
Jestem w trakcie czytania tej książki, gdyż chcę jak poleca autor , aby \"czas czytania stał się czasem uzdrowienia\". Książka ta jest jednocześnie zaproszeniem Jezusa do swojego życia , On dokonuje cudu leczenia rany ale musisz otworzyć swoje serce i zaprosić Go do swojego życia, zaufać Mu bezgranicznie.


5 gwiazdki świetna
Beata
Niesamowita książka, która ukazuje nieskończoną miłość Zbawiciela do każdego z nas! Jezus naprawdę leczy!


5 gwiazdki Bardzo dobra książka.
Bardzo dobra książka. Czyta się ją szybko. Pierwsza część jest szczególnie zastanawiająca. Daje wiele do myślenia. Już w czasie czytania jej masz wrażenie, że już twoje życie nabiera innego sensu. Serdecznie polecam!


5 gwiazdki
Marian
Ksiazka ta pomaga dostrzec sprawy , ktore tak naprawde najchetniej omijamy lub tlumaczymy sobie jak nam wygodniej. Natomiast sa one bardzo wazne tak teraz jak i w zyciu przyszlym. Szczerze polecam.


5 gwiazdki
Lidia Rode
Książka bardzo wartościowa. Oprócz świadectw uzdrowień przedstawia też modlitwy oraz rady, jak żyć w większej bliskości z Jezusem. Polecam.


5 gwiazdki Pomocna
Maria
kilkanaście lat temu z pomocą tej książki wychodziłam z depresji bez leków farmakologicznych - moim najlepszym lekarzem był i jest Jezus


5 gwiazdki polecam
kr
polecam


5 gwiazdki
Krzysztof Mikuła
Ksążka bardzo ciekawa pomagająca w glębszym poznaniu siebie. pozwala aby zbiżyć się do Boga i rozmawiać z Nim pomaga i uczy spontanicznej romowy z Bogiem szczerej iotwartej


4 gwiazdki Poznanie
Jadwiga Jankowska
Smakuję , czytam powoli gdyż, chcę zrozumieć każde zdanie. Ciekawa i pouczająca. Kupiłam dla córki ponieważ ma córkę głuchoniemą i z chorobą zwyrodnieniową mózgu \" adrenoleukodystrofia\"chciałam aby ta książka pomogła jej i nam zrozumieć dla czego i jaki cel ma Bóg w chorobie Heli.


5 gwiazdki \"To Jezus leczy rany \"
Tadeusz Szulc
Ksiażki które zamawiam , stanowia wielka radość że mogę rozszerzyć swoje horyzonty myślowe. Jest dla mnie wielka radościa że mogę z tego korzystać . Bardzo polecam .


5 gwiazdki Polecam
Monika
Książka naprawdę bardzo dobra, warto przeczytac aby poprawic swoje duchowe samopoczucie. Polecam !!!


5 gwiazdki \"To Jezus leczy rany \"
Tadeusz Szulc
Ksiażki które zamawiam , stanowia wielka radość że mogę rozszerzyć swoje horyzonty myślowe. Jest dla mnie wielka radościa że mogę z tego korzystać . Bardzo polecam .


5 gwiazdki To bardzo kojąca modlitwa
Dorota Wasilewska
Tak , ta książka jest modlitwą, jest stopniem wyżej w poznawaniu Naszego Boga. Pewne lektury pozwalają nam wzrastać . Wzrastać to znaczy kochać miłością BOGA. Polecam braciom i siostrom , którym duchowy wzrost jest najważniejszym w tym życiu


5 gwiazdki Bardzo dobra
N.
Polecam przeczytać. Trzeba mieć czas na analizowanie przyswajanych treści.


5 gwiazdki \"To Jezus leczy złamanych na duchu....\"
Urszula B.
Rewelacyjna książka. Naprawdę czuje się bliskość Jezusa i Jego działanie w nas.Przemienia nas i oczyszcza, uzdrawia w miarę czytania tej książki. Coś niesamowitego. Serdecznie polecam.


4 gwiazdki Książka trudna
Krystyna Boratyńska
Książka, która zmienia myślenie o pewnych bardzo trudnych i niedostrzegalnych na co dzień zjawisk. Każda lektura powinna zmieniać człowieka, ale po przeczytaniu tej książki nie jest się tym samym człowiekiem. Zaczyna się dostrzegać pewne zjawiska, działania lepiej rozumieć to co dzieje się w okół nas. Powiem, że treść tej książki mnie w pewien sposób nawet przeraziła. Jak to dobrze, że Bóg jest Miłosierny. Pozdrawiam


5 gwiazdki Uwierz w Miłosc i zaufaj bezgranicznie
Irena Hajduk
Bardzo głęboko zostalam poruszona trescia tej ksiazki, Trafiła do mojego traumatycznego zycia wewnętrznego, poprzez modlitwy czytane zostałam pociagnieta do Bozego Miłosierdzia wycisza nasze serca i dusze , Gorąco polecam,


5 gwiazdki WIELKIE PODZIĘKOWANIA
Magda Lena
WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ DLA AUTORA TEJ KSIĄŻKI - KS. JANA RECZKO. Niech będzie uwielbiony nasz Pan Jezus Chrystus, w Twoim kapłańskim sercu Ks.Janie


5 gwiazdki Polecam
Magda Lena
Bardzo, bardzo wartościowa książka. Przeczytałam ją już jakiś czas temu, ale wciąż leży na biurku, bo chce do niej wracać. Jest wielką pomocą dla ludzi nawet głęboko zranionych - takich jak ja. Jezus na prawdę uzdrawia.


5 gwiazdki Bardzo dobra ocena książki\"To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie\"
Beata Sejnowska -Runo
Książka cudowna. Pomaga w rozmowie z Panem Bogiem. Modlitwy w sposób cudowny wyzwalają żal za grzecy. Polecam.


5 gwiazdki To Jezus leczy zranionych ...
Anita Ciupka
Od tej książki zaczynałam parę lat temu. Dziś ta książka krąży po znajomych. Wspaniała uczta duchowa. Te modlitwy zmieniły moje życie. Cokolwiek bym napisała i tak nic nie odda klimatu tej książki. Warto ją kupić, warto ją mieć i warto po nią sięgać modląc się. Duch Św. naprawdę działa a Jezus naprawdę leczy i uzdrawia!


5 gwiazdki Uwolnienie ludzi nieszczęśliwych
Justyna Żołnierowicz
Książka opowiada Historię ludzi, którzy wznoszą myśli ku Zbawicielowi i proszą Go o uzdrawiającą miłość Bożą w przeszłości i teraźniejszości które zostały zranione przez złośliwość szatana. By Bóg swoją mocą uleczył, uzdrowił, napełnił pokojem zranionych uczuć. Książka zawiera piękne świadectwa oraz modlitwy. Zachęcam bardzo do zajrzenia do tej książki o dar przyjęcia łaski uzdrowienia i przebaczenia. Pozdrawiam.


5 gwiazdki
Magdalena
Książka która odmienia życie.Polecam z całego serca.


5 gwiazdki Lektura tej książki może pomóc.
Małgorzata Łaś
Lektura tej książki może pomóc jeśli zmagasz się z wewnętrznymi napięciami, nerwicą lękową lub depresyjną. Bardzo dobra. Polecam!


5 gwiazdki To Jezus leczy złamanych na duchu
AW
Miałem przyjemność poznać ks. Reczka osobiście. To bardzo dobry i Boży człowiek. Książka jest swoistego rodzaju przewodnikiem duchowym pomagającym dotknąć korzeni naszych rozlicznych problemów, które \"pozornie\" nie mają nic wspólnego z rzeczywistością duchową... Jednak wiele świadectw ukazanych w książce demaskuje tę \"pozorność\" pokazując jak sfera duchowa oddziałuje na inne sfery naszego życia. I nade wszystko książka ta jest narzędziem pomagającym w osobistym spotkaniu z Jezusem, który poprzez sferę duchową może przenikać całe nasze życie....


5 gwiazdki Tytuł adekwatny do tego,co dzieje się juz w czasie lektury
J.S.
Dziękuję Autorowi za tę książkę. Znalazłam się na tzw. życiowym zakręcie i ta książka pomogła mi się podnieść. Poleciła mi ją moja Siostra teraz ja polecam ją Innym.


5 gwiazdki Super
Agnieszka Wesecka
Polecam gorąco...


5 gwiazdki Lektura obowiązkowa
Ewa F.
Książka wyjaśnia istotę modlitwy o uzdrowienie i pokazuje jej ogromną siłę. Każdy powinien przeczytać i wracać do zawartych w niej treści, tym bardziej, że książka zawiera teksty modlitw. Otwiera oczy i pokazuje jak się bronić przed skutkami grzechu.


5 gwiazdki Gorąco polecam
Urszula Siemko
Gorąco polecam , książka ta powinna być w każdym domu.


5 gwiazdki
Majka
Uwielbiam Wasze ksiazki!:)) Tak bardzo pomagają w życiu. Dziekuje


5 gwiazdki
Jolanta Huet
Ksiązka pomocna...wymaga skupienia,wytrwałości..jestem zadowolona z zakupu.


5 gwiazdki trzeba przeczytać
Beata Nowosielska
Upadamy, dajemy się podstępem zwieść a potem żyjemy w niewoli grzechu i wlasnych slabości. Trzeba przeczytać żeby wiedzieć jak się uwolnić od zlego.


5 gwiazdki Gorąco polecam
Marta Koszałka
Gorąco polecam książkę ,która dla mnie osobiście pomogła mi pogłębić swoją wiedzę i dać odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Od momentu kiedy ją przeczytałam jestem inną osobą tj. osobą która potrafi wybaczyć i która prosi o wybaczenie. Na wiele spraw otworzyły mi się oczy. Będę szczerze polecać tą książkę swoim bliskim i znajomym oraz wszystkim, którzy chcą swoje życie zmienić na lepsze.


5 gwiazdki
Gabriela Patalag
Calym sercem polecam kazdemu kogo znam a chce mu pomoc ta ksiazke „ To Jezus leczy zlamanych na duchu „ bo to jest ksiazka dla kazdego , czytając ja , doświadcza się prawdziwej, żywej obecności Jezusa, tego że On działa w naszym życiu. Treści w niej zawarte podnoszą bardzo na duchu w chwilach zwątpienia. Czytając ta ksiazke doświadcza się żywej wiary z Panem Bogiem. Pokazane jest wiele doświadczeń, uzdrowień, uwolnień od zła, a wszystko to czyni nasz Zbawiciel Jezus Chrystus. Książka ta bardzo podnosi na duchu, szczególnie w chwilach zwątpienia i po ciężkich doświadczeniach zyciowych . Idealna ksiazka dla niewierzacych jak i gleboko wierzacych , z pelna swiadomoscia POLECAM KAZDEMU TE KSIAZKE.


5 gwiazdki dobra ocena
Adam
ksiazka ciekawa w opisie i czytaniu.Pozdrawiam


5 gwiazdki cenna
Monika Małocha
Tę książkę polecił mi stały spowiednik. Pożyczyłam ja od niego i nosiłam ze sobą pół roku. Potraktowałam poważnie poradę, żeby modlitwy czytać tylko przed Najświętszym Sakramentem w czasie adoracji. Doświadczyłam uwolnienia i uzdrowienia w wielu obszarach (m.in. po stracie dziecka). Egzemplarz spowiednika już oddałam, ale zapragnęłam mieć swój, bo uzdrawianie i uwalnianie przez Boga nie ma końca. Bardzo polecam każdemu


5 gwiazdki
Magda Lena
Książkę przeczytałam kilka miesięcy temu, ale do dziś jestem pod wrażeniem. Wiele z niej wyniosłam dla swojego zranionego i wciąż poszukującego ducha. Chyba nie przesadzę, jeśli powiem, że po jej przeczytaniu można być uzdrowionym. Polecam z całego serca


5 gwiazdki
Jola
bardzo pomocna, wiele wyjaśnia, polecam z całego serca


5 gwiazdki Elżbieta
Elżbieta Krasuska
Książka rewelacyjna, czyta się jednym tchem, daje dużo do myślenia i otwiera oczy na wiele ważnych w życiu spraw, których nie dostrzegamy na co dzień. Polecam gorąco każdemu.


5 gwiazdki Polecam goraco
Barbara Paczek
Tresc ksiazki ,zawarte w niej modlitwy pozwalaja spojrzec na wlasne zycie z innej perspektywy , idealna ksiazka dla niedowiarkow jak i gleboko wierzacych , z pelna swiadomoscia polecam !


5 gwiazdki Książka warta przeczytania
Magdalena Łotocka
Polecam każdemu książkę \"To Jezus leczy złamanych na duchu. Jestem w trakcie czytania ale już doświadczam skuteczności wypowiadanych słów modlitwy zawartej w tej książce. Jest ona napisana prostym, czytelnym słowem, które powinno trafić do każdego i uzdrowić zarówno duszę jak i ciało.


5 gwiazdki
Maria
Polecam ją każdemu kto pragnie uzdrowić nie tylko swoje rany duchowe, ale też naprawić swoje relacje z osobami z którymi jesteśmy w jakiś sposób skłóceni i od lat nie rozmawialiśmy ze sobą autor tej książki w umiejętny sposób wprowadza nas w przeszłość którą Jezus uzdrawia. Dobrze jest też odbyć spowiedź generalną .Wspomnienia z naszej przeszłości która uzdrowi Jezus nie będą nas już raniły ,ale pozwolą nam przebaczyć te krzywdy które nam wyrządzono i te które my wyrządziliśmy bo ważne jest tez abyśmy sobie umieli wybaczc. POLECAM KAZDEMU TE KSIAZKE.


5 gwiazdki Polecam
Kamińska Danuta
Cała książka jest modlitwą. Treści w niej zawarte podnoszą na duchu w chwilach zwątpienia. Czytając doświadcza się żywej wiary z Panem Bogiem. Pokazane jest wiele doświadczeń, uzdrowień, uwolnień od zła, a wszystko to czyni nasz Zbawiciel Jezus Chrystus


5 gwiazdki Polecam
Anna
Rewelacyjna książka dla osób poszukujących sensu i zrozumienia sytuacji życiowych.


5 gwiazdki Pozytywna
Teresa Olesiejuk
Książka warta polecenia.


5 gwiazdki
Aleksandra
Warto przeczytać!


5 gwiazdki Polecam
Książka podnosi na duchu, szczególnie w chwilach zwątpienia i ciężkich doświadczeń.


5 gwiazdki
Rewelacyjna książka. To nie czytanie, lecz modlitwa. Spotkanie z żywym Bogiem, który dogłębnie dotyka ludzkiego serca,leczy, zabiera poranione emocje. Polecam każdemu, a zwłaszcza tym, którzy nigdy na swej drodze nie doświadczyli żywej i bliskiej relacji z miłosiernym Jezusem.


5 gwiazdki To Jezus
Alicja Sowińska
Bardzo dobra książka


5 gwiazdki To Jezus leczy złamanych na duchu.
Agnieszka
Czytając, doświadcza się prawdziwej, żywej obecności Jezusa, tego że On działa w naszym życiu. Uwolnienia od lęków i bolesnych przeżyć z przeszłości (nawet tych, których nie uświadamiamy sobie, że maja wpływ na nasze obecne życie). Polecam każdemu, kto pragnie oddać Jezusowi swoją przeszłość, aby On mógł swoją Ogromna Miłością ją przemienić.


5 gwiazdki Pozytywna
Halina M.
Właśnie czegoś takiego szukałam na duchowe załamanie, polecam wszystkim do przeczytania i korzystania każdego dnia podczas modlitwy.


5 gwiazdki
Magda
Świetna książka,bardzo aktualna w obecnych czasach.poleciłam ją wielu znajomym.


5 gwiazdki Książka
Krzysiek R.
Szczęść Boże, Choć jeszcze książki nie czytałem lecz polecam wszystkim którzy szukają pomocy u Jezusa.


5 gwiazdki To Jezus leczy złamanych na duchu.
ANNA.K.
WSPANIAŁA KSIĄŻKA POZWALA ZROZUMIEĆ DLACZEGO W NASZYM ŻYCIU DZIEJĄ SIĘ CZASEM DZIWNE RZECZY NIE DO KOŃCA DOBRE ORAZ JAKI WPŁYW NA NASZE PRZYSZŁE ŻYCIE MAJA WIĘZI RODZINNE KTÓRE KIEDYŚ ZOSTAŁY ZABURZONE . POLECAM


5 gwiazdki Jezus naprawdę leczy
Teresa Szymczak
Jest to książka, którą się nie czyta lecz przeżywa, która pokazuje nam niebo.


5 gwiazdki DOBRA KSIĄŻKA
KRZYSIEK KRASOWSKI
KSIĄŻKA GODNA POLECENIA OTWIERA NOWE PATRZENIE NA WIELE SPRAW KTÓRYCH KIEDYŚ NIE BRAŁEM PO UWAGĘ. POLECAM


5 gwiazdki OK.
o. Miłosz ofm
Polecam przykłady dotyczące zniewoleń szatańskich. Sposoby radzenia sobie ze złem. Jest to dobra i pouczająca książka pisana z doświadczeń życiowych.


5 gwiazdki najskuteczniejsza dla mnie modlitwa wstawiennicza
Anna Ratajczyk
Książkę Ks. Reczka kupiłam 2 - 3 lata temu. Postawiłam na półce. I zapomniałam o niej. We wrześniu tego roku szukając czegoś do czytania w podróży sięgnęłam do niej. I już od pierwszej strony czułam działanie Ducha Św. przez słowa tej książki. Nie pamiętam treści tej książki. Za to doskonale pamiętam każde moje spotkanie z Panem Jezusem podczas modlitw zaproponowanych przez autora. Szczególnie ostatnia modlitwa, kończąca proces, przez który przechodziłam, dosłownie wryła mi się w pamięć. I przyniosła największy krok w mojej drodze zdrowienia. Wcześniej czytałam wiele książek o podobnej tematyce. Wiele z nich trafiło do mojego serca. A ta książka - to coś więcej niż książka. To zaproszenie do osobistego spotkania z Jezusem, Jego miłością i uzdrawiającą mocą. dziękuję za nią Bogu, kupuję dla rodziny i przyjaciół, a dziś - Tobie polecam :-)


5 gwiazdki
Książka, która musi być w każdym domu.


5 gwiazdki To Jezus leczy złamanych na duchu
Magdalena Lenartowicz
Bardzo cieszę się, że mialam możliwość przeczytania tej książki. Książka napisana jest w sposób bardzo prosty i jasny. Czyta się ją z lekkością. Zawiera dużo cytatów z Pisma św. , pokazuje wiele przykładów z życia, uczy modlitwy i kontaktu z Bogiem. Polecam


5 gwiazdki nie można się oderwać od czytania
dziwnie chora
Polecam wszystkim, ktorzy przeżywają problemy duchowe, psychiczne, cięrpią na dziwne doznania chorobowe, których medycyna nie umie wyleczyć oraz wszystkim, którzy po prostu chcą się rozwijać duchowo. Mi - osobie niby bardzo wierzącej ta ksiązka otworzyła oczy na świat charyzmatów, o których nie miałam pojęcia. Teraz czekam na spotanie ze Wspolnotą Jezusa Miłosiernego i ks. Reczkiem.


5 gwiazdki dobra książka
ANNA KUCHARSKA
Jestem zachwycona książką TO JEZUS LECZY ZŁAMANYCH NA DUCHU, jej treść zawiera wiele informacji na temat naszej duchowości podpowiada jak się modlić oraz pomaga w rozwiązywaniu wielu problemów życiowych których często nie jesteśmy świadomi.


5 gwiazdki ok
wiola
Książka trudna.Warto jednak powrócić do niej kilka razy. Polecam.


5 gwiazdki
Dominika Stache-Bobulska
Książka bardzo ciekawa, bardzo dobry wybór i jak zwykle rewelacyjna obsługa w Księgarni


5 gwiazdki Dla tych, którzy pragną uporządkować swoje życie
Anna S.
Książka ta jest terapeutą dla duszy; krok po kroku podpowiada jak zbliżać się do Pana Boga, uzdrawiając relacje z innymi, lecząc rany duszy i wyrzekając się złych duchów,ktore stoją nam na drodze do najlepszego lakarza jakim jest Bóg.Ogromne emocje, łzy oczyszczenia, jasność umysłu i ogromne pragnienie modlitwy i samego Boga.Jest furtką do nowego, lepszego życia.


5 gwiazdki bardzo dobra
Ula
To ksiżka o uzdrowieniu, poruszająca wiele ważnych spraw w naszym życiu, wiele problemów i pokazująca jak mamy się niektórych złych rzeczy uwolnić a przede wszystkim pokazująca jak mamy sie o to modlić. Polecam ludziom którzy chcą się oczyścić, uwolnić od złej przeszłości i którzy chcą zawierzyć Jezusowi:)


5 gwiazdki na zasadzie rekolekcji
Gosia
rekolekcje indywidualne-polecam


5 gwiazdki
Irena Szczepaniak
Książkę czytam wolno i uważnie bo to forma modlitwy do Boga. Napiszę opinię po przeczytaniu całej książki. Pozdrawiam serdecznie.


5 gwiazdki
Urszula Siemko
Książka którą każdy powinien przeczytać bo naprawdę warto.


5 gwiazdki świadectwo
Halina g.
Jeszcze nie przeczytałam do końca,a już podzielę się swoim świadectwem.Wyraźnie usłyszłam z wnętrza ,,nazywałaś miłością to miłością nie było,, wcześniej wrażenie wchodzenia na górę,teraz -jakbym nareszcie znalazła się na jej szczycie. Wiem,że wiele przede mną,może jest to jakiś początek.Wierzę w podaną prawdę.Starałam się dostosować dokładnie do uwag księdza autora.


5 gwiazdki Bardzo dobra
Magda Chwarścianek
Bardzo dobra książka.


5 gwiazdki
Alina Picur
\"To Jezus leczy złamanych na duchu...\" jest pozycją, której nie można czytać jednym tchem. Przeczytany fragment należy przemyśleć, przeanalizować. Książka zawiera modlitwy, które pomagają w przeżywaniu i zrozumieniu różnych problemów życiowych. Pozycja godna polecenia.


5 gwiazdki
Joanna F.
„To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie” autor: Ks. Jan Reczek – to niewielka książka, która bardzo mnie poruszyła. Treść zawiera niesamowite informacje, które czytałam z wielkim zainteresowaniem i przyznam szczerze, że przed przeczytaniem tej książeczki byłam nieświadoma wielu spraw a które są dla człowieka bardzo ważne. Z całego serca polecam tą publikację dla każdej osoby, która pragnie rozsądnie postępować w swoim życiu i unikać konsekwencji złych decyzji, które w ostateczności są dla nas bardzo destrukcyjne. Po przeczytaniu przekazałam książkę dalej, ponieważ chciałabym, aby jak największa liczba osób mogła posiąść wiedzę, którą można wykorzystać by życie nasze stało się lepsze.


5 gwiazdki Modlitwa inaczej.
Ania
Ta książka - to modlitwa. Czasami nie umiemy sie modlić, nie umiemy wołać do Pana w naszych słabościach i zniewoleniach. Ta książka w tym pomaga, jednocześnie wzruszając i lecząc połamane historie ludzkiego życia.


5 gwiazdki Piękna książka
Kinga
Nie mogłam się doczekać tej książki i nie zawiodłam się, mimo że jeszcze nie skończyłam jej czytać. Jest praktyczna, zawiera wiele modlitw o uzdrowienie. Gorąco ją polecam.


5 gwiazdki Złamani na duchu
Beata Borzuta
Książka bardzo poruszająca i uświadamiająca rzeczywistość o której większość chrześcijan nie ma pojęcia. Moim zdaniem powinna być szeroko upowszechniana. Jeśli chodzi o mnie to rozpoczęła wielkie przemiany myślowe i duchowe. Pozdrawiam.


5 gwiazdki Bardzo ciekawa lektura
karola
Książka godna polecenia, znalazłam tam wszystko to, czego szukałam. Jeśli chcecie znaleźć odpowiedzi na wiele dręczących Was pytań, sięgnijcie po tą właśnie książkę.


5 gwiazdki BARDZO DOBRA
REWELACJA POLECAM WSZYSTKIM


5 gwiazdki Uzdrowienie
Anna Czajkowska
Ksiązka ta jest modlitwą,która jest potrzebna każdemu człowiekowi.Pan Jezus jest naszym najlepszym lekarzem jakiego można wybrac,który przemienia nasze zycie...Polecam kazdemu:)


5 gwiazdki moja opinia
Łukasz Roman
swietna ksiazka oby tak dalej obsługa super i mysle ze nie pierwsza ksiazka w moim domu...


5 gwiazdki Jezus leczy
AK
Bardzo wartościowa książka z zakresu walki duchowej, jaka toczy się w naszym świecie i życiu. Łączy trzy ważne cechy: 1. podaje wiele informacji; 2. uczy, jak się modlić, także przez podane teksty modlitw; 3. jest żywym świadectwem płynącym z doświadczenia konkretnego kapłana i konkretnej wspólnoty. Pomocna na osobistej i wspólnotowej drodze rozeznania duchowego i walki.


5 gwiazdki Bardzo pożyteczna pozycja.
Joanna Lubowicka- Kos
Myślę,że tę książeczkę, powinni przeczytać i mieć ją w pobliżu, ci wszyscy , którzy cierpią z powodu jakiejś tragedii, bądź ciężkiej , nieuleczalnej choroby, kiedy wszystko i wszyscy zawiedli. Daje wielkie pokrzepienie i nadzieję, poprzez liczne przykłady z życia wzięte, uzmysławiając nam ,że nie jesteśmy sami w tym cierpieniu i że zawsze jest szansa, że wszystko może się zmienić i,że cuda zdarzają się współcześnie.Można ją czytać wyrywkowo, kiedy odczujemy taką potrzebę:w szpitalu, w autobusie, pod drzwiami lekarza, oczekując na wizytę. Ma mały format i wszędzie się zmieści.W chwilach niemocy fizycznej i duchowej rozjaśni naszą egzystencję, jeżeli głęboko uwierzymy w jej treść.


5 gwiazdki Bóg uzdrawia ludzi...
Łukasz Roman
Bóg mnie uzdrowił czeste chodzenie do koscioła,modlitwa,pomaga mnie uzdrowić po tym wszystkim co doświadczyłem w pracy.


5 gwiazdki Ksiażka
Łukasz Roman
Witam jestem ofiara mobbingu ale zarazem cżłowiekiem ktory duzo rzeczy przezył uważam ze ta ksiażka pomoże mi wiele i da mi do zrozumienia że Bóg potrafi wszystko wyleczyc rany,blizny,itp Dlatego ja wybrałem!


5 gwiazdki "To Jezus leczy złamanych na duchu"
Małgorzata Sikorska
Książkę zamówiłam, gdyż czytałam ją po raz pierwszy dwa lata temu i zrobiła na mnie bardzo mocne wrażenie. Wiele myślałam o jej treściach i wreszcie postanowiłam kupić ją dla siebie oraz w prezencie dwom bliskim osobom. Po ponownej lekturze wrażenie nie zmalało, ale odebrałam ją dojrzalej. Polecam gorąco!


4 gwiazdki rekolekcje w domu
maria górska
Książki tej nie można przeczytac szybko należy rozważac jej treśc, zwłaszcza modlitwy. Nie miałam pojęcia,że to co się wydarzyło w przeszłości ma wpływ na nasze życie. Polecam ją każdemu kto chce zastanowic sie nad swoim życiem od samego jego początku i powierzyc je Jezusowi.


3 gwiazdki
Anna Skibowska
Jeszcze nie skończyłam czytać ponieważ w jednym czasie zakupiłam książkę "Listy Nikodema" Jana Dobraczyńskiego i to jest ta książka, którą mogę czytać kilkakrotnie a "To Jezus leczy złamanych....." na razie przeczytana do połowy nie bardzo do mnie przemawia - spodziewałam się czegoś innego, opartego na dawnych faktach historycznych. Również cena jest zbyt wysoka.


5 gwiazdki
Katarzyna Drożdż
Szczerze polecam tę książkę. Jest ona świetnym lekarstwem dla zranionej duszy. Czytanie jej jest jak uczestnictwo w rekolekcjach. Polecam!


5 gwiazdki Niech będzie uwielbione Boże Miłosierdzie
Kamil
Bóg żyje i działa tak jak 2000 lat temu;) Alleluja ;)Książka genialna.


5 gwiazdki Polecam
Bardzo polecam, rozważania i modlitwy w tej książce są niesamowite. Bardzo mi pomogła książeczka.


5 gwiazdki Bóg może wszystko !
Książka, a przede wszystkim treść w niej zawarta jest absolutnie genialna! Bóg może wszystko ! Ta książka w bardzo przystępny sposób to pokazuje. Byłem w szoku! Zwłaszcza opisy uzdrowień 'międzypokoleniowych' dokonywane za pośrednictwem Daru Wizji ks. Jana. Lektura obowiązkowa dla chorych i strapionych ! Gorąco polecam.

Spis treści:
Słowo wstępne O. Augustyna Jankowskiego OSB
"My nie możemy nie mówić tego, cośmy widzieli i słyszeli…"

Część I Uzdrowienie

I Przodkowie
II Ważne początki
III Związana łaska
IV Aniołowie ich w niebie wpatrują się w oblicze Ojca
V Podziurawione serce
VI Dałem wam władzę stąpania po wężach
VII W życiu i śmierci należymy do Pana
VIII Szaty wybielone w Krwi Baranka

Część II Nabieraj mocy w łasce

I Moc błogosławieństwa
II Bojowaniem jest życie człowieka na ziemi
III Byleby pozyskać Chrystusa
IV Pasterze w roli owiec
V Będę z nim wieczerzał, a on ze Mną
VI Ewangelia w punktach
Dodatek: "Misericordia" – miłosierdzie na nasze czasy


Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Ks. Jan Reczek:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Witam serdecznie!
Dziękuję za elegancję w realizacji zamówienia. Oferujecie Państwo bardzo wysoki poziom obsługi klienta. Zakładki magnetyczne są świetne i rzeczywiście ułatwiają lekturę i poszanowani książki. Dziękuję za ten prezent. Myślę, że zostanę Państwa klientem. Po lekturze książek odezwę się. Życzę dalszej dobrej roboty.

Z wyrazami szacunku,
Ewa Pęczek


Odebrałem przesyłkę, jestem usatysfakcjonwany. Wielkie dzięki i życzę Pokoju ducha na codzień z okazji Bożego Narodzenia. Pokoj wam wszystkim

z należnym szacunkiem,
Stanisław Wojtko CSSp

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl