Warto żyć zgodnie z naturą

Warto żyć zgodnie z naturą
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 24.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 2-3 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48- zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Sztuka planowania rodziny
Sztuka planowania rodziny
Josef Rötzer
28.99
NaProTechnology. Ekologia płodności
NaProTechnology. Ekologia płodności
Elżbieta Wiater (oprac.)
15.99
Jak nie zwariować podczas starań o dziecko
Jak nie zwariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
9.99 7.99
Płodność. Powrót do źródeł
Płodność. Powrót do źródeł
Małgorzata Zimoń, Marcin Zimoń (red.)
29.99
 Pełny opis książki Warto żyć zgodnie z naturą:

Miłość, wierność, uczciwość i nierozerwalność małżeństwa obiecują sobie małżonkowie w dniu ślubu.

Autor wyjaśnia, co kryje się za tymi - wydawałoby się powszechnie znanymi wartościami – jak należy je rozumieć i realizować w swoim życiu, aby przyczyniło się to do wzrostu miłości małżonków, a co za tym idzie, trwałości ich związku.

Pomaga odkrywać swoje powołanie i wypełniać je, co z kolei prowadzi do prawdziwego szczęścia człowieka (w wymiarze indywidualnym i wspólnym).

Oby wiedza wyniesiona z lektury owocowała szczęśliwymi małżeństwami!!!

Książka jest przede wszystkim dla pragnących żyć w zgodzie z naturą, jaką obdarzył człowieka Stwórca, aby umieli dobrze wybierać albo utwierdzić się w przekonaniu, co do słuszności swoich wyborów, by mogli pogłębić swą wiedzę [...], która przy użyciu rozumu i woli pomoże pięknie, w ładzie i spokoju sumienia budować intymną więź w szczęśliwym małżeństwie. [...] Życie w zgodzie ze swą człowieczą naturą, z planem jej Stwórcy owocuje szczęściem człowieka. [...] Myślę, że jest to pomocny materiał dla narzeczonych, a także dla wszystkich wychowawców: rodziców, nauczycieli (w tym katechetów), pracowników poradni dla narzeczonych i małżeństw, pracowników opieki społecznej...

Ze wstępu

Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 304
Wydawnictwo: Jerozolima
Wydanie: Poznań 2015
ISBN: 978-83-89282-62-0Opinie naszych Klientów o książce Warto żyć zgodnie z naturą:

5 gwiazdki Dla każdej pary, która planuje ślub i życie z Panem Bogiem
Magdalena Kasperek
Książka jest pięknym wstępem do nauki naturalnych metod planowania rodziny. Można w niej znaleźć rozważania ogólne o istocie, sensie i celu takiego wyboru (napisane jednak bardzo przystępnym, praktycznym językiem) odwołujące się do nauki Kościoła, mnóstwo przykładów z życia małżeńskiego Autora i par małżeńskich, z którymi miał styczność, a także nakreślenie zasad najczęściej stosowanych metod NPR. Ta pozycja może być świetnym prezentem dla Młodej Pary od osób, którym drogie jest szczęście i jedność młodego małżeństwa.


5 gwiazdki
Sylwia Malak
Polecam książkę każdemu kto ma jakieś wątpliwości co do naturalnych metod planowania rodziny....a także ludziom młodym oraz małżeństwom...Jacek Pulikowski doskonale pokazuje jak żyć aby naszą miłość i wrażliwość na drugą osobę pielęgnować i kształtować aby owocowała w naszych relacjach małżeńskich i rodzicielskich...polecam w 100%


5 gwiazdki
Fantastyczna książka polecam dla narzeczonych!


5 gwiazdki Polecam
Ania Kabzińska
Wspaniały poradnik dla każdego małżeństwa, wszystkie kwestie dotyczące naturalnego planowania rodziny bardzo jasno i dokładnie wyjaśnione, warto mieć tą książkę na swojej półce.


5 gwiazdki Polecam.
Piotrek
Książka w sposób zwięzły odpowiada na pytanie dlaczego watro żyć zgodnie z nauczaniem Kościoła, czyli zgodnie z naturą. Ciekawie nas do tego zachęca i przedstawia mądre argumenty. Ponad to traktuje jasno i zrozumiale o naturalnych metodach planowania rodziny. Polecam zwłaszcza narzeczonym.

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Jacek Pulikowski:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Przesyłka dotarła, wszystko jest w porządku. Książki oczywiście zgodne z opisem. Trochę długo trwała wysyłka z Państwa strony (czekałem bodajże około 4 dni, ale przecież nie ma takiego obowiązku, aby serwis musiał działać w piorunującym tempie ;) ), ale nie zawadziło mi to specjalnie. No i ta zakładka magnetyczna. Bardzo dobry dodatek, który świetnie się sprawdza i uprzyjemnia czytanie. Chciałbym dodać, że Wasz serwis spowodował u mnie chęć PIERWSZEGO mojego zakupu książek, które nie są dla mnie "obowiązkowe", więc możecie Państwo być dumni, że zwiększacie popularność czytelnictwa u Polaków (w tym u mnie :) ). Podsumowując: nie zawiodłem się, a nawet przeciwnie. Jestem bardzo zadowolony i uważam, że żadna inna księgarnia nie wywarłaby na mnie takiego wpływu, żebym zapragnął coś w niej zakupić (do tej pory raczej stroniłem od książek) :)

Pozdrawiam,
Andrzej Grzegorz Zabost


Pragnę podziękować za przesylkę. Jest mi niezmiernie milo, gdyż książeczka jest z autografem Jana Pawla II, wzruszylam się przeogromnie. Również bardzo się cieszę z upominku - magnetycznej zakladki - bardzo praktycznej. Super "wynalazek".

Dziękuję serdecznie,
Ela Nucińska-Poręba

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl