Z młodzieżą spokojnie o... wolności

Z młodzieżą spokojnie o... wolności
Zajrzyj do książki

Ta książka ma wyczerpany nakład, więc jest niedostępna w sprzedaży.
Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Ile znaczy mama. Trwały ślad, który matka zostawia w życiu chłopca
Kochać i wymagać
Kochać i wymagać
ks. Marek Dziewiecki
24.99
Dzikie stwory. Sztuka wychowania chłopców
Dzikie stwory. Sztuka wychowania chłopców
Stephen James, David Thomas
39.99
Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły [miękka oprawa]
Od urwisa do bohatera
Od urwisa do bohatera
Ks. Marek Dziewiecki
24.99
Niesforne księżniczki. Sztuka wychowania dziewczynek
Niesforne księżniczki. Sztuka wychowania dziewczynek
Melissa Trevathan, Sissy Goff
29.99
 Pełny opis książki Z młodzieżą spokojnie o... wolności:

Czym dla Ciebie jest wolność?

Może zastanawiasz się, na ile jesteś wolnym człowiekiem? Czy wolność uzyskujesz, gdy stajesz się pełnoletni? Jesteś chrześcijaninem, ale czy to oznacza, że jesteś naprawdę wolny? Jak pogodzić wolność z nakazami i zakazami?

Jak każdy młody człowiek, masz zapewne problem z wolnością. Jej zrozumienie jest bardzo trudne. Jednak nie zostajesz sam ze swoimi pytaniami. Książka „Z młodzieżą spokojnie o... wolności” ks. Piotra Pawlukiewicza może pomóc Ci rozwiązać Twoje problemy. Czytając ją znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania i rozjaśnisz wątpliwości, a także poznasz różnice między prawdziwą wolnością a samowolą.

Dzięki jej lekturze lepiej zrozumiesz siebie oraz będziesz mógł pełniej żyć. Nauczysz się postępować odważnie i w pełni korzystać ze swojej wolności.

Wolność trzeba poznać od podszewki, wtedy nie będzie sprawiała tak wielu problemów. Zacznij ją poznawać już dziś!


Oprawa: miękka
Liczba stron: 130
Wydawnictwo: Liberton
Wydanie: Warszawa 1997
ISBN: ISBN 83-900896-4-5Opinie naszych Klientów o książce Z młodzieżą spokojnie o... wolności:

5 gwiazdki
Ewa
tym , którzy jeszcze nie czytali, bardzo polecam tę książkę. Jest ciekawie napisana, bardzo prostym, przystępnym językiem i z poczuciem humoru. Teoria poparta historiami z życia wziętymi. Pomocna w wychowaniu młodego pokolenia i pokazująca młodym ludziom jak można iść przez życie, zachowując wolność i nie spaść w przepaść...


5 gwiazdki SUPER!
Jolanta
Książka bardzo ciekawa napisana w bardzo prosty i przystępny sposób, przykłady na podstawie których wyjaśniane są zagadnienia, w pełni pomagają młodemu człowiekowi zrozumieć istotę sprawy. Naprawdę polecam.


5 gwiazdki Wspaniała
Alicja Urbaniak
Tą książkę polecam, każdemu rodzicowi i każdemu nastolatkowi


5 gwiazdki Polecam
A. Ch.
Bardzo dobra książka napisana językiem przystępnym. Wolność jest tematem trudnym dla młodzieży, która, nie ukrywajmy, nie rozumie hasła \"Być wolnym w Chrystusie\". Dla wielu Dekalog to wciąż zakazy, a przykazania to nakazy - jedne i drugie ograniczające. Ks. Pawlukiewicz w dość jasny i przejrzysty sposób pokazuje, że to niekoniecznie tak działa. Książka zdecydowanie godna polecenia.


5 gwiazdki gorąco poledam
Daniel
Gorąco polecam tę książkę!!!! Szczególnie dla młodzieży w wieku od 16 do 19 lat :)


5 gwiazdki Polecam
Aneta Szudzik
Książkę kupiłam w prezencie dla kuzynki przyjmującej sakrament bierzmowania. Jednak nie mogłam się oprzeć i sama też przejrzałam zawartość :) Co prawda księdza Pawlukiewicza wolę słuchać, ale zdecydowanie przekazane treści poruszają serce i łatwo się zapamiętują. Nie należę już do najmłodszej młodzieży :) jednak sądzę, że może ona dobrze do niej trafiać, przedstawia sytuacje bliskie każdemu młodemu człowiekowi i proponuje dobre, chroniące wolność rozwiązania.


5 gwiazdki Książka dla każdego
A.R.
Książkę kupiłam w prezencie Chrześniakowi , ale czytało już ją kilka osób ( Chrześniak oczywiście też) i wszystkim bardzo się podobała - w bardzo przystępny sposób tłumaczy problematykę wychowawczą , jest napisana bardzo lekko i czyta się ją \" jednym tchem \" .Szczerze polecam !


5 gwiazdki Ks. Pawlukiewicz
Ania I.
Książkę czyta się szybko, łatwo i przyjemnie, ale treści w niej zawarte nie są banalne. Podobnie jak w swoich kazaniach i wykładach, które można znaleźć w internecie, ks. Piotr w prosty sposób opowiada o poważnych sprawach. Polecam wszystkim Młodym, zarówno tym, którzy w jakiś sposób śledzą poczynania księdza, jak i tym, którzy chcą dopiero poznań jego opinie i ciekawe, życiowe porównania. Pozdrawiam :)


5 gwiazdki
Wiola P.
gorąco polecam!!!


5 gwiazdki
Anna
Przeczytałam wszystkie książki ks. Pawlukiewicza oprócz: \"Po co bierzmowanie?\" i \"Aleksander Fedorowicz po prostu ksiądz\" i wszystkie z czystym sumieniem serdecznie polecam.


5 gwiazdki Polecam
Michał Filipiak
w dzisiejszych czasach niezwykle trudno jest wychowywać młodzież, ale jeśli jest ktoś taki jak ks. Pawlukiewicz, wtedy wychowanie staje się czymś przyjemnym. Polecam tą pozycję dla wszystkich, którzy darzą sympatią ks. Pawlukiewicza ale i też dla tych, którzy jeszcze nie zetknęli się z pozycjami księdza.


5 gwiazdki Warta przeczytania!
18-latka
Tak się cieszę, że mogłam ją przeczytać! Jest pełna prawdy i radości, pozwala na nowo spojrzeć na zagadnienie wolności...Serdecznie polecam!


5 gwiazdki Z młodzieżą spokojnie o..młodzieży
Mariola Brochocka
Ksiązka rewelacyjna napisana z dużym poczuciem humoru. czyta sie rewelacyjnie


5 gwiazdki książki i moje dzieci
Jolanta Bednarek
Bardzo pomocne wydawnictwo. Zmarły mąż był zwolennikiem "twardej ręki" i bałam się, że dzieci zachłysną się pseudo-wolnością w kręgu kolegów. Chciałam dać im swobodę postępowania i jednocześnie chronić przed złem. Z Państwa pomocą idzie mi nieźle. Córki były zachwycone książką. najlepiej odbiera się treść podczas wspólnego czytania.


5 gwiazdki pozytywna
karolinarezmer
bardzo pozytywna opinia.zyciowa ksiazka jak wszytskie ks.pawlukiewicza


5 gwiazdki Pawlukiewicz rules! ;)
Kamil Rowiński
Książka ta jest jak najbardziej godna polecenia. Ks. Pawlukiewicz jak mało kto potrafi o ważnych i nieraz trudnych rzeczach mówić w sposób jasny, przyjemny i bardzo często zabawny. Bardzo ważne jest to, że argumenty autora są bardzo czytelne, nie ma w nich różnego rodzaju zawiłości co nie pozwala na przejście obok nich obojętnie. Gorąco polecam, nie tylko młodzieży :)


5 gwiazdki Bardzo fajna i pożyteczna książka
Monika Poławska
Dostałam tą książkę od zaprzyjaźnionego księdza. kupił mi ją w prezencie bez okazji, gdy byłam z nim w Olsztynie na rozdaniu świec synodalnych. Kiedy popatrzyłam na tytuł, pomyślałam, no tak, ksiądz Andrzej wie, co mi w duszy gra. Czytając ją uśmiałam się do łez. Są tam ciekawe historyjki z życia młodych ludzi. Dzięki tej książce zrozumiałam, że wolność nie jest najważniejsza w życiu. Jestem szczęśliwa, że mogłam przeczytać tą książkę i dałam nawet przeczytać ją mojej mamie. Jej też się spodobała. Zawsze polecam ją swoim koleżankom. Pozdrawiam.

Spis treści:

Wstęp
Niestety – zacznijmy od grzechu
Czy żył kiedyś na ziemi choć jeden wolny człowiek?
Czy chrześcijanie są ludźmi wolnymi?
Jeszcze jedna górska refleksja o wolności
Kilka słów o kimś, kogo bardzo interesuje twoja wolność
Wolny rynek wolności
Bądź sobą! To znaczy – kim?
Jeszcze o pewnych hipokryzjach
Jeszcze tylko suplement – górski, oczywiście
I jeszcze na koniec – o co w tej książce chodziło


Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Ks. Piotr Pawlukiewicz:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Bardzo dziękuję za miły list dołączony do przesłanej książki oraz upominek,który będzie sympatyczną "przypominajką" niezwykłego traktowania klientów Pańskiej Księgarni.

Maria Cichomska


Witam! Księgarnia ta jest dla mnie "Świętością". Znajduję tu książki, które bardzo łatwo, przyjemnie i dobrze się czyta. Każda z nim ma jasny przekaz. Zamawiam tu od dobrych paru miesięcy i jestem bardzoooo zadowolona! Wysyłane na e-mail nowe propozycje książek jest wielkim ułatwieniem. Kupując swoją pierwszą książkę, nie sądziłam, że będę zamawiać książkę za książką. Ostatnio zamówiłam sobie kolejną powieść Ks. Larry Richards "Poddaj się". Fenomenalna książka!!!! Polecam każdemu!. Nie potrafię się oprzeć kolejnym tytułom. Na mojej pokojowej półce znajduje się także kolejna książka kupiona parę dni temu s.Anna Shields "Ogień w moim sercu (klucz do życia pełnego miłości i modlitwy)". Nie jestem w stanie opisać każdej książki, którą zamówiłam w tej księgarni, bo każda jest wyjątkowa i godna polecenia :) Na chwilę obecną nie mam zamiaru rezygnować z Waszych usług! Gratulacje!!!! :) P.S Szkoda że nie ma oceny 6 celującej :P

Pozdrawiam,
Małgorzata Ludyga

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl