Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. Lekcje Sary i Tobiasza

Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. Lekcje Sary i Tobiasza

Ta książka ma wyczerpany nakład, więc jest niedostępna w sprzedaży.
Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Decyduj i walcz! Podstawy formowania charakteru
Decyduj i walcz! Podstawy formowania charakteru
Dariusz Zalewski
24.99 18.74
Jestem Nikim. Droga do Ziemi Obiecanej - Lekcje Jozuego [czarna okładka]
Pomysł Boga na Twoje życie
Pomysł Boga na Twoje życie
Gregory K.Popcak
29.99 22.49
Osobowość plus. Jak zrozumieć innych przez zrozumienie siebie? [miękka oprawa]
7 nawyków skutecznego działania
7 nawyków skutecznego działania
Stephen R. Covey
39.99
Sekret radosnego życia. Reguła 4,8
Sekret radosnego życia. Reguła 4,8
Tommy Newberry
29.99 22.49
 Pełny opis książki Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. Lekcje Sary i Tobiasza:

ODKRYJ KSZTAŁT SWOJEJ DUSZY. ZACZNIJ ROBIĆ TO, DO CZEGO ZOSTAŁEŚ STWORZONY.

Bóg Cię wymyślił, nałożył Ci charakter, nałożył Ci właściwość duszy i Twoja odpowiedzialność polega na tym, że odpowiesz na to swoim życiem.

Adam Szustak OP

Dzięki temu nagraniu:

  • zrozumiesz, w jaki sposób stać się odpowiedzialnym za siebie i swoje życie
  • dostaniesz konkretne narzędzie, dzięki któremu odkryjesz, precyzyjnie nazwiesz i uporządkujesz wiedzę o swoich talentach i umiejętnościach
  • odnajdziesz to, co kochasz i czym naprawdę powinieneś się zajmować
  • poznasz najcenniejszą, pochodzącą od Boga właściwość swojej duszy
  • odkryjesz swoje sweet spoty - Twoje "momenty mocy"
  • rozpoznasz swoje prawdziwe imię i dowiesz się, kim jesteś

Pozycja składa się z 3 płyt CD i niewielkiej książeczki.

Seria "Jestem legendą" to cykl samodzielnych tematów skupionych wokół wybranych bohaterów Starego Testamentu. Każda z części przedstawia inną postać i odnosi jej doświadczenie do życia współczesnego człowieka.

Seria ma za zadanie ukazać ponadczasową wartość zasad, jakimi kierowali się wielcy z kart Biblii oraz bezcenne lekcje, które wypływają z nich dla człowieka XXI wieku.

Adam Szustak OP, dominikanin, wędrowny kaznodzieja. Dzieli się Słowem Bożym wszędzie, gdzie to możliwe i z każdym, kto tego potrzebuje. Jest autorem bestsellerowych audiobooków. Tylko u nas rozeszły się one w ilości ponad 30 000 egzemplarzy.


Oprawa:
Liczba stron: 0
Wydawnictwo: Rób to co kochasz
Wydanie: Nowy Sącz 2014
ISBN: 978-83-64855-00-9Opinie naszych Klientów o książce Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. Lekcje Sary i Tobiasza:

5 gwiazdki Polecam Szustaka
Ania Ska.
Odkąd usłyszałam pierwszy audiobook Szustaka, nie rozstaje się z kolejnymi płytami. W Tolle zamówiłam ich już w sumie z 10szt różnych. Każdy audiobook wyjątkowy, każdy mądry i zweryfikowany życiem, i każdy powoduje duzo dobrego. Polecam bardzo. Mam swoją małą kolekcję do auta...


5 gwiazdki Powołanie do życia na ziemi
Ania Białostoczanka
Rekolekcje nagrane na 3 płytach, dedykowane ludziom raczej młodym. tak ok 25-35 lat, choć starsi też coś sobie znajdą. Ojciec Adam rewelacyjnie wyjaśnia jak odnaleźć lub upewnić się w WOLI BOŻĘ. Jak znaleźć profesję, zawód powołanie do której przeznaczył nas Bóg, a tym samym być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem. Ja mam 52 lata i skorzystałam w momencie przeżywania \"syndromu pustego gniazda\". Zrozumiałam trochę spraw w swoim życiu, uświadomiłam sobie błędy i z czego one wynikły. Polecam zwłaszcza młodym, aby rozczarowań w życiu było jak najmniej.


5 gwiazdki Poznaj samego siebie ..
Dariusz Szczotkowski
Miałem zamiar kupić. Akurat byłem w Polsce . Nie daleko od Lublina 70 km. Wybrałem się osobiście do księgarni którą znałem tylko wirtualnie. To był mój pierwszy zakup . Polecam to wydanie . To nie tylko książka i CD lecz także zadanie , czasem trudne . Warto .


5 gwiazdki Polecam
Magdalena
Świetne, jak zawsze u o. Szustaka ;)


5 gwiazdki
Beata
Niesamowity audiobook jak każdy brata Adama.Sposób tłumaczenia fragmentów Pisma Świętego naprawdę wyjątkowy.I żal,że to koniec kolejnej płyty.


5 gwiazdki Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. Lekcje Sary i Tobiasza autor: O. Adam Szustak OP
Tak jak wszystkie prelekcje O. A. Szustaka - jest tu : mądrość, wiedza, refleksja, humor


5 gwiazdki Wspaniałe doświadczenie..
Michał Fifowski
Każdemu zalecam zakup audiobooków Adama Szustaka, kto go nie zna, zachęcam do próbki vloga na YouTube. Wspaniałe doświadczenie!!


5 gwiazdki Poznaj swoją duszę
Alicja
Kolejne wspaniałe słuchowisko brata Adama. Pozwala lepiej, prościej zrozumieć zawiłości Biblii, w sposób, który potrafi tylko autor. Dociera nie tylko do młodych, ale również do tych po 50+. Tu poznasz właściwości swojej duszy.


5 gwiazdki opinię do książki \"Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. Lekcje Sary i Tobiasza\"
Anna Koprowska
To nie jest książka, tyko audiobook z ćwiczeniami w formie pisemnej. Polecam, dla osób, które lubią audiobooki. Słucha się go bardzo dobrze, Adam Szustak mówi w bardzo zrozumiały sposób i z poczuciem humoru, więc nie raz się uśmiałam, mimo że tematyka jest poważna. Szustak daje wartościowe narzędzie do odkrywania swojej pasji i powołania. Ponadto, tłumaczy to w kontekście biblijnym i duchowym, ale z drugiej strony przekłada to na życie normalnego człowieka, więc jest praktyczne.


5 gwiazdki super! polecam!
Ola
Ojciec Adam Szustak jest bardzo dobrym mowca:) plyt slucha sie rewelacyjnie, wszystko jest dokladnie objasnione. polecam! dzieki Wielkiej Rybie dowiesz sie do czego Cie Bog powolal, czyli co masz w zyciu robic zeby byc szczesliwym. jeszcze raz polecam:)


5 gwiazdki Jak odnaleźć swoją duszę.
Katarzyna Chapman
Każdy kogo dręczy pytanie \"o co chodzi w moim życiu i w jakim celu tu jestem\" powinien rozpocząć od \"lekcji Sary i Tobiasza\". Jak zawsze Brat Szustak tłumaczy obrazy biblijne na język zwykłego człowieka. Przed słuchaczem odsłania się tajemniczy świat duszy, stworzenia, Bożych zamysłów i powołania. Wejście w Słowo jest tu tak głebokie i solidne, że rozjaśnia przy okazji wiele innych zawiłości ludzkiej egzystencji. Rozpoczynając od tajemnicy Adama i Ewy, przez właściwości ludzkiej duszy, dojdziemy z Bratem Szustakiem do całkiem praktycznej lekcji rozeznania swojego powołania w życiu. Bardzo warsztatowa część audiobuka przeprowadzi słuchacza przez metodę rozpoznania swojej \"najgłebszej właściwości\".


5 gwiazdki Polecam rybę
Jeden z najlepszych audiobooków Szustaka - polecam.


5 gwiazdki Polecam
Agata
Krótko o najważniejszym.


5 gwiazdki Szustak: Biblia, coaching, psychologia
Zadziwiające, że o. Adam - jak twierdzi - nie studiował psychologii. Jego konferencje łączą nowatorskie podejście do biblijnych katechez z psychologią i coachingiem, do tego zanurzone są w codziennym życiu, bez bujania w klechowskich moralizujących chmurach. Jestem dość daleko od Kościoła i gorącej wiary, nikt lepiej niż Szustak mnie do nich nie zbliża. Koniecznie do wielokrotnego posłuchania dla 20-, 30-, 40-, a nawet 50-latków, którzy jeszcze nie odkryli swojej drogi życiowej. Nie jest za późno!


5 gwiazdki
Magda
Niesamowity jest dla mnie fakt, jak interpretowane są symbole! Wiedziałam, że czytając Stary Testament, nie można brać go dosłownie, ale też nie umiałam przełożyć tych historii na swoje życie, zaczerpnąć jakiejś prawdy dla siebie. A tutaj, jedna historia Sary i Tobiasza, a tyle niezwykłych dla mnie odkryć życiowych! Jakie aktualne i uniwersalne prawdy. Wielkie zadanie ma O. Szustak, przybliżać ludziom Słowa Prawdy. Odkrywać, to co dla nas zamknięte, niezrozumiałe. Korzystajmy! bardzo polecam! a ćwiczenia, które proponuje O. Szustak to piękna przygoda po wspomnieniach! Jestem w trakcie, więc o efektach pracy niewiele mogę napisać:-)


5 gwiazdki Wielka Ryba
Karol
Bardzo polecam!


5 gwiazdki
Konrad
ciężko jest wystawić inną opinię niż pozytywną ws. rekolekcji głoszonych przez O.Szustaka.


5 gwiazdki Niesamowite rekolekcje
Marcin Zajączek
\"Wielka Ryba\" to naprawdę świetne rekolekcje O. Adama Szustaka. Dużo nowych i zaskacujących rozmyśleń na temat Księgi Tobiasza. Swietny materiał pomocniczy do rozeznania własnego powołania. Bardzo gorąco polecam wszystkim stojącym na rozdrożu i decyzji co począć ze swoim życiem.


5 gwiazdki
Marta Tkaczyk
Bardzo dobra, choc bywa ciezka ze wzgledu na dluzsze fragmenty Starego Testamentu Polecam


5 gwiazdki Wielki Pizzerman Szustak
Włodzimierz Cieślar
To mój drugi audiobook O. Szustaka, \"łyknąłem\" go w drodze do Rzeszowa i z powrotem. Książka łączy w sobie elementy rzetelnego szkolenia z rozwoju osobistego i przewodnika po wierze. Co do tego drugiego elementu, po raz kolejny O. Szustak sięga do oryginalnego języka tekstów biblijnych i wyjaśnia źródłosłów polskich tłumaczeń. Dzięki temu odkrywam na nowo znane od dawna historie i przypowieści. Już za sam ten zabieg Autorowi należą się Oskary i Noble a to dopiero początek audiobooka. PS. Jeśli O. Szustak faktycznie tak dobrze robi pizzę, jak pisze książki, to ja zamawiam dwie na wynos :-)


5 gwiazdki
Małgorzata
Warto posłuchać, gdyż Ojciec opowiada o Księdze Tobiasza w sposób interesujący i na kanwie tej opowieści biblijnej przybliża wiele życiowych tematów.


5 gwiazdki Wielka Ryba- polecam
Katarzyna D.
CD zamówiłam dla siebie, gdyż mieszkając poza krajem nie zawsze ma się możliwość pójścia na dobre rekolekcje. Słucham teraz drugiej płyty i jestem pod wrażeniem. Ks. Szustak jest porywającym kaznodzieją i sprawia, że Pismo Św. staje się zrozumiałe.


5 gwiazdki Wielka Ryba
Elżbieta Czuma
Naprawdę bardzo mądre. Widać, że z Ducha Bożego. Warte polecenia zarówno dorastającym dzieciom (wiekowo młodzieży) jak i rodzicom. Dużo mądrych myśli o dorastaniu do odpowiedzialności ale i o relacjach z ludźmi.


5 gwiazdki Rewelacja
Jola Michalak
Polecam bardzo, szczególnie w dzisiejszych czasach. Kiedy relacje międzyludzkie do łatwych nie należą. I nie chodzi tu tylko o relacje miedzy kobietą a mężczyzną ale także miedzy rodzicami. O. Szustak w sposób bardzo wyjątkowo ciekawy wyjaśnia te wszystkie zawiłości i przeprowadzając nas po przez wszelkie meandra księgi Tobiasza otwiera nam wszelkie niejasności i pokazuje Boże działanie w naszym życiu. Polecam bardzo!


5 gwiazdki Zaskoczenie
Aleksandra AKaszczyńska
\"Wielka Ryba\" to słowa wypowiadane przez O. Adama Szustaka OP, słowa, które są jak \"kubeł zimnej wody\" wylany właśnie na mnie, tzn. że jestem pewna, że obmywają moje życia, moje historie, pozwala mi zobaczyć wyraźnie, że potrzebuję zmiany i że Kogoś to właśnie obchodzi! Treści ze Starego Tesramentu stają się lustrem, w którym można doświadczyć wglądu w swoje najgłębsze pragnienia - wszystko to za sprawą słuchania słowa.


5 gwiazdki Wielka ryba
OLGA NESTERUK
Uważam, że doskonałe studium, jak podejść do przeszłości i się uwolnić od ograniczeń nałożonych przez rodziców.


5 gwiazdki
kd
Kolejna legenda i kolejna droga do Boga przez poznanie siebie. Ekstra!


5 gwiazdki polecam
Marta
Gorąco polecam. Doskonały przekaz, wspaniałe przykłady. Wzbudza refleksje i kieruje do działania. Warte do przesłuchania na każdym etapie życia.


5 gwiazdki
Justyna G.
Szybka przesyłka, otrzymana płyta spełniła wszystkie moje oczekiwania! :-)


5 gwiazdki Ryba
Anna Dzwonkowska
A.Szustak to niekwestionowany lider w pogłębianiu BIbili.. Interpretacje, wyjaśnienia zdarzeń bibilijnych z perpestywy dziejszego świata, człowieka. POLECAM


5 gwiazdki
Obsługa na najwyższym poziomie. Szybka dostawa. Jestem bardzo zadowolona. Książki kupiłam na prezent, więc poznam je po owocach :)


4 gwiazdki \"Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. Lekcje Sary i Tobiasza\"
Kris
audiobook - SUPER. Polecam serdecznie


5 gwiazdki Pozytywna
Tobiasz Garczarczyk
Ojciec Szustak naprawdę porusza serce słuchacza


5 gwiazdki Ryba
Kasia D
Po prostu rozkłada na łopadki. Warte przesłuchania co najmniej kilka razy. Uświadamia wiele ważnych aspektów. Polecam każdemu.


5 gwiazdki Szustak - nic dodać nic ująć
Marta
To kolejna konferencja o. Szustaka utrzymana na tak samo wysokim poziomie jak pozostałe jego wydania (choćby te z serii jestem legendą). W lekki i przystępny sposób o. Szustak podaje bardzo ważne treści. Na tych płytach zawarty jest sposób znalezienia tego, co tak trudno znaleźć, siebie. Jak odnaleźć właściwości swojej duszy i po co je odnaleźć. Zdecydowanie polecam dla każdego na każdym etapie swojego życia.


5 gwiazdki Wartościowe rekolekcje
Wojtek
Mocne rekolekcje. Bez wchodzenia w szczegóły gorąco polecam. Osobiście się nie zawiodłem.


4 gwiazdki wielka ryba. droga do odpowiedzialności
dobry audiobook zwłaszcza dla młodego człowieka szukającego woli Pana, szczęścia i prawdy


5 gwiazdki Wielka Ryba
Adam Bogucki
Nagranie jest świetne, jak z resztą wszystkie inne znane mi nagrania o. Szustaka. Autor opierając się o Biblię w doskonały sposób opowiada o szukania drogi swojego powołania. Do płyt dołączone są ćwiczenia mające na celu odnalezienie swoich mocnych stron i powołania. Nagranie gorąco polecam


5 gwiazdki Trudne...
eMkA
Jeśli ktoś nie słucha tego dla samego posłuchania, ale po to, żeby rzeczywiście coś zmienić, to jest to bardzo wymagające nagranie. Szczerze polecam, ale tylko odważnym ;)


5 gwiazdki Wielkie DZIĘKUJĘ.
Elżbieta Sienkiel
Lubię czytać i słuchać O . Adama Szustaka i informacja - reklama tej pozycji sprawiła, że kupiłam ją bez dłuższego zastanowienia. Pierwsze dwie płyty przesłuchałam niemalże natychmiast, mając luksus jednego dnia wolniejszego, trzecia na podobną sytuację czeka ale już po kilka minut podejmowałam próby. Bardzo dobra pozycja, pracuję jako nauczyciel religii co prawda w Gimnazjum ale jest ona dla mnie ogromną inspiracją i osobistą i zawodową.... Bardzo polecam, zachęcam i dziękuję.


5 gwiazdki Odpowiedzialność
Bogusława
Łatwo i przystępnie wskazuje podstawowe zadania życiowe, ich \"ciężar gatunkowy\". Jest instruktarzem niby prostym, a czasem niemożliwym do realizacji. Prowadzi wprost do Stwórcy.


3 gwiazdki 3 \
Słuchałam kilka razy i pewnie jeszcze posłucham - to skarbnica, instruktarz do rozwoju duchowego w pojedynkę i związkowo. Bardzo wymagający choć prosty, a jednocześnie czasem niemożliwy do realizacji. Wiem jaka jest moja specyfika niemal od wczesnego dzieciństwa ale chcę się upewnić, by rozpocząć zmiany o ile Pan tak Chce. Zachęciłam do słuchania męża i dojrzewające dzieci. To zabawne jak trudno dorosłemu mężczyźnie przyznać się przed sobą ( nie mówiąc o innych) do tego, że czasem jest \"bardzo pod górę\".


5 gwiazdki Polecam
Julia Wilk
Warto, aby każdy \"odrobił\" tę lekcję. Polecam z ręką na sercu!


5 gwiazdki \
Wiesław Przybylski
Bardzo dobry audiobook. Polecam wszystkim poszukującym swojej drogi życiowej lub zmian w życiu.


5 gwiazdki
Iza
Każda z konferencji o. Adama Szustaka (a mam wszystkie dotychczas wydane) prowokuje do wysiłku i rozum i serce. Myślę, że warto poddawać się tym porządkującym spostrzeżeniom podanym w formie, która nie nuży. \"Wielka Ryba\" przyda się nie tylko tym, którzy wchodzą w zawodowy zakręt, ale każdemu kogo wybrana świadomie codzienność uwiera. Słowo o sklepie: jak zwykle szybko i rzetelnie. Polecam!


4 gwiazdki Lekki niedosyt...
Janusz Lemański
Jest lekki niedosyt. W końcu I część była bardzo obiecująca. Jednym tchem lub uchem wysłuchałem. Opowieść o Tobiaszu też niezła, ale muszę powiedzieć, że nie zgadzam się z niektórymi interpretacjami O. Adama. Wydaje mi się, że Początkowe wersety Ks. Tobiasza nie ukazują przysłowiowego chwalipięty religijnego. Ja myślę inaczej, że jest to człowiek w nieustannym napięciu. Doskonale jego obraz pasuje właśnie do tych Apostołów z łodzi z Cz. I. On jest również głęboko rozżalony Bogiem. Jego wypowiedź to jest rodzaj wyrzutu. Zauważmy, że robi rzeczy ryzykowne - grzebie umarłych, co faktycznie odzwierciedla stan jego duszy, on czuje się umarły w jakimś stopniu. Zapomina, nie chce wiedzieć lub boi się fortuny, która czeka na niego w sąsiednim kraju. Taki jest jego stan. Sądzę, że on jakby na siłę chce ściągnąć Boga w tą swoja sytuację. I owszem udaje mu się. Wykorzystuje całe swoje życie: swoje dokonania, dobre czyny, by wypominać Bogu. Wydaje mi się, że On to mówi w jakiejś krytycznej sytuacji, kiedy już nie widzi od dłuższego czasu, kiedy bliski jest rozpaczy. Zaczyna modlić się o swoją śmierć. Nie wiem, czemu Bogu spodobała się właśnie ta jego modlitwa, zresztą Sary również. Co takiego jest w modlitwie o własną śmierć? Przyznam się na marginesie, że przeżyłem taką modlitwę raz w życiu i rzeczywiście coś się odmieniło po niej. Wracając do tematu. Podziw dla O. Adama, że potrafi zawiłe historie z Pisma Świętego opowiedzieć w stylu niemalże reporterskim .


5 gwiazdki Dobre, chrześcijańskie warsztaty psychologiczne
Piotr S.
Zdecydowanie polecam tą pozycję. Dla wielu \"przepracowanie\" proponowanego przez O. Adama warsztatu może stać się przełomem życiowym. Polecam i pozdrawiam Tolle.pl :)

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest O. Adam Szustak OP:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Dziękuję za zainteresowanie. Przesyłka dotarła szybko oraz w bardzo dobrym stanie. A księgarnia bardzo mi się podoba :-) Podoba mi się zainteresowanie klientem oraz cały pomysł promocji dobrej literatury. Jestem magistrem bibliotekoznawstwa i wszelkie tego typu kwestie są dla mnie szczególnie ważne :-)

Pozdrawiam,
Anna Hornowska


Witam serdecznie! Chciałam bardzo podziękować za tak szybką realizację zamówienia. Niezmiernie się cieszę, że wreszcie znalazłam księgarnię, w której zawsze znajduję to, czego szukam. Państwa książki są naprawdę warte poświęcenia czasu i uwagi.

Dziękuję i pozdrawiam!,
Małgorzata Sitarek

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl