Zakochanie… i co dalej?

Zakochanie… i co dalej?
Zajrzyj do książki

Ta książka jest tymczasowo niedostępna w naszej księgarni.


Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
21.99
Granice w relacjach małżeńskich
Granice w relacjach małżeńskich
Henry Cloud, John Townsend
28.99 21.74
Sztuka uwodzenia własnej żony
Sztuka uwodzenia własnej żony
Margaret Hardisty
24.99 18.74
Warto naprawić małżeństwo
Warto naprawić małżeństwo
Jacek Pulikowski
23.99
Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy?
Miłości trzeba się uczyć
Miłości trzeba się uczyć
Walter Trobisch
6.99
 Pełny opis książki Zakochanie… i co dalej?:

Zapewne znane są Ci słowa pięknej piosenki Andrzeja Dąbrowskiego "Do zakochania jeden krok". Piosenkarz śpiewa o pięknie zakochania, ale też wspomina o tym, że zakochanie kiedyś przeminie.

Jak sprawić, by zakochanie przerodziło się w miłość i doprowadziło do zbudowania pięknego i trwałego związku? Jeśli zadajesz sobie te pytania, to powinieneś sięgnąć po książkę Jacka Pulikowskiego "Zakochanie… i co dalej?".

Dzięki przeczytaniu tej książki dowiesz się:

  • jak zbudować trwałe relacje z osobą, w której jesteś zakochany
  • jak radośnie wykorzystać czas zakochania, chodzenia ze sobą, narzeczeństwa i małżeństwa
  • jak świadomie podjąć decyzję o małżeństwie

Książka Jacka Pulikowskiego jest pierwszym krokiem ku szczęśliwemu związkowi małżeńskiemu. Celem zakochania jest prawdziwa miłość. Dowiedz się, jak ją osiągnąć.

Sięgnij po tę książkę i zacznij radośnie wykorzystywać czas zakochania, by mógł on zaowocować w przyszłości.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 144
Wydawnictwo: Misjonarzy Krwi Chrystusa - Pomoc
Wydanie: Częstochowa 2011
ISBN: 978-83-7256-885-4Opinie naszych Klientów o książce Zakochanie… i co dalej?:

5 gwiazdki
Bardzo praktyczna książka, ze sczerymi radami, doświadczonego człowieka.


3 gwiazdki Niedosyt
Ula
Tytuł książki wydaje się ciekawy i zachęca do zapoznania się z opinią autora o zakochaniu i dalszych wydarzeniach, jednak trochę się rozczarowałam po przeczytaniu książki. Niby jest ciekawa, porusza ważne kwestie, ale żadne zagadnienie nie jest wystarczająco rozwinięte. Może dlatego, że autor chciał zachęcić zakochanych do myślenia, analizowania swojego związku. Ja jednak czuję niedosyt.


5 gwiazdki Opinia książki Zakochanie... i co dalej?
Grzegorz Filipkowski
Darzę dużą sympatią tego autora, czasami zastanawiam się dlaczego jego nie zaproszą do debat telewizyjnych z homoseksualistami lub zwolennikami aborcji, a biorą np JKM. Książka daje kilka wskazówek jak należy wykorzystywać czas chodzenia i czas narzeczeństwa oraz tłumaczy ich sens. Autor pisze także czego nie należy robić w tym czasie i obnaża idiotyzm obecnych trendów emitowanych przez media (uwielbiam jak to robi;) ). Ogólnie polecam każdemu kto planuje założyć rodzinę czyli 90% społeczeństwa. Warto jest usłyszeć głos tej drugiej strony - strony kościoła, a nie tylko mediów. Osobiście żałuje że zrobiłem to tak późno.


5 gwiazdki Przede wszystkim wskazówka dla zakochanych
Mateusz
Od razu napiszę, że nie przeczytałem jeszcze całej książki, ponieważ nie mam takiej potrzeby (jestem na etapie chodzenia, więc następne rozdziały jeszcze mnie nie interesują). Krótko: książka mi się podoba, jest konkretnie napisane jaki człowiek ma być aby się wszystko dobrze w związku ułożyła. Stanowi ona jedną ze wskazówek dla czytelnika, który chciałby się dowiedzieć co nie co o relacjach damsko-męskich. Łatwo się ją czyta i nie jest długa. Zawarte są w niej najważniejsze informacje na temat tychże relacji.


5 gwiazdki Zakochanie… i co dalej?
Dobre wskazówki dla młodego człowieka, polecam!


4 gwiazdki Mało wyczerpująca
Joanna G.
Książka dobra, jednak tematy w niej zawarte są mało wyczerpujące, aż chce się rozwinięcia, a tu koniec...


5 gwiazdki
Damian Otto
książka bardzo dobra, dobrze się czyta, pouczająca przede wszystkim, dużo się z niej dowiedziałem jak postępować w przyszłości, na pewno skorzystam z rad, oceniam jak najbardziej pozytywnie


5 gwiazdki Super
S.B.
Takie książki powinny być lekturami obowiązkowymi, gdybym ją przeczytała kiedyś ,to może nie popełniła bym tylu błędów w życiu..Polecam do czytania dla wszystkich jeszcze nie zamężnych i nieżonatych ludzi.


5 gwiazdki Książka potrzebna
Rysiek Zaręba
Przynajmniej dla mnie :). Autor prostymi słowy wyjaśnia co jest po co i dlaczego. Robi to w sposób dla mnie przekonujący i logiczny. Zamiast dowiadywać się o prawdzie z własnego doświadczenia proponuję wszystkim na początku miłosnej drogi zajrzeć do tej książki. :)


5 gwiazdki Cenne wskazówki
Maciej
Ta książka jest naprawdę warta polecenia. Zawiera cenne wskazówki dla młodego człowieka. Jak nawiązywać zdrowe relacje z drugą osobą.


5 gwiazdki świetna pozycja
Rysiek Zaręba
Autor klarownie i przekonywująco opowiada o prawdziwych i mocnych podstawach relacji między kobietą a mężczyzną, o fundamencie rodziny. To prawdziwy skarb mieć tą książkę po ręką. Jest trochę jak kompas i szczerze ją polecam każdemu.


4 gwiazdki Godna polecenia dla trochę młodszych czytelników
Natalia R.
Pulikowski jak zwykle jasno nakreśla światopogląd, nieskomplikowanym językiem, który łatwo myślę dotrze do każdego, kto chce zagłębić swoją wiedzę na temat relacji damsko-męskich. Jednak książkę tę poleciłabym młodzieży zdecydowanie bardziej niż osobom, które już są na etapie poważnego myślenia o małżeństwie albo wkraczają w etap narzeczeństwa. Jest tam sporo \"oczywistych oczywistości\", które mogą się przydać dla rozjaśnienia młodzieży, w której światopogląd się dopiero kształtuje. Myślę, że po prostu dojrzały, religijnie i życiowo, człowiek nie znajdzie w książce nic odkrywczego - ot tak, może się utwierdzić w przekonaniu, że jego poglądy znajdują przełożenie na życie. Nie mniej jak zwykle Pan Pulikowski - prosto z mostu i na temat .


4 gwiazdki super pozycja dla nastolatków i osób przygotowujących się do małżeństwa
Monika
Jest to książka opisująca w bardzo przystępny sposób proces przygotowania do małżeństwa w świetle zasad chrześcijańskich opierających się na uświęceniu życia przyszłego męża/żony. Naprawdę jest to pozycja godna polecenia, zwłaszcza w sytuacji gdy ważne są dla nas wartości chrześcijańskie, tak często niedoceniane, a czasami wyśmiewane przez \"współczesność\". Miłej lektury!


3 gwiazdki niewystarczająca
Paula
Bardzo ciekawa książka, aczkolaiek uważam, że jest zbyt skondensowana i obejmując pokrótce relacje damsko-męskie od samego poznania do ślubu jest jedynie wielkim ich skrótem. Spodziewałam się więcej.


5 gwiazdki \
Dominia
Książkę Jacka Pulikowskiego \"Zakochanie... i co dalej?\" kupiłam chłopakowi na Walentynki i przeczytał ją z dużym zainteresowaniem. Co do ksiegarni to bardzo dobrym pomysłem jest przesyłana zakładka-magnes, która sprawiła mi miłą niespodziankę i dodatkowo uatrakcyjniła prezent.


5 gwiazdki Dla każdego, kto jest, był lub chce być zakochanym...
Magda
Żałuję, że przeczytałam tę książkę tak późno - na szczęście nie za późno na zreformowanie swojego pojęcia o związkach, zakochaniu i miłości. Bardzo rzadko można dziś zetknąć się z tak zdrowym, rzeczowym i otwierającym oczy podjęciem tematu zakochania i jego następstw. Mnóstwo wielkich życiowych błędów można byłoby uniknąć, gdyby odpowiednio wcześnie poznać i przyjąć treść tej książki. Polecam gorąco, szczególnie tym, którzy swoje przygody z zakochaniem dopiero zaczynają, ale i tym, którzy już dawno zapomnieli, co to za stan - bo nigdy nie jest za późno, żeby coś zmienić na lepsze.


4 gwiazdki Co z tym narzeczeństwem?
Dorota Ruszkiewicz
Książka ma charakter popularny. Niemniej jednak jest ona wartościowym studium dotyczącym pierwszej fazy życia małżeńsko - rodzinnego, tj. narzeczeństwa czy wcześniejszego \"chodzenia ze sobą\". Współcześnie sama instytucja narzeczeństwa funkcjonuje w zredukowanej postaci. Coraz częściej mamy też do czynienia z narzeczeństwem fasadowym czy wręcz z antynarzeczeństwem. Autor publikacji stawia zatem pytanie, czy narzeczeństwo ma jeszcze głębszy sens czy może jest już przeżytkiem. W czasach wzrastającej liczby rozwodów czy liczby związków kohabitanckich, odwołanie się celu instytucji małżeństwa, wydaje się być nie tylko zasadne, ale przede wszystkim wartościowym.


5 gwiazdki Świetna !
Adriana Jędrzejak
Książka świetna ! Warto, by przeczytali ją ludzie młodzi, zanim zdecydują się na ślub ;) POLECAM !


4 gwiazdki
Książka przydatna, wyjaśniająca wiele spraw, które w dzisiejszym świecie zostały zepchnięte na dalszy plan, a które związane są z byciem w związku. Może służyć jako poradnik dla tych, którym nie miał kto powiedzieć, jak wyglądają formalności związane z planowaniem narzeczeństwa oraz małżeństwa.


4 gwiazdki sympatyczna :)
Kasia
Sympatyczna prostym językiem trafnym jak zawsze pisana nie mniej jak ktoś już wspomniał - mało mi :D pigułka wszytkiego bardzo ogólnie. Pozwala jednak dostrzec kwestie ważne i zatrzymać się, zastanowić co jest ważne i co dalej:) polecam tym którzy chcą budować swe szczęście na dobrym fundamencie:)


4 gwiazdki Dobra książka, ale...lepiej kupić \"miłość czy miłość\"
Łukasz
Dobra książka, ale...lepiej kupić \"miłość czy miłość\" państwa Jarosz. Jest w niej więcej informacji!


5 gwiazdki polecam
N.K
Dobrze się czyta i zawiera sporo cennych uwag. Polecam


5 gwiazdki Polecam!
Anna Prusak
Książkę czyta się bardzo przyjemnie. Pomimo tego, że Autor przestawia pozornie oczywiste sprawy i problemy w związkach, jest to pomocne w ich zauważeniu w codziennym życiu. Gorąco polecam! :)


5 gwiazdki Popieram i polecam
Maria Stec
Popieram zdanie przedmówców - książeczka wartościowa, warta przeczytania, zawierająca dokładnie te informacje, które należy posiąść przed wkroczeniem na małżeńską drogę. Inspiruje do dalszych poszukiwań i pracy nad sobą. :) Panie Jacku, niech Pan pisze po życia kres, bo to, co Pan robi dla polskiej rodziny jest cenne!


5 gwiazdki Polecam
KG
Budujące treści nie tylko dla zakochanych:) Książeczka (poradnik) do której będę wracać.


4 gwiazdki "Dobre było ale mało..."
Wiśnia
Czuję niedosyt (może dlatego że za mało czytam książek p. Pulikowskiego). Daje jasne światło na sprawy relacji damsko-męskich na poziomach od zakochania-do-małżeństwa. Tyle że w pigułce. Nie mniej jednak polecam dla osób poszukujących/mających drugą połówkę którzy chcą budować swój związek na Dobrej Skale.


5 gwiazdki książka zwłaszcza dla młodych
Aneta
Książka naprawdę warta polecenia, zwłaszcza dla młodych czytelników. Daje trafne wskazówki czym należy się kierować przy wyborze życiowego partnera i jak pokierować rozwijającym się uczuciem.


5 gwiazdki Dasmko- męska instrukcja od zakochania po...
Tomasz Zieliński
Książkę powinien przeczytać każdy kto planuje drogę powołania do małżeństwa i nie tylko :)). W ciekawy i humorystyczny sposób autor przedstawia krok po korku jak przechodzić kolejne "etapy -od zakochania po ..". Napisana językiem prostym i zrozumiałym dla każdego odbiorcy.Warto poświęcić na nią swój czas :))))


5 gwiazdki moje spostrzerzenia
Myślę że taką książkę mógłbym polecić każdemu bo podkreśla ona prawdziwe wartości. Jednak dla mnie bardzo ważnym było to że autor w swojej książce odnosi się do RCS nie pozostawia nas "na lodzie" sugeruje kto może nam pomóc. Bardzo ważne byłoby dla mnie jego zdanie na temat książek J. Eldredge np. Dzikie serce, tak jak wypowiada się o RCS.


4 gwiazdki Rzeczowo i konkretnie
Anna
Jeśli oczekujesz kawy na ławę w tej kwestii, to jest to książka dla ciebie. I to bez żadnej bawełny))) szkoda, że nie miałam tej książki, gdy miałam lat 20. Ale lepiej później niż wcale.


5 gwiazdki Polecam
Książki Jacka Pulikowskiego są świetne, bardzo ciekawie i z poczuciem humoru napisane! :)

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Jacek Pulikowski:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Dziękuję za książki, które zamówiłam, powędrują do rodzin moich synów, jestem pewna, że jako wartościowa lektura będą wsparciem w ich rozwoju osobowym, w życiu rodzinnym i społecznym. W przyszłości zamierzam nadal zamawiać u Państwa sprawdzoną już lekturę i utrzymywać o niej korespondencję. Miłą jest również delikatna troskliwość o klienta oraz niespodzianki w postaci zakładek i książek elektronicznych.

Pozdrawiam i życzę dobrych pomysłów i wielu klientów,
Krystyna Guniewska


Księgarnia TOLLE po pierwszym zamówieniu zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Literatura którą poleca dla mnie jest niedostępna w księgarniach stacjonarnych co pozwala na większe możliwości uzupełnienie prywatnej biblioteki. Obsługa, a wspomnę że miałem przyjemność na prywatne pytania drogą elektroniczną "profesjonalna". Szybkość dostawy, zabezpieczenie przesyłki, niesamowita zakładka oraz własnoręczna dedykacja robi wrażenie.

Tomasz Bernaś

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl