Zrozumieć Kod Da Vinci

Zrozumieć Kod Da Vinci
Zajrzyj do książki

Ta książka jest tymczasowo niedostępna w naszej księgarni.


Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Heroiczne przywództwo. Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat
Modlitwa mieczy. Opowieści o obrońcach wiary
Franciszkanin z SS. Prawdziwa historia Gereona Goldmana OFM
Talleyrand droga Mefistofelesa
Talleyrand droga Mefistofelesa
Waldemar Łysiak
49.00 48.99
Żołnierze wyklęci. Niezłomni bohaterowie
Żołnierze wyklęci. Niezłomni bohaterowie
Joanna Wieliczka-Szarkowa
39.99
Kto naprawdę go zabił?
Kto naprawdę go zabił?
Wojciech Sumliński
29.99
 Pełny opis książki Zrozumieć Kod Da Vinci:

Kod Leonarda da Vinci był chyba najbardziej promowaną w mediach powieścią minionych lat. Niedługo na ekrany wejdzie film oparty na tej książce. Często można usłyszeć od fanów Dana Browna słowa, że to tylko powieść. A jednak...

Według badań kanału National Geographic 32% Kanadyjczyków, którzy przeczytali "Kod Leonarda da Vinci" uwierzyło w treść tej fikcyjnej książki. Są oni święcie przekonani, że potomkowie Jezusa żyją, a ich tożsamość jest strzeżona od wieków przez specjalną organizację.

Mirosław Miarczyński, Kościół.pl

Czytając opracowanie Amy Welborn będziesz miał okazję zastanowić się nad prawdziwymi celami Dana Browna. Argumenty amerykańskiej badaczki pozwolą Ci przemyśleć dokładnie całą treść książki Browna i odpowiedzieć sobie na stawiane przez niego zarzuty.

Z książki "Zrozumieć Kod Da Vinci" uzyskasz więc prawdziwe, historyczne informacje na temat tego, czy Leonardo Da Vinci rzeczywiście chciał przekazać przez swe dzieła tajną wiedzę o Świętym Graalu. Poznasz prawdę na temat tego, czy Jezus i Maria Magdalena byli małżeństwem i czy właśnie jej Jezus przekazał władzę nad Kościołem. Opracowanie Amy Welborn omawia każdą z kontrowersji poruszoną przez Browna, z pewnością będziesz zadowolony z poszerzenia swojej wiedzy na te tematy.

Każdy więc, kto przebrnął już przez Kod Browna, powinien sięgnąć i po Amy Welborn. Z szacunku dla wiedzy. Dla prawdy. Dla siebie. Zatem: tolle et lege. Bierz i czytaj!

Krzysztof R. Jaśkiewicz, eNotes.pl

Jeśli czytałeś powieść Browna zachęcam Cię, byś spojrzał na nią jeszcze raz w świetle argumentów Amy Welborn. Jeśli nie sięgnąłeś po powieść Browna, również zachęcam, abyś zapoznał się z opinią amerykańskiej historyczki. O tej powieści mówi bowiem cały świat, warto mieć więc swoje zdanie na jej temat, szczególnie w perspektywie filmu, który wkrótce wejdzie do kin.


Oprawa: miękka
Liczba stron: 144
Wydawnictwo: Polwen
Wydanie: Radom 2004
ISBN: 9788389862464Opinie naszych Klientów o książce Zrozumieć Kod Da Vinci:

4 gwiazdki argumenty
Joanna Chomik
książka podaje wiele argumentów, by rzeczowo rozmawiać na temat "kodu"

Spis treści:
Wstęp
Jak korzystać z tej książki
Wprowadzenie
1. Sekrety i kłamstwa
2. Kto wybrał Ewangelie?
3. Przegłosowanie Bóstwa Chrystusa
4. Obalał królów?
5. Maria, zwana Magdaleną
6. Epoka Wielkiej Bogini?
7. Chrześcijaństwo - plagiatem pogaństwa?
8. Może chociaż o da Vinci napisał prawdę?
9. Święty Graal, Zakon Syjonu i templariusze
10. Katolicki Kod
Epilog: Dlaczego to wszystko jest ważne


Zobacz też:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Przesyłka dotarła, wszystko jest w porządku. Książki oczywiście zgodne z opisem. Trochę długo trwała wysyłka z Państwa strony (czekałem bodajże około 4 dni, ale przecież nie ma takiego obowiązku, aby serwis musiał działać w piorunującym tempie ;) ), ale nie zawadziło mi to specjalnie. No i ta zakładka magnetyczna. Bardzo dobry dodatek, który świetnie się sprawdza i uprzyjemnia czytanie. Chciałbym dodać, że Wasz serwis spowodował u mnie chęć PIERWSZEGO mojego zakupu książek, które nie są dla mnie "obowiązkowe", więc możecie Państwo być dumni, że zwiększacie popularność czytelnictwa u Polaków (w tym u mnie :) ). Podsumowując: nie zawiodłem się, a nawet przeciwnie. Jestem bardzo zadowolony i uważam, że żadna inna księgarnia nie wywarłaby na mnie takiego wpływu, żebym zapragnął coś w niej zakupić (do tej pory raczej stroniłem od książek) :)

Pozdrawiam,
Andrzej Grzegorz Zabost


Witam :) Przesyła już przyszła i bardzo dziękuję za tak wspaniałą obsługę. Jak tylko wyłapię ciekawe książki możecie spodziewać się kolejnego zamówienia :) Jesteście naprawdę dobrze zorganizowaną grupą, która ceni każdego klienta. Po prostu nie da się was nie lubić :) Tak dalej! I naprawdę bardzo dziękuję za dodatkowe zakładki.

Pozdrawiam BARDZO serdecznie całą ekipę ;),
Natalia Wach

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl